Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
P. Krisz

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 9., hétfő 19:27

Banshee
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát , nem tudom én sem . Szerintem valami olyan lehet benne hogy érinthetetlennek hiszi magát . Elég nagy személyi kultusz lehet körülötte ha az a nő csak így felgyújtotta magát miatta . Egyébként nem oszt , nem szoroz hiszen Lucas és Victoria is megtudta , hogy ki Ő . :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Acewill
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

HozzászólásSzerző: Acewill » 2016. május 9., hétfő 17:33

P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Várható volt , hogy ott történni fog valami , de én a szarvas csávóra gondoltam . Kézen fekvő lenne hogy ott rejtőzött el , miután leverte Brock-ot .
Banshee
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is biztos voltam benne, hogy valamelyikük elkapja, de még így is majd' szívrohamot kaptam :D, azt amúgy nem értettem, mért fedte fel az arcát a sátánista gyilkos a rendőrség előtt :hmmm:

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 9., hétfő 17:21

gólvonal írta:
P. Krisz írta:Banshee
Húúú baszki , állat rész volt . :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A zárójelenet is odarakta .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Odarakta???? Úgy megijedtem, hogy kifordultam a székből geci.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Várható volt , hogy ott történni fog valami , de én a szarvas csávóra gondoltam . Kézen fekvő lenne hogy ott rejtőzött el , miután leverte Brock-ot .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 9., hétfő 17:06

revolver írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én mindenhol azt olvastam, csak állatokba tudnak wargolni
Ez könyves lesz, de irreleváns igazából, nincs is benne ez a szál a sorozatban, meg a könyvben se volt komoly szerepe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ott volt egy észeki nagy warg, akit amikor megtámadtak a Whitewalkerek, akkor megpróbált egy nőcibe belemenni, csak az ellenkezett, és megölte magát közben. De sikerülni sikerült, csak nem lett jó vége..

gólvonal
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. május 9., hétfő 17:03

P. Krisz írta:Banshee
Húúú baszki , állat rész volt . :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A zárójelenet is odarakta .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Odarakta???? Úgy megijedtem, hogy kifordultam a székből geci.
"We live in a kingdom of bullshit"
"I guess it's official: I am crazy!"

revolver
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 9., hétfő 17:02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én mindenhol azt olvastam, csak állatokba tudnak wargolni

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. május 9., hétfő 17:01

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Napasztmek akkor most Jon egész évadban depis lesz?

palesz77

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 9., hétfő 16:56

revolver írta:GOT, teória Hodorról

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugye Bran párszor belewargolt Hodorba az előző évadok során, pedig eddig úgy tudtuk, hogy csak állatokba tudnak wargolni, emberbe nem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt ki mondta mikor? :hmmm: Én úgy tudom, hogy lehet emberbe is, csak rá nem olyan egyszerű rákényszeríteni az akaratod, mert tiltakozni fog..

revolver
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 9., hétfő 16:18

GOT, teória Hodorról

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugye Bran párszor belewargolt Hodorba az előző évadok során, pedig eddig úgy tudtuk, hogy csak állatokba tudnak wargolni, emberbe nem. Plusz a faember mondta már párszor, hogy nem szabad túl sokáig távol maradni, mert ott ragadhatsz örökre. Na de mivan akkor ha Hodor is tudott wargolni régen? Mégpedig egy lóba wargolt bele és ebbe bolondult meg. Miért egy lóba? Láttuk a visszatekintésből, hogy istállósfiú volt régen és Lyanna számára egy ilyen önbizalom növelő személy volt, így adja magát a dolog, hogy Lyanna lovába wargolt bele. Szóval amikor Bran Hodorba wargolt, akkor egy emberi külsejű, de állati gondolkodású lénybe wargolt át. Elég durva teória, de pl. Hodor pont úgy viselkedik viharban ahogy a lovak, fél a villámlástól.

Cali

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 9., hétfő 16:10

palesz77 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hodor Brannt cipelgeti jobbra-balra, előző részben még szerepelt is, ahogy bevitte a hóból.. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Anyám, de egy balf.sz vagyok. tényleg... :oops:

palesz77

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 9., hétfő 16:06

Cali írta:GOT S06E03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De Hodor hol van, nem velük tűnt el? :-(
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hodor Brannt cipelgeti jobbra-balra, előző részben még szerepelt is, ahogy bevitte a hóból.. :D
kelemen.istvan írta:GoT s06e03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Varys tervére is, illetve, a "kismadarai" elvesztésére.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez mondjuk nekem nem tetszett egyáltalán, a világ legkomolyabb kémhálózata kisgyerekekből áll, akiket édességgel el lehet csábítani tőle? Ez nagyon gagyi megoldás szerintem. Értem a logikát, hogy rájuk nem gyanakodna senki, de nekem ez kb olyan abszurd, mint hogy Tyrion majd megül egy sárkányt, miközben egy lóra nem tud felszállni..

BarçaNorbi
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. május 9., hétfő 15:05

Remy írta:Tyrion mondjuk elég badass

Mondjuk ez a story ott hibázik, hogy "Egy Lannister mindig megfizeti az adósságát..." :lol:

:mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Még nem tudjuk biztosan, hogy tényleg Lannister-e :)

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 9., hétfő 15:02

Tyrion mondjuk elég badass

Mondjuk ez a story ott hibázik, hogy "Egy Lannister mindig megfizeti az adósságát..." :lol:

:mrgreen:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. május 9., hétfő 14:10

Veidt írta:...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor ez tényleg érdekes szál lehet, köcsög favénember nem engedte tovább a dolgokat. :D
Régóta kiváncsi vagyok erre a Lyanna szálra, pláne mióta olvastam azt a teórát, hogy lehet az ő gyereke Jon.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 9., hétfő 14:10

Kicsit bővebben a dolgokról:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!-TOJ: annyira azért nem biztos hogy elrabolta amúgy, az nem tiszta úgy tudom hogy a csaj magától ment e vele vagy tényleg elrabolta. Sejtettem hogy nem lövik még le teljesen, majd csak az évad vége fele. A két kardos arc rendben volt szerintem, elhittem róla hogy nagy harcos, viszont nekem Ned kicsit túl swagyolo volt.
-Arya és Denni szála tök érdektelenek számomra, meg is halhatna mindkettő nem lennék szomorú, sőt.
-Meeren sem túl izgi így, megy az időhúzás.
-Királyvár szintén, húzzák az időt, addig meg unatkozunk. Tommen sorsa egyértelmű lesz, Cersei párbajt fog kapni (hegy vs visszahozott véreb adja magát szerintem), Jaime meg olyan semmilyen lett.
-Ramsay meg kezd kicsit sok lenni nekem, azért kíváncsi vagyok mit kezd a gyerekkel.
-A fal részeit vártam végig, tetszett a megtorlás, tetszett hogy vége az őrségének, látszik hogy a havas idén a főszereplő ami nem is baj, benne van a legtöbb potenciál. Azért kezd kicsit sok lenni a pöcsös poén, ez nem valami tucat fingós vígjáték. Olivér gyerek meg jutalom volt a hűségemért és jóképűségemért. :sly:
Nem illik.

Veidt
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 9., hétfő 14:01

Olvasd el amit o irt, csak olyannal kapcsolatban reagaltam.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Cali

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 9., hétfő 13:57

Közben látom, hogy Berti is hasonló kérdést tett fel, és adtál neki választ. Soha nem olvastam még könyves spoilert. Nagy és fontos dolgokat lőttel el benne? Mert, ha igen, akkor inkább hagyom is...

Veidt

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 9., hétfő 13:53

Cali írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem olvasom a könyveket, csak a sorozatot nézem, ezért teszem fel a kérdést. Akik most szerepeltek, Dayne és a másik katona, őket nekem ismernem kéne, és csak megfeledkeztem róluk az évadok alatt, vagy a sorozatban nem is nagyon volt eddig szó róluk?
Meg sosem szerepeltek.
JUANITO MARAVILLA

Cali

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 9., hétfő 13:50

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem olvasom a könyveket, csak a sorozatot nézem, ezért teszem fel a kérdést. Akik most szerepeltek, Dayne és a másik katona, őket nekem ismernem kéne, és csak megfeledkeztem róluk az évadok alatt, vagy a sorozatban nem is nagyon volt eddig szó róluk?

A másik, hogy megint felhozták témába a Vérebet és viszonylag kicsit hosszasabban beszéltek róla... Remélem ez azt jelenti, hogy valamilyen formában vissza fog még térni! :luck:

Plusz kíváncsivá tett egy kicsit a Főveréb és Tommen kapcsolata is. Lehet, hogy tudja majd befolyásolni a királyt és rohadtul nem az lesz, hogy csak simán kinyíratják a rendet Gregorékkal? :hmmm:

Veidt

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 9., hétfő 13:44

Berti írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én fórumbújó vagyok de ezt a tornyos dolgot én sem értem. Megmagyarázza valaki?
Gondolom Lyannahoz köthető, ott hal meg vagy valami. :hmmm:
KONYV SPOILER IS
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, ott fog meghalni Lyanna. Lesz meg mas erdekesseg is, de azt nem lovom le. Roviden arrol van szo hogy Rhaegar, a herceg, megkert 2 Kiralyi testort (a konyvben egyebkent harmat), Ser Arthur Daynet (amugy Rhaegar legjobb baratja) es Ser Oswell Whentet hogy vigyek oda Lyannat, es vedjek az eletuk aran is. Lyannat elozoleg Rhaegar elrabolta homalyos korulmenyek kozott. Ned es meg 6 masik eszaki ur pedig azert ment oda hogy kiszabaditsa
JUANITO MARAVILLA

Vissza: “Minden más”