Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 10., kedd 19:58

Tévésorozat készül Philip K. Dick novelláiból ELECTRIC DREAMS: THE WORLD OF PHILIP K. DICK címen. A producerek Ronald D. Moore (Star Trek, Battlestar Galactica) Michael Dinner (Justified) és Bryan Cranston lesznek, de utóbbi természetesen színészként is részt vesz a projektben. A széria antológiaformátumú lesz, azaz minden epizódja különálló történetet mesél majd el Dick egy adott novellája alapján. A gyártó a Channel 4, amelynek a Black Mirrort is köszönhetjük. Egyelőre tíz részt rendeltek belőle.
Wohooo! :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. május 10., kedd 19:43

reeed_ati írta:Skacok, valaki ajánlott egyszer egy sorozatot, ami hasonló, mint a vikingek, ha jól emlékszem azt is írta, hogy Ragnar is lesz benne, de aztán lehet nem ezen a fórumon olvastam egyébként... :mrgreen:
Ha esetleg valaki vágja miről beszélek, írja már meg a címét plííz!! :)

Upsz, közben megtaláltam the last kingdom, keresőbe Ragnarral kidobta a hsz-t. :smile:
Jah, pont írni akartam, aztán láttam h szerkesztetted. Sajnos nem olyan jó mint a vikings, de nem fogsz benne csalódni az biztos. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 10., kedd 18:07

Ziroéknak jó lesz fogadásnál. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 10., kedd 18:06

Goyer Kryptonról szóló sorozatot készít a Syfynak . :mrgreen: :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 10., kedd 18:01

Látom, a héten volt téma az Odaát. 10. évad közepénél jegeltem a sorozatot, mert bármennyire is imádom, nagyon gyenge már. De a csütürtöktől lesz időm folytatni, remélem azért néhol visszaad valamit a régi részekből.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. május 10., kedd 17:56

Skacok, valaki ajánlott egyszer egy sorozatot, ami hasonló, mint a vikingek, ha jól emlékszem azt is írta, hogy Ragnar is lesz benne, de aztán lehet nem ezen a fórumon olvastam egyébként... :mrgreen:
Ha esetleg valaki vágja miről beszélek, írja már meg a címét plííz!! :)

Upsz, közben megtaláltam the last kingdom, keresőbe Ragnarral kidobta a hsz-t. :smile:

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2016. május 10., kedd 13:06

Berti írta:
kelemen.istvan írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem akik "csak" nézik a sorozatot és nem olvasták a könyvet, illetve nem bújják a fórumokat ötletük sincs, hogy mi lehet a jelentősége a toronynak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én fórumbújó vagyok de ezt a tornyos dolgot én sem értem. Megmagyarázza valaki?
Gondolom Lyannahoz köthető, ott hal meg vagy valami. :hmmm:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig olyan világos már mint a nap,ez ha eddig nem esett le,akkor majd koppansz mikor kiderül(Nem lövöm le) :)
Én már csak arra lennék kiváncsi,hogy igaz e a teória vagy csak a sorozat készitői kedveskednek e a rajongóknak.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ill.,Tommen szála is egész érdekes,itt lehet,hogy nem a könyv szerint fog alakulni a sztori? :hmmm:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 10., kedd 12:30

Remy írta:Rövid, 1-2 évados, nem 1500 részes Anime sorozatokat keresek. Jöhet bármi, csak minőségi legyen.
Death Note , Iron Man , Blade , Shaman King , Trigun , Hakaima Sadamitsu , Blue Gender , Fullmetal Alchemist , Afro Samurai .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2016. május 10., kedd 11:55

Remy írta:Rövid, 1-2 évados, nem 1500 részes Anime sorozatokat keresek. Jöhet bármi, csak minőségi legyen.
Highschool of the Dead
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 10., kedd 11:42

Rövid, 1-2 évados, nem 1500 részes Anime sorozatokat keresek. Jöhet bármi, csak minőségi legyen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 9., hétfő 19:27

Banshee
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát , nem tudom én sem . Szerintem valami olyan lehet benne hogy érinthetetlennek hiszi magát . Elég nagy személyi kultusz lehet körülötte ha az a nő csak így felgyújtotta magát miatta . Egyébként nem oszt , nem szoroz hiszen Lucas és Victoria is megtudta , hogy ki Ő . :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Acewill » 2016. május 9., hétfő 17:33

P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Várható volt , hogy ott történni fog valami , de én a szarvas csávóra gondoltam . Kézen fekvő lenne hogy ott rejtőzött el , miután leverte Brock-ot .
Banshee
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is biztos voltam benne, hogy valamelyikük elkapja, de még így is majd' szívrohamot kaptam :D, azt amúgy nem értettem, mért fedte fel az arcát a sátánista gyilkos a rendőrség előtt :hmmm:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 9., hétfő 17:21

gólvonal írta:
P. Krisz írta:Banshee
Húúú baszki , állat rész volt . :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A zárójelenet is odarakta .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Odarakta???? Úgy megijedtem, hogy kifordultam a székből geci.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Várható volt , hogy ott történni fog valami , de én a szarvas csávóra gondoltam . Kézen fekvő lenne hogy ott rejtőzött el , miután leverte Brock-ot .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 9., hétfő 17:06

revolver írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én mindenhol azt olvastam, csak állatokba tudnak wargolni
Ez könyves lesz, de irreleváns igazából, nincs is benne ez a szál a sorozatban, meg a könyvben se volt komoly szerepe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ott volt egy észeki nagy warg, akit amikor megtámadtak a Whitewalkerek, akkor megpróbált egy nőcibe belemenni, csak az ellenkezett, és megölte magát közben. De sikerülni sikerült, csak nem lett jó vége..

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. május 9., hétfő 17:03

P. Krisz írta:Banshee
Húúú baszki , állat rész volt . :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A zárójelenet is odarakta .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Odarakta???? Úgy megijedtem, hogy kifordultam a székből geci.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 9., hétfő 17:02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én mindenhol azt olvastam, csak állatokba tudnak wargolni

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. május 9., hétfő 17:01

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Napasztmek akkor most Jon egész évadban depis lesz?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 9., hétfő 16:56

revolver írta:GOT, teória Hodorról

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugye Bran párszor belewargolt Hodorba az előző évadok során, pedig eddig úgy tudtuk, hogy csak állatokba tudnak wargolni, emberbe nem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt ki mondta mikor? :hmmm: Én úgy tudom, hogy lehet emberbe is, csak rá nem olyan egyszerű rákényszeríteni az akaratod, mert tiltakozni fog..

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 9., hétfő 16:18

GOT, teória Hodorról

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugye Bran párszor belewargolt Hodorba az előző évadok során, pedig eddig úgy tudtuk, hogy csak állatokba tudnak wargolni, emberbe nem. Plusz a faember mondta már párszor, hogy nem szabad túl sokáig távol maradni, mert ott ragadhatsz örökre. Na de mivan akkor ha Hodor is tudott wargolni régen? Mégpedig egy lóba wargolt bele és ebbe bolondult meg. Miért egy lóba? Láttuk a visszatekintésből, hogy istállósfiú volt régen és Lyanna számára egy ilyen önbizalom növelő személy volt, így adja magát a dolog, hogy Lyanna lovába wargolt bele. Szóval amikor Bran Hodorba wargolt, akkor egy emberi külsejű, de állati gondolkodású lénybe wargolt át. Elég durva teória, de pl. Hodor pont úgy viselkedik viharban ahogy a lovak, fél a villámlástól.

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 9., hétfő 16:10

palesz77 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hodor Brannt cipelgeti jobbra-balra, előző részben még szerepelt is, ahogy bevitte a hóból.. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Anyám, de egy balf.sz vagyok. tényleg... :oops:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég