Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 30., hétfő 12:20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://imgur.com/gallery/5WMdv/new

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 30., hétfő 12:02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Honnan veszed ezt a Vérebes dolgot? Vagy volt bármi, amiről, arra lehet következtetni, hogy vissza fog térni?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://www.youtube.com/watch?v=hka-lhU-EWs

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. május 30., hétfő 12:01

revolver írta:GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Utolsó 3 rész címe: No one, The battle of bastards, The winds of winter (egyébként ez lesz a 6. könyv címe is)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem értem mi a fszért kell ilyen mindenteláruló címeket adni a részeknek :/

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 30., hétfő 11:57

El Tigre írta:GoT 6x6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amíg így szopatja Cerseit, én bírom :mrgreen: A párbaj amúgy érdekes lesz, érdekes lenne látni egy Hegy vs Vérebet, bár ... úgy adták elő ,hogy Arya ott hagyta megdögleni. Igaz, másokat is visszahoztak már a halálból
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Honnan veszed ezt a Vérebes dolgot? Vagy volt bármi, amiről, arra lehet következtetni, hogy vissza fog térni?

Amúgy nekem pár rész óta van egy nagyon rossz előérzetem Jamievel kapcsolatban. Szerintem a következő évadban már nem fog szerepelni.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja... és ennél unalmasabb részt régen láttam már...

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 30., hétfő 11:56

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Utolsó 3 rész címe: No one, The battle of bastards, The winds of winter (egyébként ez lesz a 6. könyv címe is)

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2016. május 30., hétfő 11:25

Remy írta:GoT 6x6

Hát ez elég nagy semmi volt :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tommen te szerencsétlen idióta. Jaime meg legyen már badass és nyírja ki azt a keci verebet, mert rohadtul irritáló az idióta fejével. :vivo:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amíg így szopatja Cerseit, én bírom :mrgreen: A párbaj amúgy érdekes lesz, érdekes lenne látni egy Hegy vs Vérebet, bár ... úgy adták elő ,hogy Arya ott hagyta megdögleni. Igaz, másokat is visszahoztak már a halálból

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 30., hétfő 11:16

GoT 6x6

Hát ez elég nagy semmi volt :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tommen te szerencsétlen idióta. Jaime meg legyen már badass és nyírja ki azt a keci verebet, mert rohadtul irritáló az idióta fejével. :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. május 30., hétfő 9:47

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Olyan mehh volt az egész rész. No Észak No party.. :( Frey papa badass, Tommen egy pöts, Danerys unalmas, Benjen is megjött, bár kicsit homályos nekem az, hogy ő hogy is van életben. Bran flashbackjei továbbra is jók. Szarvhegy csak időhúzás, de Samnek lett egy Máskiller kardja, Aryat nem írhatják ki! Nem! :sly:

Könyves Got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Benjen = Hidegkéz
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. május 30., hétfő 9:08

ericco írta:
A jelenleg futó legnépszerűbb tévésorozatok itthon (tévés nézettség alapján): 1. Szulejmán, 2. Cobra 11, 3. Bones, 4. CSI: Miami, 6. Castle
Többek közt ezért is nem nézek tévét. Nem a mi korosztályunk a célcsoport, hanem az unatkozó középkorúak, nyugdíjasok meg ziro :mrgreen:
Hat igen.. ziro nagyobb extazisban volt az Izaura TV indulasanak hiretol, mint a BL gyozelemtol. :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. május 30., hétfő 7:53

A jelenleg futó legnépszerűbb tévésorozatok itthon (tévés nézettség alapján): 1. Szulejmán, 2. Cobra 11, 3. Bones, 4. CSI: Miami, 6. Castle
Többek közt ezért is nem nézek tévét. Nem a mi korosztályunk a célcsoport, hanem az unatkozó középkorúak, nyugdíjasok meg ziro :mrgreen:
Merci Zizou!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. május 30., hétfő 7:50

GotS5E6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Benjen Stark él :) Minden évad végén vártam a visszatérését, a legjobbkor jött most :)
Arya szála is új értelmet nyer, végre!
Daeneryst meg továbbra is le...
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. május 29., vasárnap 10:50

A jelenleg futó legnépszerűbb tévésorozatok itthon (letöltés alapján): 1. Game of Thrones, 2. Fear The Walking Dead, 3. The Flash, 4. Arrow

A jelenleg futó legnépszerűbb tévésorozatok itthon (tévés nézettség alapján): 1. Szulejmán, 2. Cobra 11, 3. Bones, 4. CSI: Miami, 6. Castle

Amerika legnézettebb sorozatai (TV): 1. The Big Bang Theory, 2. NCIS, 3. The Walking Dead, 4. Empire, 5. NCIS: New Orleans, 6. The X-Files

Amerika legnézettebb sorozatai (TV, 18-49): 1. The Walking Dead, 2. Empire, 3. The Big Bang Theory, 4. Game of Thrones, 5. The X-Files

(winnie (sorozatjunkie) twitter)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 28., szombat 19:35

Hirtelen sok a karakter, idővel bőven kibontják a szálakat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2016. május 28., szombat 19:34

Trónok Harca 6. résznél járok. Most valahogy jobban bejön. Ami negatívum nálam, hogy szerintem túl sok karakterrel dolgozik a sorozat. Ha neveket mondanak azt se tudom sokszor kiről van szó. Egyedül a Havas Johnt ismerem meg ő a legszimpatikusabb is nekem. Plusz a falon majd az események érdekesek lehetnek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 28., szombat 11:15

Supnat 11x10

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lucifer. :shifty: :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 27., péntek 21:25

Engem most már rohadtul érdekel mi lesz a vége amúgy, de mindenkinek az a rohadt trón kell, hol ott csak a gond van vele, hagynám a fenébe :D

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. május 27., péntek 21:18

wZoLee7 írta:vagy halál idegesítőek is kivétel nélkül mindenki lecsapná a fejét egy bárddal Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, Sansa :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sansát nem bántjuk!! Bran Stark, ez nem is kérdés. Sztori alakulásától függetlenül, én adtam volna ha a zuhanás után feldobja a bakancsot :lol:

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. május 27., péntek 21:11

Preacher pilot

Tetszett, pedig nem szoktam nézni ilyen természetfeletti erőket bemutato sorozatokat. Ez valahogy a trailernél megfogott, talán mert egyes elemeiben hasonlít a Bansheere. Tetszett a humora és az abszurditása is, a kocsmai verekedés nagyon fasza lett. Soha nem lesz a legnagyobb kedvenc, de most biztos megvett magának legalább egy évadra. Mar varom a kövi részt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 27., péntek 20:52

Nekem továbbra is az tetszik leginkább a GoT-ban, hogy majdnem minden szereplőben lehet találni valami pozitívumot. Persze vannak akik simán csak gonoszak minden pozitívum nélkül, vagy halál idegesítőek is kivétel nélkül mindenki lecsapná a fejét egy bárddal Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, Sansa :lol:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. május 27., péntek 20:36

hamesz írta:
Unalmas volt nekem kicsit. 3 részig jutottam, ha jól emlékszem. Nem annyira szippantott be az a világ, de most valamiért vonz egy kicsit.
Az első évadot mindenképpen szenvedd végig (bár engem már a legelső résszel megvett kilóra), de sok ismerősömnek az első évad volt a vízválasztó, aki azt kibírta, kb mind maradt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég