Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 30., hétfő 20:44

Első évadnál is kellett egy 3 nap kb szerintem, mondjuk amíg a gotnál magyar felirattal nézem azért, addig a scream nyelvezetét egy gorilla is megérti. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. május 30., hétfő 20:40

ziro4vr írta:Remélem a scream jobb lesz. :shifty:
Fordítók remélem már dolgoznak a feliraton. :coffee:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 30., hétfő 20:37

Got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen persze és a beceneve Bull volt. Hagyjatok már. :lol:

Remélem a scream jobb lesz. :shifty:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 30., hétfő 20:27

haszi írta:GOT:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran flashbackjében amikor a Mad King mondogatja, hogy "Burn them all!" kicsit olyan Hodor-"Hold the door" feelingje volt... Véletlen lenne, vagy tényleg van alapja ennek a teóriának, hogy Bran mászott bele Aerys Targaryen fejébe -> miatta őrült meg? Mert ez a "Burn them all!" amelett, hogy a király piromán volt, utalás lehet a mások legyőzésének kulcsára is szerintem. :hmmm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én is hasonlóra gondoltam, lehet Bran azt súgta neki mindig, hogy a másokat így kell legyőzni, csak belebolondult és minden mást akart felégetni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 30., hétfő 20:20

ferni írta:Cali,
Richárd Fodor, keress rá youtubeon, ezeket a GoT theorykat fordítja le és feliratozza, ez is fent van, amit linkeltek neked.
Köszi, ezt még meggondolom! De csak azért, mert nem tudom mennyire jó ötlet ezeket a teóriákat olvasgatni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem pl, most egy kicsit elvett az élményből, hogy, amikor megmentette Branéket az a fekete lovas, már egyből tudtam, hogy az Benjen Stark lesz.
Te vagy a többiek hogy állnak ezeknek a teóriáknak az olvasásához?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 30., hétfő 19:48

Cali,
Richárd Fodor, keress rá youtubeon, ezeket a GoT theorykat fordítja le és feliratozza, ez is fent van, amit linkeltek neked.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: haszi » 2016. május 30., hétfő 18:51

GOT:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran flashbackjében amikor a Mad King mondogatja, hogy "Burn them all!" kicsit olyan Hodor-"Hold the door" feelingje volt... Véletlen lenne, vagy tényleg van alapja ennek a teóriának, hogy Bran mászott bele Aerys Targaryen fejébe -> miatta őrült meg? Mert ez a "Burn them all!" amelett, hogy a király piromán volt, utalás lehet a mások legyőzésének kulcsára is szerintem. :hmmm:

nagchampa
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. november 18., szerda 22:33
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Pool

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nagchampa » 2016. május 30., hétfő 18:29

peaky blinders-t senki sem néz közületek? kis túlzással, mióta kijött anno, heti rendszerességgel követtem és engem annyira megfogott, hogy mára már a kedvencemmé nőtte ki magát. a 3. évad is részről-részre jobb nálam.

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 30., hétfő 18:20

revolver írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://www.youtube.com/watch?v=hka-lhU-EWs
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Annyira azért nem jó az angolom, hogy ezt teljesen fel is fogjam, de, azért köszi! :D

Más
Csak én hittem egy darabig, hogy Margery megjátssza magát Tommen előtt? Most, akkor Őt is teljesen megbolondították ezek a buzi szektások?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 30., hétfő 18:12

Hát ez az új got rész akkora filler volt mint a péniszem. Nagyon ráérnek, aztán van kb 17 rész az egészből.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deni mekkora nevetséges egy kúúrva. Martin apó ha őt megöleti akkor küldök neki 10 dollárt csokira meg nyalókára
Nem illik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. május 30., hétfő 17:54

Veidt írta:
kelemen.istvan írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A verebeknek miért a Véreb lenne a párbajozója? Mondjuk nem tudom kit választanának, pláne a hegy ellen ki vállalná, de alapból nem értem, hogy miért mennek bele a párbaj általi ítéletbe, mikor az a Hét szerinti döntéshozatali forma. :hmmm: Vagy tévedek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt a Verebes dolgot en sem ertem. Viszont azt sem amit irtal, hogy miert ne mennenek bele. :D Valoban a Het altali dontesforma, de ok eppen a Hetet imadjak.
Baszki tényleg. Bocs. Valamiért rövidzár volt és azt hittem valami szekta. (Amúgy az is)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 30., hétfő 16:42

kelemen.istvan írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A verebeknek miért a Véreb lenne a párbajozója? Mondjuk nem tudom kit választanának, pláne a hegy ellen ki vállalná, de alapból nem értem, hogy miért mennek bele a párbaj általi ítéletbe, mikor az a Hét szerinti döntéshozatali forma. :hmmm: Vagy tévedek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt a Verebes dolgot en sem ertem. Viszont azt sem amit irtal, hogy miert ne mennenek bele. :D Valoban a Het altali dontesforma, de ok eppen a Hetet imadjak.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. május 30., hétfő 16:41

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A verebeknek miért a Véreb lenne a párbajozója? Mondjuk nem tudom kit választanának, pláne a hegy ellen ki vállalná, de alapból nem értem, hogy miért mennek bele a párbaj általi ítéletbe, mikor az a Hét szerinti döntéshozatali forma. :hmmm: Vagy tévedek?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 30., hétfő 15:45

Hehe:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ezek azok a kepkockak amiket Bran latott az ido alatt, amig Meera vonszolta. legfontosabb belole, hogy lathatjuk a Mad King halalat, plusz ott egy veres kez, amin a borkotes nagyon hasonlit Ned tojnal hordott borkotesere. szoval megfogjuk tudni mi tortent fent a toronyban.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 30., hétfő 15:41

soadroli írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!erről a Benjen Starkról mit kell tudni? mikor láttuk őt utoljára? nem nagyon rémlik az emberünk :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!1. evadban volt utoljara, o vitte Jont es Tyriont a Falhoz. Elso felderito volt az Ejjeli Orsegben, majd eltunt es mindenki azt hitte hogy meghalt. A konyvben amugy Hidegkez neven szerepel, bar ott meg nem derult ki hogy o Benjen, eleg gazok ezek a huzasok a konyvolvasokra nezve...

hehe írta:
revolver írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://imgur.com/gallery/5WMdv/new
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
ezt nem értem, ezmiez? magyarázatot követelek :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igazabol semmi lenyeges, mind a multbol van. Az uj kepek II. Aerys Targaryent, azaz az Orult Kiralyt abrazoljak, aki megszallottan imadta a (futo)tuzet (a zold lotty, Tyrion is ezt hasznalta a Feketiviz csataban), amugy a fo tanacsadoja is egy retard piromanta volt.
A lovag aki nehany kepen szerepel az maga Jaime Lannister, ahogy leszurja ot, es kierdemli a Kiralyolo nevet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Veidt 2016. május 30., hétfő 15:46-kor.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 30., hétfő 15:36

Zsombor írta: Scream 2. évad. B-) B-) B-)
Végre. :coffee:

Hogy is volt vége az előzőnek? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2016. május 30., hétfő 15:31

P. Krisz írta:Fear the Walking Dead midseason
Aki elvonási tünetektől szenved a Walking Dead miatt , az megnézheti , a többiek kerüljék el messzire.
tudtam én hogy kaszálni kell, az első évad is borzalmas volt :D

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!erről a Benjen Starkról mit kell tudni? mikor láttuk őt utoljára? nem nagyon rémlik az emberünk :D
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. május 30., hétfő 15:22

Ma.




Ma este.





Mondom ma este.



Scream 2. évad. B-) B-) B-)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 30., hétfő 15:18

revolver írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://imgur.com/gallery/5WMdv/new
ezt nem értem, ezmiez? magyarázatot követelek :)
Kép
Kép
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 30., hétfő 15:13

Fear the Walking Dead midseason
Aki elvonási tünetektől szenved a Walking Dead miatt , az megnézheti , a többiek kerüljék el messzire .
7 rész lement de történet alig van . Karakterfejlődés nuku . Mindenki egy hatalmas seggfej, főleg Madison , az összes kérdésre kb. "a családomért teszem "-mel felel , színészi repertoárja pedig kb. Seagali magasságokban van . :lol:
Hajrá zombik ...
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég