Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. június 18., szombat 11:14

Én a 3. évad közepénél kaszáltam a sorozatot. Nekem valamiért nagyon nem adta... AMC-en elcsíptem pár részt a 4. évadból, de onnan is elkapcsoltam. Eléggé megosztó sorozat ahogy látom amúgy. Van akinek nagyon bejön, és van aki kaszálja. Hasonló mint a The Walking Dead kb... :hmmm:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 18., szombat 11:10

Most fejeztem be a Breaking Bad 4.évadát.

Hát röviden : :ozil:

Ez valami brutális évad volt...de főleg az utólsó 4rèsz.
Nem is tudom mikor láttam ilyen jó sorozatot amit ennyire faltam.

Gus-Jesse-Walter hármas keringője valami fantasztikusan fel volt építve.

Tényleg le a kalappal a készítől előtt. :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. június 17., péntek 0:01

The Last Ship 3x01

Elég jóra sikerült a nyitás. :salute: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gondolom idővel majd kapunk képeket a doktornő megtalálásáról vagy egy pár haldokló utolsó jelenetet. Amúgy teljesen adja magát, hogy Peng csinálja ezt az egészet Vietnámban, aztán persze majd úgyis kiderül, hogy nem ő van a háttérben. Bridget Regan miatt meg főleg jár a pacsi. :salute: :agree:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. június 14., kedd 20:30

Preacher
Meh ... elég volt a múltba révedésből , karakterépítésből és szárnybontogatásból . Cassidy bohóckodása már kevés . Következő résztől már sokkal többet várok .

Outcast
Nem volt valami mozgalmas rész , de megalapozott a következőknek .
Látványvilág továbbra is erős .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2016. június 14., kedd 13:50

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amennyire jól indult ez az évad annyira laposodik szépen de biztosan, talán a csata jó lesz...az még megmentheti ez az amúgy gyenge szezont. Talán Sándor visszatérése volt ami + volt az elmúlt pár részbe...


Amúgy ez a Thoros of Myr úgy néz ki mint a Bartos :D

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. június 14., kedd 13:07

Ki fogja fordítani a Mr. Robot második évadát?

Rohadt sok van máég hátra...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 14., kedd 11:40

Scream-et már letoltam. Kegyetlen. :mrgreen: :lol:

ok. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 14., kedd 11:39

Remy írta:Simán Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó rész volt. Ziro ne sírj. :mrgreen:
Neked minden jó...nézz screamet. És majd Gyere haláltotozni. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 14., kedd 11:33

Simán Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó rész volt. Ziro ne sírj. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 13., hétfő 22:35

Cali írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nektek egyébként nem lett gyanús Varys? Még mindig nem derült ki, hogy pontosan ki állt a hárpia fiai mögött. Ráadásul ebben a részben is pont az ostrom előtt tűnt el...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mar az erkezese elott is lazongtak a Harpia Fiai, nem hiszem hogy barmi koze van hozzajuk.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Cali
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. június 13., hétfő 22:29

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nektek egyébként nem lett gyanús Varys? Még mindig nem derült ki, hogy pontosan ki állt a hárpia fiai mögött. Ráadásul ebben a részben is pont az ostrom előtt tűnt el...

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. június 13., hétfő 19:41

Bocs a spoilerért, hát ja egyelőre a biztosat mondtam, a fináléban biztosan lesz meglepetés, de előtte még át kell olvasnom 60 ezer reddit kommentet, hogy megtegyem a tippeket. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2016. június 13., hétfő 19:32

palesz77 írta:
füst írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem látok ebben problémát, szíven szúrt ember sem hal meg azonnal, van még kb. egy perce amikor még szinte bármit csinálhat, és csak utána jön aminek jönnie kell, persze menthetetlenül. Robb és a Mountain esete szerintem egyáltalán nem volt hiteltelen. Csak agy és gerincvelő sérülésnél van azonnal elterülés. Szóval ezekel abszolút nincs gondom. Arya esete érdekes, de őszintén szólva azzal sincs bajom. Vak sötétben ment érte a Waif. Arya kardjáról pedig rohadtul nem tudott, és egy fegyvertelen sebesültre számitott... na ez marha nagy előny, simán elintézhette Arya még sebesülten is, karddal megtanult bánni, sötétben szintén megtanult harcolni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Robb még oké, de a Mountaint konkrétan földhöz szögezte Oberyn a lándzsájával.. Azért onnan forgolódni nem mondom, szép teljesítmény még neki is.. :lol: Könyvben simán elkapta csak, nem föléfeküdt, az élethűbb is volt azért, de mindegy.

Arya kardját meg miért ne látta volna? Előtte vette elé a földből, és azzal vágta ketté a gyertyát.. Meg ha így is van, vaksötétbe gondolom hang alapján vívtak, nyilván nem hangtalanul suhint Arya a fullánkkal. A csaj képezte ki, úgyhogy ő is elég jó lehetett sötétben vívásban, nekem ez totál abszurd volt, főleg ilyen sérülésekkel.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát meglepődnél mennyi mindenre képes még félholtan is az emberi szervezet. :)
Ennyire szőrös kérdéseket szeretek feszegetni mert nyilván rontja az élményt, de amit a GoT-ban láttam, azok ebben a kérdéskörben elég hihetőek. Kifejezetten ebben a krédéskörben, az ilyen sárkányos vérmágiás dolgokat nem ecsetelném.

Viszont rosszul emlékeztem Waif tényleg látta Arya kardját, valamiért úgy emlékeztem hogy azután lépett a terembe hogy Arya eloltotta a gyertyát. Hát igy akkor érdekesebb a történet, kiváncsi lettem volna hogy mi volt ott konkrétan. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 13., hétfő 19:08

revolver írta:én benne vagyok egy haláltotóban.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kövi részben meghal: Tormund, WunWun, Rickon és Ramsay. a fináléra még nem tippelek :mrgreen:
Még várjuk meg akik nem látták a mostani részt, ráér hétvége előtt megalkotni. Aztán akkor spoilerezni se kell. Mondjuk szerintem az utolsó két rész mehetne egybe, mert elvileg a kilences Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak a fattyúcsatáról fog szólni
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 13., hétfő 19:07

füst írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem látok ebben problémát, szíven szúrt ember sem hal meg azonnal, van még kb. egy perce amikor még szinte bármit csinálhat, és csak utána jön aminek jönnie kell, persze menthetetlenül. Robb és a Mountain esete szerintem egyáltalán nem volt hiteltelen. Csak agy és gerincvelő sérülésnél van azonnal elterülés. Szóval ezekel abszolút nincs gondom. Arya esete érdekes, de őszintén szólva azzal sincs bajom. Vak sötétben ment érte a Waif. Arya kardjáról pedig rohadtul nem tudott, és egy fegyvertelen sebesültre számitott... na ez marha nagy előny, simán elintézhette Arya még sebesülten is, karddal megtanult bánni, sötétben szintén megtanult harcolni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Robb még oké, de a Mountaint konkrétan földhöz szögezte Oberyn a lándzsájával.. Azért onnan forgolódni nem mondom, szép teljesítmény még neki is.. :lol: Könyvben simán elkapta csak, nem föléfeküdt, az élethűbb is volt azért, de mindegy.

Arya kardját meg miért ne látta volna? Előtte vette elé a földből, és azzal vágta ketté a gyertyát.. Meg ha így is van, vaksötétbe gondolom hang alapján vívtak, nyilván nem hangtalanul suhint Arya a fullánkkal. A csaj képezte ki, úgyhogy ő is elég jó lehetett sötétben vívásban, nekem ez totál abszurd volt, főleg ilyen sérülésekkel.

revolver írta:én benne vagyok egy haláltotóban.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kövi részben meghal: Tormund, WunWun, Rickon és Ramsay. a fináléra még nem tippelek :mrgreen:
Ez mondjuk szerintem elég spoileres, látszik hogy kik élték túl a részt, ami ebben a sorozatban ugye sosem biztos. De ha már itt tartunk, nincs nagy szorzója szerintem ezeknek a tippeknek, látom csak a biztos.. :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2016. június 13., hétfő 19:04

ziro4vr írta:got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért a hegy meg ária nincsenek egy fizikális szinten, de robb meg ária sem. :lol: Mindegy, valakit ez nem zavar, engem igen. Korábban azért voltak igen meglepő húzások, idén meg mindenki túléli vagy visszatér. Nekem nem tetszik ez az irány.

Haláltotót senki nem akar? :( Akkor nyertem. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!El kell hogy szomorítsalak, várhatóan a könyvekben is visszatérnek azok a szereplők akikről azt hitted meghaltak, elég egyértelmű utalások vannak. Szóval ez nem a sorozat hibája, az esetleg igen hogy nincs rendesen felépítve, de még az sem, mert ilyen szöszölésekre nincs idő. Sőt még van meredekebb visszatérés is, ami a showban vagy megtörténik vagy nem, de Martin sem áll csehül ezzel a dologgal.

Ja és lentebb már írtam spoilerbe hogy kikkel számolok veszteséglistán. :)

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. június 13., hétfő 19:02

én benne vagyok egy haláltotóban.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kövi részben meghal: Tormund, WunWun, Rickon és Ramsay. a fináléra még nem tippelek :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2016. június 13., hétfő 19:00

palesz77 írta:
csababarca írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezekkel nem tudok egyetérteni, Robbot is hasba lőtték (számszeríjjal..komolyabb mint egy bicska) jópárszor, mégis felállt. De akkor még jó volt a sorozat...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk az igaz, hogy Robb, és pl a Hegy halálánál is kicsit elvetették a sulykot a sorozatban - Robb tényleg mennyit szenvedett még nyilakkal magában, a Hegy meg átszúrva izgett mozgott -, de ott a végén legalább ahogy várható is volt, meghaltak. Itt viszont Arya felépül pár nap alvás miatt, aztán a felszakadt sérülései ellenére legyőz egy top állapotban vele minimum egy szinten levő ellenfelet. Ilyenek a Spartacusba voltak anno, amibe el is fért, de a Trónok Harcába nekem ez újdonság, és nem is tetszik.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem látok ebben problémát, szíven szúrt ember sem hal meg azonnal, van még kb. egy perce amikor még szinte bármit csinálhat, és csak utána jön aminek jönnie kell, persze menthetetlenül. Robb és a Mountain esete szerintem egyáltalán nem volt hiteltelen. Csak agy és gerincvelő sérülésnél van azonnal elterülés. Szóval ezekel abszolút nincs gondom. Arya esete érdekes, de őszintén szólva azzal sincs bajom. Vak sötétben ment érte a Waif. Arya kardjáról pedig rohadtul nem tudott, és egy fegyvertelen sebesültre számitott... na ez marha nagy előny, simán elintézhette Arya még sebesülten is, karddal megtanult bánni, sötétben szintén megtanult harcolni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 13., hétfő 18:56

got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért a hegy meg ária nincsenek egy fizikális szinten, de robb meg ária sem. :lol: Mindegy, valakit ez nem zavar, engem igen. Korábban azért voltak igen meglepő húzások, idén meg mindenki túléli vagy visszatér. Nekem nem tetszik ez az irány.

Haláltotót senki nem akar? :( Akkor nyertem. :mrgreen:
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 13., hétfő 18:48

GoT S06E08
csababarca írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezekkel nem tudok egyetérteni, Robbot is hasba lőtték (számszeríjjal..komolyabb mint egy bicska) jópárszor, mégis felállt. De akkor még jó volt a sorozat...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk az igaz, hogy Robb, és pl a Hegy halálánál is kicsit elvetették a sulykot a sorozatban - Robb tényleg mennyit szenvedett még nyilakkal magában, a Hegy meg átszúrva izgett mozgott -, de ott a végén legalább ahogy várható is volt, meghaltak. Itt viszont Arya felépül pár nap alvás miatt, aztán a felszakadt sérülései ellenére legyőz egy top állapotban vele minimum egy szinten levő ellenfelet. Ilyenek a Spartacusba voltak anno, amibe el is fért, de a Trónok Harcába nekem ez újdonság, és nem is tetszik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég