Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. szeptember 4., vasárnap 13:16

kanye írta:Night Of

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy zseniálisan van megcsinálva ez a macskás/ekcémás mellékszál, hallottam olyat hogy valakit irritál, van egy olyan érzésem hogy nem értették meg ennek a mondanivalóját.

Az nagyon adta még, ahogyan bemutatják a hihetetlen primitív amerikai igazságszolgáltatást, a NYPD rendőröktől kezdve a könnyen manipulálható esküdtszékig.

Tádám írta: Ezek után lehet rámegyek az American Crime Story-ra, amíg még benne vagyok ebben a világban. :roll:
Kurvajó cucc az is, főleg ha érdekel a téma.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Neked mit jelentett ez a mellékszál? :hmmm:


Travolta miatt is, meg ez a tárgyaló világ érdekel, mindenképp elkezdem. Kösz kösz !
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. szeptember 4., vasárnap 12:43

Night Of

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy zseniálisan van megcsinálva ez a macskás/ekcémás mellékszál, hallottam olyat hogy valakit irritál, van egy olyan érzésem hogy nem értették meg ennek a mondanivalóját.

Az nagyon adta még, ahogyan bemutatják a hihetetlen primitív amerikai igazságszolgáltatást, a NYPD rendőröktől kezdve a könnyen manipulálható esküdtszékig.

Tádám írta: Ezek után lehet rámegyek az American Crime Story-ra, amíg még benne vagyok ebben a világban. :roll:
Kurvajó cucc az is, főleg ha érdekel a téma.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. szeptember 4., vasárnap 12:36

Hasonló, de más világ a kettő. A Night Of karakterdráma, a Crime Story sokkal inkább a tárgyalási folyamatra helyezi a hangsúlyt . Travolta pedig kurva jó volt benne.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. szeptember 4., vasárnap 12:23

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Naja persze lehetett érezni az idő múlását meg minden, csak nekem valamiért elkapkodottnak tűnt, de egyébként nem volt vele gond. Ja, és a bíró szerintem zseniálisan alakított, nagyon jól volt megírva minden mozdulata, grimasza, röhögtem rajta eleget.

Ezek után lehet rámegyek az American Crime Story-ra, amíg még benne vagyok ebben a világban. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. szeptember 4., vasárnap 11:59

P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem nem zavart, mert az esküdt szövege úgy volt megírva, hogy lehetett rajta érezni az idő múlását. Többször összeült az esküdtszék, többször átvitatták a dolgot, mégis mindig 6-6 lett az eredmény.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon az ügyvéd nő sem tudott mit csinálni. Addigra már a nyomozó miatt szinte "biztos" volt, hogy nem Naz ölte meg. Sőt, szerintem hiába kért volna újratárgyalást, meg új esküdteket, akkor sem lett volna más eredmény. Tipikusan olyan tárgyalás volt ez, hogy bőven volt mindkét oldal mellé elég bizonyíték, szóval marha nehéz lett volna egységes választ kihozni.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. szeptember 4., vasárnap 11:39

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem nem zavart, mert az esküdt szövege úgy volt megírva, hogy lehetett rajta érezni az idő múlását. Többször összeült az esküdtszék, többször átvitatták a dolgot, mégis mindig 6-6 lett az eredmény.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. szeptember 4., vasárnap 8:38

The night of, aki már lepörgette...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem valahogy a vége nem tetszett. Mintha kicsit elkapkodták volna. Pedig 1,5 órás volt az utolsó rész, de a döntő pillanatban, amikor az esküdtek visszavonulnak, akkor utána 5 másodperc alatt eldőlt minden. Valahogy ez nekem nem illett a képbe, nem tudom. :/ Ennél nekem az is jobb lett volna, ha kinyírják a böribe.. Vagy lehetett volna még egy rész, ahol kidolgozzák jobban a végét. Na mindegy, az utolsó 10-15 percet leszámítva nekem nagyon bejött. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. szeptember 3., szombat 23:19

TheBull6 írta:Én elkezdtem és egyszerűen nem tudtam abbahagyni, a 40-50 perces részeket 10 perceknek éreztem kb.
Nekem sem azzal van a baj.
TheBull6 írta:Mi idegesít benne amúgy?
A karakterek, egyes jelenetek kiszámíthatósága (nem a történet szempontjából), egy ideje zavarnak az ilyen apróságok a sorozatokban/filmekben.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl, hogy amikor "El" meglátta a macskát totál egyértelmű volt, hogy megint flashback lesz. Persze jó volt, mert megkaptunk egy újabb darabot a puzzle-ből. Vagy a tipik amerikai klisé, jajj szegény kisfiúkat basztatják a nagy fiúk, brühühü, aztán ott van a másik altípus, az idősebbik, gimis lúzer, akit meg a menők basztatnak. Szétbasszák a drága fényképezőgépet, persze nem csinál semmi miatta. Aztán amikor a kislány a fényekre bemegy a szobába, és naná, hogy majdnem egyből odaáll a falhoz, mintha tudná, hogy oda "kell" menni... "El" karaktere meg alapból idegesítő. Az elején nem tud beszélni, nem ismeri fel az alapvető dolgokat, nem ismeri a szavak jelentését, aztán 2 résszel később már értelmes mondatokat rak össze, közben a sorozatban jó, ha eltelt 1-2 nap. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, persze ezek totál apróságok, de ezek a sallangok pont annyira idegesítőek, hogy egy picit csóválom a fejem a nézése közben. Lehet velem van a gáz, hogy ilyen apróságokon fennakadok, viszont jó pár sorozat eléggé magasra tette a lécet nálam ilyen téren, szeretem a sallangmentes dolgokat.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. szeptember 3., szombat 23:02

Persze hogy sablonos, 90%-át úgy kukázták. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. szeptember 3., szombat 22:59

Nosztalgiavonat. Ha nem kap el a feeling az elejen, akkor nem mutat majd semmi extrat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. szeptember 3., szombat 22:56

Sierra írta:Stranger Thingsről mi a véleményetek?
Csak engem idegesít helyenként? Sokszor azt érzem rajta, hogy erőltetett és sablonos. Eddig nem nyűgözött le, pedig ismerőseim áradoznak róla.
Szerintem itt sem fogsz mást találni ha kicsit visszaolvasol. Én elkezdtem és egyszerűen nem tudtam abbahagyni, a 40-50 perces részeket 10 perceknek éreztem kb. Eléggé magával ragadott. Mi idegesít benne amúgy?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. szeptember 3., szombat 22:56

Zsombor írta:Hát, ha idegesít, akkor ne nézd. :D
De már kiváncsivá tett, hogy mi fog kisülni ebből. :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. szeptember 3., szombat 22:55

Hát, ha idegesít, akkor ne nézd. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. szeptember 3., szombat 22:52

Stranger Thingsről mi a véleményetek?
Csak engem idegesít helyenként? Sokszor azt érzem rajta, hogy erőltetett és sablonos. Eddig nem nyűgözött le, pedig ismerőseim áradoznak róla.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 3., szombat 18:38

Mr Robot 2x9

Na ebben kb minden benne volt, amit elvárnák ettől a sorozattól.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 3., szombat 14:51

Remy írta:Night of pilot.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Turturro megjelenese kicsit hollywoodiasra sikeredett. A megmento.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja, arra vártam már az egész részben, mikor tűnik fel. Néger rendőr csaj nagyon szimpatikus eddig.. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. szeptember 3., szombat 14:49

Night of pilot.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Turturro megjelenese kicsit hollywoodiasra sikeredett. A megmento.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 3., szombat 14:45

Night of pilot

A szokásosan magas hbo minőség adott, a sztoriban is van potenciál, annyira azért nem csináltam magam alá. De jöhet a folytatás.
Nem illik.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2016. szeptember 3., szombat 14:33

Nem tudom, hogy vagytok ti vele, de nekem ez a Dragon Ball Super kezd kicsit sok lenni. Annak ellenere, hogy nagyon orulok, hogy van folytatasa a sorozatnak es nezni fogom fuggetlenul attol, hogy mennyire tetszik, kicsit soknak erzek par dolgot

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Anno meg a Z-ben Buu ellen is volt kisebb-nagyobb jelenete a tobbieknek, most meg szinte csak Goku es Vegeta aki kap valami fontosabb reszt, de foleg Goku. Meg ugye most majd gondolom vegig mennek az egesz szinskalan a Super Sayain transzformaciokkal....

Nekem szemely szerintem jobban tetszett, mikor meg a Fold megmentese volt a cel es nem egy Galaxisok kozotti torna....



Mas:
Black Sails-t erdemes elkezdeni nezni ?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. szeptember 3., szombat 11:55

Night of eleg komolyan inditott. :| :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég