Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 28., péntek 11:48

https://youtu.be/ObfvbbByU0s
Legjobb sorozat lesz :DDD

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 27., csütörtök 19:38

palesz77 írta:GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Euron viszont rögtön kedvenc lett, irritáló homokiakat kicsinálta, pacsi neki! :D Remélem nem félmunkát végez, és kinyírják a maradék kettőt is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azért remélem bronn meglátogatja a tömlöcben a kis homokkígyót és levarrja :mrgreen: :mrgreen:
Kép

palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. július 27., csütörtök 19:19

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kisujj szerintem a kis badass északi lányt fogja kicsinálni, Jonon kívül az egyetlen szimpatikus északi,
ezek után tudjuk mi a sorsa.. Sansa szerintem nem lenne nagy veszteség, évek óta csak picsog. Annyi, hogy szép a színész csaj, de a karaktere már hasonlóan irritáló mint Dany szerintem.

Euron viszont rögtön kedvenc lett, irritáló homokiakat kicsinálta, pacsi neki! :D Remélem nem félmunkát végez, és kinyírják a maradék kettőt is.

soadroli
Kedvenc csapatod: a másik

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. július 27., csütörtök 14:25

jön a True Detective 3. évad, Mahershala Ali lesz a főszereplő.
Kép

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 27., csütörtök 13:11

got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kivéve, ha Danytől megkapja az egyik sárkányt. Akkor megy a middlefinger littlefingernek :mrgreen:

géza

HozzászólásSzerző: géza » 2017. július 27., csütörtök 13:00

TheBull6 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jon a kövi részben Sárkánykőnél lesz már, szóval nem fog meghalni nagy valószínűséggel az úton. Valahol neten olvastam, hogy jön az első várt találkozás Dany és Jon között.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, ez benne is van az előzetesben. Viszont a visszaúton érhetik még meglepetések. Túl sunyi nekem LF.

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 27., csütörtök 12:46

géza írta:GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én inkább attól tartok, hogy milyen geciséget fog csinálni a haláláig, tippre azt mondanám, hogy beköpi Cerseinek, hogy Észak királya éppen úton van Sárkánykőre, és jó lenne kinyírni. Így Sansa lenne Deres és Észak ura, ő pedig eggyel közelebb jutna a céljához.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jon a kövi részben Sárkánykőnél lesz már, szóval nem fog meghalni nagy valószínűséggel az úton. Valahol neten olvastam, hogy jön az első várt találkozás Dany és Jon között.

géza

HozzászólásSzerző: géza » 2017. július 27., csütörtök 12:03

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Euron karaktere elég fasza, habár közelében sincs a könyves ábrázolásához.

Az viszont 100%, hogy Arya fogja megölni Kisujjt, emlékezzünk csak a 2. évadra, amikor Kisujj Tywinnal beszélget Arya előtt.

Illetve Bran is Deresbe tart, ő meg simán tudhatja már most is azt, hogy igazából LF volt az, aki elárulta Nedet.
Én inkább attól tartok, hogy milyen geciséget fog csinálni a haláláig, tippre azt mondanám, hogy beköpi Cerseinek, hogy Észak királya éppen úton van Sárkánykőre, és jó lenne kinyírni. Így Sansa lenne Deres és Észak ura, ő pedig eggyel közelebb jutna a céljához.

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 27., csütörtök 10:48

csabi* írta:szerintem ne eroltesd ezeket a teoriakat
:D
Jah. Nem kell többet belelátni, mint ami, ahogy az Áriás részbe sem sztem.
Theon Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mégis mit kellett volna tegyen? Ha betámadja Euront az vagy levágja a csajt, vagy mindkettőjüket, semmi esélye nem volt. Igaz ők úgy mutatták be, hogy beijedt, előjöttek az emlékek, de ha belegondolunk mindenképpen jobb ötlet volt meglépni, bár ettől még coward marad.
Black Sails spoiler Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mint a Black Sails utolsó évadban amikor elkapják Blackbeardet, erre az egész kalózhajó megadja magát ahelyett hogy feláldozzanak egy embert és szétágyúzzák a másik hajót :)

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 27., csütörtök 10:41

messideco írta:Továbbra is GoT S7E2, csak a rend kedvéért:

Ma meló közben én találtam ki egy teóriát Theonról.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ő lehet a vízbefúlt isten nem? Ami halott, nem hallhat meg. Ez azért erős, de lenne benne potenciál...Aki jártas a könyvekben, az beavathat a Greyjoyok és az egész Vas-szigetek kultúrájába :)
szerintem ne eroltesd ezeket a teoriakat
Kép

gunner
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. július 27., csütörtök 1:46

Továbbra is GoT S7E2, csak a rend kedvéért:

Ma meló közben én találtam ki egy teóriát Theonról.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ő lehet a vízbefúlt isten nem? Ami halott, nem hallhat meg. Ez azért erős, de lenne benne potenciál...Aki jártas a könyvekben, az beavathat a Greyjoyok és az egész Vas-szigetek kultúrájába :)

peti_madrid
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. július 26., szerda 16:46

Berti írta:got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arya fogja kinyírni Baelisht, figyeljétek meg. :shifty:
Rettentő mód adnám, ha így lenne. :salute:

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. július 26., szerda 14:15

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem Arya ezzel arra utalt, hogy az nem ő lenne, aki hazamegy és majd papás-mamást játszik a tesókkal. Fordul egyet és megy kinyírni az egész bagázst :D
I AM BADMAAAN!!!

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 26., szerda 13:36

got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arya fogja kinyírni Baelisht, figyeljétek meg. :shifty:

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 26., szerda 13:32

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egész farkasos rész egy szimbólum volt, hogy Arya túl sokáig volt távol, és túl sokat változott,
és már nem is biztos, hogy ő északi, vagy Stark. Ugye az egész kiképzése erről szólt. Hazamegy, épp Havas John sem lesz otthon, és a kiscsaj emlékeiben úgy él, hogy a Sansa még mindig egy kis hisztis picsa. Végül szépen kibékülnek, Arya visszatál a gyökereihez, amiben tuti még elbizonytalanodik párszor, a farkas is visszatér. Persze ha még midnig Martin írná a storyt, akkor kb a farkas leharapta volna Arya fejét :lol:
Merci Zizou!

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. július 26., szerda 13:13

messideco írta:Még egy GoT:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi van ha Arya meghalt az elmúlt évadban, és az Árva az ő arcát használja? Talán ezért nem ismerte meg a farkas, max az arcát. Van benne logika, nem?

Szerintetek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor minek állt bosszút az öregen? Miért akarta megölni a Lannistereket? Miért akar hazamenni egyből, amint megtudta, hogy Havas a király..
Ha csak az archasználó lenne, akkor ezekről nem tudna, vagy ha tudna is, számára nem jelentene semmit, szóval ez itt meg is bukott.

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. július 26., szerda 13:06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi van ha Arya meghalt az elmúlt évadban, és az Árva az ő arcát használja? Talán ezért nem ismerte meg a farkas, max az arcát. Van benne logika, nem?

Szerintetek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért nem ismerte fel mert Arya évadról-évadra egyre rondább. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 26., szerda 13:03

Szerintetek?
Nincs.
Nem illik.

gunner
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. július 26., szerda 13:02

Még egy GoT:

Szerintetek?

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. július 26., szerda 12:08

Realista24 írta:
P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor van egy rossz hírem, Paige jóval több időt és nagyobb szerepet kap a következő évadokban. :lol:
Na most néztem meg a második évad utolsó részét, így már értem, hogy miért írtad ezt. Mondjuk ennek legalább lesz értelme, mert eddig sok jelentőségük nem volt, és hát na, két évadnyi felvezetés ehhez, erősen túlzás szerintem.
Nekem se tetszett alapból Paige karaktere, de miután a 3.-4. évadban nagyobb szerepet és teret kapott megkedveltem, főleg a 4. évadban lesz fontos a karaktere.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csórikámat már sajnáltam is, annyira szétmegy idegileg. :|
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Vissza: “Minden más”