Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. július 31., hétfő 16:26

Nekem a Youtube lövi le a GOT-os spoilereket. :lol:
Ameddig nem látom az új részt, addig a youtubetol távol maradok.
GOT 7x3
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jon mikor mondta, hogy nem vagyok Stark és akkor a sárkány elrepült a feje felett, az mekkora volt már :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 31., hétfő 16:24

peti_madrid írta:Komolyan valaki meglepődik még azon, hogy ferni felbassza az agyát azon, ha valaki akár annyit lespoilerez a trónok harcából, hogy Daenerysnek új fonat lesz a hajában? :D Még 2 évaddal ezelőtt engem is megfenyegetett, hogy agyonbasz, ha találkozunk, mert egy relatíve lényegtelen dolgot lespoilereztem...

No offense, nem akarok én itt régi vitákat újraéleszteni, de azért tényleg elgondolkodtató, hogy akkor ki is viselkedik óvodásként :coffee:
Tököm se figyeli ferni és a trónok harca szappanoperáját, de nem tudom, mit képzel magáról. Ha ennyire allergiás,
1. ne nézze a sorozatot
2. ne olvasson spoilert
3. várja meg az évadot egyben, és addig ne olvasson spoilert
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. július 31., hétfő 16:21

Komolyan valaki meglepődik még azon, hogy ferni felbassza az agyát azon, ha valaki akár annyit lespoilerez a trónok harcából, hogy Daenerysnek új fonat lesz a hajában? :D Még 2 évaddal ezelőtt engem is megfenyegetett, hogy agyonbasz, ha találkozunk, mert egy relatíve lényegtelen dolgot lespoilereztem...

No offense, nem akarok én itt régi vitákat újraéleszteni, de azért tényleg elgondolkodtató, hogy akkor ki is viselkedik óvodásként :coffee:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. július 31., hétfő 15:22

M1Ö írta:Az még nem jelent semmit, hoy ő mit olvasott. Annyi teória terjed a sorozatról, hogy nem tudja komolyan venni az ember őket. Ugye elég megnézni messideco meredek ötleteléseit. :mrgreen:
Te is mész a ... de akkor én is az a baj :mrgreen:

A részről (Got S7E3)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na, ez már Trónok harca volt, az első két rész szirupos történései után. Euron egyik kedvenc lett nálam is. Hatalmas húzás volt a Lennisterek csele, és ha Bravos mellettük lesz, akkor érdekes lehet a további történés.
Tyrion okos ürge, de nem jó strtéga, már második hibáját követi el a háborúban, Daenerys nem sokáig tűri meg maga mellett így szvsz...
"And my heart will leave you never."

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 31., hétfő 13:25

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fasza kis rész volt. Cerseiéknek jár a pacsi, mert túl sok esélyük nem volt, mégis játékba tudta hozni magukat. :salute:
A töviskirálynő jelenete is kurva jó volt, halál előtt még odaszúrt egyet, zseniális. :D
Viszont a Theonos és a fellegváras jelenetek még mindig hidegen hagynak..

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 31., hétfő 13:21

Az még nem jelent semmit, hoy ő mit olvasott. Annyi teória terjed a sorozatról, hogy nem tudja komolyan venni az ember őket. Ugye elég megnézni messideco meredek ötleteléseit. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 31., hétfő 13:18

ferni írta:Bull, takarodj már el a jó büdös picsába.
Attól mert te retardált módon elolvastad mi lesz ebben az évadban rohadtul nem kéne lelőni másoknak a dolgokat.

Hiába rakod spoilerbe, az adott részről beszélünk, sokan nem olvasták el előre a dolgokat, sőt még kövi rész trailert se néznek, te meg itt lazán elhinted a dolgokat, mert okosnak érzed ettől magadat, csak más szórakozását cseszed szét.

Hogy lehet valaki ennyire idióta, óvodás szinten?
Te beszélsz óvodás dologról, amikor egy sorozat miatt így kiakadsz? :lol: :lol: Ráadásul feltételezésen :lol: :lol:
Bull hibázott, ez van, többet nem fog, te viszont mész pihenőre.

A hsz törölve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. július 31., hétfő 13:17

Inkabb 1 hónap off, addig pont vége az évadnak. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 31., hétfő 13:13

Kösz fiúk, jövök nektek eggyel. :mrgreen: TheBull6 te meg szégyeld el magad
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. július 31., hétfő 13:12

A következő részekről/évadokról szóló teóriákat, elolvasott dolgokat rakjuk már külön spoilerbe faszom...

Ha moderátor lennék, most menne a 2 hét. :cens:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8406
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. július 31., hétfő 13:08

Bull, takarodj már el a jó büdös picsába.
Attól mert te retardált módon elolvastad mi lesz ebben az évadban rohadtul nem kéne lelőni másoknak a dolgokat.

Hiába rakod spoilerbe, az adott részről beszélünk, sokan nem olvasták el előre a dolgokat, sőt még kövi rész trailert se néznek, te meg itt lazán elhinted a dolgokat, mert okosnak érzed ettől magadat, csak más szórakozását cseszed szét.

Hogy lehet valaki ennyire idióta, óvodás szinten?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2017. július 31., hétfő 13:11-kor.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 31., hétfő 12:41

Zseniális ez a sorozat, zseniális. :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Túl egyszerű lenne, ha Jon egyből megkapna mindent és lenyomnák a holtak seregét Éjkirályostól meg mindenestől együtt. De én már kezdem sajnálni, hogy mennyit van fikázva, erre csak ő fogta fel, hogy mekkora veszély fenyegeti őket és senki nem veszi komolyan. Mondjuk így, hogy a Lennisterek (akármekkora gecik,
pfff durva taktikusok) fölénybe kerekedtek, jogos Sansa aggodalma is, hogy ugyanúgy kell figyelniük délre is. Para.


Mik lesznek még itt basszus.... Így a 3. epizód végére megint az volt az első gondolatom, hogy ennek a sorozatnak soha nem szabadna véget érjen... :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8406
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. július 31., hétfő 12:30

GOT s07e03
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát baszki ezt a részt odatették rendesen,
nagyon komolyra sikeredett, egyből belecsaptak végre a dolgokba.
Dany meg Jon beszélgetése picit komikus volt nekem ( :lol: ), amit összeszenvedtek pazar volt, mondjuk Danyt is meg lehetett érteni, mit akar ez a hülye... :D de ezt leszámítva nagyon komoly volt minden. Lannisterek mutatták a fakkot rendesen mindenkinek.... :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 28., péntek 11:48

https://youtu.be/ObfvbbByU0s
Legjobb sorozat lesz :DDD

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 27., csütörtök 19:38

palesz77 írta:GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Euron viszont rögtön kedvenc lett, irritáló homokiakat kicsinálta, pacsi neki! :D Remélem nem félmunkát végez, és kinyírják a maradék kettőt is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azért remélem bronn meglátogatja a tömlöcben a kis homokkígyót és levarrja :mrgreen: :mrgreen:
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. július 27., csütörtök 19:19

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kisujj szerintem a kis badass északi lányt fogja kicsinálni, Jonon kívül az egyetlen szimpatikus északi,
ezek után tudjuk mi a sorsa.. Sansa szerintem nem lenne nagy veszteség, évek óta csak picsog. Annyi, hogy szép a színész csaj, de a karaktere már hasonlóan irritáló mint Dany szerintem.

Euron viszont rögtön kedvenc lett, irritáló homokiakat kicsinálta, pacsi neki! :D Remélem nem félmunkát végez, és kinyírják a maradék kettőt is.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. július 27., csütörtök 14:25

jön a True Detective 3. évad, Mahershala Ali lesz a főszereplő.
Kép

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 27., csütörtök 13:11

got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kivéve, ha Danytől megkapja az egyik sárkányt. Akkor megy a middlefinger littlefingernek :mrgreen:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2017. július 27., csütörtök 13:00

TheBull6 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jon a kövi részben Sárkánykőnél lesz már, szóval nem fog meghalni nagy valószínűséggel az úton. Valahol neten olvastam, hogy jön az első várt találkozás Dany és Jon között.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, ez benne is van az előzetesben. Viszont a visszaúton érhetik még meglepetések. Túl sunyi nekem LF.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 27., csütörtök 12:46

géza írta:GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én inkább attól tartok, hogy milyen geciséget fog csinálni a haláláig, tippre azt mondanám, hogy beköpi Cerseinek, hogy Észak királya éppen úton van Sárkánykőre, és jó lenne kinyírni. Így Sansa lenne Deres és Észak ura, ő pedig eggyel közelebb jutna a céljához.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jon a kövi részben Sárkánykőnél lesz már, szóval nem fog meghalni nagy valószínűséggel az úton. Valahol neten olvastam, hogy jön az első várt találkozás Dany és Jon között.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég