Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 8., kedd 8:36

Hát azért a könyvekből nagyjából mindent lehet tudni Robert árulásáról, csak kb. 15 kis részletben van elszórva.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 8., kedd 8:09

Sok ilyen storyt lehet még írni. Valyria bukása, Aegon hódítása, a gyermekek és az elsők győzelme az éjkirály felett, stb.
Merci Zizou!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. augusztus 8., kedd 0:18

Bullet T írta:Amúgy GOT...

Van valami könyv ami leirja Robert lázadását?
Láttam, hogy youtubon vannak videók amik a témát boncolgatják, illetve ilyen-olyan infó morzsák, de nem találtam egy könyvet se ami részletesen leirná ezt, esetleg tud valaki ilyesmiről?
Szerintem nincs ilyen (még). Pont azt olvastam, hogy az egyik testversorozat Robert lazadasarol fog szolni.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2017. augusztus 7., hétfő 23:34

Amúgy GOT...

Van valami könyv ami leirja Robert lázadását?
Láttam, hogy youtubon vannak videók amik a témát boncolgatják, illetve ilyen-olyan infó morzsák, de nem találtam egy könyvet se ami részletesen leirná ezt, esetleg tud valaki ilyesmiről?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 7., hétfő 18:23

Bran
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Majd elmondja Jon-nak amit el kell mondania, Sansáékkal nincsen semmi dolga, Jon-nak lesz nagy szerepe a közeljövőben, nem a csajoknak

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 7., hétfő 18:17

P. Krisz írta:Got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaime hogy a faszomba fullad bele egy 20 centis vízbe? Vagy ez egy bányató és 2 méter alatt 10 métert süllyed ? :hmmm: :lol:
azon amúgy én is nagyot néztem.:D

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 7., hétfő 18:15

Got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaime hogy a faszomba fullad bele egy 20 centis vízbe? Vagy ez egy bányató és 2 méter alatt 10 métert süllyed ? :hmmm: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. augusztus 7., hétfő 17:53

A magyar fő könyvtárban a sorozat ajánlóban bukkantam rá az Ozark c. 10 részes Netflix sorozatba. Valaki esetleg hallott korábban róla, elkezdte már? Az egyik kommentelő kezdett hozzá feliratot is gyártani, már a harmadiknál jár. :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. augusztus 7., hétfő 17:15

Got 7*4.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!inkabb Drogon valasztotta Danyt, nem Dany Drogont.Legalabbis en ugy tudom hogy a sarkany donti el, kit tur meg magan.es ugy tudom, hogy csak egy lovasa lehet, elete vegeig.

Dracarys pedig a sarkanztuz, nem a neve.

ejkiraly miert spoilergyanus? vagy hogy lesz sarkanya az a spoiler? inkabb teoria ez.
de maga az ejkiraly mar szerepelt tobb reszben is, az elnevezesen lehet vitatkozni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 7., hétfő 16:51

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Remy írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran totál felbasz. Olyan infók birtokában van, ami megváltoztathat mindent, erre cseszik bármit is szólni. És még szerintem Jonnál is kivár majd, nem fog neki sem szólni egyből.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem is zavar, de elsőzör is így teljesen leegyszerűsödne minden, az nem lenne jó. Másodszor meg lehet azzal védeni, hogy talán Sansanak (?) mondta, hogy nincs még kész, még van mit tanuljon. Nem biztos magában, lehet ezért sem akarja kavarni a szart.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 7., hétfő 16:25

Kerlon írta: mindig ugyanazt üli meg?[/spoiler]
könyves spoiler:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy személy csak egy sárkányt tud meglovagolni, a többi nem engedelmeskedik neki ilyen szempotnból.. Dany kiválasztottja drogon lett.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. augusztus 7., hétfő 16:25

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran totál felbasz. Olyan infók birtokában van, ami megváltoztathat mindent, erre cseszik bármit is szólni. És még szerintem Jonnál is kivár majd, nem fog neki sem szólni egyből.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. augusztus 7., hétfő 14:33

GoT
Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arya miért nyírta volna ki a katonákat? Őt csak a listája érdekli és azon Cersei van csak emlékeim szerinte Lannisterek közül.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Persze, szamara elso a lista, csak anno a resz utan mindenki elkezdett talalgatni, hogy megsajnalja oket a csaladjaik miatt, vagy minden Lannisternek pusztulnia kell.

Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kösz ezt nem tudtam, de a kérdés maradt,
mindig ugyanazt üli meg?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mivel Drogont a ferje, Khal Drogo utan nevezte el, ezert ertheto miert csak azt uli meg. :mrgreen:

ikarus93 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szinte mindig Drogont üli meg, a többi sárkányon még nem is volt rajta. Szerintem a másik két sárkányból az egyiket Jon fogja megülni(Rhaegart) a másikat meg az Éjkirály(Viseriont).
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mivel Rhaegal-t Rhaegar Targaryen utan nevezte el Dany, ezert valoban az kene legye Jon sarkanya az R+L=J miatt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 7., hétfő 14:29

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem tudom, hogy honnét szeditek az ejkiralyt szóval spoiler gyanús, képzeljétek úgy
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 7., hétfő 14:27

Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kösz ezt nem tudtam, de a kérdés maradt,
mindig ugyanazt üli meg?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szinte mindig Drogont üli meg, a többi sárkányon még nem is volt rajta. Szerintem a másik két sárkányból az egyiket Jon fogja megülni(Rhaegart) a másikat meg az Éjkirály(Viseriont).
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 7., hétfő 14:19

Petr írta:
Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Dany csak Dracaryson szokott ülni?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A dracarys mintha a sárkánytüzet jelentené. A három sárkány neve Drogon, Viserys és Rheagar.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kösz ezt nem tudtam, de a kérdés maradt,
mindig ugyanazt üli meg?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Petr » 2017. augusztus 7., hétfő 14:12

Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Dany csak Dracaryson szokott ülni?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A dracarys mintha a sárkánytüzet jelentené. A három sárkány neve Drogon, Viserys és Rheagar.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 7., hétfő 13:47

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én Jaime-ért is szorítottam Tyrionnal. Igaz azért is, hogy Dany ne haljon, de valami hasonlóra számítottam.

Amúgy Dany csak Dracaryson szokott ülni?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. augusztus 7., hétfő 13:39

GoT

4. rész:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Imádtam az utolsó perceket. :mrgreen: Csóri íjászok azt hitték, hogy a bab is hús, aztán csak belenézett a sárkánykoma abba a szarba. Idegben voltam, nehogy történjen vele valami.


Továbbiakhoz:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meglepne, ha a sorozat végén mindhárom sárkány életben maradna. Vagy levadásszák valamelyiket,
vagy a Mások csinálnak vele valamit, de az túl meseszerű lenne, ha mindhárom túlélné. Sárkány vs sárkány csatát azért megnéznék. :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 7., hétfő 12:15

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem Viseriont az Éjkirály le fogja vadászni, aztán az évadzáróba az lesz benne, ahogy feltámasztja és lesz neki is egy sárkánya. Viszont egyre inkább úgy hiszem, hogy a fal nem fog leomlani, hanem csak szimplán megfogják kerülni és úgy jutnak el Westerosra és akár Essosra is???
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég