Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:47

Kerlon:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem a sárkánnyal az éjkirály a fal fölé repül, aztán simán lebontja. A mágia elvileg már nem véd ellenük, mert Brant megjelölte és ő már túl van a falon.
Nem illik.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:47

volt írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem is értem miért nem őket perzselték fel a sárkányok :mrgreen:
Így, hogy az éjkirálynak is lett egy sárkánya, Cersei skorpiójának is lesz szerepe szerintem.
Kíváncsi vagyok Cersei, hogy fog erre az egészre reagálni. Segít szerintetek a többieknek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem is ez ez ugrott be először, hogy a kva levélbe csak annyit kellett volna írni, hogy a 3badasst pirítsátok le.. Nyilván akkor elöbb előkapják a dárdákat és most egy sárkány sem lenne..

Cersei tuti készül majd valamire, tökéletes esély lesz ez most neki. Én még a hegytől várok vmi epic harcot végre, eddig nem voltak ellenfelei.xd

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:40

reeed_ati írta:Got7/6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem voltak annyira váratlan dolgok, de az egészet így megkapni arcba, a sárkányvesztés, a badass éjkirály, nagyon epic rész volt.
Egyébként csak ez a pár darab white walker van?
Vagy a többiek máshol kempelnek?
Mert ugye akkor elég lenne őket legyakni, és akkor vége is a dalnak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem is értem miért nem őket perzselték fel a sárkányok :mrgreen:
Így, hogy az éjkirálynak is lett egy sárkánya, Cersei skorpiójának is lesz szerepe szerintem.
Kíváncsi vagyok Cersei, hogy fog erre az egészre reagálni. Segít szerintetek a többieknek?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:37

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Továbbra is 6. rész:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy jól sejtem, hogy Viseriont vadászta le az Éjkirály? Ugye ő sárgás színű volt és a szeme is sárga volt mielőtt lecsukódott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mintha drogon pirosas, Rhaegal meg zöldes lenne.

Amúgy eddig láttuk, hogy mekkora erőt képvisel az emberek közti csatában egy sárkány, most meg összeszarhatjuk magunkat, hogy egy laza csuklómozdulattal kinyírhatóak az Éjkirállyal szemben. Aki még fel is támasztotta. Hát mi lesz itt??
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Őt hát, Drogon Dany-é, a másik meg a havasé lesz, ha már a faterjáról kapta a nevét. Ezzel meg is dőlt a Tyrion is Targaryen-e meg három sárkánylovas elmélet. Hacsak az éjkirály nem targaryen. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Éjkirály elvileg egy ős Stark, kíváncsi vagyok, hogy jutnak át a falon, mert ugye Benjen elmondta,
hogy ő sem tudja megközelíteni, mert vsiszatartja a varázslat. Bár így a hósárkány befagyasztja a tengert,
aztán mehetnek. Mondjuk vicces volt, ahogy előszedtek 3*200 méter láncot és simán felhúzták a jégre Viseriont.

Benjen amúgy, hogy lett Coldhand?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:28

Got7/6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem voltak annyira váratlan dolgok, de az egészet így megkapni arcba, a sárkányvesztés, a badass éjkirály, nagyon epic rész volt.
Egyébként csak ez a pár darab white walker van?
Vagy a többiek máshol kempelnek?
Mert ugye akkor elég lenne őket legyakni, és akkor vége is a dalnak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:18

Kerlon írta:Továbbra is 6. rész:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy jól sejtem, hogy Viseriont vadászta le az Éjkirály? Ugye ő sárgás színű volt és a szeme is sárga volt mielőtt lecsukódott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mintha drogon pirosas, Rhaegal meg zöldes lenne.

Amúgy eddig láttuk, hogy mekkora erőt képvisel az emberek közti csatában egy sárkány, most meg összeszarhatjuk magunkat, hogy egy laza csuklómozdulattal kinyírhatóak az Éjkirállyal szemben. Aki még fel is támasztotta. Hát mi lesz itt??
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Őt hát, Drogon Dany-é, a másik meg a havasé lesz, ha már a faterjáról kapta a nevét. Ezzel meg is dőlt a Tyrion is Targaryen-e meg három sárkánylovas elmélet. Hacsak az éjkirály nem targaryen. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 8:10

Továbbra is 6. rész:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy jól sejtem, hogy Viseriont vadászta le az Éjkirály? Ugye ő sárgás színű volt és a szeme is sárga volt mielőtt lecsukódott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mintha drogon pirosas, Rhaegal meg zöldes lenne.

Amúgy eddig láttuk, hogy mekkora erőt képvisel az emberek közti csatában egy sárkány, most meg összeszarhatjuk magunkat, hogy egy laza csuklómozdulattal kinyírhatóak az Éjkirállyal szemben. Aki még fel is támasztotta. Hát mi lesz itt??
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2017. augusztus 16., szerda 21:48

torrent nekem is jöhet pü-ben.köszönöm :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 16., szerda 21:46

volt írta:7. részt hol találom? :mrgreen:
ziro4vr írta:Got 7x6

Baszatós rész volt, mégha igazán váratlan dolog nem is volt a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sárkány kikékülön kívül.

Szerintem az utolsó részben

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bármennyire is úgy néz ki hogy egymásnak mennek, de Bran segítségével, végül kisujj murdál meg. Deeeeeni és Havas smárolnak
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kisujj remélem meghal + mehet Cersei is, aki gondolom nem fog akarni segíteni, ezért Jamie megöli.

Amúgy Jont most hova viszik? Alig várom, hogy találkozzon Brannel.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!gondolom sárkánykőre, aztán Cerseijel meeting
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2017. augusztus 16., szerda 21:38

7. részt hol találom? :mrgreen:
ziro4vr írta:Got 7x6

Baszatós rész volt, mégha igazán váratlan dolog nem is volt a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sárkány kikékülön kívül.

Szerintem az utolsó részben

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bármennyire is úgy néz ki hogy egymásnak mennek, de Bran segítségével, végül kisujj murdál meg. Deeeeeni és Havas smárolnak
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kisujj remélem meghal + mehet Cersei is, aki gondolom nem fog akarni segíteni, ezért Jamie megöli.

Amúgy Jont most hova viszik? Alig várom, hogy találkozzon Brannel.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. augusztus 16., szerda 21:35

ikarus93 írta:Westworld miatt várnak vele 1 évet pluszba.
Gondolom az HBO a nagy nézettséget meg akarja tartani igy átvezetik a nézőket a GOT-ból a Westworldbe.
Ez az osszeeskuves elmelet honnan van? :mrgreen: En egyelore azt olvastam, hogy szeptemberben kezdik el a forgatasokat es mivel rekord hosszusagu reszeket terveznek, nem biztosak benne, hogy juliusra mindennel vegeznek. A Westworld valamikor tavasszal erkezik, szoval a 2 sorozat nem utne egymast.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 16., szerda 21:20

ziro nem hallottál az epic boat sexről ?
Utolsó részbe lesz Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dany beadja a derekát Jonnak
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 16., szerda 21:18

Got 7x6

Baszatós rész volt, mégha igazán váratlan dolog nem is volt a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sárkány kikékülön kívül.

Szerintem az utolsó részben

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bármennyire is úgy néz ki hogy egymásnak mennek, de Bran segítségével, végül kisujj murdál meg. Deeeeeni és Havas smárolnak
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 16., szerda 21:03

BarçaNorbi írta:
ikarus93 írta:GOT
7x06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez nagyon epic volt a Mások szerintem a következő részbe ledöntik a falat aztán 8.évad Mások vs Emberek. Amire várhatunk 2 évet. :'(
Miért kettőt?
Amúgy ezek a kiszivárogtatott részek brutálra sikerednek úgy látszik. :D
Westworld miatt várnak vele 1 évet pluszba.
Gondolom az HBO a nagy nézettséget meg akarja tartani igy átvezetik a nézőket a GOT-ból a Westworldbe.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2017. augusztus 16., szerda 20:29

filmezz.eu , itt fent van angol felirattal. A flashx verzio tökéletesen működik nekem. be kell kapcsolni a feliratot.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 16., szerda 20:00

Ugy ertem hogy aljas cselekkel jut elonyhoz a filmben kisujj...rakd ossze :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 16., szerda 19:59

wZoLee7 írta:Mondjuk a barca jatekosok siman jatszhatbak kisujj szerepet is, a szineszi adottsagok megvannak :lol:
Jó alakításra pont őt választod ki? :D Dinklage vagy Lena Headley szerintem simán megeszi, de mehetne akár Jon Snow is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 16., szerda 19:56

Mondjuk a barca jatekosok siman jatszhatbak kisujj szerepet is, a szineszi adottsagok megvannak :lol:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 16., szerda 19:55

a messi vs céronaldo is trónok harca :mrgreen:

(a barca-real az nem, mert kutyába nincsenek.
monnyuk vicces lenne innen elveszteni a kupát :lol: )
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 16., szerda 19:47

En megvarom a hetfot, teljesen mind1 hogy most masfel hetet varok utana vagy csak egy het jon az uj resz. Ma meccs van, nem tronok harca :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég