Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 28., hétfő 15:11

Remy írta:GoT help.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valaki kicsit részletesebben is kitérhetne erre a névre, meg a variációira. Annyira nem vagyok ebben képben. Köszi. :hmmm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rhaegharnak már volt egy gyereke, aki Elia Martelltől volt, elvileg őt vágta a hegy falnak csecsemő korában, mikor a Lannisterek feldúlták Királyvárt. Na most mi a tökömnek nevezte volt el ugyan úgy a második fiát is? Az idővonal alapján elvileg nem élt már az első, de ugye már Rhaeghar sem, mire Jon-Aegon megszületett, szóval ezt vagy előre megbeszélte Lyannával, vagy ő magától választotta ezt a nevet. Egyik nagyobb blődség, mint a másik.
Ráadásul a könyv szerintSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!van egy Aegon Targaryen, aki ha jól emlékszem azt mondja magáról, hogy ő az Rhaeghar fia, mert nem ölték meg a Királyvár feldúlásakor. :lol:
Más gond nincs. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. augusztus 28., hétfő 15:04

GoT help.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valaki kicsit részletesebben is kitérhetne erre a névre, meg a variációira. Annyira nem vagyok ebben képben. Köszi. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. augusztus 28., hétfő 15:02

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért az nagyon GoT-os volt, hogy mikor összerakták, hogy kicsoda meg micsoda Jon, akkor épp nagyban tolta az apja húgát... :lol: :lol: :lol: jáááj :D :mrgreen:

Nêv kérdésre meg visszatérve tényleg érdekes választás volt, lehetett volna valami random is

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. augusztus 28., hétfő 13:08

Anthony írta:got 7x07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ha jól emlékszem a könyvekből ez a Targaryeneknél nem nagy ügy, náluk kifejezetten szokás volt egymás közt elintézni a dolgokat. Ha tényleg nem lehet gyereke Danynak, akkor minden rendben egyébként is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sot, hodito Aegonnek 2 felesege is volt, Visenya es Rhaenys, gondolom nem lep meg senkit, hogy harman testverek voltak. :mrgreen:
kelemen.istvan írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt az Aegon nevet tényleg nem tudom hova tenni. Lyannának tudnia kellett, hogy Rhaegharnak már volt egy ilyen nevű fia.. :fpalm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem eddig az tunt a legmeggyozobb magyarazatnak, hogy Rhaegar bizott benne, hogy az o fia lesz a herceg, akit megjovendoltek. Hodito Aegon utan nyilvan az Aegon nevet szanta neki, ezert is nevezte el igy az Elia Martellel kozos gyermeket. Viszont mivel Lyanna Starkot szerette, ezert ugy gondolta, hogy a tole szuletendo fia lesz az igazi kivalasztott, akinek az Aegon nevet kell kapni. (Aki a 7 kiralysagban a VII. Aegon Targaryen, talan a szammisztikat kedvelok szamara ennek is lehet valami jelentosege) Vagy az is elkepzelheto, hogy Lyannanak is beszelt a profeciarol, aki ugyancsak hitt benne es ezert az Aegon nevet adta neki.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. augusztus 28., hétfő 12:42

got sorozat

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem értem ezt az Aegon dolgot én se. Rhaenys és Aegon voltak a gyermekei Rheagernak Eliatol.
őket megölték Királyvár feldúlásakor. ergó vagy tudta már Lyanna hogy meghalt a másik Aegon és azert kapta a nevet vagy fogalmam sincs. Vagyis de van, tényleg összemostak két karaktert, és az Aegon a legeladhatóbb Targaryen név a fanoknak :)


got könyv

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!eleve a könyvben Aegon is él

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. augusztus 28., hétfő 11:11

palesz77 írta:Tudom, hogy google a barátom, de most úgy tűnik rosszba vagyunk, mert csak hitelkártyával regisztrálós oldalakat találok, ahol online lehetne nézni az évadzárót. Valaki tud valami oldalt, ahol fent van regisztráció nélkül a rész? PÜ-ben is jöhet, de keresgélek már 20 perce, és folyamatosan ugyanolyan oldalakra lyukadok ki végül.. :vivo:
Filmezz.eun fent van. :)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 28., hétfő 10:57

Anthony írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Irigy volt : )))))
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A folyosó másik végén meg Jorah kellett volna ugyan ilyen arccal nézzen. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 28., hétfő 10:48

Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!fura, hogy Aegon lett. Jaime a legnagyobb király!
!!!!! Tyrion miért volt zavart, amikor kurtak?

Nekem adja az egész, vannak benne hulyesegek stb, de most is volt benne meglepő is. Jaime oathbreaker Lannister!!!!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Irigy volt : )))))

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 28., hétfő 10:48

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!fura, hogy Aegon lett. Jaime a legnagyobb király!
!!!!! Tyrion miért volt zavart, amikor kurtak?

Nekem adja az egész, vannak benne hulyesegek stb, de most is volt benne meglepő is. Jaime oathbreaker Lannister!!!!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 28., hétfő 10:42

Tudom, hogy google a barátom, de most úgy tűnik rosszba vagyunk, mert csak hitelkártyával regisztrálós oldalakat találok, ahol online lehetne nézni az évadzárót. Valaki tud valami oldalt, ahol fent van regisztráció nélkül a rész? PÜ-ben is jöhet, de keresgélek már 20 perce, és folyamatosan ugyanolyan oldalakra lyukadok ki végül.. :vivo:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 28., hétfő 10:30

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem csak megint összemostak 2 könyvbéli karaktert. Majd esetleg kiderül miért pont Aegon.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 28., hétfő 10:25

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt az Aegon nevet tényleg nem tudom hova tenni. Lyannának tudnia kellett, hogy Rhaegharnak már volt egy ilyen nevű fia.. :fpalm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 28., hétfő 10:15

Got könyves
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Prince Aegon Targaryen was the second child and only son of Prince Rhaegar Targaryen and Elia Martell.
vagy
Prince Aegon Targaryen was the thirdborn son of King Aerys II Targaryen and Queen Rhaella Targaryen.- ergó Dany testvére

Egyik szál sem túl kecsegtető. :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 28., hétfő 10:01

GoTs07e07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fanservice lett a sorozat, ami egyrészt érthető, másrészt kár érte.
Az előző rész kimaxolta a logikai buktatókat, de Cersei hogy az istenbe tudta előre az élőholtat, hogy Euronnal már megbeszélte, hogy játssza el, hogy megijed és menjen el a Kompániáért? :vivo:
A deresi szál tetszett, végre Kisujjal végeztek, rendkívül irritáló karakter volt.
Aegon? Most komolyan? Ezt miért kellett?
Theonos jelenetek is idegesítőek és erőltetettek voltak.


Könyves
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A könyvben nem Aegon a harmadik Targ? Akkor azt ott hogy hozza össze az öreg?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 28., hétfő 9:53

got 7x07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na, nem hittem volna, de csak lett dugás :lol:
Lehet Jon nem fog harcolni a mások ellen, mert 2 részen keresztül emózni fog a szobájában, hogy megdugta a nagynénit :lol:
De ha jól emlékszem a könyvekből ez a Targaryeneknél nem nagy ügy, náluk kifejezetten szokás volt egymás közt elintézni a dolgokat. Ha tényleg nem lehet gyereke Danynak, akkor minden rendben egyébként is.

Jah Kisujj szálat egész ügyesen hozták, bár nekem kicsit vicces, hogy a nagy manipulátort így megetessék, de ám legyen.

Cersei eddig kifejezetten idegesített, de most tetszett a színészi játék is, fasza volt.

Jó kis csata lesz majd a 2 sárkány között, gondolom majd Jon levágja a Night Kinget, az lesz a megoldás.
Viszont az Iron Throne-ra akkor kíváncsi vagyok ki ül fel? Esetleg Jon megmurdel és a (mégiscsak) terhes Dany marad a trónon? Kíváncsi vagyok ezzel a vérfertőzéssel mit kezdenek majd.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 28., hétfő 8:59

got 7x07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egész epizód kiszámítható volt.
Jon, mint Aegon Targaryen? Ezt minek kellett?
Szerintem nem fogják elmondani Jonnak, vagy max ő fogja magának megtartani az infót. Sok mindent kellesz besűríteni 6 részbe, ez lehet, hogy túl sok lenne már.
Sansa már szinte teljesen megutáltatta magát velem, hogy ennyire hülye, aztán elég badass volt a tárgyaláskor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. augusztus 28., hétfő 4:23

GoT 7x7

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kicsit csalódtam megmondom őszintén. Iszonyú gyors volt, ráadásul az első 40 perc totál semmilyen, mintha valami töltelékepizód közepe lett volna. Egy évadzárótól többet vártam.

- Cersei ügyködései, de gyengék, te jó ég. Mondjuk így most már kezd kirajzolódni a halála is...
- Theon. :lol: Jajj, hogy összeszedte magát. Gondolom megunta a mémeket a neten. :lol:
- A "kolosszeumos" nagyok találkozóját sikerült nulla hidegrázással, nulla izgalommal összehozni. Gratula.
- Kisujj halála tetszett, azt összerakták. Sam és Brann beszélgetése is adta. Végre kiderült mi a helyzet. Mondjuk Dany arcára kíváncsi leszek.
- A vége pedig várható volt, nem igazán lepett meg.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 27., vasárnap 23:50

Akkor bammeg :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 27., vasárnap 19:40

Kerlon írta:
H.E.H.E. írta:defenders.

nem tudtam mi vett rá, vagy mit vártam, talán hogy netflixes.

4. résznél kaszáltam, ultragagyi szokásos szuperhősös fullátlag.

egy kérdés csak:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az alienes vén kurvát, miért nem csapják agyon azonnyomban, hogy többször is odasétál közéjük?kb minden problémát megoldanának vele.
nevetséges szar.
Nézzél Daredevilt az az egy valamirevaló Netflix Marvel
http://i.imgur.com/KA6OBuT.jpg
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 27., vasárnap 19:34

H.E.H.E. írta:defenders.

nem tudtam mi vett rá, vagy mit vártam, talán hogy netflixes.

4. résznél kaszáltam, ultragagyi szokásos szuperhősös fullátlag.

egy kérdés csak:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az alienes vén kurvát, miért nem csapják agyon azonnyomban, hogy többször is odasétál közéjük?kb minden problémát megoldanának vele.
nevetséges szar.
Nézzél Daredevilt az az egy valamirevaló Netflix Marvel
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég