Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 29., kedd 11:11

palesz77 írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt csak én nem értem, hogy a Makulátlanok hogy a francba kerültek Királyvár alá? Legutóbb még akkor szerepeltek, amikor mindenki pánikolt, hogy körbevették őket, nem lehet elérni őket a flotta hiányában se, most meg egyszer csak ott voltak a kontinens túloldalán? Átvágtak Westeroson keresztbe mindenféle gond nélkül vagy mi? Ha igen, akkor miért volt a pánikolás előtte?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A Lannister sereg hamuvá lett égetve, így gond nélkül el tudták hagyni Casterly-t
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 29., kedd 11:05

palesz77 írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt csak én nem értem, hogy a Makulátlanok hogy a francba kerültek Királyvár alá? Legutóbb még akkor szerepeltek, amikor mindenki pánikolt, hogy körbevették őket, nem lehet elérni őket a flotta hiányában se, most meg egyszer csak ott voltak a kontinens túloldalán? Átvágtak Westeroson keresztbe mindenféle gond nélkül vagy mi? Ha igen, akkor miért volt a pánikolás előtte?
Ezeket el kell engedni, mivel sűrűre vették a programot előfordulnak ilyen dolgok. Most 2 évet várhatunk a befejezésre, 2 év alatt csak sikerül az utolsó pár részt jól átgondoltan megcsinálniuk, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mondjuk két hosszú csata nem fog beleférni, inkább 1 hosszú 1 rövid

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 29., kedd 11:01

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt csak én nem értem, hogy a Makulátlanok hogy a francba kerültek Királyvár alá? Legutóbb még akkor szerepeltek, amikor mindenki pánikolt, hogy körbevették őket, nem lehet elérni őket a flotta hiányában se, most meg egyszer csak ott voltak a kontinens túloldalán? Átvágtak Westeroson keresztbe mindenféle gond nélkül vagy mi? Ha igen, akkor miért volt a pánikolás előtte?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 29., kedd 10:41

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amugy a Stark lányokról nem írt senki? Kisujjat szépen eltették láb alól. Kicsit megmosolyogtam mikor Sansa azt mondta hogy lassan tanul :lol: Bran is beszállt végre, elvileg akkor azt is pontosan tudja, hogy Cersei mire készül majd.
Tyrion bármit is ígért, azzal, hogy az egyezséget felrúgta a nővére, valószínűleg semmis lesz (azért beszarok ha pont az nem fog hamar kiderülni, hogy átverték őket).
A falon elég gyorsan átjutottak, Deres közelebb kell h legyen a falhoz, mint királyvár dereshez, a holtaknak meg nem kell megállniuk sem enni vagy pihenni.
Jamei szerepe még érdekes lehet majd, bár szerintem nem lesz az hosszú, Bronn gondolom vele megy majd, vagy még mielőtt lelépne megölik

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 29., kedd 9:11

Állítólag a 8. évadé is kint van. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 29., kedd 8:58

lordgabi írta:Kiszivárgott a Trónok harca 7. évadának teljes sztorija! - Port.hu - 2016. október 28.
SPOILERVESZÉLY annak, aki nem fejezte be még a jelenlegi évadot. Tavalyi cikk, 90-95%-ban teljesen stimmeltek benne a dolgok, érdemes elolvasni, beleolvasni, hogy fordulhat ilyen elő ennyivel a premier előtt?!
Úgy, hogy valamelyik munkatársat jól megkenték és elmesélte az egyik újságírónak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. augusztus 29., kedd 8:33

Kiszivárgott a Trónok harca 7. évadának teljes sztorija! - Port.hu - 2016. október 28.
SPOILERVESZÉLY annak, aki nem fejezte be még a jelenlegi évadot. Tavalyi cikk, 90-95%-ban teljesen stimmeltek benne a dolgok, érdemes elolvasni, beleolvasni, hogy fordulhat ilyen elő ennyivel a premier előtt?!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 29., kedd 6:41

wZoLee7 írta:
TheBull6 írta:Got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem csak szimplán nem tartja jó ötletnek ezt, mert gondolja, hogy majd emiatt nem tesz meg az egyik vagy a másik mindent a győzelem érdekében, hanem a másikat helyezi majd mindenki elé.

Gondolok itt arra, hogy majd ha kövire ott marad Havas aztán azt mondja, hogy menj a p*csbe, akkor a kis szerelmes Dany ott marad inkább aztán elveszít még1 sárkányt. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eleve a nagy hűség fogadás a királynőnek sem azért volt mert tényleg királynő hanem mert király nő...Gondolom Tyrionnak is hasonló gondja van a dologgal.
A név, hát azt hagyjuk, ez az egész így, hogy Jon nem farkas hanem sárkány túl sok mindent zavar össze.
Valami olyant sejtek, hogy Jon-t nem fogja érdekelni a vastrón, miért is érdekelné, azt is telibeszarja majd,
hogy nem fattyú és nem Stark, mert majd meggyőzi magát, hogy igen is az, a "testvérei" is támogatni fogják,
észak is támogatni fogja, ha meg elbukják a csatát, teljesen mind1 lesz
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jonnak nem kell meggyőznie magát, arról hogy Stark. Theonnak is megmondta, hogy ő Greyjoy és Stark,
ezért saját magára is így fog gondolni, ő észak királya sem akart lenni, hanem maga mögé állította a népet...

Tyrion biztos felajánlott valamit Cerseinek cserében, de szerintem ő is észhez tér, amint északra ér Jaime. Meglátja, hogy a bátyjá is ellenszegül a nővérének és innét kezdve bármi egyezség volt közöttük az borulni fog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 28., hétfő 22:33

Got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Remélem Jaime vezetésével fogják szétbaszni az Arany Kompániát, aztán a proféciát valóra váltva leöli a drágalátos nővérkéjét.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 28., hétfő 22:11

TheBull6 írta:Got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem csak szimplán nem tartja jó ötletnek ezt, mert gondolja, hogy majd emiatt nem tesz meg az egyik vagy a másik mindent a győzelem érdekében, hanem a másikat helyezi majd mindenki elé.

Gondolok itt arra, hogy majd ha kövire ott marad Havas aztán azt mondja, hogy menj a p*csbe, akkor a kis szerelmes Dany ott marad inkább aztán elveszít még1 sárkányt. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eleve a nagy hűség fogadás a királynőnek sem azért volt mert tényleg királynő hanem mert király nő...Gondolom Tyrionnak is hasonló gondja van a dologgal.
A név, hát azt hagyjuk, ez az egész így, hogy Jon nem farkas hanem sárkány túl sok mindent zavar össze.
Valami olyant sejtek, hogy Jon-t nem fogja érdekelni a vastrón, miért is érdekelné, azt is telibeszarja majd,
hogy nem fattyú és nem Stark, mert majd meggyőzi magát, hogy igen is az, a "testvérei" is támogatni fogják,
észak is támogatni fogja, ha meg elbukják a csatát, teljesen mind1 lesz

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. augusztus 28., hétfő 20:56

Got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem csak szimplán nem tartja jó ötletnek ezt, mert gondolja, hogy majd emiatt nem tesz meg az egyik vagy a másik mindent a győzelem érdekében, hanem a másikat helyezi majd mindenki elé.

Gondolok itt arra, hogy majd ha kövire ott marad Havas aztán azt mondja, hogy menj a p*csbe, akkor a kis szerelmes Dany ott marad inkább aztán elveszít még1 sárkányt. :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. augusztus 28., hétfő 20:39

VanillaSky írta:GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem szeretném tovább ostorozni a sorozatot, nagyjából már megállt az aljánál, de a könyvesek hátha tudnak valamint. Szóval kedvenc törpénk miért zuhant ennyire össze a végén? Azon kívü, hogy már régóta nem volt legjobb részben nőben remélem nem akarják a szerelmi tizenhatszöget tovább bővíteni? Vagy mi volt a gondja?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ezek az évadok már a könyveket nem tartalmazzák, szóval hiába vagyok könyves, csak ötleteim vannak.
az egyik, hogy szerelmes Danybe, ami elég szánalmas és légbőlkapott megoldás lenne. igazából csak az az utódlásos beszélgetés az előző részből lehetne "árulkodó", de nagyon erőltetett.
a másik, ami szerintem sanszosabb sajnos, hogy lepaktált Cerseiel, mert CSALÁD, és mert terhes, és el fogja árulni Danyt. Erre ez a jelenet adhat alapot, plusz az is, hogy a beszélgetés végét nem mutatták meg a tesók között, csak snitt, ls jöttek ki, majd Cersei benyomta a kamudumát. Plusz most mondta Cersei hogy mindig is az ilyen külhoni szajhákat szerette...
Ami ez ellen szól, hogy Jaimet nem avatta be ebbe, mármint hogy Tyriont maga mellé állította, azzal lehet meggyőzte volna Jaimet is hogy ez remek ötlet, hogy hazudtunk sárkányanyáéknak.

Más ötletem nincs. de bármelyik valósul meg, Tyrion karaktere nagyot esik a szememben.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. augusztus 28., hétfő 19:53

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem szeretném tovább ostorozni a sorozatot, nagyjából már megállt az aljánál, de a könyvesek hátha tudnak valamint. Szóval kedvenc törpénk miért zuhant ennyire össze a végén? Azon kívü, hogy már régóta nem volt legjobb részben nőben remélem nem akarják a szerelmi tizenhatszöget tovább bővíteni? Vagy mi volt a gondja?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 28., hétfő 17:57

Látjátok, aki könyvet olvas az szopik. Mi nem. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 28., hétfő 15:11

Remy írta:GoT help.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valaki kicsit részletesebben is kitérhetne erre a névre, meg a variációira. Annyira nem vagyok ebben képben. Köszi. :hmmm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rhaegharnak már volt egy gyereke, aki Elia Martelltől volt, elvileg őt vágta a hegy falnak csecsemő korában, mikor a Lannisterek feldúlták Királyvárt. Na most mi a tökömnek nevezte volt el ugyan úgy a második fiát is? Az idővonal alapján elvileg nem élt már az első, de ugye már Rhaeghar sem, mire Jon-Aegon megszületett, szóval ezt vagy előre megbeszélte Lyannával, vagy ő magától választotta ezt a nevet. Egyik nagyobb blődség, mint a másik.
Ráadásul a könyv szerintSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!van egy Aegon Targaryen, aki ha jól emlékszem azt mondja magáról, hogy ő az Rhaeghar fia, mert nem ölték meg a Királyvár feldúlásakor. :lol:
Más gond nincs. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. augusztus 28., hétfő 15:04

GoT help.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valaki kicsit részletesebben is kitérhetne erre a névre, meg a variációira. Annyira nem vagyok ebben képben. Köszi. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. augusztus 28., hétfő 15:02

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért az nagyon GoT-os volt, hogy mikor összerakták, hogy kicsoda meg micsoda Jon, akkor épp nagyban tolta az apja húgát... :lol: :lol: :lol: jáááj :D :mrgreen:

Nêv kérdésre meg visszatérve tényleg érdekes választás volt, lehetett volna valami random is

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9179
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. augusztus 28., hétfő 13:08

Anthony írta:got 7x07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ha jól emlékszem a könyvekből ez a Targaryeneknél nem nagy ügy, náluk kifejezetten szokás volt egymás közt elintézni a dolgokat. Ha tényleg nem lehet gyereke Danynak, akkor minden rendben egyébként is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sot, hodito Aegonnek 2 felesege is volt, Visenya es Rhaenys, gondolom nem lep meg senkit, hogy harman testverek voltak. :mrgreen:
kelemen.istvan írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt az Aegon nevet tényleg nem tudom hova tenni. Lyannának tudnia kellett, hogy Rhaegharnak már volt egy ilyen nevű fia.. :fpalm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem eddig az tunt a legmeggyozobb magyarazatnak, hogy Rhaegar bizott benne, hogy az o fia lesz a herceg, akit megjovendoltek. Hodito Aegon utan nyilvan az Aegon nevet szanta neki, ezert is nevezte el igy az Elia Martellel kozos gyermeket. Viszont mivel Lyanna Starkot szerette, ezert ugy gondolta, hogy a tole szuletendo fia lesz az igazi kivalasztott, akinek az Aegon nevet kell kapni. (Aki a 7 kiralysagban a VII. Aegon Targaryen, talan a szammisztikat kedvelok szamara ennek is lehet valami jelentosege) Vagy az is elkepzelheto, hogy Lyannanak is beszelt a profeciarol, aki ugyancsak hitt benne es ezert az Aegon nevet adta neki.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. augusztus 28., hétfő 12:42

got sorozat

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem értem ezt az Aegon dolgot én se. Rhaenys és Aegon voltak a gyermekei Rheagernak Eliatol.
őket megölték Királyvár feldúlásakor. ergó vagy tudta már Lyanna hogy meghalt a másik Aegon és azert kapta a nevet vagy fogalmam sincs. Vagyis de van, tényleg összemostak két karaktert, és az Aegon a legeladhatóbb Targaryen név a fanoknak :)


got könyv

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!eleve a könyvben Aegon is él

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. augusztus 28., hétfő 11:11

palesz77 írta:Tudom, hogy google a barátom, de most úgy tűnik rosszba vagyunk, mert csak hitelkártyával regisztrálós oldalakat találok, ahol online lehetne nézni az évadzárót. Valaki tud valami oldalt, ahol fent van regisztráció nélkül a rész? PÜ-ben is jöhet, de keresgélek már 20 perce, és folyamatosan ugyanolyan oldalakra lyukadok ki végül.. :vivo:
Filmezz.eun fent van. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég