Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 26., hétfő 9:09

ziro4vr írta:Csak megnézted te áruló. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na igen, jó volt az orosz pali, hamar el is varrták. A Carrie-Saul találkozó ütött rendesen.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaja, jó az öreg a háznál, egyből átlátta a dolgot. Már, ha igaz és valóban sáros. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 26., hétfő 9:08

Csak megnézted te áruló. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na igen, jó volt az orosz pali, hamar el is varrták. A Carrie-Saul találkozó ütött rendesen.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 26., hétfő 7:34

ziro4vr írta:Homeland 7x6

Na ez vérbeli Homeland rész volt, ez kellett már nagyon.
Már az ötödik is a régieket idézte, de ezt még jobban odatették.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kicsit sajnálom, hogy nem a mi verziónk jött be :lol: de ez a csavar nem rossz, egy dolog a fura, hogy nagyon gyorsan átment a sztorin. Saul felnyitotta a szemét, majd percekkel később a másik két oldalról is megerősítették. Gyanús! Ivan apánkat sajnálom, hogy elment úszni. A minibázis kialakítása tetszik. Alakul ez szépen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 25., vasárnap 16:37

Süti írta:
Realista24 írta:
Nah, első évaddal végeztem. Elég parádésra sikerült, 8,5-9-re értékelném, attól függően, hogy hova tud fejlődni a másodikra. Kicsit lelkiismeret furdalásom is van a Homelandosok irányába, amiért fel sem merült, hogy megnézzem az új részt, amíg ki nem végzem az első évadot :mrgreen:

Holnap 03x01, végre nekem is meglesz az adagom. :shifty:
S02 végénél járnék már, ha nem 14 órás munkanapjaim lettek volna múlthéten :mrgreen:
De jövőhéten odapirítok. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 25., vasárnap 15:56

Realista24 írta:
Nah, első évaddal végeztem. Elég parádésra sikerült, 8,5-9-re értékelném, attól függően, hogy hova tud fejlődni a másodikra. Kicsit lelkiismeret furdalásom is van a Homelandosok irányába, amiért fel sem merült, hogy megnézzem az új részt, amíg ki nem végzem az első évadot :mrgreen:

Holnap 03x01, végre nekem is meglesz az adagom. :shifty:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 25., vasárnap 15:23

Süti írta:
Realista24 írta:
Új kedvenc születőben, ha ez így megy tovább :mrgreen:
10. rész.

Akkor nincs ha, mert bizony ez így megy tovább. :taps:
Nah, első évaddal végeztem. Elég parádésra sikerült, 8,5-9-re értékelném, attól függően, hogy hova tud fejlődni a másodikra. Kicsit lelkiismeret furdalásom is van a Homelandosok irányába, amiért fel sem merült, hogy megnézzem az új részt, amíg ki nem végzem az első évadot :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. március 25., vasárnap 13:42

Belenéztem az új MacGyverbe, 10 percig bírtam, ez egy szar. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. március 25., vasárnap 13:41

DBS

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Továbbra is a Black Goku saga volt a csúcspont (inkább hangulatban, mivel a sok időutazás maitt volt ott is pár logikai bukfenc), kb abba az irányba kellett volna folytatni. Ott volt tétje a dolgoknak, a két (egy) pszichopata gonosznak is köszönhetően.
Merci Zizou!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2018. március 25., vasárnap 9:39

dzsi91 írta:DBS:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ennek a tornának az égvilágon semmi értelme nem volt így utólag,legalább is a storyhoz nem adott hozzá semmit.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Technikailag elvesztettük Frostot, mivel ő szemmel láthatóan nem tért vissza. :D Illetve feltételezem a régebben eltörölt univerzumok is visszakerültek, nagyjából ennyi változás történt az arc elejéhez képest.
Arra volt jó, hogy mélyítette a DB univerzumot,bepillantást kaptunk pár univerzumba (bocs), és hozott be karaktereket, akikhez lehet nyúlni a folytatásban, Toppo, Jiren, Kale, Caulifla visszatérhet szerintem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 25., vasárnap 7:22

DBS:
Hát így,hogy véget ért vagy szünet van legalább is, összességében egy 7est adnék neki jószívvel aminek a fele kb a nosztalgia faktor a másik fele az erős új karakterek mint beerus és wish.Én nagyon remélem,hogy az öreget végre elküldik nyugdíjba és toyotaro átveszi az egészet és végre abba az irányba tereli a dragon ball-t amerre a z első 200 részénél indult.Már a buu saga-n is érződött a hanyagság meg a “kényszer” de ez a super már tényleg egy katyvasz lett,még ha az alap ötletek zseniálisak is lehettek volna.

Értem én,hogy ez nem a mi generációnknak szólt már,de valahol mégis mivel goku maradt a főszereplő,ha annyira a fiataloknak lettek volna egyértelműen akkor nem kellet volna megint gokura ráerőltetni az egészet.És kicsit megvédeném a Gt-t,abban is rengeteg elbaszott dolog volt de ott végig volt dráma,a harcok érzelmeket fejtettek ki,valahol az elbaszott karakterfejlődés sem olyan elbaszott a gt-ben mint itt volt.Ez a super inkáb volt egy ilyen csilivili nesze semmi fogd meg jól,de valós érzelmeket meg izgalmat nem váltott ki belőlem csak akkor amikor többet akartam belelátni mint ami.

Ugye rengeteg ilyen volt,fuu majd most jön vegito, fuu majd az egyik zeno meggajdul,fuu majd félbeszakad a torna m,fuu a daishinkan csúnyán néz buztos tervez valamit,fuu majd gohan visszatér aztán a vége mindig szemöldök ráncolás volt nekem.Persze ettől függetlenül élveztem mert dragon ball,meg fun meg minden.Csak hát ez nem a Z-nek a folytatása hanem inkább a classicnak,bár annak a végén is nagyobb durvulás volt mint itt.

Bízom,benne hogy ez egy amolyan kis töltelék volt a hiányzó 10 évre és a Z-nek lesz méltó folytatása.Mondjuk,így hogy még mindig nem értek el időben az Uub-os harctornához valszeg még mindig várnom kell és a következő széria is még abban a 10 évben játszódik.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ennek a tornának az égvilágon semmi értelme nem volt így utólag,legalább is a storyhoz nem adott hozzá semmit. Sőt igazából még durvábban kilátástalan helyzetbe hozták a magamfajtákat, mert nem elég ,hogy főhőseink körbevannak véve olyan op cimborákkal akik miatt egy másodpercig nem kell izguljunk semmin,most még kiderült az is,hogy wish instant képes dragon ballok nélkül visszahozni bárkit :lol: hát ez még nagyon kellett, na nem mintha meg akarna halni bárki, lehoztak 130 rész dragon ball-t vér és halál nélkül, amikor c17 feláldozta magát levoltam sokkolva de hát nem kellett csalódnom, na meg vegita se a régi már, túl éli a final explosiont :lol: aztán ez az egész karakter fejlődősdi,napokig lehetne beszélni róla,hogy gokuból miért csináltak egy közveszélyes idiótát,Gohannal minek húzták el a mézes madzagot,hogy aztán semmi ne történjen vele,Piccolo miért lett badass karakterből egy lowlevel dadus stb... a legszomorúbb az egészben,hogy a 300adszor visszahozott frieza kellett vigye a showt és úgy látszik még mindig nem merik elengedni szerencsétlent. Nagyon remélem,higy ezzel az iszonyat “váratlan” feltámasztunk mindenkit legalabb annyit haladtunk,hogy véletlenül feltámasztották a 4 korábban elpusztított gonosz univerzumokat is és azok majd szétcseszik ezt a meseszép világot ahol gokunak már lassan mindenki a testőre :D

Persze ez elég negatív hangvételű hsz lett,sok jó dolog volt ebben a 130 részben,csak akarva akaratlanul is a Z-hez méri az ember.Kíváncsian vároma folytatást.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 25., vasárnap 6:52

DBS 131

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A végkifejlet várható volt, egyedül az lepett meg, hogy C17 nyerte. Én Freezára tippeltem volna. :lol:
Amúgy az, hogy Freeza és Goku együtt harcoltak Jiren ellen brutál király volt. Hatalmas köszönet ezért az összjátékért. Pillanatok alatt lepergett előttem az a rengeteg epizód, mikor egymás ellen tolták, most meg egymás mellé kellett, hogy álljanak. Gyönyörű!!! :sziv:

Folytatás meg 100%. Szerintem 1 év szünet lesz, azaz 2019 márciusában vagy áprilisában érkezik a folytatás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2018. március 25., vasárnap 1:41

Hát, akkor hosszú szünet. Tetszett a DBS, felnőtt fejjel inkább nosztalgikus élmény volt, a régi karakterek, visszautalások, easter egg-ek miatt tudtam élvezni.
Nagyon sok ellentmondás, felesleges, vagy ismétlődő dolog volt benne, de figyelembe veszem, hogy nem az én korosztályom a célközönség, már a vasárnap délelőtt 9-es sugárzás miatt is. Gyerekfejjel viszont biztosan imádtam volna, Whis, Beerus, Hit, Toppo, Jiren karakterei nagyon izgalmasak lettek, és a régiek is kaptak némi szeretetet.
Szumma, ha lesz majd folytatás, követni fogom, de én örülök hogy most pihenőre megy Goku & the gang.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. március 25., vasárnap 0:29

Közben kijött a DBS Movie-hoz a TRAILER
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 24., szombat 21:22

Homeland 7x6

Na ez vérbeli Homeland rész volt, ez kellett már nagyon.
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 24., szombat 13:45

Realista24 írta:
Új kedvenc születőben, ha ez így megy tovább :mrgreen:
10. rész.

Akkor nincs ha, mert bizony ez így megy tovább. :taps:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 24., szombat 13:36

Süti írta:
Realista24 írta:Kellőképpen felkeltette az érdeklődésem az első rész. Maradok. :)
Nagyon helyes, úgyis másfél hét múlva startol a 3. évad. :shifty:
Plusz szerintem részről részre jobb lett. :salute:
Új kedvenc születőben, ha ez így megy tovább :mrgreen:
10. rész.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 18., vasárnap 22:03

Dobtam egy hátast a listájától, de nem meglepő mondjuk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 18., vasárnap 22:01

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!oz? the wire? narcos? sztem az öreg puzsér nem is hallott ezekről, csak rákeresett imdb-n hogy melyik mi...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. március 18., vasárnap 21:55

András93 írta:Nem láttam, de fogadni mernék, hogy a Game of Thrones, Black Mirror, Breaking Bad van az első három helyen. A sorrendet azt passzolom. :)
akit erdekel, annak itt a puzser top 10:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!10 Homeland
9 Dexter
8 Sopranos
7 Fargo
6 Game of Thrones
5 Waczak szálló
4 Westworld
3 Futottak meg
2 Breaking Bad
1 Black Mirror

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2018. március 18., vasárnap 21:44

h3x0r írta:
sebydani írta:A Sznobjektívben a Top 10 sorozat a téma. A Homeland nyitotta a listát a 10. helyen. Aki nem tudja nézni, Youtubeon fent lesz pár nap múlva. :)
Youtube-ra szombaton kerul majd fel.
Nem láttam, de fogadni mernék, hogy a Game of Thrones, Black Mirror, Breaking Bad van az első három helyen. A sorrendet azt passzolom. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég