Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 2., péntek 14:18

El Tigre írta:Daredevil 3. évadot valaki ledarálta már rajtam kívül ?
5. résznél vagyok, kicsit lassan indul be, de zseniálisan van eddig felvezetve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. október 31., szerda 16:58

soadroli írta:
Remy írta:Geralt mozgásban :shifty:
nagyon gáz szerintem :D mondjuk nem vagyok nagy Witcher fan, de ez a pali meg a színészet, az két külön dolog :mrgreen: meg fiatal egy kicsit a szerepre, nem?
Witcherek nem úgy öregszenek mint az átlag emberek. Geralt a W3 alatt kb. 100 éves volt. Vesemir pedig olyan öreg mint maga Kaer Morhen. :lol:
Amúgy nekem se adja még annyira, félkész a make up, nincs függőleg pupillája és a sebhely is hiányzik a bal szeménél.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 31., szerda 16:53

kiserik írta:
Remy írta:Geralt mozgásban :shifty:
Ez miez? Ruha ratyi. Haj ratyi. Frissen borotvált arc ratyi. Tekintet ratyi.

Szerintem is szar.
Inkabb jon at egy oreg legolas. :lol:
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. október 31., szerda 16:34

Remy írta:Geralt mozgásban :shifty:
Ez miez? Ruha ratyi. Haj ratyi. Frissen borotvált arc ratyi. Tekintet ratyi.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. október 31., szerda 16:14

Remy írta:Geralt mozgásban :shifty:
nagyon gáz szerintem :D mondjuk nem vagyok nagy Witcher fan, de ez a pali meg a színészet, az két külön dolog :mrgreen: meg fiatal egy kicsit a szerepre, nem?
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. október 31., szerda 15:35

Geralt mozgásban :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 27., szombat 10:38

Tádám írta: Láttam én is a "hogyan készült"-et. Baromi jó :)


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sajnos az őz nekem csak ekkor esett le, amikor a sorozatban volt most, nem is emlékeztem a korábbi évados állásinterjúra :kivagyhe:
Nyugi, ugyanigy voltam en is :mrgreen: Ahogy szerintem a nezok 99%-a.

Amugy a kisebb, nagyobb tulzasok es hibak ellenere nagyon jo lett a 3. evad is. Nalam 9/10 osszessegeben a sorozat. Orulnek, ha valamilyen oknal fogva elterjedne es sikereket erne el kulfoldon is.

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. október 27., szombat 8:41

Az utobbi hetben feliratok. Infon egyre tobbszor szembejott velem a rezidens c. sorozat. Nagy nehezen ravettem magam, mert mindenkepp kell valami a the good doctor melle. Nem hittem volna hogy lekorozheti de igen.. Megtette. Dr house meg hasonlo szirszarok a kozeleben sincsenek.

Nagyon jok a karakterek es bemutatja az amerikai egeszsegugy korrupciojat, hatranyat.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 27., szombat 7:53

Pipita írta:HBO GO-n van egy werkfilm, így készült az aranyélet 3. évad. Érdekes, érdemes.

Tetszik ahogy a színészek beszélnek a saját karakterükről, egészen új értelmet nyernek bizonyos dolgok.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pl Attila őzes metaforája egészen zseniális :agree: :salute:

simán 10/10, ledaráltam egy nap alatt, nagyon adom. Kit érdekel hogy túltolták az akciót, ült, ütött, kellett. Pacsi az íróknak, így tovább.

Láttam én is a "hogyan készült"-et. Baromi jó :)


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sajnos az őz nekem csak ekkor esett le, amikor a sorozatban volt most, nem is emlékeztem a korábbi évados állásinterjúra :kivagyhe:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2018. október 26., péntek 22:42

Daredevil 3. évadot valaki ledarálta már rajtam kívül ?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 26., péntek 0:29

HBO GO-n van egy werkfilm, így készült az aranyélet 3. évad. Érdekes, érdemes.

Tetszik ahogy a színészek beszélnek a saját karakterükről, egészen új értelmet nyernek bizonyos dolgok.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pl Attila őzes metaforája egészen zseniális :agree: :salute:

simán 10/10, ledaráltam egy nap alatt, nagyon adom. Kit érdekel hogy túltolták az akciót, ült, ütött, kellett. Pacsi az íróknak, így tovább.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 21., vasárnap 1:12

KAG írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem is az a resz volt a kedvencem. Tultolas mar a masodik évadban is bőven jelen volt. Itt talan a kutyaval felpofozas volt a legkomikusabb resz, szamomra(nemjo értelemben). Bar ez nem annyira a realiaztikussag/tultolashoz kapcsolodik. BTW, Enikőt miért,Mira neveli a vegen?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na igen, az se volt egyszerű. Második évadban nekem Örs fejének szétloccsantása vágta ki a biztosítékot. Oké hogy vannak elmebeteg arcok, de azért ilyet még az affélék sem csinálnak a való életben, pláne nem egy államtitkár fiával. Belvárosi lövöldözős jelenet is kissé erős volt, még a 90-es évek alvilági leszámolásai sem voltak ennyire akciódúsak, pedig aztán ott is volt egy Aranykéz utcai robbantás meg egy Fenyő-gyilkosság. Szóval voltak ilyen részek/jelenetek amik egyértelműen sokak voltak. Jó kérdés, hogy miért passzolták le. Talán nem akarták, hogy nyomorban nőjön fel, igazából passz, ez ilyen talány marad szerintem. Amúgy Márkó lebénulása tökéletesen szimbolizálta az egész karakterét. Mindent telibeszart az egész sorozotban. Így azt is, hogy a robbanás lökéshulláma nekibaszta egy villanytáblának, ami aztán okozta a vesztét ugye. Ha elmegy orvoshoz és nem szarja le, talán nem bénul le.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 21., vasárnap 0:45

Sierra írta:
Tádám írta: 2 hónapos ingyenesre regisztráltam, volt egy ilyen akció is, nem tudom még van-e. :)
most egy hónapos van, én is regisztráltam, faszom várjon a heti egy részre. :D

Aranyélet S03

hát, ez a sorozat valami kibebaszott király. úristen, nagggggyon nagy hatással volt rám, első perctől az utolsóig. Az tuti, hogy ez nemzetközi szinten is simán megállná a helyét.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam ebből az évadból egyértelműen a 7. rész vitte a prímet, az a feszültség, ami végig ott volt, huuuhhh, kurva kemény, de valóban talán kicsit túltolták ott a dolgokat. Pláne a folytatás meglepő, hogy szinte mindenki elfelejtette, hogy pár nappal korábban ki akarták nyírni egymást.

Elképesztően erős ez a sorozat, álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, minden várakozást felülmúlt. És külön öröm, hogy egy magyar sorozat is képes volt erre. Azért látszik, hogy toltak bele bőven pénzt, de azt kell mondjam meg is látszik minden egyes jeleneten. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Karakterek zseniálisak, egytől egyig, jellemfejlődések szintén, főleg Márkó gyereké, talán az övé volt a legnagyobb változás. Viszont a Mira... fú na az kiborított. Rengeteg sorozatot/filmet láttam már életemben, de Mira karakterénél szánalmasabb, ostobább, gyökerebb és idegesítőbb karaktert még nem láttam. Gondolom ez volt a cél, de ez a csaj totális agyfasz, minden egyes cselekedetével. Színészek egytől egyig zsenik, Thuróczy Szabolcs egy isten, Anger Zsolesz "csak" hozta a szintjét (imádom a palit), de a számomra ismeretlen Olasz Renátó is ott volt a szeren végig, ahogy Ónodi Eszter is. A mellékszereplők is odatették magukat, a castingért külön jár a pacsi.

Összegezve kiváló produktum, végre egy magyar filmsorozatra büszkék lehetünk. Jó volt látni a párhuzamokat a jelenlegi politikai helyzettel, na kb így működnek itthon a dolgok. És nagyjából így működhet az alvilág is, jó ezekbe betekintést nyerni egy átlagembernek. Nyilván vannak hibái a sorozatnak, melyiknek nincsenek (The Wire khmmm :mrgreen: ). Jó párszor túltolják, pedig ami első évadban nagyon tetszett, hogy aránylag realisztikus, azt a folytatásban erősen elhagyják sokszor. Mondjuk ez pont, hogy ijesztőbbé teszi a sorozatot, ami nem baj, csak nem mindig hiteles. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

9/10
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem is az a resz volt a kedvencem. Tultolas mar a masodik évadban is bőven jelen volt. Itt talan a kutyaval felpofozas volt a legkomikusabb resz, szamomra(nemjo értelemben). Bar ez nem annyira a realiaztikussag/tultolashoz kapcsolodik. BTW, Enikőt miért,Mira neveli a vegen?
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 20., szombat 23:51

Tádám írta: 2 hónapos ingyenesre regisztráltam, volt egy ilyen akció is, nem tudom még van-e. :)
most egy hónapos van, én is regisztráltam, faszom várjon a heti egy részre. :D

Aranyélet S03

hát, ez a sorozat valami kibebaszott király. úristen, nagggggyon nagy hatással volt rám, első perctől az utolsóig. Az tuti, hogy ez nemzetközi szinten is simán megállná a helyét.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam ebből az évadból egyértelműen a 7. rész vitte a prímet, az a feszültség, ami végig ott volt, huuuhhh, kurva kemény, de valóban talán kicsit túltolták ott a dolgokat. Pláne a folytatás meglepő, hogy szinte mindenki elfelejtette, hogy pár nappal korábban ki akarták nyírni egymást.

Elképesztően erős ez a sorozat, álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, minden várakozást felülmúlt. És külön öröm, hogy egy magyar sorozat is képes volt erre. Azért látszik, hogy toltak bele bőven pénzt, de azt kell mondjam meg is látszik minden egyes jeleneten. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Karakterek zseniálisak, egytől egyig, jellemfejlődések szintén, főleg Márkó gyereké, talán az övé volt a legnagyobb változás. Viszont a Mira... fú na az kiborított. Rengeteg sorozatot/filmet láttam már életemben, de Mira karakterénél szánalmasabb, ostobább, gyökerebb és idegesítőbb karaktert még nem láttam. Gondolom ez volt a cél, de ez a csaj totális agyfasz, minden egyes cselekedetével. Színészek egytől egyig zsenik, Thuróczy Szabolcs egy isten, Anger Zsolesz "csak" hozta a szintjét (imádom a palit), de a számomra ismeretlen Olasz Renátó is ott volt a szeren végig, ahogy Ónodi Eszter is. A mellékszereplők is odatették magukat, a castingért külön jár a pacsi.

Összegezve kiváló produktum, végre egy magyar filmsorozatra büszkék lehetünk. Jó volt látni a párhuzamokat a jelenlegi politikai helyzettel, na kb így működnek itthon a dolgok. És nagyjából így működhet az alvilág is, jó ezekbe betekintést nyerni egy átlagembernek. Nyilván vannak hibái a sorozatnak, melyiknek nincsenek (The Wire khmmm :mrgreen: ). Jó párszor túltolják, pedig ami első évadban nagyon tetszett, hogy aránylag realisztikus, azt a folytatásban erősen elhagyják sokszor. Mondjuk ez pont, hogy ijesztőbbé teszi a sorozatot, ami nem baj, csak nem mindig hiteles. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

9/10

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 19., péntek 7:21

Sierra írta:KÖszi, közben haverom is tájékoztatott, hogy most ingyenes hónap van. :D Csak időben le kell mondani. :D

Én 2 hónapos ingyenesre regisztráltam, volt egy ilyen akció is, nem tudom még van-e. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 18., csütörtök 20:41

KÖszi, közben haverom is tájékoztatott, hogy most ingyenes hónap van. :D Csak időben le kell mondani. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 18., csütörtök 20:35

Sierra írta:Hogy néztétek meg Aranyélet S03-at? Kiperkáltátok?
Első hónap free, novemberben meg lejár a bankkártyám, amiről vonnák, szóval nekem egyszerű volt a dolog. :mrgreen:
De szerintem le is mondhatod előtte, ha csak ez kell.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 18., csütörtök 19:56

Hogy néztétek meg Aranyélet S03-at? Kiperkáltátok?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 18., csütörtök 13:16

Megnéztem ezt a broly movie trailert. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jólvan mostmár Bardockból is egy gyenge supermen apuka klónt csináltak. Vannak jó dolgok a superben mint Beerus meg Wish de nekem már nagyon nem gyerebe ahogy újra akarják írni a gyerekkoromat. És leszarom ,hogy mi canon meg mi nem, a GT akármennyire bugos sokkal inkább folytatása a z-nek mint a super. Az öreg akira kb csak trollkodik már, könyörög neki a toei a fejős tehenét még párszor hagy fejjék le ő meg szarik bele akkor nesztek itt van lehet filozofálni,hogy akkor mi a valódi story.

Lassan már azt se tudjuk,hogy Goku canon vagy sem. :agree: :ike:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 18., csütörtök 11:48

na megnéztem a shameless s09 e06-ot is.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!fura volt látni hogy peggy bundy zakkantat játszik, monica geller pedig alkoholistát :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég