Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. január 24., péntek 9:53

Tudom, hogy nem számít itt a véleményem, de az Agent of Shieldet csak az szarozza, aki csak az első 4-5 részt nézte meg. Az ABC csatorna elnöke is beismerte, hogy nem volt túl jó az eleje, de a 6-7.résztől már bőven nézhető. Megígérték,hogy válaszolnak Coulsonnal kapcsolatban, de hát még tovább bonyolították a dolgot. Nagy szerepe lesz majd Stan Leenek is nemsokára, Bill Paxton is csatlakozik 4 részre, egy karaktert fog eljátszani a Smallvilleben is látott Elena Satine is.

Amúgy meg vicces, hogy ezt meg az Arrow-t mindenki összehasonlítja. Ez olyan, mintha egy almát hasonlítanál össze egy naranccsal. Marvel csinál egyfajta történetmesélést, olyan szempontból, ahogy ők akarják és a DC is csinálja a maga módján. Nem kell mindig pontosan ugyanaz, lehet, hogy mindig más kell a sikerhez. Annyi lehet a közös, hogy mindkét sorozatban benne lehetnek majd mozifilmes karakterek. Ez olyan, mint a Star Wars-Star Trek ellentét. Mindkettő az űrben játszódik, de a maguk módján mesélik el a történeteiket. Mindenki azt akarja, hogy több Marvel hős legyen az Agents of Shit-ben (Ahogy sokan nevezik ok nélkül.) Elmondták az indulás előtt, hogy ügynökökről fog szólni. Nem tökéletes a sorozat, nem is lesz az. Kit érdekel? Nem fizetős dolog, nem kell nézni, nem tartanak senki fejéhez fegyvert.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 24., péntek 1:14

nmate írta:Arrow 0211
Jó lesz ez :mrgreen:

Képregényes spoiler, nem tudni eddig a sorozatból:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!...és akkor most kiderült lesz Speedy is. Egy pillanatig azt hittem, hogy Oliver ellen megy majd Roy is, mert bepipul, de itt azért nem mertek eltérni a képregénytől. Pedig komoly húzás lett volna, még egy kurva erős arc Green Arrow ellen. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom,hogy oldják meg. Szerintem Roy egyből Red Arrow lesz, és kihagyja a Speedy nicknevet...
Speedy meg majd Thea lesz, első évadban úgy hívta őt nagyon sokszor. Meglátjuk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 24., péntek 0:21

Ez az Arrow mindig csak fokozódik és fokozódik és csak fokozódik tovább. Kíváncsi vagyok, hogy az utolsó részig húzzák-e a nagy bummot (miért ne tennék?).Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Slade is frankón bekeményített és tökéletesen elterelték Sebastianról a gyanút és most kíváncsi vagyok, hogy Roynak is felfedi-e magát Oliver vagy csak inkognitoban fogja tanítani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 23., csütörtök 19:23

Arrow 0211
Jó lesz ez :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Laurel nem akar megdögleni már? :lol: Eszméletlen picsa volt most is végig, ráadásul a színésznő is pocsék. Abszolút a leggyengébb pont a sorozatban, ráadásul nem is az akinek kéne lennie eredetileg.


Képregényes spoiler, nem tudni eddig a sorozatból:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!...és akkor most kiderült lesz Speedy is. Egy pillanatig azt hittem, hogy Oliver ellen megy majd Roy is, mert bepipul, de itt azért nem mertek eltérni a képregénytől. Pedig komoly húzás lett volna, még egy kurva erős arc Green Arrow ellen. :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 23., csütörtök 15:39

Nem véletlenül van spoiler gomb a fórumon. :roll: :agree:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 23., csütörtök 14:59

h3x0r írta:A sorozat stilusa az elso 5 reszhez kepest valtozott valamit?
Emlékeztem, hogy te nézted, csak arra nem, hogy merre tartasz benne, vagy hogy folyamatosan nézed-e.
ahogy én látom továbbra is hasonló a sorozat. Nekem picit olyan érzésem van egyelőre, mintha egy szuperhősös zsarus/nyomozós sorozatot néznék. Tehát adott minden részben egy ügy, amit meg kell oldania a főszereplőknek. Eddig is minden részben adva volt pár MARVEL tárgy (pl asszem a 8-as részben volt az azgardi cucc), vagy hétköznapi ember szupererővel és azokat/őket kellett megtalálni/megoldani a velük kapcsolatos problémákat.
Egy kisebb főszál van azért hogy a hacker csajnak mi van a múltjában illetve a főnők Coulsonnal mi történt a Bosszúállók filmben, mert semmire sem emlékszik és titkosak az anyagok.

Hír ezzel kapcsolatban:
Újabb mozis Marvel-hatás az Agents of SHIELD-re:
az 1×15-be érkezik Jaimie Alexander, aki a Thor-filmekben Sif-et alakítja.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. január 23., csütörtök 14:39

Tényleg fasza ez a True Detective. Alexandra Daddario meg pffffffffffff
Az a csajszi nagyon brutál :x
JA és az aktuális kedvencem a Bansheeben játszó Rebecca is kapott szerepet a második részben, remélem még látjuk majd:
Íme a banshee s02/01 egyik legjobb jelenete:
amikor sétál fel a lépcsőn :shifty: :D
És ha már Banshee, akkor az a fekete indián ribi is megérne egy misét na :) .

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 23., csütörtök 14:39

Anis írta:Amúgy idő közben elkezdtem a MARVEL - Agents of SHIELD sorozatot is. Szerepel benne egy SHIELD ügynök aki benne volt a Vasember 1-2, Bosszúállók, Thor filmekben is (neve: Phil Coulson). illetve pár rész múlva jön még egy Thor filmes szereplő is a sorozatba. Összességében picit jobbra számítottam, de nem rossz. Előző részben volt egy Thor-os rész is, amiben egy asgardi harcos hátramaradt cucca okozott problémákat. És elég sok utalás van a Bosszúállók film irányába is (Coulson ügynök emlékei a filmben történtek miatt, figurák a kirakatban, Thor, Vasember is szóbakerül). imdb-n 7,2-n áll, egyelőre 10 rész alapján nálam is egy 7-es.
En 5 resz utan kaszaltam, pedig pont az volt a legjobb resz az 5 kozul. Ez gondolom par dolgot azert elarul. Nem volt rossz sorozat, voltak benne jo pillanatok, de miutan megneztem egy reszt nem az az erzesem volt utana, hogy mennyire varom a kovetkezot, hanem inkabb "na jo, ez is letudva". A sorozat stilusa az elso 5 reszhez kepest valtozott valamit?

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 23., csütörtök 14:26

Munki_ írta:aki szereti a történelmi dolgokat, azon belül is a karib-tengeri kalózsztorikat, akkor black sails. most kezdték, starz csinálja, és már berendelték a 2. évadot is, úgyhogy talán nem vmi kurta történetet kapunk.
korábban láttam az előzetesét (igen...) és az alapján jónak tűnik a sorozat.
és ha jól tudom van még egy kalózos sorozat is (legalábbis sorozatjunkie-n több kalózosról is írtak)


Amúgy idő közben elkezdtem a MARVEL - Agents of SHIELD sorozatot is. Szerepel benne egy SHIELD ügynök aki benne volt a Vasember 1-2, Bosszúállók, Thor filmekben is (neve: Phil Coulson). illetve pár rész múlva jön még egy Thor filmes szereplő is a sorozatba. Összességében picit jobbra számítottam, de nem rossz. Előző részben volt egy Thor-os rész is, amiben egy asgardi harcos hátramaradt cucca okozott problémákat. És elég sok utalás van a Bosszúállók film irányába is (Coulson ügynök emlékei a filmben történtek miatt, figurák a kirakatban, Thor, Vasember is szóbakerül). imdb-n 7,2-n áll, egyelőre 10 rész alapján nálam is egy 7-es.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Seraf » 2014. január 23., csütörtök 14:10

The Shield 1.évad

hát közel sem egy SoA, de azért nem rossz így napi 1-2részes témának, a végére eléggé beindult és szerencsére a 2.évad jobban kezdődik... :)

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. január 23., csütörtök 11:23

aki szereti a történelmi dolgokat, azon belül is a karib-tengeri kalózsztorikat, akkor black sails. most kezdték, starz csinálja, és már berendelték a 2. évadot is, úgyhogy talán nem vmi kurta történetet kapunk.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. január 22., szerda 21:41

Tényleg fasza ez a True Detective. Alexandra Daddario meg pffffffffffff :sziv:
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 22., szerda 16:40

sonic írta:Alexandra Daddario cameoja... Holy mother of God!!! :ozil: Mar onmagaban ezert megerte megnezni ezt a ket reszt. Hat igen kozel van a csaj testalkatilag a tokeleteshez.

Hubazmeg...
Nem csunya :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 22., szerda 10:03

True Detective e02:

Alexandra Daddario cameoja... Holy mother of God!!! :ozil: Mar onmagaban ezert megerte megnezni ezt a ket reszt. Hat igen kozel van a csaj testalkatilag a tokeleteshez.

Hubazmeg...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 22., szerda 9:28

HIMYM 9x15
nmate írta:Amúgy végre egy tűrhető himym. Barney szál egész jó volt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bár Marshall és Lily vergődése geciidegesítő, mindenki tudja, hogy kibékülnek. Utálom az ilyet :D
A Barney resz tenyleg vagany volt, Lily-t viszont egyre jobban utalom. Foleg ebben az utolso evadban baromi idegesito tud lenni..

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 22., szerda 8:41

nmate írta:
sonic írta:Archer elso ket evad megvolt. Ez naaagyon kiraly! :mrgreen: Es elkepesztoen agybeteg.
Archer a legnagyobb taplógeci karakter a világon :lol: Ha épp kedvem tartja megnézek egy részt, viszont darálni nem lehet ezt a fajta sorozatot szerintem. Be lehet sokallni.

Egyetertek. Van max dozis amit meg el bir viselni a szervezeted. :D



True Detective:

Kibaszottjo pilotot raktak ossze. McConaughey es Harrelson telitalalat. Lehet ebbol meg lesz valami. :shifty: Amugy a masik ket detektiv (ket feka) is kiprobalt arc, bar kevesbe kozismertek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 22., szerda 7:42

sonic írta:Archer elso ket evad megvolt. Ez naaagyon kiraly! :mrgreen: Es elkepesztoen agybeteg.
Archer a legnagyobb taplógeci karakter a világon :lol: Ha épp kedvem tartja megnézek egy részt, viszont darálni nem lehet ezt a fajta sorozatot szerintem. Be lehet sokallni.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 22., szerda 7:23

Archer elso ket evad megvolt. Ez naaagyon kiraly! :mrgreen: Es elkepesztoen agybeteg.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 22., szerda 0:53

nmate írta:
El Maestro írta:True Detective-et kezdje el nézni mindenki, azonnal! Kibaszott nagy sorozat eddig. Ahogy a múltkoriban valaki már megfogalmazta, az évtized sorozata, így két rész után.
Én is egyetértek. :)

Amúgy végre egy tűrhető himym. Barney szál egész jó volt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bár Marshall és Lily vergődése geciidegesítő, mindenki tudja, hogy kibékülnek. Utálom az ilyet :D
Nekem is tetszett a Barney lerészegedős része. :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Lili majd tuti az utolsó pillanatba esik be az esküvőre...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 22., szerda 0:19

Kés alatt S5

Nézegetem, de sajnos itt a készítők el szúrtak mindent, amiben erős volt a sorozat, abban lett nagyon gyenge, sok az összevisszaság... Áh, pedig az első pár rész nagyon adta.
"And my heart will leave you never."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég