Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 28., péntek 22:35

Remy írta:Hopp egy Flash B-)

Első kép a ruhájáról.
ő most visszaköszön még pár részre az Arrowban vagy már indul lassan az új sorozat?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 28., péntek 19:49

Hopp egy Flash B-)

Első kép a ruhájáról.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 28., péntek 12:52

VanillaSky írta:Volt "szerencsém" megtekinteni az Arrow legutóbbi részét - anno 2 rész után kasza volt - rajtam kívül álló okok miatt. Komolyan kérdezem, ha itt meg a junkien olvasgatom a kibeszélőjét és csakis pozitív a hangnem vele kapcsolatban milyen lehet számotokra egy igazán rossz sorozat? Semmi támadás vagy ilyesmi, de ez rettenetesen gagyi. :)
Hát nem tudom, szerintem van benne elég izgalmas rész és elég bonyodalom. Sose voltam nagy sorozatos, de pl se a Szökést nem néztem, se a Lostot, mert nem érdekel, pedig tudjuk, hogy melyiknek milyen megítélése volt anno... Igazság szerint mindig keresgélek, hogy mit lehetne nézni, mik a felkapottak, de eddig így csak az Agymenők és a Trónok harca ragadt rám.

Amúgy nem vagyok nagy sorozat zabáló, mert ezeken kívül csak a HIMYM-et, Da Vinci's Demons-t és Archert néztem, bár a Da Vinci nem egy nagy szám, volt benne pár érdekes rész, de amúgy, ha az első pár rész nem fog meg, akkor kaszálok...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 28., péntek 12:17

VanillaSky írta:Volt "szerencsém" megtekinteni az Arrow legutóbbi részét - anno 2 rész után kasza volt - rajtam kívül álló okok miatt. Komolyan kérdezem, ha itt meg a junkien olvasgatom a kibeszélőjét és csakis pozitív a hangnem vele kapcsolatban milyen lehet számotokra egy igazán rossz sorozat? Semmi támadás vagy ilyesmi, de ez rettenetesen gagyi. :)
Ez emberfüggő. Valaki szigorú magával, és úgy választ sorozatot, hogy abban minden klappoljon. Történetvezetés, színészek, karakterek stb. (Braking Bad, Trude Detective, stb)

Valaki meg szimplán megelégszik a kevesebbel is. Az Arrow nem hibátlan sorozat, bele lehetne kötni, csak éppen felesleges. Egy nagyon jól összerakott képregénysorozat, ami a saját kategóriáján belül a legjobb (képregényadaptáció). Könnyed, pont olyan, amilyennek kell lennie.

Persze néhány év múlva lehet hogy másként vélekedünk majd róla, mert úgy tűnik, hogy a DC és a Marvel is bekeményít sorozatok terén. A Marvel elvileg 200 milliót költ majd a Daredevil meg még néhány sorozatra. A DC meg jön a Flash, Gotham, Constantine sorozatokkal. Lehet, hogy az összes jobb lesz, mint az Arrow, ki tudja...

De úgy gondolom, hogy nem véletlen az Arrow körüli rajongás, mert rendkívül szórakoztató, csak hát ugye kinek mi a szórakoztató. Főleg manapság, amikor megosztja az embereket a szuperhős mánia.... valaki imádja, valaki meg már unja, nem is kicsit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. február 28., péntek 12:02

Volt "szerencsém" megtekinteni az Arrow legutóbbi részét - anno 2 rész után kasza volt - rajtam kívül álló okok miatt. Komolyan kérdezem, ha itt meg a junkien olvasgatom a kibeszélőjét és csakis pozitív a hangnem vele kapcsolatban milyen lehet számotokra egy igazán rossz sorozat? Semmi támadás vagy ilyesmi, de ez rettenetesen gagyi. :)

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. február 28., péntek 9:58

azért jó látni, h a 3. wire szereplő jelenik meg a színen a true detective-ben. spiros :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 28., péntek 6:53

A Banshee Rebekája megjelent a legutóbbi True Detective epizódban is, és hozta a formáját...nyami. :sziv:
TD, Arrow pipa, mindkettő elég nyugis epizód volt, ismét jól sikerült a befejezés, jöhet a várakozás.
Jó kis néznivaló lesz, a következő hetekben: TD, Hannibal, Arrow, Banshee (+a mostani)... B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. február 28., péntek 4:52

realistahuni írta:Már meg sem említődik a TWD itt, ennyien kaszáltátok már? :lol:
Én most éjjel értem rá megnézni az S4E10-et, amikor a végén megjelent az über redneck a flegma csajjal azt hittem komolyan felröhögök :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 27., csütörtök 22:48

ziro4vr írta:
torjack írta: Szombati ebéd mellé pont jó lesz, mindig meghozza az étvágyat. :mrgreen:
gastroreality-nek is elment volna az első évad :D

kíváncsi vagyok mit hoznak ki a második évad fordított felállásából
Vacsoracsatát, csak nem hal lesz a tortán :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 27., csütörtök 22:40

torjack írta: Szombati ebéd mellé pont jó lesz, mindig meghozza az étvágyat. :mrgreen:
gastroreality-nek is elment volna az első évad :D

kíváncsi vagyok mit hoznak ki a második évad fordított felállásából
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 27., csütörtök 22:35

ziro4vr írta:
torjack írta: No, de ami fontosabb, holnap este indul a Hannibal 2. évada B-)
Ínyenceknek kötelező :D Mikkelsen mekkora ász ebben is
Szombati ebéd mellé pont jó lesz, mindig meghozza az étvágyat. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 27., csütörtök 22:31

torjack írta: No, de ami fontosabb, holnap este indul a Hannibal 2. évada B-)
Ínyenceknek kötelező :D Mikkelsen mekkora ász ebben is
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 27., csütörtök 22:28

Arrow s2 e14


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Plusz egy újabb univerzumbővítés, Kord Industries...alakul a molekula, bár a Lance lányok még mindig elég gyengék.

No, de ami fontosabb, holnap este indul a Hannibal 2. évada B-)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. február 27., csütörtök 22:01

arrow
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem volt valami jó rész, bár clock king tetszett, viszont rájöttem, hogy mennyire bírom Digglet. Az a jóságos fej, mikor Felicity még több aszpirint kért, zseniális. :lol: A végére nagyon kellett Slade megjelenése.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 27., csütörtök 15:24

Remy írta:Arrow s2 e14
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ismét egy közepes rész, sajnos az évad elején elég sok puskaport eldurrogtattak, éreztem én, hogy ez lesz. Most túl sok a családi dráma, ráadásul Laurel és Sara bágyadt, kifejezéstelen ló fejével :D Clock King kurva jó, remélem még visszahozzák, egyik legjobb villain. Slade belépője hatásos volt, már nagyon elő kellett hozni, érzésem szerint az évad elején kicsit korán sütötték el a megjelenését a jelen korban.
+ Felicity igen cukorfalat volt abban a feszülős cuccban :-*

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 27., csütörtök 10:50

Arrow s2 e14

Na, ez már jobb volt, mint az előző. B-) Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!T-Bag :D Szegény Felicity :-( Slade B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 27., csütörtök 8:01

Még True Detective 6. részéhez: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bennem kezd nagyon erős lenni a gyanú, hogy Marty a gyilkos. Pláne a saját beszólása miatt, az, hogy a detektívek nem veszik észre, ha az orruk előtt történnek a dolgok. De mégis nem tudom, ő magában nagyon kevés lenne. Viszont most Tuttle is gyanús lett nekem, amikor beszélt Rusttal, ott nagyon izzadt a tenyere. Valamelyikük szerintem befutó lesz... vagy mindkettő? :D

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. február 27., csütörtök 0:50

True Detective
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azért a legvége jó volt, hogy azt a lámpát mutatták Rust kocsiján, amit Marty tört be a bunyónál, amikor neki esett.
imádom, amikor ilyen dolgokra figyelnek és nem véletlen voltak azok az utolsó képsorok

de az egész rész jó volt, kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből a 2 részből, mert idáig zseniális amit alkottak :agree:
hihetetlen mennyien agyalnak ezen a sorozaton és tényleg elgondolkodtatja az embert, nagyon összerakták eddig :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 26., szerda 18:43

nmate írta: Volt pár töltelék jelenet, rendesen beáldozták a karaktereknek ezt a részt. De még így is kurva jó volt :D
Talán ez volt eddig a "legnyugisabb", de kit izgat, így is simán aláz és most jön majd a nagy finálé :D
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 26., szerda 18:37

lordgabi írta:Megérkezett a True Detective aktuális részének a felirata, lehet pótolgatni.
Volt pár töltelék jelenet, rendesen beáldozták a karaktereknek ezt a részt. De még így is kurva jó volt :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég