Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 15., péntek 17:57

messideco írta:Arrow S2E6
Átmeneti rész volt, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deadshot visszatérése volt fontos, illetve ugye a szigeten történt dolgok is tovább haladnak..
Ilyen atmeneti reszek is kellenek.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha mar oroszok.. link

South Park 17x7
Nagy spoilert nem arulok el, mert kb az elso 2 percben kiderul, hogy mirol szol a resz: Black friday es Game of Thrones. Gyengen kezdtek az evadot, de mintha kezdenenek magukra talalni. Lehet csak egy fellangolas, de az utolso harom resz a par evaddal ezelotti South Parkot idezte.

Save me (7 resz az egesz evad)
Sorozatjunkie.hu írta:Érdekes. Sőt, “éééérdekes”. Nem egyszerű sorozat a Save Me. Amellett, hogy percenként változik a főszereplőt alakító Anne Heche haja, úgy kezdődik, hogy kalapáccsal meg akarja ölni az alvó férjét, majd lemegy a hűtőhöz enni valamit, ami a torkán akad és megfullad, reggel pedig úgy köszönti a férjét, mintha mi sem történt volna. Illetve ő úgy érzi, mintha újjászületett volna.

Röviden a Save Me egy isteni segítséget kapó feleség története. Hősünk Beth kvázi próféta lesz, isten súg neki dolgokat, megjósol eseményeket, életjavító tanácsokat ad a barátnőinek (első alkalommal azt, hogy ideje lenne megint orális szexben részesítenie a férjét), megérzi a lánya titkait, körülötte robbannak a dolgok, villámok csapnak rossz emberekbe, stb.
Eleinte tetszett a sorozat, a vege mar nekem egy kicsit sok volt.

TWD 4x5
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!orulok a kormanyzo visszateresenek :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 15., péntek 17:56

MorataMartin írta:Nézi valaki az Agents of Shield sorozatot? :D
Hát, nem igazán adja...csinálhattak volna belőle egy ütős kémes cuccot Bartonnal meg az Özveggyel a központban, de ez már mozis casting miatt eleve esélytelen volt. Így meg az egész olyan, mintha az NCIS, Fringe, Stargate hármast összekutyulták volna, aztán lett, ami lett belőle...sima heti nyomozós. A nézettsége is elég szépen esik.

z elso 5 reszt lattam is a 7-bol
Mondjuk a legutóbbi kettő pont jobb volt, mint az első 5.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A nyolcadik meg a Thor 2 utóhatásaival fog foglalkozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torjack 2013. november 15., péntek 17:59-kor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 15., péntek 13:24

MorataMartin írta:Nézi valaki az Agents of Shield sorozatot? :D
En elkezdtem nezni, az elso 5 reszt lattam is a 7-bol, de egy idore parkolopalyara tettem. Nem volt rossz, de annyira nem is voltam tole elragadtatva. Latszik hogy van benne valami, de baromi lassan bontakoznak ki a szalak, nincsenek benne olyan nagy varatlan fordulatok es a szereplok kozul is csak egynek sikerult megkedveltetnie magat velem. Peldaul amikor megnezem a Arrow-t, mindig nagyon varom a kovetkezo reszt, ennel viszont csak megnezem es ennyi. Evad vegen elolvasok rola par velemenyt es ha valtozik a minosege, jobb lesz, akkor talan nekifutok megegyszer.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 15., péntek 13:10

messideco írta:Carnivale
Egyszer már el kezdtem nézni, akkor abbahagytam, most újra kezdtem.
Én is elkezdtem pár hete, de nagyon lassú folyású sorozat volt, kb nem történt benne semmi sem. Pedig a Szökés Zsebese is benne van, főleg miatta és a sorozat jó híre miatt kezdtem bele.


Crossing lines - Határtalanul - 1.évad 10 résszel pipa.
Többek között Donald Sutherland és William Fichtner főszereplésével. Nyomozós sorozat. Egy francia színész által alakított fejes megszervez egy nemzetközi csapatot, mindenhonnan hoz rendőröket: William karaktere épp szemétszedő egy holland vidámparkban (korábban zsaru volt az USA-ban), de jönnek Németországból és Franciaországból is. Van egy fő szál itt is, és minden szereplőnek van sötét múltja amik így vagy úgy szóba jönnek a részek alatt és némelyik bonyodalmat is okoz menet közben. Folytatása jövőre. Imdb-n 7es, nálam is ennyi. Nem tartozik a legjobb nyomozós sorozatok közé, de bőven a nézhető fajtákba sorolható.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. november 15., péntek 12:26

Arrow S2E6

Átmeneti rész volt, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deadshot visszatérése volt fontos, illetve ugye a szigeten történt dolgok is tovább haladnak.
Lehetne fogadni, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy Oliver összefekszik-e a végén Felicityvel? Eddig akivel nem rokon, azzal volt afférje :lol:

Carnivale
Egyszer már el kezdtem nézni, akkor abbahagytam, most újra kezdtem. Jó lesz, hétvégén ledarálom szerintem az első évadot (12 rész).
"And my heart will leave you never."

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. november 15., péntek 12:22

Nézi valaki az Agents of Shield sorozatot? :D

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. november 15., péntek 11:50

BBarni írta:Szóval valami új sorozat után kell néznem, valami hasonlót szeretnék keresni mint a BB szóval ilyen valós,realisztikus legyen, de mégis pörgős, izgalmas!(szóval ne fantasy, vagy zombis, ne a múltban játszódjon, de ne is ilyen nagyon távoli jövő) Ha tudtok valami ilyesmit akkor megírhatjátok! :)
sons of anarchy.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 15., péntek 10:17

Nah én is a végére értem a Breaking Badnek...nagyon fasza volt! Az elején nehezen indult, abba is hagytam de aztán újrakezdtem és nagyon nem bántam meg! Nagyon sok mindent tudnék írni, úgyhogy most nem írnék semmit, egyedül a végében van egy kis hiányérzet ahogy Sierra is írta nekem a 4. évad vége(és 5. eleje), olyan volt mintha befejeződött volna a sorozat, de azért az 5. évad is nagyon jó volt, egyedül a végét képzeltem el máshogy!
:salute:


Szóval valami új sorozat után kell néznem, valami hasonlót szeretnék keresni mint a BB szóval ilyen valós,realisztikus legyen, de mégis pörgős, izgalmas!(szóval ne fantasy, vagy zombis, ne a múltban játszódjon, de ne is ilyen nagyon távoli jövő) Ha tudtok valami ilyesmit akkor megírhatjátok! :)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. november 13., szerda 15:21

Anis írta:Találtam egy új, brutálisabb vámpíros-vérfarkasos sorozatot: Hemlock Grove. Trailer
.
Ó van trailer, akkor már értékelheted is! :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 13., szerda 14:22

heccsat írta:
h3x0r írta:Tudnatok mondani az Entourage-hoz hasonlo sorozatot?
hát olyan nem nagyon van, talán még a californication ami hasonló, bár nem tudom, mit értesz pontosan hasonló alatt, mert azért elég nehéz besorolni őket
Hasonlo alatt leginkabb a hangulatara gondoltam. Nincs tele poenokkal, de valahogy megis kellemes nezni.
Californication-t nezem, mondjuk az utolso evad szamomra nem volt egy nagy eresztes.
VanillaSky írta:How to make it in America (sajnos csak két rövid évadot élt meg, 8+8 rész)
Ezt beprobalom :)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. november 13., szerda 12:55

Tudnatok mondani az Entourage-hoz hasonlo sorozatot?
How to make it in America (sajnos csak két rövid évadot élt meg, 8+8 rész)

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. november 13., szerda 12:27

h3x0r írta:Tudnatok mondani az Entourage-hoz hasonlo sorozatot?
hát olyan nem nagyon van, talán még a californication ami hasonló, bár nem tudom, mit értesz pontosan hasonló alatt, mert azért elég nehéz besorolni őket, de egyébként film is készül belőle, a sok fizetéssel kapcsolatos sírás után (ami akármennyire is szerettem a sorozatot, elég undorító volt)
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 13., szerda 12:19

Tudnatok mondani az Entourage-hoz hasonlo sorozatot? Buszon utazva szoktam nezni es mar nincs sok belole :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 13., szerda 12:15

Pipita írta:HIMYM szidás hol marad, srácok?
Megint marha jó rész volt. :salute: :)
Az anyuka minden szava aranyat ér, imádni való. :sziv: :mrgreen:
Szerintem üdítő rész volt az előzőhöz képest. Az volt nagyon gyenge az ismétlő linus "poénokkal". Előtte nem voltak rossz részek. És tényleg jó az anyukag és rohadt jó volt ez a visszatekintős, magyarázós rész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 12., kedd 19:23

Találtam egy új, brutálisabb vámpíros-vérfarkasos sorozatot: Hemlock Grove. Trailer
"A sorozat két családról szól, az egyik a vérfarkas vérvonalból származó Rumancek-família, a másik pedig a Godfery család, ahol vámpírok fordulnak elő. Mellettük számos érdekes mellékalak is megfordult a szezon során."
Első ránézésre sokkal véresebb és keményebb mint a VD, és a True Blood. Az utóbbiban szereplő Eric öccse is szerepel a sorozatban.

Rákeresve az ezen sorozatra imdb-n rájöttem, hogy a True Blood Ericje és a Vikingek Flokija testvérek :Đ


Eleddig nem néztem comedy-sorozatokat, de Pipita ajánlására a Community (Balfékek) címűbe belevágtam. Első két évadot ledaráltam egy hét alatt. Vannak benne érdekes és egyben jó (Abed, Pierce) és elképesztően idegesítő (a suli dékánja, Señor Chang) karakterek is. Volt pár elég jó része a sorozatnak (főleg a 2.évadban), de a legtöbb full átlagos volt. Továbbra sem az én műfajom ez a sitcom/komédia fajta, de egynek jó volt. Plusz volt benne pár filmszínész felbukkanás: Owen Wilson, Jack Black, Hilary Duff és a későbbiekben is lesznek gondolom. Első két évad legjobb része: 2x07.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. november 12., kedd 18:50

ferni írta:
Higuain írta: nagyon nagy fan lehetsz :) (nem rossz indulatúan mondom ezt)
van ám egy Spoiler gomb is, nem ártana használni.... :ike:
Basszameeg.

Ne haragudj ez valahogy teljesen kiment a fejemből pedig én nem szoktam elfelejteni.
Remélem nem spoilereztem le. :-( :-( :-(
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 12., kedd 18:38

Pipita írta:HIMYM szidás hol marad, srácok?
Meg nem neztuk meg a reszt :mrgreen:

Egyebkent az elozo gyenge reszhez kepest ez tetszett. Anyukat en is birom :D

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. november 12., kedd 17:57

Higuain írta: nagyon nagy fan lehetsz :) (nem rossz indulatúan mondom ezt)
van ám egy Spoiler gomb is, nem ártana használni.... :ike:

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. november 12., kedd 17:54

Pipita írta:HIMYM szidás hol marad, srácok?
Megint marha jó rész volt. :salute: :)
Az anyuka minden szava aranyat ér, imádni való. :sziv: :mrgreen:
nagyon nagy fan lehetsz :) (nem rossz indulatúan mondom ezt)

A Walter White stílus ötletes volt azonkívül talán a Barneys challengek is tetszettek. De nálam két értékelhető momentumtól nem lesz "hatalmas" rész...

Azért a legjobb rész az utóbbi két évadban címet kiérdemli, de igazából az utolsó két évadból az első értékelhető rész volt ez, ahol nem rontották el a drámázást gyermeteg poénokkal vagy a poénokat drámázással.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. november 12., kedd 17:32

Tetszik amit az anyával csinálnak most a sorozatban.
Én is kezdem megszeretni. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég