Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 4., hétfő 22:56

Mester77 írta: Nem tudom kinek kell megköszönni az ajánlást, de a Blue Eye Samurai nagyon komoly cucc, és itt hallottam róla először, szóval köszönöm :agree: :salute:
keresés alapján füstmester irt rola, én meg remélem rajzolják már a 2. 3. 4. évadot
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. december 4., hétfő 22:50

Nem tudom kinek kell megköszönni az ajánlást, de a Blue Eye Samurai nagyon komoly cucc, és itt hallottam róla először, szóval köszönöm :agree: :salute:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 3., vasárnap 17:21

ateeemadrid írta: A 2. is, utána elengedtem.
Ha a 4. évadra úgy tekintesz, mint egy új sorozat és nem mint a fargo, az is egész jó.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. december 2., szombat 12:15

Slow Horses 3. évada is elindult. Szerintem a 3 évadból eddig ennek a legjobb a kezdése. Gary Oldman nagyot megy ebben a lecsúszott kém szerepben. Meg kifejezetten fun az egész sorozat.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. december 2., szombat 12:08

A 2. is, utána elengedtem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 2., szombat 11:02

Első évad óriási. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 2., szombat 10:53

elkezdtem a fargo-t, csupa jót látok róla, hogy írnak.
igy télre jónak néz ki egyelőre, hisz ki ne álmodozott volna róla, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!rögtön az első részben mindenki kedvence főrendőrt agyonlövik a gecibe, illetve kalapáccsal baszod szét a feleséged koponyáját a sokévi megaláztatás miatt :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. november 28., kedd 11:56

h3x0r írta:
hehetheoriginal írta: invincible s02e04 mennyire baszó lett :roll: :vivo:
Tegnap neztem meg a harmadik reszt, ma jon a negyedik. Brutal jo ez a sorozat, 1-2 fordulatnal neha csak lesem mi tortenik.
én megvárom míg lepörög az egész és utána nézem

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 28., kedd 11:37

akkor készítsd be a chipset kólát meg kösd meg a gatyamadzagot a 4. részre :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. november 28., kedd 11:35

hehetheoriginal írta: invincible s02e04 mennyire baszó lett :roll: :vivo:
Tegnap neztem meg a harmadik reszt, ma jon a negyedik. Brutal jo ez a sorozat, 1-2 fordulatnal neha csak lesem mi tortenik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 28., kedd 11:07

invincible s02e04 mennyire baszó lett :roll: :vivo:
thereisonly1ronaldo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3124
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. november 27., hétfő 16:18

Tv-t nézni a kapcsolgatós értelemben én sem szoktam. Vagy céltudatosan ülök le megnézni valamit (foci, f1 esetleg valamilyen tehetségkutató -általában főzősműsor- amíg meg nem unom a műdrámát egy rész után) vagy nem nézek semmit. Filmet/ sorozatot nem tvben nézek, hanem streamelem. Tehát unalmamban (ami amúgy sincs) nem nézem. Akkor inkább playstationon játszok, amit sokan ugyanolyan időpazarlásnak tekintenek, de engem kikapcsol. Emellett ugyanúgy megfér a sport és az olvasás is, sőt előbbi szinte mindig prioritást élvez.

u.i ami engem az Instagrammon meg youtubon (mióta ott is van shorts) az a "POV ... " videók, amik azon túl hogy értelmetlenekm nem POV-k hanem külső szemlélődősek. :-@ :-@ :-@ senki nem tudja mit jelent a POV? :-@ :-@ bocsi ezt ki kellett írnom magamból
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. november 27., hétfő 16:10

Nekem nincs tv-m, de amikor nezem csak spektrumot vagy discoveryt nezek!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 27., hétfő 12:58

Nekem a guilty pleasure-öm most épp a Korona. :mrgreen:

Meg is néztem ezt a négy részt, mondjuk inkább volt szenvedés, mint "pleasure". Klasszikus giccses, hatásvadász hollywoodi felépítést kapott ebben az évadban Diana sztorija, küzdöttem rendesen az álmossággal is alatta. Semmi új nem volt igazából, gyerekkoromból emlékszem mekkora hypeja volt ennek, még 10-11 évvel később amikor ott jártam Párizsban, akkor is tömegek mozogtak a baleset helyének környékén. A nő olyan szinten szinten volt sztárságban mint kevesen.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4412
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 27., hétfő 12:56

Én nem tartom értékes idõnek sem a random tvzgetést, sem a tiktok/Insta pörgetést, és kivágtam ezeket az életembõl. Amikor kedvem van épp valamirõl informálódni, társalogni, szórakozni, stb, akkor azt céltudatosan egy adott csatornán csinálom. Fociról itt beszélgetek, szakmai dolgokról szakmai oldalakon, stockokról redditen, egy-egy adott sorozatot Streaming szolgáltatónál, stb.

Persze mindenki máshogy él, és nincs azzal semmi gond ha valaki csak kapcsolgatni akar és keresni valamit ami nézhetõ (nálam ezt jelenti a TV-zés, kvázi ahogy szüleink korosztályában. Nem az a kérdés hogy be van e kapcsolva, hanem hogy épp mi megy rajta). De szerintem érdemes kipróbálni hogy ugyanezen idõbõl mi jöhet még esetleg ki ha másra fordítod. Nekem lett így két olyan hobbim, ami kvázi másod és harmad bevételi forrás, adott esetben válthatnék is karriert ezekre.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 11:49

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Zabos? En? Ha ismernel, tudnad, hogy kicsit sem vagyok az, csak mokas vagy.
Kinek a pap, kinek a paplan, szerintem aki Tatet nez, az hamarabb proli es roncstarsadalom, mint aki bekapcsol egy sztarboxot, vagy barmely tv csatornat. Az a szenny, amit kihany magabol az a 0 iqval rendelkezo “ember”…

Kim Kardashian ferfibe.
:lol: zseni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 11:47

kierkegaard írta: ez egy óriási probléma amúgy, nagyobb mint ahogy az ember elsőnek gondolná.

Alapból a roncs társadalom mellékhatása az, hogy nagyon sok időt tölt el a social médiával. Volt korábban egy komment a fórumon, hogy ha elvennénk egy hónapra ezeket akkor a selejt z generáció vagy isten tudja melyik...megölné magát.

Na most ha a 40+os korosztálytól elvennénk a cigi, alkoholt, tv-t akkor úgy járna mint a fentiek. Frusztrációval.

Amikor valaki beleesik egy függőségbe az elkerülése valaminek. Szituációkat, érzelmeket, teendőket kerül el. Nincs életcélja, nem motivált, megrekedt az életben, stresszes az élete stb..és ekkor jön valami amivel ezeket elnyomhatja.

A social médiával az a baj, hogy túlpörgeted a dopamin rendszered és minél többet használod annál kevésbé fog érdekelni más ami kevesebb ingerrel jár, mert túl lettél stimulálva. Ráadásul alapból egy túlhajszolt társadalomban élünk. Ezért is megy nehezen az, hogy az ember énidőben kapcsolja ki magát akár pl egy relaxációs gyakorlattal ami mindenképp a hasznára válik.

Az alkohol mellett a legnagyobb méreg az emberre nézve. jelentősen eltudja venni az időt az igazán fontos dolgoktól...belegondolva abba, hogy ahelyett hogy olyan dolgot csináltál volna ami hasznos, tartalomfogyasztással töltötted el az időt.
A mértéket pedig nagyon nehéz betartani, alapból annak megy könnyebben akinek nagyjából rendben van az élete. akinek meg nem..az meg veszélyben van.

Aztán pontosan ezért van az, hogy rengeteg ember figyelemzavaros és jön azzal hogy ADHD-s. pedig nem csak ez a mellékhatása annak a világnak amiben élünk.
Ez eleg osszetett dolog, mivel szerintem minden ember fuggo, es nem csak egy, hanem tobb dologban is. A fuggoseg pedig sosem egeszseges, legyen az barmi, mert az azt jelenti, hogy nem tudsz tole megszabadulni, tulzasba viszed, stb.

Persze a mertekek masok egy social media fuggosegnel, meg mondjuk egy sporttal kapcsolatos fuggosegnel, de kozep/hosszutavon mindegyik karos tud lenni az emberi kapcsolatokra es/vagy egeszsegre es/vagy penztarcara, aztan ezek kihatnak egymasra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 27., hétfő 11:45

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
:coffee: :-( :mrgreen:

nagyon zabos lettel ettol a tv tematol teso :lol:
Zabos? En? Ha ismernel, tudnad, hogy kicsit sem vagyok az, csak mokas vagy.
Kinek a pap, kinek a paplan, szerintem aki Tatet nez, az hamarabb proli es roncstarsadalom, mint aki bekapcsol egy sztarboxot, vagy barmely tv csatornat. Az a szenny, amit kihany magabol az a 0 iqval rendelkezo “ember”…

Kim Kardashian ferfibe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 11:43

doncsontos írta:
Realista24 írta:

Mondja aki több oras Tate videokat nez...tudom tudom, csak hatterben megy meg multitasking, de amit a Tate mond, az ugy is van :lol:

Meg mi az , hogy ki nez TV-t? Pl. en, meccseket, mert meg mindig a TV musor az egyetlen, ami nincs csuszasban, mint a szaros streamek a neten pl.
Nincs telekurva reklamokkal, nem kell x kiegesztito program, hogy ertelmesen tudjak nezni egy adast, vagy hogy meg pluszban fizessek is ezert.

Vagy akar sorozatot, filmet is TV-n szivesebben nezek vagy ciki, ha tv-n nezem es nem laptopon vagy asztali gepen, es arra rakotve a TV?

Fejtsd mar ki, hogy miert ordogtol valo TV-t nezni?
amugy streamhez egy tipp, hasznaljatok brave bongeszot, letilt minden felugro szarsagot, es lehet elvezni mint egy TV musort, otthon tudok is kuldeni jol mukodo stream linket ha erdekel valakit. ja es ami szamomra a legnagyobb win, hogy farkasnorbi mentes
Bravet meg talan nmate ajanlotta, az fasza is, de sajnos tovabbra is kesesben van, nekem ez a legnagyobb bajom vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. november 27., hétfő 11:41

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: Nezem mit keres ez a sorozatok topikban, megint vasarnap este vigadott a roncstarsadalom bazmeg :lol:
Aztan nezem a topik cimet, hat szekunder szegyenerzet.
Tv musor.
Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? :coffee:
Tragedia. Andrew tate is megmondta, ne basszatok el ennyi idot az alja semmire, egy eletetek van
:kalapos:
Mondja aki több oras Tate videokat nez...tudom tudom, csak hatterben megy meg multitasking, de amit a Tate mond, az ugy is van :lol:

Meg mi az , hogy ki nez TV-t? Pl. en, meccseket, mert meg mindig a TV musor az egyetlen, ami nincs csuszasban, mint a szaros streamek a neten pl.
Nincs telekurva reklamokkal, nem kell x kiegesztito program, hogy ertelmesen tudjak nezni egy adast, vagy hogy meg pluszban fizessek is ezert.

Vagy akar sorozatot, filmet is TV-n szivesebben nezek vagy ciki, ha tv-n nezem es nem laptopon vagy asztali gepen, es arra rakotve a TV?

Fejtsd mar ki, hogy miert ordogtol valo TV-t nezni?
amugy streamhez egy tipp, hasznaljatok brave bongeszot, letilt minden felugro szarsagot, es lehet elvezni mint egy TV musort, otthon tudok is kuldeni jol mukodo stream linket ha erdekel valakit. ja es ami szamomra a legnagyobb win, hogy farkasnorbi mentes
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég