Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 27., hétfő 22:49

azt vágesz, hogy a breaking bad második évadból a 7. rész után néztem a 4.-et, aztán az 5.-et, és a 6. kimaradt ?
randomra volt téve a dvd, vagy nem tudom, mi az isten volt.

és még így is élveztem, csak a végén már gyanús volt, hogy valami nem kóser. :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 27., hétfő 22:12

Tegnap éjjel háromkor bepótoltam a másodikat, utána annyira megjött a kedvem, hogy egybõl kerestem a polcokon az aktuálist, de sajna elszámoltam magamat egy nappal. Minõségi munka minden téren, az biztos. 8-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 27., hétfő 21:26

True Detective:

Az utobbi evek legigeretesebb sorozata. Az elso 3 resz alapjan oriasi potencial. Tokeletes felvezetes, erdekes karakterek, parades szkript es minosegi szineszek... Mindenkinek kotelezo! :)

Meglepo hogy pont az HBO hozza? Nem. B-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 26., vasárnap 1:29

Korrekt volt ismét az aktuális Zöld íjász rész, így az igazi megnézni az új részt, tudatlanul, trailer nélkül. :Đ
Csak jönne már az új.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 26., vasárnap 0:23

A Helix-et nézi valaki? Érdemes elkezdeni?
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 25., szombat 23:27

bocsánat a TVD spoilerért, de a
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!múltidézés és az hogy Klaus visszatértre
gondolsz az sztem nem volt az. utóbbit már hetekkel ezelőtt kiírták egyes sorozatos oldalakon illetve a vámpírnaplók fordítója is kiposztolta face-re az egyik hírébe. de legközelebb jobban figyelek és a kétes dolgokat is spoilerbe teszem.

Amúgy meg Katherine:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor elküldte a lányát és elbúcsúztak azt hitem ott a vége. És a rész címéből erre is lehetett volna következtetni. nem gondoltam volna, hogy még van egy aljas terve és ezt amit tette a legvégén meghúzza. Így viszont bár megmaradt Katherine is, de Elena is. egy amolyan DragonBall fúzió, csak nem a testük, hanem az elméjük tette mindezt.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 25., szombat 22:25

Pont egy ilyen sorozat hiányzott a nézős-repertoáromból mint a True Detective. Szuper.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. január 25., szombat 22:22

Na csak befejeztem a Boardwalk 4. évadját is. Szokásosan lassan indult be az évad, de a végére mindig nagyot szól.
Most pedig jöhet a Drót, ha tényleg olyan jó, mint mondják, jó kis heteknek nézek elébe. :D

Egyébként jó kis tavasz lesz sorozatok szempontjából, még megy a Supernatural, lassacskán folytatódik a Walking Dead is, +jön majd a Hannibal, a Suits, a Trónok Harca és a Vikings is.

Ki kell majd találni, hogy mit nézzek hétről hétre, és mit lessek meg majd utólag, mert ez így elég sok. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 25., szombat 21:57

Anis, drága Anis.
Használd már a spoiler gombot, ha egyszer van. Ezen a héten már nem ez az első alkalom, hogy spoilerezel. Nincs kedvem törölni az összes hozzászólásod a topicban. Rögtön rászaladtak ketten, és joggal idegesek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 25., szombat 21:39

Én is megnéztem a True Detective első részét, hát jó kis néznivaló lesz az Arrow mellé + majd folytatódik a Hannibal is... Éjszaka pedig bepótolom a friss Arrow és TD epizódot. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 25., szombat 13:20

Arrow rengeteget fejlődött és tényleg max. pár színészre lehet panasz. Csak míg Oliver és bandája tulajdonképp a semmiből érkezett, addig az Agent of SHIELD-nek piszok hypeja volt már a nyár elején is. Ezzel lehet a probléma.

Amúgy nem nézem a SHIELD-et, így a sorozatról nem alkotok véleményt, csak így okoskodóan ( :mrgreen: ) megjegyezném mi lehet a probléma.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. január 25., szombat 13:04

Remy írta:
Szerintem semmivel sincs több megmosolyogtató jelent az Arrowban, mint bármelyik szuperhősfilmben
Hát nagyjából annyi, mint mondjuk a Burton-féle Batmanekben, ami 20+ éve volt. Ne érts félre, nem mondom, hogy szar, csak nem értem miért nézem. Vagyis de értem, csak na. De tényleg jól meg van csinálva bizonyos szempontból, csak azért ezt a felfogást nem értem, hogy attól, még hogy szuperhősökről szól elég indok arra, hogy elnézzük azt, hogy néhol nagyon kilóg 1-2 párbeszéd vagy hogy ilyen antitálentumokat kell nézni, mint Laurel, Sara stb. Mikor feltűnik az egyik értelmes színész Manu Bennet vagy Detective Lance-et alakító arc, az nagy felüdülés. Egyébként meg szigorúan véve nincs is szuperereje senkinek, pl. Dexter is rosszfiúkat ölt, mégis tudtak írni normális forgatókönyvet meg normális (sőt, kurvajó) színészeket keríteni.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 25., szombat 13:01

Remy írta:
realmadridfan írta:blődebbnél blődebb jelenetek
Szerintem semmivel sincs több megmosolyogtató jelent az Arrowban, mint bármelyik szuperhősfilmben. :hmmm:
Csak itt a gyengécske színészek rátesznek egy lapáttal. Mondjuk ilyen téren a SHIELD sem áll jobban. Lehetne mindkettő jobb, csak nem a CW-n, meg az ABC-n...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 25., szombat 12:54

realmadridfan írta:blődebbnél blődebb jelenetek
Szerintem semmivel sincs több megmosolyogtató jelent az Arrowban, mint bármelyik szuperhősfilmben. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. január 25., szombat 12:44

TéOeM írta:Tudom, hogy nem számít itt a véleményem, de az Agent of Shieldet csak az szarozza, aki csak az első 4-5 részt nézte meg
Te valami marvel reklámember vagy? :lol: Valaki szól egy rossz szót a Marvelre te már ugrasz. Lehet csűrni-csavarni, de a SHIELD tényleg elég alacsony színvonalú, gyakorlatilag nézhetetlen. Többet vártam tőle, ez van.

Az Arrow-t én már nem tudom hová tenni tényleg, blődebbnél blődebb jelenetek, több rossz színész mint jó és mégis nézem :lol: Nagyon szórakoztat.
Az eheti részben is voltak megmosolyogtató dolgok:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!MILYEN SZÍNŰ A CIPŐD?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Olivert miután kiütötték, random felpattan a földről

Az előző évad elején volt az "Add vissza a nyugdíjasok pénzét" komoly hangon, még mindig az viszi a pálmát.
Örülnék ha Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mindkettő Lance-testvért kiírnánk, hihetlenül idegesítő mindkettő

Btw csak szerintem hasonlít ez meg ez a faszi nagyon. Mikor kihagyok 2-3 hetet és úgy nézem akkor mindig nézek, hogy mi van most ki kicsoda. Ráadásul mindkettő Laurel körül mozog :lol: Pluszpont a castingosnak

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 25., szombat 1:11

Nekem tetszik az Agents of SHIELD. Igen, vannak benne gyengébb részek, túlságosan lassan lett felvezetve, de a 11. rész végén és a 12. rész bizonyos pontjain olyan dolgok történtek, amik egyes spekulációk szerint akár még a filmekhez is kötődhetnek. Én kaszálni biztosan nem fogom, utálom, ha valamit nem fejezek be. :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 24., péntek 21:05

Az Agents of SHIELD még mindig egy kissé lapos, másrészt marhaság volt az NCIS ellen küldeni. Kaszálni szerintem nem fogják, aztán talán a következő szezonra talán helyreteszik. Meg nem ártana egy másik időpont sem. Meg 1-2 jó színész.
Bár végül is az Arrow is elég szépen eldöcög a gyenge színészeivel.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 24., péntek 12:56

TéOeM írta:Tudom, hogy nem számít itt a véleményem, de az Agent of Shieldet csak az szarozza, aki csak az első 4-5 részt nézte meg. Az ABC csatorna elnöke is beismerte, hogy nem volt túl jó az eleje, de a 6-7.résztől már bőven nézhető. Megígérték,hogy válaszolnak Coulsonnal kapcsolatban, de hát még tovább bonyolították a dolgot.
Én így 10 rész alapján is gyengébbnek tartom mint amilyenre számítottam volna. Addig okés, hogy az ügynökökről szól, de túlságosan. Tehát például volt olyan rész amikor egy szupererővel rendelkező "hétköznapi" ember kerül bajba azok a részek jók voltak, de amikor semmi extra nem történt... szerintem most ezt félreteszem egy darabig, aztán ha kifutott max folytatom, kap még pár részt. és ahogy h3x0r írta a számok is magukért beszélnek.


A Survivor következő részében egy egykori NBA sztár is játszani fog: Cliff Robinson. Kíváncsi vagyok mire lesz képes ezzel a magassággal. Lehet esetlen lesz pár feladatnál, de lehet jól jön ki a feladatok megoldásánál. Amerikai focisták voltak már korábban, de a legtöbbjüket hamar kigolyózták, mert féltek tőlük.


The Originals 1x11.része pedig ZSENIÁLIS VOLT! B-)
a végén pedig a Viking sorozat zenéjét tették be az egyik jelenet alá. brutál jó választás. pont odaillett.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 24., péntek 12:14

Arrow s2 e11

Ejj, de utálom, amikor 1 hetet kell várni az új részig... :-( Hihetetlen, amit ebben az évadban művelnek.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Remélem felfedi magát, és nem maszkban fogja majd tanítani Royt. Deathstroke pedig B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 24., péntek 11:16

TéOeM írta:Tudom, hogy nem számít itt a véleményem, de az Agent of Shieldet csak az szarozza, aki csak az első 4-5 részt nézte meg. Az ABC csatorna elnöke is beismerte, hogy nem volt túl jó az eleje, de a 6-7.résztől már bőven nézhető. Megígérték,hogy válaszolnak Coulsonnal kapcsolatban, de hát még tovább bonyolították a dolgot. Nagy szerepe lesz majd Stan Leenek is nemsokára, Bill Paxton is csatlakozik 4 részre, egy karaktert fog eljátszani a Smallvilleben is látott Elena Satine is.
A kiemelt resz elso felet inkabb nem kommentelnem, mert ugy ahogy van hulyeseg. (ez a tudom nem szamit itt a velemenyem szerintem felesleges onsajnalat)

A masodik reszehez viszont, nyilvan csak az szarozhatja akinek nem tetszett.
Hogy mukodik egy uj sorozat?
Leadjak az elso reszt, megnezik mondjuk 12 millioan.
Akinek tetszett a resz, az marad a kovetkezore is, akinek nem, az nem marad, akinek meg tetszett is meg nem is, az valoszinuleg beprobalja a kovetkezo reszt is es utana meglatja, hogy kaszalja-e vagy sem.
Ha a masodik resz is gyenge, akkor meg jobban fog csokkenni a nezettsege mint ahogy a harmadik es a negyedik resz utan is. Akit az elso 4 vagy 5 resz nem fogott meg, azt valoszinuleg a kovetkezok se fogjak.
En a legtobb sorozatnal megnezem az elso ket reszt, ha tetszik, akkor folytatom, ha nem akkor inkabb nezek helyette olyat ami tetszik. (peldaul a Hannibal es a Les Revenants is csak 2 reszt elt meg nalam, pedig sokaknak nagyon tetszik)

Nezettseg:
1. resz 12,12
2. resz 8,66
3. resz 7,87
4. resz 7,85
5. resz 7,39
6. resz 7,15
7. resz 6,67
8. resz 6,89
9. resz 9,69 //NCIS nem volt (ismetles se) ezert az oregebb nezok ezt valasztottak
10. resz 6,11
11. resz 6,63
12. resz 6.37


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég