Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 18., szombat 13:50

wZoLee7 írta:ajánljatok valami jó sorozatot, most fejeztem be a 24 8. évadát, jó kis sorozat volt
Nem egyszerű, inkább kezd újra :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 18., szombat 13:17

wZoLee7 írta:ajánljatok valami jó sorozatot, most fejeztem be a 24 8. évadát, jó kis sorozat volt
Sopranos, a világ legjobb sorozata :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 18., szombat 13:06

Csabi írta:
ajánljatok valami jó sorozatot, most fejeztem be a 24 8. évadát, jó kis sorozat volt
ÉS MÁJUSBAN JÖN A FOLYTATÁS!!!!!!!!!

amúgy ahhoz hasonló sorozat nem igazán van. én a person of interestet ajánlanám, de az epizodikus.
igen, de a folytatás már csak 12 részes lesz, kíváncsi leszek kik térnek vissza, meg hát hogy a fenébe tér vissza ismét Jack "legyőzhetetlen" Bauer :D

A célszemélyt néztem, amíg a tv-ben tudtam követni, tetszett is de aztán pár rész lemaradt és teljesen elveszítettem a fonalat, most már azt sem tudom hol hagytam abba

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 18., szombat 13:03

wZoLee7 írta:ajánljatok valami jó sorozatot, most fejeztem be a 24 8. évadát, jó kis sorozat volt
the shield amihez hasonlítani lehet. de jackhez soha nem fog felnőni senki és semmi :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 18., szombat 12:53

ajánljatok valami jó sorozatot, most fejeztem be a 24 8. évadát, jó kis sorozat volt
ÉS MÁJUSBAN JÖN A FOLYTATÁS!!!!!!!!!

amúgy ahhoz hasonló sorozat nem igazán van. én a person of interestet ajánlanám, de az epizodikus.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 18., szombat 12:49

ajánljatok valami jó sorozatot, most fejeztem be a 24 8. évadát, jó kis sorozat volt

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 18., szombat 12:45

Lattam amugy hogy te is mostanaban kezdted el nezni. Nalad melyik evad vitte eddig a palmat?
Nem is tudom, talán a második és harmadik volt a legerősebb, de igazából az elsőt leszámítva mindegyik kiemelkedik. Az igazi felvezetősre, szimplán nagyon jóra sikerült az én szememben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Abban igazad van szerintem is, hogy kicsit túlzásba estek a csavarokkal, viszont életszerű az ilyen. Nem gyilkosságok és egyéb ennyire illegális dolgok terén, de a munkám során rengetegszer tapasztalok hasonló elhúzódó szituációkat, amikor már lassan magamnak sem hiszek. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 18., szombat 0:45

Mob Cityt továbbnéztem, nem nagy szám, de javuló tendenciát mutat és élvezhető annak, aki szereti a témát. Bugsy Siegel, Mickey Cohen... gyengébb kiadás, mint a Boardwalk, de a hangulat és a színészek a helyükön vannak. Ettől függetlenül Darabont név hallatán többet vár az ember. :-(

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 17., péntek 20:06

Boky írta:de nem kevés a szerephez.
Ok, abszolut meggyoztel. :hmmm: Najo nem. :mrgreen: Szvsz az utobbi evekben altalam latott nezheto sorozatok kozul itt hoztak ossze az egyik leggyengebb foszereplo kasztingot. Egyedul a Fringe ugrik be ami egyertelmuen gyengebb, de ott az a szoke no botranyosan luzer szegenyke.
Boky írta:eléggé katyvasz ez az egész iromány
Mi benne a katyvasz? Amugy az hogy tobb szinesz is szerepel a Shieldbol nem ugyanaz, mint hogy fogtak egy karaktert es teljesen egy-az-egyben ugyanugy megirtak a SoA-ba is, ES meg igencsak egyertelmu utalasok is vannak melle. De amugy en ezt nem negativumkent irtam, nekem ez inkabb pozitivum volt. Vicces easter egg.


Chiklis meg johet nyugodtan, de eddig sem a "fogonoszokkal" volt a gond a sorozatban. Sot volt egy-ket kifejezetten jo.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 17., péntek 19:34

sonic írta:Bocsi a duplaert, de meg ket eszrevetel eszembe jutott:

1. Miert erzem azt hogy Charlie Hunnam keves ehhez a szerephez? Valami nem stimmel. Csak en vagyok igy ezzel?

2. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ebben az evadban elengedtem egy vigyort azert, mert egy eleg nagy trollkodast hajtottak vegre. Nem eleg hogy fogtak a Shield-bol Shane Vandrell karakteret es egy-az-egyben atmasoltak ebbe a sorozatba (tenyleg epphogy a szinesz nem ugyanaz, de meg az is rohadtul hasonlit fizimiskara), de meg raadasul az orrunk ala is dorgolik. Jott eloszor a Shield-ben Lemansky-t jatszo szinesz es beraktak egy olyan szerepbe ami mar onmagaban trolling: szeretlek is meg nem is kapcsolat Tig-el, es valamilyen multbeli serelem, amirol nemsokat tudunk (dehogynem, egyik felrobbantotta a masikat csak eppen nem ebben a sorozatban :D ), csak annyit hogy koze van egy kutyahoz (igen, ilyen is volt a Shieldben). Vegul pedig Kozik - mit ad isten - felrobban... TROLL! Aztan ha meg ez nem lenne eleg, bedobjak a Shane Van Drell-t jatszo szineszt egy transzfesztitakent, akinek a neve Venus Van Dam (!!), es termeszetesen Tig akirol eddig nem sejtette senki hogy izgul az ilyesmire most nyiltan ramozdul... TROOOLLLL! :mrgreen:
1. valszeg nem csak te vagy ezzel így, de nem kevés a szerephez.
2. eléggé katyvasz ez az egész iromány, de mivel kurt sutter állandó írója volt a shieldnek ryan shawn alatt, ezért szerepelt már majdnem minden fontos szereplő a shieldből a sonsban kisebb-nagyobb szerepekben (cch pounder, benito martinez, jay karnes, david marciano és david rees snell is), és azt rebesgetik a következő, utolsó évadra michael chiklist akarja a klub főellenségének sutter.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 17., péntek 19:00

Bocsi a duplaert, de meg ket eszrevetel eszembe jutott:

1. Miert erzem azt hogy Charlie Hunnam keves ehhez a szerephez? Valami nem stimmel. Csak en vagyok igy ezzel?

2. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ebben az evadban elengedtem egy vigyort azert, mert egy eleg nagy trollkodast hajtottak vegre. Nem eleg hogy fogtak a Shield-bol Shane Vandrell karakteret es egy-az-egyben atmasoltak ebbe a sorozatba (tenyleg epphogy a szinesz nem ugyanaz, de meg az is rohadtul hasonlit fizimiskara), de meg raadasul az orrunk ala is dorgolik. Jott eloszor a Shield-ben Lemansky-t jatszo szinesz es beraktak egy olyan szerepbe ami mar onmagaban trolling: szeretlek is meg nem is kapcsolat Tig-el, es valamilyen multbeli serelem, amirol nemsokat tudunk (dehogynem, egyik felrobbantotta a masikat csak eppen nem ebben a sorozatban :D ), csak annyit hogy koze van egy kutyahoz (igen, ilyen is volt a Shieldben). Vegul pedig Kozik - mit ad isten - felrobban... TROLL! Aztan ha meg ez nem lenne eleg, bedobjak a Shane Van Drell-t jatszo szineszt egy transzfesztitakent, akinek a neve Venus Van Dam (!!), es termeszetesen Tig akirol eddig nem sejtette senki hogy izgul az ilyesmire most nyiltan ramozdul... TROOOLLLL! :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 17., péntek 18:18

Realista24 írta:Mire gondolsz?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem Opie-ra gondolok, bar vegig nem ertettem hogy mi a fenet is akarnak kezdeni Opie karakterevel. Szerintem ok maguk sem tudtak aztan inkabb bealdoztak hogy legyen egy "nagy veszteseg" a szezonban mert az milyen dramai. Csak az volt a baj, hogy mar hosszu reszek ota a kutyat nem erdekelte hogy mi lesz Opie-val annyira jelentektelen lett az o szerepe... Engem az idegesitett fel hogy minden reszben volt vagy 4 elementaris csavar, mar mindenki hazudott mindenrol mindenkinek, de ugy hogy kozben mindenki tudott mar mindenrol. Mindenki zsarolt mindenkit. Hat ilyen a vilagon nincs. En egyszeruen nem hittem el az ironak a felet sem, es szerintem baj ha nem tud hiteles lenni a sztori meg foleg a karakterek. Teged peldaul nem idegesitett Gemma es Clay? :) Aztan ottvan Bobby szezonzaro akcioja, hogy nem kell megolni Clay-t. Mivan? KB az osszes fobenjaro bunt elkovette ami a klub "szabalyzataban" van, es elojonnek ezzel a bullshittel, hogy meg akarja menteni Jacks lelket... Na persze. En biztos nem hiszem ezt el, az kurvaelet. :vivo: Huzzak halasztjak a dolgokat, es nagyon tulbonyolitjak. En ugy erzem hogy neha a kevesebb sokkal tobb lenne.

Lehet amugy csak en vagyok erzekeny, nemtom. :)


Lattam amugy hogy te is mostanaban kezdted el nezni. Nalad melyik evad vitte eddig a palmat?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 17., péntek 17:48

sonic írta:Van meg itt olyan akit elkepesztoen felidegesitett a Sons of Anarchy otodik evada? :mrgreen: Egyszeruen szavak nincsenek ra. Kicsit el is vette a kedvem. :-(
Mire gondolsz? Szerk.: Hopp, inkább törlöm hátha nem erre gondolsz. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 17., péntek 17:44

Van meg itt olyan akit elkepesztoen felidegesitett a Sons of Anarchy otodik evada? :mrgreen: Egyszeruen szavak nincsenek ra. Kicsit el is vette a kedvem. :-(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 17., péntek 17:36

nmate írta:You're in the wrong topic madafaka :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Basszus csak most esett le. :lol: :lol: Szóval valaki átemelhetné a másik topikba. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 17., péntek 17:33

Megfordult a fejemben ma a himym, ha értékelni szeretném az évadokat, kb így nézne ki (mivel a sorozatot egyben nem lehet, túl sokat változott):

1,2,3: 10/10 kábé 2 nap alatt nyomtam le őket
4: 8/10
5: 7.5/10
6,7: 7/10
8,9: 6/10 de kilences némileg gyengébb...

Tényleg csak azért folytatom, mert ha már 8 évadot lenyom az ember, akkor 9-et miért ne? :D Meg hát kedd reggel a himym reggeli mellé, szinte napi rutin.
Sierra írta:We're The Millers
You're in the wrong topic madafaka :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 17., péntek 17:31

We're The Millers

Átlagos, középszerű, egyszer meg lehet nézni, de amiket hallottam róla azt hittem szarrá röhögöm az agyam rajta. Hát nem a vígjátékok vígjátéka az biztos. Inkább olyan kis kedves családi film 1-2 poénnal. :D

Vágod csótány?! :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 17., péntek 17:24

HIMYM 9x14

Láttam, hogy szidtátok a részt. Nekem viszont rohadtul bejött :mrgreen: Sírtam jó pár poénnál. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor kapta a pofonokat Marshall a "mesterektől", na meg Ted mesteren szakadtam a legtöbbet :mrgreen: Igaz, hogy nem haladt a sztori, de szerintem ettől függetlenül nagyon jó rész volt :)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 17., péntek 16:34

P. Krisz írta:HIMYM
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem tudom hogy új írók vannak-e a sorozatnál de ha írnak egy epizódot illő lenne a régebbiek ismeretében megtenni azt , ugyanis a a pofon amit Barney kapott már az ötödik volt és nem a negyedik szóval nem maradt még egy Marshallnak , bizonyíték http://www.youtube.com/watch?v=qi6gZVG-MJU, szóval ez eléggé gáz :lol:

Én is akartam írni, de azt hittem,hogy bolondnak fogtok nézni. Nagyon furcsán néztem amikor kiderült. :hmmm:

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 17., péntek 16:21

The question up until now had been who a Dexter spinoff could focus on, with many of us guessing Yvonne Strahovski's Hannah McKay. When asked the question today about who a new series would include, Nevins replied, “It would have to involve Michael [C. Hall].” Asked to clarify whether he meant as a producer, Nevins said he meant onscreen, remarking, “I think if we were to do it, I would only do it if it with Michael.”
Showtime’s president, David Nevins

Kezdődik. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég