Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. március 8., szombat 14:04

Hannibal
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ismét egy nagyszerű rész, még betegebb mint az előző. :D Kíváncsi vagyok Scully ügynök mikor végzi Mikkelsen vacsorájaként. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 8., szombat 8:17

Boky írta:a folytatás azért lesz para, mert pizzolatto elmondta valamelyik insider, vagy behind videóban, hogy több évig írta ezt a történetet. gondolom a 2. évad már fix, "sebtében" kell kitalálni a sztorit, cary joji fukunaga sem lesz, aki egyedül rendezte az összes részt.
Tökömbököm, akkor várjanak 2 évet, mint a Sherlockkal, de legyen fasza. Szerintem megérné, cliffhanger úgysem lesz, szóval nem is lesz idegőrlő a várakozás.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 8., szombat 0:58

akkor biztos nem a true detectivebe menne...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 8., szombat 0:47

Majd DiCaprio is elmegy a True Detective-be ha akar Oscart nyerni :mrgreen:

http://whatculture.com/tv/twitters-20-b ... stions.php

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox ... elson.html

http://www.vulture.com/2014/02/the-best ... -meme.html

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. március 8., szombat 0:22

Közben utánanéztem kicsit sorozatjunkie-n már nagyba megy a 2. évad főszereplő párosának a találgatása. Van jó pár ötlet mint pl. az Edward Norton-Brad Pitt páros nekem ami kiszúrta a szemem. Azért nálam ez nagyot vinne. :hmmm: de ha bele gondol az ember elég jó párosokat össze lehet még itt szedni és ha ez megvan alapnak ez a csapat nincs ötlet híján asszem, hogy össze is rakják a dolgot
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 8., szombat 0:14

True Detective
En se hiszem hogy a kovetkezo evadban is tartani tudnak ezt a minoseget, mert tenyleg latszik hogy minden reszlet a helyen van, nincsenek (lathato) menet kozben kitalalt esemenyek, mint sok mas sorozatnal. Ha vege lesz az evadnak, szinte biztos vagyok benne hogy ujranezem ugy hogy leginkabb a reszletekre figyelek.

Archer
Az FX berendelte az Archer 6-7. evadjat

Suits 3x11
nmate írta:Nem tetszik továbbra sem, ha évad végéig ez megy, kasza lesz.
Ebben a reszben es ugy az egesz evadban eszreveheto, hogy Harvey-bol egy igazi kis puhapocs lett. Hol van az a Harvey aki magasrol sz@rik a vilagra es mindenkit ott sz0pat ahol csak tud?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eloszor duhos is voltam az irokra, hogy ilyen konnyen leraztak Louis-t a "Mike dosszie"-rol, viszont a vegen csak jott a kisebb csattano es Louis rajott hogy valami megsincs rendben. Remelem a tovabbiakban minel kevesebb erzelgos Mike - Rachel es Harvey - Scottie jelenet lesz, jojjon csak vissza a Louis vs Harvey + Mike csata.
(egyebkent a 4. evadot mar korabban berendeltek)

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 7., péntek 23:28

doncsontos írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A folytatásról nem olvastam komolyabban ha egyáltalán boncolgatják már valahol..és hát ezt vagy ennél jobbat húzni v ezen a szinten maradni szerintem igen nehéz dolguk lesz itt a készítőknek... kik és milyen színészek tudnák ezt a színvonalat hozni egyáltalán? tippek? :D
a folytatás azért lesz para, mert pizzolatto elmondta valamelyik insider, vagy behind videóban, hogy több évig írta ezt a történetet. gondolom a 2. évad már fix, "sebtében" kell kitalálni a sztorit, cary joji fukunaga sem lesz, aki egyedül rendezte az összes részt.
szóval én tartok egy kis minőségcsökkenéstől, még ha hasonlóan erős főszereplő színészek lesznek a továbbiakban.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. március 7., péntek 23:16

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A folytatásról nem olvastam komolyabban ha egyáltalán boncolgatják már valahol..és hát ezt vagy ennél jobbat húzni v ezen a szinten maradni szerintem igen nehéz dolguk lesz itt a készítőknek... kik és milyen színészek tudnák ezt a színvonalat hozni egyáltalán? tippek? :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 7., péntek 23:02

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk azt nem vágom, hogy hogyan akarják felépíteni a True Detectivet, csak találgatok. Nem olvastam utána, nehogy spoiler legyen belőle. Azt gondoltam, hogy a szezonok között valami kapcsolat azért lesz.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A kapcsolat annyi lesz, hogy nyomozó/nyomozók lesznek a központban, és a narratíva hasonló lesz, nagyjából ennyi.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 7., péntek 22:54

Zsombor írta:
De Remy.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vége a történetnek, függetlenül attól, hogy ki marad életben és ki nem. Nem elvágják a szálat, vége. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk azt nem vágom, hogy hogyan akarják felépíteni a True Detectivet, csak találgatok. Nem olvastam utána, nehogy spoiler legyen belőle. Azt gondoltam, hogy a szezonok között valami kapcsolat azért lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. március 7., péntek 22:49

Remy írta: Amúgy szerintem...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mind a ketten meg fognak halni. Vagy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy akkor mi lesz a 2. évadban. Teljesen elvágják ezt a szálat, ezt a két "zsarut"? Csak úgy lehet, ha kivonják őket a forgalomból. (bár talán a menekülés is lehetséges. :hmmm:
De Remy.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vége a történetnek, függetlenül attól, hogy ki marad életben és ki nem. Nem elvágják a szálat, vége. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 7., péntek 22:42

nmate írta: Amúgy komolyan mondom, nem bírom és lepörgetem megint ezt a 7 részt. :D
Amúgy van benne valami. Elég kemény a story, és hát néha nehéz odafigyelni, hogy mi történik. Rengeteg utalás stb.

Amúgy szerintem... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mind a ketten meg fognak halni. Vagy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy akkor mi lesz a 2. évadban. Teljesen elvágják ezt a szálat, ezt a két "zsarut"? Csak úgy lehet, ha kivonják őket a forgalomból. (bár talán a menekülés is lehetséges. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 7., péntek 22:19

Az kemény, ez a kereszt el is kerülte a figyelmemet. Amúgy komolyan mondom, nem bírom és lepörgetem megint ezt a 7 részt. :D

Ja. Suits. Nem tetszik továbbra sem, ha évad végéig ez megy, kasza lesz.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 7., péntek 22:04

ziro4vr írta:
Zsombor írta: Amúgy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én valami sötét lezárást várok. Az ügyet felgöngyölítik, de meghalnak mindketten, és senki sem fogja megtudni, hogy ők csinálták ki ezt a szektát. Mellesleg remélem, hogy Marty apósa is benne volt a buliban.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem fix, hogy benne volt, már csak a lány miatt is, hogy mennyire lesz ez hangsúlyos..remélem azért az lesz. Szerintem Rust éli túl, viszont gyanúsított marad, visszamegy Alaszkába, éli tovább a megkeseredett életét vagy hasonló.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!rust tuti nem alaszkában volt 8 évig, az hülye aki ezt elhiszi..
az eddigi metaforák rust halálát vetítették előre, volt is az első részben egy olyan mondata, amikor marty megkérdezi a keresztről a lakásában, nem emlékszem pontosan, hogy volt, de valami olyasmit mondott, hogy erősen foglalkoztatja a gondolat, hogy saját magát keresztre engedje feszíteni.
én tartom, hogy rust hal meg, és marty "csak" súlyosan megsérül/lebénul, vagy börtönbe kerül.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 7., péntek 21:38

Zsombor írta: Amúgy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én valami sötét lezárást várok. Az ügyet felgöngyölítik, de meghalnak mindketten, és senki sem fogja megtudni, hogy ők csinálták ki ezt a szektát. Mellesleg remélem, hogy Marty apósa is benne volt a buliban.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem fix, hogy benne volt, már csak a lány miatt is, hogy mennyire lesz ez hangsúlyos..remélem azért az lesz. Szerintem Rust éli túl, viszont gyanúsított marad, visszamegy Alaszkába, éli tovább a megkeseredett életét vagy hasonló.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. március 7., péntek 21:33

ziro4vr írta: Simán leírni nem tudom, a Mekkánöhéj meg túl kifinomult :lol:
:D

Amúgy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én valami sötét lezárást várok. Az ügyet felgöngyölítik, de meghalnak mindketten, és senki sem fogja megtudni, hogy ők csinálták ki ezt a szektát. Mellesleg remélem, hogy Marty apósa is benne volt a buliban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 7., péntek 21:29

nmate írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha igazán ütni akarnak s bele akarnak mászni az ember lelkébe, akkor nem lesz elég szerintem, ha csak Marty vagy Rust leteszi a kanalat. Sokkal durvább lenne, ha a kiscsajjal lenne valami, vagy Maggievel. Nem akarok gonosz lenni, csak na. Elég magasan a léc, remélem átugorják.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jogos egyébként, én is várok hasonlót, a szimpla elkapják a sebes arcút, meg a többi álarcost mellett
Zsombor írta: Ez honnan jött? :mrgreen:
Simán leírni nem tudom, a Mekkánöhéj meg túl kifinomult :lol:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. március 7., péntek 21:25

ziro4vr írta:Mekkanafi
Ez honnan jött? :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 7., péntek 21:25

ziro4vr írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha igazán ütni akarnak s bele akarnak mászni az ember lelkébe, akkor nem lesz elég szerintem, ha csak Marty vagy Rust leteszi a kanalat. Sokkal durvább lenne, ha a kiscsajjal lenne valami, vagy Maggievel. Nem akarok gonosz lenni, csak na. Elég magasan a léc, remélem átugorják.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 7., péntek 21:20

nmate írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig nem biztos, hogy kettejük közül hal meg valaki. Nőket gyilkoltak ebben a sorozatban. No, lehet továbbfantáziálni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én amúgy remélem, hogy Marty lányával kapcsolatban is lesz valami, de az előző részben úgy tűnik lezárták. Voltak olyan teóriák, hogy a nagyapja is benne van a "buliban" és esetleg látott valamit a lány, vagy tett vele valamit az öreg, ami magyarázhatja a spirálos rajzot, a babás gruppent, vagy az iskolai rajzot.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég