Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 24., csütörtök 21:17

torjack írta:http://magyarnarancs.hu/narancsszem/keg ... atok-89777

flame on :mrgreen:

Arrow 2x20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a végén jobban értékeltem volna, ha a hugica lesz felnyársalva, idegesítő egy picsa :mrgreen:
ezt a faszszopót :lol: jobban nem tudom megfogalmazni :D

arrow
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ezzel én is így vagyok, thea nagyon keményen harcol, hogy átvegye a pole pozíciót laureltől a legidegesítőbb szajha versenyben :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 24., csütörtök 21:12

Remy írta: Sose értettem, hogy miért jó ez a túlértékelt szöveg... de komolyan. Ha 10-ből 8 embernek tetszik egy sorozat, akkor tuti, hogy abból a kettőből 1 ír egy ilyen listát, hogy az oldalára 20 ezrek kattintsanak, aztán 500 hozzászólásban próbálják meg bebizonyítani az igazukat.

Nincs olyan, hogy túlértékelt sorozat vagy film. Tetszik vagy nem tetszik, ez a két lehetőség van.
mindig kellenek a megmondóemberek :lol: megnézte melyik sorozat van 9 felett imdb-n, aztán beoltotta. legközelebb már puszérral fog rádióblogolni
Nem illik.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2808
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. április 24., csütörtök 21:11

Breaking Bad, Dexter, Trónok harca :lol: :lol: :lol: no komment.
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 24., csütörtök 21:06

A cikk írójának biztos vagyok benne, hogy nem volt gyerekszobája :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 24., csütörtök 21:05

Sose értettem, hogy miért jó ez a túlértékelt szöveg... de komolyan. Ha 10-ből 8 embernek tetszik egy sorozat, akkor tuti, hogy abból a kettőből 1 ír egy ilyen listát, hogy az oldalára 20 ezrek kattintsanak, aztán 500 hozzászólásban próbálják meg bebizonyítani az igazukat.

Nincs olyan, hogy túlértékelt sorozat vagy film. Tetszik vagy nem tetszik, ez a két lehetőség van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 24., csütörtök 21:00

http://magyarnarancs.hu/narancsszem/keg ... atok-89777

flame on :mrgreen:

Arrow 2x20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a végén jobban értékeltem volna, ha a hugica lesz felnyársalva, idegesítő egy picsa :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 24., csütörtök 18:26

Kerlon írta:Szerintem megSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kurva jó volt. Mekkora fordulat lett a rész vége... Egész rész ilyen kis langyos a Roy vonallal a vége meg ilyen brutális. Most megint jöhet Thea kis picsogása, mert Olivernek vallania kell megint, aztán Theatól meg megint jön a kis hiszti, amit egy gazdag gyerekek általában elsütnek. Gondolom most a tragédia miatt Sara se megy el. Huhuhhuhuh. Sladet tuti felégetik az utolsó részben.
még mindig Arrow s2 e20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó volt hát :D senki nem mondta, hogy rossz volt. Amúgy pont azon gondolkodtam, hogy HA megölik Sladet az utolsó részben, akkor ki lesz a következő főgonosz.... a tippem Ra's al Ghul, hiszem már utalgattak rá eleget, plusz a Malcolm szál sincs még befejezve, tehát adja magát az egész.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 24., csütörtök 17:18

h3x0r írta:
Californication 7x2
Az utobbi evadokban mindig volt egy csaj, aki a hatan vitte az adott evadot, kivancsi vagyok iden ki lesz az.
Van egy tippem, hogy ő
"And my heart will leave you never."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 24., csütörtök 17:13

h3x0r írta: a történet beteg, a humor adja, a színészek pöpecek (bár watson amerikai akcentusa karmolássza az idegpályáimat :lol:)..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azon röhögtem még, mikor felakarta hívni a csávót a hotelben, mondja hogy mi a gond, erre a recepciós veszi fel :lol: tipikus coen-humor
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 24., csütörtök 17:06

Remy írta:
nmate írta:Arrow 2x20
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hajjaj :lol: Már csak Laurelnek kell belenéznie a kardba :lol: Amúgy Royjal ez a dolog elég időhúzásszerű volt.
:lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt hittem egy kicsit jobban belemennek a Roy dologba, és lesz valami fordulat, mert ez így tényleg csak egy kis akciózás volt. Viszont Moira meghalt, lol.... Slade brutál, nem tudom mi lesz a végső összecsapásnál, de ebben az 1 percben is megfagyott a levegő.
Szerintem megSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kurva jó volt. Mekkora fordulat lett a rész vége... Egész rész ilyen kis langyos a Roy vonallal a vége meg ilyen brutális. Most megint jöhet Thea kis picsogása, mert Olivernek vallania kell megint, aztán Theatól meg megint jön a kis hiszti, amit egy gazdag gyerekek általában elsütnek. Gondolom most a tragédia miatt Sara se megy el. Huhuhhuhuh. Sladet tuti felégetik az utolsó részben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 24., csütörtök 15:14

Fargo 1x1
Boky írta:hétfőn újranéztem a fargo első részét, elsőre szar kedvemben lehetett, hogy nem tetszett, mert ez nagyon állat :lol:
már vártam, hogy nézhessem a második részt, bekerül nálam most abba a szűk listában, amit rögtön nézek.

a történet beteg, a humor adja, a színészek pöpecek (bár watson amerikai akcentusa karmolássza az idegpályáimat :lol:).
Koszi hogy irtal rola, gyorsan ra is kerestem neten, amikor pedig lattam hogy Martin Freeman az egyik foszereplo, azonnal beprobalos lett. Nekem nagyon bejott, a tortenet valoban beteg, mint ahogy a humora is (a piros kocsis jelenetnel szakadtam :lol: :lol:)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vagy amikor a nagyobbik kolyok elkezdte verni a tesojat egy hoki utovel vagy mivel a hatterben, a rendor csaj meg ravetette magat. Hat en komolyan azt hittem hogy bepisilek a nevetestol. :lol: Haromszor vissza is neztem a jelenetet :D
1-1 jelenetnel pedig azonnal eszembe jutott a True Detective:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Officer Grimly. I'm going to roll my window up, then I'm going to drive away, and you're gonna go home to your daughter, and every few years, you're gonna look at her face and know that you're alive because you chose not to go down a certain road on a certain night, that you chose to walk into the light instead of into the darkness. Do you understand me?
Szoval aki szerette a True Detective-et vagy szereti a beteg tortenetet es humort, annak mindenkepp ajanlom.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 24., csütörtök 10:56

nmate írta:Arrow 2x20
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hajjaj :lol: Már csak Laurelnek kell belenéznie a kardba :lol: Amúgy Royjal ez a dolog elég időhúzásszerű volt.
:lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt hittem egy kicsit jobban belemennek a Roy dologba, és lesz valami fordulat, mert ez így tényleg csak egy kis akciózás volt. Viszont Moira meghalt, lol.... Slade brutál, nem tudom mi lesz a végső összecsapásnál, de ebben az 1 percben is megfagyott a levegő.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 24., csütörtök 10:24

Arrow 2x20
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hajjaj :lol: Már csak Laurelnek kell belenéznie a kardba :lol: Amúgy Royjal ez a dolog elég időhúzásszerű volt.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 23., szerda 19:58

hétfőn újranéztem a fargo első részét, elsőre szar kedvemben lehetett, hogy nem tetszett, mert ez nagyon állat :lol:
már vártam, hogy nézhessem a második részt, bekerül nálam most abba a szűk listában, amit rögtön nézek.

a történet beteg, a humor adja, a színészek pöpecek (bár watson amerikai akcentusa karmolássza az idegpályáimat :lol:).

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valaki aki tud többet a történetről/filmről, tudja-e, hogy adam goldberg karaktere mennyit fog szerepelni. imádom a csávót :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 23., szerda 16:54

Jó karakter, van benne potenciál, reméljük felkavarja kicsit az állóvizet. Anno a filmben nem értettem miért szerződtettek egy Gary Oldmant a szerepre, nem kellett igazán az arcát adnia..vagyis kellett..vagyis értitek :lol:
Nem illik.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 23., szerda 15:01

Tízparancsolat
Ezt ismeri/nézte valaki? Véleményeket várnék :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 23., szerda 2:42

http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/hanni ... chael-pitt

Verger. B-)

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. április 22., kedd 19:10

megőrülök tőle, hogy ilyen lassan csinálják hozzá a feliratot.
http://www.origo.hu/filmklub/blog/inter ... eland.html
valamint a Kevin Spacey főszereplésével készült House of Cards-ot. Ez utóbbiban rengeteget beszélnek, valamint a szöveg tele van nehezen átültethető amerikai politikai kifejezésekkel, így egy epizód lefordítása 8-10 óráig is eltarthat.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 22., kedd 14:32

h3x0r írta:Silicon Valley 1x3
Valaki nezi meg rajtam kivul?
Én nézem, annyira még nem nyűgözött le,
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a gombázós rész viszont tetszett. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 22., kedd 14:09

Nincs vele gond persze, eddig bitang színvonalat tartottak fenn, csak nehogy pont a végére pukkadjon ki.

Viszont a House of cards tartja a szintjét, bár alapvetően jellemző a sorozatra, hogy van pár filler rész, de azok is hozzáraknak annyit a karakterekhez, hogy megéri végignézni. A 9. részt még órákig nézni tudtam volna, megőrülök tőle, hogy ilyen lassan csinálják hozzá a feliratot. :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég