Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 28., hétfő 1:26

Igen, ezt jobban is kihangsúlyozhatták volna, ha hozzám nem jutott el nyomatékosítva ez az info, aki a Star Warson nőtt fel és a redditen meg mindenféle oldalakon élek konkrétan, akkor bizony az emberek 95%-ához se jutott.

Én is azt láttam utána, hogy mindenki csak dicsérte a sorozatot.

Hiába vágom kb a sztorit, egyszerűen nincs kötődés a karakterekhez, mert nem néztem meg 10 évadnyi animációs sorozatot :kalapos:

Tudom nagy hiba mert mindenki szereti azokat is és kár kihagyni, de lehet neki álltam volna ha kihangsúlyozzák jobban, hogy hello nem fogod annyira élvezni nélküle, helyette meg ment a duma hogy simán fogod ugyanúgy élvezni úgy hogy nem láttad az előzményt, ami egy kamu volt kb sajnos.

Tényleg láttam mind a 9 részt, az összes sorozatot ami kijött mostanában, Rogue One-t, mind a két videójátékot ami kijött végignéztem, a Fallen Ordert meg a Survivort is, sőt még ezt a Jedi Históriákat is láttam amiben benne van hol született Ahsoka stb.

Egyedül ezek az animációsak nem voltak meg.

Mert rossznak nem rossz az Ahsoka sorozat, csak így teljesen súlytalan az egész még.

Még VHSen volt meg a Baljós árnyak meg életem egyik legmenőbb könyve ez volt: link

Na mindegy, remélem azért siker lesz így is a széles közönségnek is, mert nincs olyan hogy elég Star Wars :kalapos:

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 28., hétfő 1:08

Én a Rebelst néztem, CW-ből csak pár részt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ezen pár rész alapján nekem teljesen fura ez a személyiség amit Ahsoka előad. Nyilván oka van hogy ilyen sztoikus lett, és gondolom majd a sorozat során megtudjuk mi, de így azért nem annyira tudom odakapcsolni hogy igen ő Ahsoka. Inkább random, tucat jedi mester feelingje van.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. augusztus 28., hétfő 0:53

ferni írta: Ahsoka első és második rész:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sajnos így hogy nem láttam az animációs sorozatot teljes egészében, csak pár részt nekem súlytalan még az egész...Oké hogy Thrawn így meg úgy de akkor is. Nincs meg annyira a kontextus na.

Nem mondom, hogy rossz de lehetne jobb is az egész. Legalább a tanítvány duóra jó kis casting lett :kalapos: :mrgreen: Akiknek meg a fejükből csápokat lógató hölgyek jönnek be azok is jól jártak :lol:

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, ahol abba lett hagyva az alapján most be kell indulnia a bulinak eléggé.

Szinkront felejtsétek el, Ahsoka megkapta az animációs szinkron hangját, csak hát itt már picit idősebb és rohadtul nem adja át semennyire azt, mint az eredeti, próbálkoztam vele, de maradt a felirat.

én megnéztem a clone warst a rebelst meg olvastam az ahsoka c. könyvet is. így nekem nagyon erősen kezdett, mert ismerem a karaktereket (bár thrawn nem a rebels miatt jó főgonosz amúgy), és tudok velük szimpatizálni. viszont ahogy néztem az első két részt nekem is az fordult meg a fejemben, hogy aki nem látta ezeket annak mennyire jönnek át a dolgok. bár filoni talán mondta is, hogy ez gyakorlatilag a rebels 4. évada.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 28., hétfő 0:36

ferni írta: HBOn most jött ki A híd, Magyarósi Csaba a műsorvezető, 3 rész után nem rossz, fogom nézni ha kijön a többi.
Hát...
Úgy jöttek ki a részek, hogy 3 rész, 2 rész, 2 rész.
Sajnos a lejtmenet is így zajlott.
Nem ajánlom. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A vége egyenesen egy elsietett botrány valami volt.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 27., vasárnap 14:03

Igen, én is azt imádom benne, hogy az összes mellék karakter is rohadt jó és ugyanolyan izgalmas nekik is a sztorija, mint a főszál, pedig nagyon sok mellékszereplő van benne :D
Nem is értem ezt hogy csinálják.


Tényleg nézzétek.

Aki meg picit is szereti az ázsiai témát vagy Bruce Lee-t akár az azonnal álljon neki :kalapos:

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. augusztus 27., vasárnap 11:18

ferni írta: Warrior

Én nagyon élem még mindig, most lett vége a 3. Évadnak és bár vannak hibái szerintem elég jó összességében, remélem lesz következő évad :kalapos:
Az egyik legjobb sorozat amit láttam. Nagyon jó harcjelenetek, karakterek, helyszín. Minden tök fasza. Az utolsó rész kapkodós volt de belefért.

Lesz 4. évad, kérdés hogy az utolsó e.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. augusztus 26., szombat 11:49

ziro4vr írta: Robotot én is most akarom újrázni, valahol fent van egységesen? Sky csótányon csak 1 évadot láttam asszem.

Nálam is all time top kb, a már említett TD 1. évad mellett, meg talán még a Lost 3.-4. évada van nálam ott.
már fent van mind a 4

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 25., péntek 23:31

ziro4vr írta: Nyalom a heréd ez az elvről szól, azért van 4 streaming szarom (amiből csak 1et fizetek én :kalapos: ) hogy le kelljen torrenteznem a kedvenc sorim? :mrgreen:
Csak hulye fizet ilyesmiert :lol: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. augusztus 25., péntek 22:42

Amugy ez fura mert nemreg meg netflix/hbo maxon fent volt, tisztan emlekszem ra.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. augusztus 25., péntek 22:38

ziro4vr írta: Robotot én is most akarom újrázni, valahol fent van egységesen? Sky csótányon csak 1 évadot láttam asszem.

Nálam is all time top kb, a már említett TD 1. évad mellett, meg talán még a Lost 3.-4. évada van nálam ott.
Skyon nekem 4 evad van fent. Lehet azóta feltöltötték.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. augusztus 25., péntek 22:34

Nyalom a heréd ez az elvről szól, azért van 4 streaming szarom (amiből csak 1et fizetek én :kalapos: ) hogy le kelljen torrenteznem a kedvenc sorim? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 25., péntek 22:30

Nem tudom milyen gagyi szart hasznalsz, simma torrentportal, megannyi verzioval, a legjobb minoseg 140 giga is lejon reggelre

Ne legyel mar zéró tesó csapjalakki
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. augusztus 25., péntek 22:23

A köcsög dark web linked már le is tiltotta a böngészőm, nekem olyan kell amit durcásban kirakok a 140 centis tv-re 4k-ban te olcsójános. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 25., péntek 22:20

ziro4vr írta: Robotot én is most akarom újrázni, valahol fent van egységesen? Sky csótányon csak 1 évadot láttam asszem.

Nálam is all time top kb, a már említett TD 1. évad mellett, meg talán még a Lost 3.-4. évada van nálam ott.
Minden fenn van az interneten.
https://1337x.to/sort-search/Mr%20robot/size/desc/1/
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. augusztus 25., péntek 22:04

Robotot én is most akarom újrázni, valahol fent van egységesen? Sky csótányon csak 1 évadot láttam asszem.

Nálam is all time top kb, a már említett TD 1. évad mellett, meg talán még a Lost 3.-4. évada van nálam ott.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. augusztus 25., péntek 13:11

Mr Robot, második évad elég lassú, de 4. évad az úgy all time top nálam mindent tekintve, True Detective első évad ér csak fel arra a polcra. Esmail eszméletelen nagy zseni.



Ez az Omar Sy-os Lupin továbbra is annyira bájosan gagyi, hogy már imádom. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 25., péntek 12:23

Mask girlt nezzetek, 2. resznel vagyok de oriasi :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. augusztus 24., csütörtök 11:20

Mester77 írta: Kérdés.

Most fejeztem be a Mr.Robot 2. évadját. Érdemes kitartani a maradék kettőre is ?

Már kezd felhúzni a sok trip
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem emlékszem, hogy feltettem ezt a kérdést :ozil: :mrgreen:

De köszi a válaszokat

:kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 24., csütörtök 9:01

Mester77 írta: Kérdés.

Most fejeztem be a Mr.Robot 2. évadját. Érdemes kitartani a maradék kettőre is ?

Már kezd felhúzni a sok trip
Én a 3. évadnál sokalltam be kicsit, mondom ez már túl van kombinálva. 4 évad miatt megbocsájtottam érte. :D Szóval igen, utolsó évad miatt mindenképp érdemes végignézni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 24., csütörtök 9:00

Mester77 írta: Kérdés.

Most fejeztem be a Mr.Robot 2. évadját. Érdemes kitartani a maradék kettőre is ?

Már kezd felhúzni a sok trip
kurvajo all time top sorozat, nem egyszer nezos, mert rengeteg easter egg meg gondolkodnivalo cucc van benne, en tervezem ujranezni, ledaralni, mert tul szetesett anno a kep a heti 1 resszel.
szoval nezzed, a vegere összeall, akkor jo, ha nem, akkor nezd meg egy ido elteltevel megint.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég