Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 8., vasárnap 12:03

ez most eleg random, de emlekszik valaki arra a regi magyar musorra/vetelkedore amiben az embereket valami kabinba becsuktak, bekapcsoltak valami szélgépet es a repkedo bankjegyeket kellett osszeszedni ?
nem ugrik be a neve. :mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. január 5., csütörtök 12:03

nzooli93 írta: Én mindenhol csak rossz kritikákat olvastam róla, úgy hogy el se kezdtem. Imdb-n is 4,4 ponton áll, ami azért nem túl csábító. Bár biztos sokan lepontozták ,mert hogy Cavill is kilépett a Franchiseból :D
Jaja emiatt én is óvatos voltam, de az internet mindig nagyon polarizáló, szóval sejtettem, hogy nem lesz annyira rossz (eddig legalábbis nem volt :mrgreen: ) amennyire lehúzzák. Összesen 4 óra, ha hulladék akkor is belefér.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. január 5., csütörtök 11:30

Én mindenhol csak rossz kritikákat olvastam róla, úgy hogy el se kezdtem. Imdb-n is 4,4 ponton áll, ami azért nem túl csábító. Bár biztos sokan lepontozták ,mert hogy Cavill is kilépett a Franchiseból :D

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. január 5., csütörtök 11:28

Új witcher minisorozat megvolt már valakinek?

Egy rész volt meg eddig, és a történetmesélés hagy kívánnivalót maga után - az első 10 percet teljesen felesleges volt megcsinálni.

A látvány viszont nagyon bejön eddig.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. december 27., kedd 23:09

_Bushido_ írta:
wZoLee7 írta: Gondoltam mivel mostanában nagyon nincs mit nézni meglesem a Wednesday-t, ha már annyi jót hallani és olvasni róla. Semmit nem vártam, sőt mivel netflix még annyit sem.Az eredeti Addams family nekem telejsen kimaradt. Kb tudtam a karaktereket, láttam képeket, itt-ott pár perc részlet de ennyi. Nekem tetszett. Azért is írtam ezt spoilerbe, még ha nem is kokrétan az, hogy ha valaki hozzám hasonlóan úgy ül neki, hogy semmit nem tud a világról, a a megnézése közben ismerje meg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsére hamar túlugortak azon a részen hogy különleges képességő diákokat gyűjtenek be egy suliba aminek sejtelmes igazgatója van. Az új diák mindenben szuper és a múltja kisérti. Komolyan azt hittem egy Harry Potter remake-et nézek. Inkább a nyomozós rész uralta a sorozatot, adtak épp elég teret a mellék karaktereknek, nem toltak túl szerelmi vonalakat sem.
Emellett, illetve ez után állítólag a rajongók épp ezt hiányolták belőle. a szerelmi szálat! :lol: :lol: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na és persze a leszbikus szerelmi szálat a Wednesday és szobatársa között.
És szeretnék, ha ez a 2.évadban meg is történne :vivo:
cikk itt
remélem a készítőknek eszük ágában sincsen erre elvinni a storyt.
Fantasztikus lenne, egyenesen a foldbe allitanak az egesz sorozatot. Ha mar emberek azert sirnak es ezt akarjak akkor igazabol az emberiseg megerdemli a sok szart amit gyartanak es nezhetetlenek sok esetben

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. december 27., kedd 22:21

wZoLee7 írta: Gondoltam mivel mostanában nagyon nincs mit nézni meglesem a Wednesday-t, ha már annyi jót hallani és olvasni róla. Semmit nem vártam, sőt mivel netflix még annyit sem.Az eredeti Addams family nekem telejsen kimaradt. Kb tudtam a karaktereket, láttam képeket, itt-ott pár perc részlet de ennyi. Nekem tetszett. Azért is írtam ezt spoilerbe, még ha nem is kokrétan az, hogy ha valaki hozzám hasonlóan úgy ül neki, hogy semmit nem tud a világról, a a megnézése közben ismerje meg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsére hamar túlugortak azon a részen hogy különleges képességő diákokat gyűjtenek be egy suliba aminek sejtelmes igazgatója van. Az új diák mindenben szuper és a múltja kisérti. Komolyan azt hittem egy Harry Potter remake-et nézek. Inkább a nyomozós rész uralta a sorozatot, adtak épp elég teret a mellék karaktereknek, nem toltak túl szerelmi vonalakat sem.
Emellett, illetve ez után állítólag a rajongók épp ezt hiányolták belőle. a szerelmi szálat! :lol: :lol: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na és persze a leszbikus szerelmi szálat a Wednesday és szobatársa között.
És szeretnék, ha ez a 2.évadban meg is történne :vivo:
cikk itt
remélem a készítőknek eszük ágában sincsen erre elvinni a storyt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. december 27., kedd 12:30

Gondoltam mivel mostanában nagyon nincs mit nézni meglesem a Wednesday-t, ha már annyi jót hallani és olvasni róla. Semmit nem vártam, sőt mivel netflix még annyit sem.Az eredeti Addams family nekem telejsen kimaradt. Kb tudtam a karaktereket, láttam képeket, itt-ott pár perc részlet de ennyi. Nekem tetszett. Azért is írtam ezt spoilerbe, még ha nem is kokrétan az, hogy ha valaki hozzám hasonlóan úgy ül neki, hogy semmit nem tud a világról, a a megnézése közben ismerje meg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsére hamar túlugortak azon a részen hogy különleges képességő diákokat gyűjtenek be egy suliba aminek sejtelmes igazgatója van. Az új diák mindenben szuper és a múltja kisérti. Komolyan azt hittem egy Harry Potter remake-et nézek. Inkább a nyomozós rész uralta a sorozatot, adtak épp elég teret a mellék karaktereknek, nem toltak túl szerelmi vonalakat sem.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. december 26., hétfő 18:09

De cuki vagy, hogy spoilerbe raktad, mintha bárki is megnèzné :lol: :lol: :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. december 26., hétfő 16:51

BlancoMark írta:
Milyen jellegu tortenelmi hibak vannak benne? (Nem volt lehetosegem belenezni, csak erdekel.)
Ferdítések, csúsztatások inkább, most nem írom ki mindent, mert kb az első 5 perc arról szól:D

De pl ami egész más kontextusba helyezi a sztorit:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jótékonyan megfeledkeztek róla az alkotók, hogy mielőtt elvette Gertrúdot, és mielőtt megszületett Imre fia, már több alkalommal (kétszer bizonyosan) lázadást szított András Imre ellen.
A sorozat szerint a konfliktus nagyjából azért lesz Imre és András között, mert fia születik Imrének, és így András elé lépnek öröklési rendben. Btw, ez meg egy természetes dolog, nem lehet jogalapja egy lázadásnak.


11. századról is azt állítja, hogy egy dicső korszak volt.
Hát az minden volt csak nem dicső, folyamatos trónharcok, testvér csonkítások, folyamatos pogánylázadások, németek betörései, kun betörések. Konkrétan ott pengeélen táncolt az ország sorsa, a 12. század szintúgy egy elég ingatag időszaka a magyar történelemnek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 26., hétfő 16:50

24 fanok figyelem: Kiefer Sutherland júliusban Szolnokra jön koncertezni. :mrgreen: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. december 26., hétfő 16:45

csababarca írta: Bebejglizve gondoltam belenézek ebbe az Aranybulla sorozatba, bár Rákay neve miatt sokat nem vártam.
Hát ez még azt is alulmúlta, az első 10 perc tele van történelmi hibákkal, csúsztatásokkal. Ezzel egyébként nem lenne baj, de Rákay szerint ez iskolákba is való oktatójellegű dokumentumfilm és dráma.
Hát Isten óvja ettől a narratívától a gyerekeket.

Veréb Tamás szerint a látvány a GoT-hoz fogható.
Hát ez is egy orbitális hülyeség, klasszik alacsonyköltségvetésű, kamaraszínház jellegű a látvány. Egyedül a jelmezek mondhatóak színvonalasnak.

Nem értem miért nem lehet a szép magyar történelemből értelmes sorozatot, filmet csinálni, tele vagyunk jobbnál jobb alapanyaggal, történettel, korszakkal.
De a másik, a Petőfi film előzetese is egy gyenge Guy Ritchie koppintásnak tűnik, kungfuzó forradalmárokkal.

elképesztő.
Milyen jellegu tortenelmi hibak vannak benne? (Nem volt lehetosegem belenezni, csak erdekel.)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 26., hétfő 16:40

Ilyen, amikor az ember első kézből szembesül pénzmosással :kalapos:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. december 26., hétfő 16:36

csababarca írta: Bebejglizve gondoltam belenézek ebbe az Aranybulla sorozatba, bár Rákay neve miatt sokat nem vártam.
Hát ez még azt is alulmúlta, az első 10 perc tele van történelmi hibákkal, csúsztatásokkal. Ezzel egyébként nem lenne baj, de Rákay szerint ez iskolákba is való oktatójellegű dokumentumfilm és dráma.
Hát Isten óvja ettől a narratívától a gyerekeket.

Veréb Tamás szerint a látvány a GoT-hoz fogható.
Hát ez is egy orbitális hülyeség, klasszik alacsonyköltségvetésű, kamaraszínház jellegű a látvány. Egyedül a jelmezek mondhatóak színvonalasnak.

Nem értem miért nem lehet a szép magyar történelemből értelmes sorozatot, filmet csinálni, tele vagyunk jobbnál jobb alapanyaggal, történettel, korszakkal.
De a másik, a Petőfi film előzetese is egy gyenge Guy Ritchie koppintásnak tűnik, kungfuzó forradalmárokkal.

elképesztő.

Baratnom tesojanak a pasija abban volt kaszkador, tenyleg nezhetetlen az egesz tobb okbol is.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. december 26., hétfő 16:18

Bebejglizve gondoltam belenézek ebbe az Aranybulla sorozatba, bár Rákay neve miatt sokat nem vártam.
Hát ez még azt is alulmúlta, az első 10 perc tele van történelmi hibákkal, csúsztatásokkal. Ezzel egyébként nem lenne baj, de Rákay szerint ez iskolákba is való oktatójellegű dokumentumfilm és dráma.
Hát Isten óvja ettől a narratívától a gyerekeket.

Veréb Tamás szerint a látvány a GoT-hoz fogható.
Hát ez is egy orbitális hülyeség, klasszik alacsonyköltségvetésű, kamaraszínház jellegű a látvány. Egyedül a jelmezek mondhatóak színvonalasnak.

Nem értem miért nem lehet a szép magyar történelemből értelmes sorozatot, filmet csinálni, tele vagyunk jobbnál jobb alapanyaggal, történettel, korszakkal.
De a másik, a Petőfi film előzetese is egy gyenge Guy Ritchie koppintásnak tűnik, kungfuzó forradalmárokkal.

elképesztő.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 16., péntek 20:48

ikelemen5 írta: White Lotus s02
Valaki nézte?
Szerintem jó évad volt. :)
Tegnap el akartam kezdeni, de valamiert ugy emlekeztem, hogy paran lehuztak az uj evadot, szoval vegul inkabb a Young Rock harmadik evadat folytattam. De jo, hogy irtal, jovo hetre megvan a neznivalo. :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. december 16., péntek 19:55

White Lotus s02
Valaki nézte?
Szerintem jó évad volt. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 15., csütörtök 17:10

nézem az andort, tényleg minőségi meló, a történet nyilván óvodás, két mondatban leirható.
a kérdés, hogy a korábbi sw sorozatokat az elmult pár evből miért sikerult annyira gagyi szarra csinalni, itt ennel lett penz? vagymi?
thereisonly1ronaldo

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. december 15., csütörtök 17:04

nmate írta:
hehetheoriginal írta: Lehet irta mar vki, de primal 2 evada nagyon baszo, tipikus feléled benned az ősember feeling :kalapos:
Imádom azt a sorozatot.
Plusz1.
Detto. Zseniális darab.
Bár azért elég hihetetlen benne jopar dolog, mintha halhatatlanok lennének azok 2en. De ezt leszámitva krvajó 😁


Netflixes Addams Familys Wednesday sorozat is pöpec volt. Korabban egy filmet v akármit se lattam belőle, de ez szerintem jó lett. Jön is a 2.evad 2024. Azok a fekete humorok "jókor jo helyen". Zseniálisak voltak.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. december 8., csütörtök 14:41

hehetheoriginal írta: Lehet irta mar vki, de primal 2 evada nagyon baszo, tipikus feléled benned az ősember feeling :kalapos:
Imádom azt a sorozatot.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 8., csütörtök 14:20

Lehet irta mar vki, de primal 2 evada nagyon baszo, tipikus feléled benned az ősember feeling :kalapos:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég