Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 10., péntek 17:31

a Shield-el valószínű azért kivételt teszek
tőccsed, nézzed, abban nem lehet csalódni. ráadásul ott nem bulsittelnek, már az első éved első része magasra teszi a lécet.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 10., péntek 17:27

Tbbt 7x13

Megint hatalmas rész volt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sheldonnak az a mozgás yogánál :mrgreen: Lehet tudni amúgy, hogy hány évadot terveznek? Remélem még lesz jó pár.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 10., péntek 2:06

Az 5. évad lesz az utolsó a Boardwalkból :'(

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 9., csütörtök 22:29

Olthatatlan
Ha valaki keres minisorozatot, itt van ez, HBO-s sorozatról van szó, lengyel-cseh produkció, és a 68-69-es csehszlovák eseményeket mutatja be rendkívül hatásos módon, dokumentalista jelleggel. Három 1 órás részből áll, megéri megnézni :)

Jan Palach :agree:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Seraf » 2014. január 9., csütörtök 20:07

VanillaSky írta:
mostmár tényleg nincs mit néznem, minden 5+ évados nagy sorozatot kivégeztem már szerintem
Wire, Shield, Nip/Tuck, Entourage, Six Feet Under, Lost, Scrubs, Doctor Who, Justified, Rome (ez csak 2 évad), Treme, The West Wing, Office, Friday Night Lights, Southland, Rescue Me...
kösz az ajánlásokat, igen nehéz eset vagyok mert se a múltbeli se a jövőbeli témák nem mozgatnak meg illetve a zsaru téma sem :D :D a Shield-el valószínű azért kivételt teszek, illetve a Six Feet Under-t és a Friday Nigh Lights-ot is meglesem :) (a vígjátékokat én külön kategóriába sorolom azokat azért nem írom)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. január 9., csütörtök 19:26

mostmár tényleg nincs mit néznem, minden 5+ évados nagy sorozatot kivégeztem már szerintem
Wire, Shield, Nip/Tuck, Entourage, Six Feet Under, Lost, Scrubs, Doctor Who, Justified, Rome (ez csak 2 évad), Treme, The West Wing, Office, Friday Night Lights, Southland, Rescue Me...

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Seraf » 2014. január 9., csütörtök 19:08

végeztem a SoA-val, az első 3évad epic volt simán hozta a Dexter, Breaking Bad színvonalat, utána szerintem vissza esett "szimplán" nagyon jóra, már nem tudtak nagyon újdonságot hozni, de azér így is ott van nálam szorosan a top 3 mögött (GoT, Dexter, BB), az utolsó rész hatalmas volt, kb mint az előző 12rész összeadva, ami nem igazán dicséret az évadra nézve :(

mostmár tényleg nincs mit néznem, minden 5+ évados nagy sorozatot kivégeztem már szerintem... Dexter, Breaking Bad, Maffiózók, 24, Fringe, Supernatural, Szökés, Skins...

talán még a Drót lenne amit mindenki hype-ol, anno megnéztem az első részt és semmi kedvem nem volt a következőhöz, ma is küzdöttem vele vagy 3x elindítottam (mondjuk lejátszó para miatt :D ) de 10percnél tovább nem jutottam inkább kinyomtam...

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 9., csütörtök 18:35

Boky írta:felesleges réjréj egyetlen szavát is komolyan venni. szerinte a hawaii-5-0 is a jobbak között van
igen, a műfajon belül. szerintem. a nyomozós, zsarupáros felállásúak között. Dr Csont, Mentalista, Castle, CSI Miami, CSI másik, CSI harmadik, de még van több tucatnyi ilyesmi. Dex-et nem veszem ide, azt bár nem láttam, de látom, h más kategória. Hawaii 5 O sztem a jobb nyomozós storyik közé tartozik, normális fő szálakkal és sok apróbb, összefüggő storyval.


Top 10 disney rajzfilm sorozat: Ezt, ami 5:29-től van nézte más is rajtam kívül? :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 9., csütörtök 15:18

Toti írta:helixet várja valaki rajtam kívül? :mrgreen:
a koncepció érdekesnek tűnik , adok neki egy esélyt , bár az egy kicsit nyugtalanító hogy a Syfy égisze alatt készül :shifty:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 9., csütörtök 14:58

pheco írta:
Anis írta: Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében.
Az első 3 percet néztem, borzalmasan gyenge sorozatnak tűnt. Amikor ott hányt a pasi, a csaj meg ki se szállt, hogy mivan, hanem sürgette, hogy menjenek már... Főleg mondjuk egy Dexter után nem lehet komolyan venni ezeket a sorozatokat.
felesleges réjréj egyetlen szavát is komolyan venni. szerinte a hawaii-5-0 is a jobbak között van :lol: :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 9., csütörtök 14:57

Anis írta: Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében.
Az első 3 percet néztem, borzalmasan gyenge sorozatnak tűnt. Amikor ott hányt a pasi, a csaj meg ki se szállt a kocsiból, hogy mivan, hanem sürgette, hogy menjenek már... Már itt elég volt nekem :mrgreen: Főleg mondjuk egy Dexter után nem lehet komolyan venni ezeket a sorozatokat.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 9., csütörtök 13:45

Anis írta:Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében. A Hawaii Five O nyomozós sorozatot nézed/nézted?
Nem neztem egyiket se. Jelenleg eleg sok sorozatom van.

Ezeket vannak heti rendszeresseggel: TBBT, HIMYM, Arrow, TWD, Sherlock, Castle (magyarul nezem, 4. evad)
A heten kezdtem el a Community-t, most jon a masodik evad

Ha vege lesz a vizsgaknak, akkor johet a Breaking Bad 4. evad, jelenleg nehez lenne 1 resz utan megallni, mint ahogy a Nip/tuck 4. evadjat is vizsgak utan nezem majd.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 9., csütörtök 13:35

helixet várja valaki rajtam kívül? :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 9., csütörtök 13:24

h3x0r írta:Castle 4x1
Eleg gyenge szezon kezdet volt, leginkabb egy alsobb kategorias nyomozos sorozathoz hasonlitott tele klisekkel es kiszamithato dolgokkal. Remelem a kovetkezo reszek a poenosabb Castle-t fogjak idezni. Aki latta angolul, megerosithet benne :D
Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében. A Hawaii Five O nyomozós sorozatot nézed/nézted? az sztem még a jobbak közül van és több sorozatszínész is van benne (Lostból 3-an, Heroes-ból a főszereplő időmegállító kínai)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 9., csütörtök 2:24

Castle 4x1
Eleg gyenge szezon kezdet volt, leginkabb egy alsobb kategorias nyomozos sorozathoz hasonlitott tele klisekkel es kiszamithato dolgokkal. Remelem a kovetkezo reszek a poenosabb Castle-t fogjak idezni. Aki latta angolul, megerosithet benne :D

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 8., szerda 17:41

SoA 6.évad 11.rész. Szent szar... :ozil:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!EZ volt eddig a sorozat legeslegjobb része.Amikor Jax golyót repített Gaalan fejébe,azthittem hallcuinálok.Nagyon lazán kicsinálta az öreget. :D Meg eljött az a rész,amire már rég vártam..végre kinyírták Clay--t,és az,hogy Jax nyírta ki,méginkább epicebbé tett mindent.Mostmár csak Gemmának kell meghalnia,és akkor happy lesz minden. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 8., szerda 17:29

Oney Videos : Dragonzball PeePee
:lol: :lol: Sírok, ekkora barmokat, akik egy ilyet megcsinálnak :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 8., szerda 9:05

SoA se05 final
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kemény rész volt...egy pillanatra elhittem, hogy Tignek annyi, már szinte megsirattam, de szerencsére szépen megoldották. Az átvezetés a következő évadra nem volt a legerősebb, de alig várom, hogy daráljam a hatodiakt. Jelentem továbbra sincs idegesítő karakter számomra :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 7., kedd 22:48

Huell is hatalmas volt, de Badger és Skinny Pete sem volt egyszerű! :lol:

Áh jó kis nosztalgia... :'(

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 7., kedd 22:42

realistahuni írta:Nem mondod? :lol:
Én nyáron fejeztem be, egész napos kemény vidéki melók után, este holtfáradtan hazaértem, 5 évadból még volt 9 részem, gondoltam még egyet megnézek alvás előtt, aztán nem bírtam leállni bármilyen fáradt is voltam, reggel 6-ig ledaráltam mindet, aztán már elaludni is alig tudtam annyira feldúlt. :lol:
:D
Az sem gyenge. De ez ilyen, nehéz vele leállni. :D Egyébként ja, nekem is volt, hogy tiszta feldúltan feküdtem le, majdnem hogy szarul voltam annyira lehangolt. :D De mégis kibaszott jó volt!
realistahuni írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most így kapásból Huell ugrik be, nem igaz mit szakadtam azon a csávón, főleg mikor ráfeküdt a pénzre. :mrgreen:
:lol: :lol: Milyen feje van annak az emberek. :lol: Meg olyan hangot adott ki, mint egy kutya. Néger mopsz :mrgreen: Óriási karakter volt mindenki, én Sault is imádtam. :) Milyen szövegei voltak. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég