Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 27., szerda 19:14

megnéztem az imént ezt a wayward pines pilotot.
hát nem nagyon tudom eddig hova tenni. kicsit lost beütése van.
vki más?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. május 27., szerda 17:44

realmadridfan írta: The Americans. KGB ügynökök amerikai férj és feleségnek adják ki magukat és úgy akcióznak. Lassú dráma. Kevesen ismerik, pedig az egyik legminőségibb darab. 3X13 rész volt eddig, 4. évad berendelve. gyártó az FX
én is ajánlom, a 3. évadra nem volt időm, de egyben lesz dara :) ami nagy erőssége még a sorozatnak, hogy nagyon jól lefesti az akkori usa-beli állapotokat és külpolitikát.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nagyon jól bemutatják, hogy az egész hidegháborúban nem volt se jó, se rossz oldal, hiába kgb ügynökök a főszereplők ellenséges területen, nem érezni őket imposztoroknak.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. május 27., szerda 17:25

h3x0r írta:True Detective, Fargo - egyik se hosszu sorozat, de a minoseg garantalt
True Detective - azzt láttam, hogy maradhatott le? :ozil: :D
Fargo jónak tűnik, köszi.
Nero írta:Prison Break
Prison Break, Lost meg nem tudom mondani, hogy miért, de ezek sosem vonzottak, holott lehet kva jó sorozatok.
realmadridfan írta: The Americans. KGB ügynökök amerikai férj és feleségnek adják ki magukat és úgy akcióznak. Lassú dráma. Kevesen ismerik, pedig az egyik legminőségibb darab. 3X13 rész volt eddig, 4. évad berendelve. gyártó az FX
Ránézek, köszi. :)

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 27., szerda 17:19

reeed_ati írta:Jöhetne valami jó kis sorozat ajánlás, már hiányom van. :mrgreen:

Írom miket láttam eddig: GoT,Vikings,Spartacus,SoA,24,BB,Boardwalk Empire, PeakyBlinders,Wire,Shameless,Suits, MArcoPolo,Banshee
The Americans. KGB ügynökök amerikai férj és feleségnek adják ki magukat és úgy akcióznak. Lassú dráma. Kevesen ismerik, pedig az egyik legminőségibb darab. 3X13 rész volt eddig, 4. évad berendelve. gyártó az FX
Ezt adom, az első évdada szerintem minden idők egyik ha nem a legjobb sorozatévada volt. Van mögötte elég szellemi és fizikai munka, de főleg előbbibe erős nagyon.
A Prison Break szerintem mai sztenderdek között már nem számít semmi extrának. Az első évad tényleg fasza volt, utána lejtmenet. Kihagyható

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. május 27., szerda 17:17

Nero írta:
reeed_ati írta: Eszembe volt nekem is, mert anno dvd-n elkezdtem valamelyik évadot, végül is nem volt rossz, de valahogy abbamaradt.
Lehet folytatom, ha nem lesz más. :)
Prison Break. Szerintem kötelező darab. :) Ha a 24, Spartacus meg a BB tetszett akkor ez is fog.
Ezt adom, az első évdada szerintem minden idők egyik ha nem a legjobb sorozatévada volt. Van mögötte elég szellemi és fizikai munka, de főleg előbbibe erős nagyon.

Nero
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. május 25., hétfő 18:47
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nero » 2015. május 27., szerda 17:05

reeed_ati írta:
nmate írta:
Sopranos?
Eszembe volt nekem is, mert anno dvd-n elkezdtem valamelyik évadot, végül is nem volt rossz, de valahogy abbamaradt.
Lehet folytatom, ha nem lesz más. :)
Prison Break. Szerintem kötelező darab. :) Ha a 24, Spartacus meg a BB tetszett akkor ez is fog.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 27., szerda 17:01

sonic írta:Drot... Ez a sorozat hihetetlen tovabbra is. Zsenialis.

Masodik evad vegere erkezek mar csak a finale van, de a 11-edik resz valami egeszen kiraly volt foleg a vege. Ha valaki megmondja mi a zenenek a cime ami a resz vege fele megy, azt meghivom egy sorre barmikor. :)


Ez meg poen. :lol: :lol: :lol:
Blake Leyh and Andre Burke- The Fall

A sört majd behajtom. :mrgreen:
p.s.: a Hoegaarden-t szeretem
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 27., szerda 17:00

True Detective, Fargo - egyik se hosszu sorozat, de a minoseg garantalt

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. május 27., szerda 16:44

nmate írta:
Sopranos?
Eszembe volt nekem is, mert anno dvd-n elkezdtem valamelyik évadot, végül is nem volt rossz, de valahogy abbamaradt.
Lehet folytatom, ha nem lesz más. :)

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 27., szerda 16:40

The Sopranos :shifty: A legnagyobb sorozat !

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 16:39

reeed_ati írta:GoT,Vikings,Spartacus,SoA,24,BB,Boardwalk Empire, PeakyBlinders,Wire,Shameless,Suits, MArcoPolo,Banshee
Sopranos?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. május 27., szerda 16:38

Jöhetne valami jó kis sorozat ajánlás, már hiányom van. :mrgreen:

Írom miket láttam eddig: GoT,Vikings,Spartacus,SoA,24,BB,Boardwalk Empire, PeakyBlinders,Wire,Shameless,Suits, MArcoPolo,Banshee

Amit elkezdtem viszont nem érdekel: HoC,Dexter,Íjász csávó,Gotham,Hannibal

Szóval valami olyan kellene, ami nem lóg ki minőségre, az első listából. :)

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. május 26., kedd 22:11

Toti írta:orphan blacket nézi még vki?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez a legutóbbi rész elég drámás volt, továbbra is érdekel a sorozat, tehát nem úgy ülök le elé, h megszokás és csak azért is megnézem, de azért kicsit mostmár erőlködős szálak vannak. helena karaktere is vissza van fogva kicsit. alisonék jelenete, valamint donnie belépője a kocsival óriási volt. :mrgreen:

lassan utol érem a sorozatot.. :D
nekem nagyon bejött le is daráltam elég szépen az első két évadot.. :D
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 26., kedd 20:18

az elején nem értettem hogy mi bajotok van az arrow 3. évadával, nagyon élvezhető volt. Aztán 10. rész után valami nagyon elszakadt az írókban, szereplőkben. laurel puszta jelenléte is idegesít, és falhoz verném, aztán mikor felicity sírva elkezd hisztizni minden részben a semmiért..na az is kiakaszt. borzalom.;d de így se vészes. MÉG.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 26., kedd 20:05

Norbii írta:én nézem, bár az utolsó részhez még nem volt szerencsém. a tavalyi évadhoz képest nagyon lapos. Inkább darálom az arrow 3. évadját. :D
csöbörből vödörbe :mrgreen:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 26., kedd 19:50

én nézem, bár az utolsó részhez még nem volt szerencsém. a tavalyi évadhoz képest nagyon lapos. Inkább darálom az arrow 3. évadját. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 26., kedd 19:36

orphan blacket nézi még vki?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez a legutóbbi rész elég drámás volt, továbbra is érdekel a sorozat, tehát nem úgy ülök le elé, h megszokás és csak azért is megnézem, de azért kicsit mostmár erőlködős szálak vannak. helena karaktere is vissza van fogva kicsit. alisonék jelenete, valamint donnie belépője a kocsival óriási volt. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 26., kedd 17:14

Nekem az bejott, szerintem a sulis volt kicsit laposabb. Az akkor a negyedik. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. május 26., kedd 17:11

sonic írta:A harmadik evad az oktatasos tema?
Nem, politikai. De attól a száltól jóval többet vártam (na majd az utolsó részek), másik oldalon meg Hamsterdam. :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 26., kedd 16:59

András93 írta:
sonic írta:Masodik evad vegere erkezek mar csak a finale van, de a 11-edik resz valami egeszen kiraly volt foleg a vege. Ha valaki megmondja mi a zenenek a cime ami a resz vege fele megy, azt meghivom egy sorre barmikor. :)
Ez lesz az. Rész után egyből megkerestem. :mrgreen:

Amúgy szerintem ez a legjobb évad, vagy is amit eddig láttam. Az elsőt már nagyon régen láttam, a másodikat nem olyan rég, és hamar le is daráltam, aztán elkezdtem a 3. évadot, de nekem ez eddig valahogy nem annyira jön be. Még 4 rész van vissza, de nem haladok. :D
Jepp! Ez az. Nagyon kiraly, koszi. :) Amugy mennyire zsenialis valasztas volt ez a zene ehhez a reszhez. Tokeletes.

Asszem nekem is a masodik vagy a negyedik volt a top evad, de mar kodosek az emlekek kicsit, majd ha a vegere ertem visszaterunk. :-D A harmadik evad az oktatasos tema?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég