Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 21., hétfő 12:31

Megnéztem a Fargo első részét, nekem rendesen bejött..Coen-féle humor azért befigyelt párszor :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 21., hétfő 1:10

Demes írta:Nem tudom hogy itt mennyien néztek ilyeneket de ha valakit érdekel egy rajzfilm ami totális faxság akkor csekkolja a Rick and Morty-t. Szerintem kvajó :lol:
A Pilotot lattam, tenyleg beteg egy mese :D
Amugy egy kis erdekesseg hogy pont a Community producerenek, dan harmonnak az agyszulemenye a Rick and Morty.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. április 21., hétfő 0:35

h3x0r írta: Archer S04
Nagyon felek hogy az 5. evadot ledaralom egy ejszaka alatt :Đ
Az 5-ik évadnak jó az alap ötlete, a világ szégyene hogy levették az évad "trailerét" youtuberól, és már csak egy ilyen elviselhető minőségű kamerás verzió maradt fennt (mondjuk szerintem még így is érdemes megnézni) főleg a videó legvégén található classic Archer moment miatt. :lol:

De szerintem kicsit túlvállalták magukat, szerintem ez az évad nem nagyon jött össze, több volt benne mint amit kihoztak belőle sajnos.
h3x0r írta: Community
Meg 3 resz van az evadbol, utana viszont remelem hogy az 5. evad megkozeliti az elso 2 evadot minoseg teren.
Itt viszont az 5ik évad jobban sikerült, szerintem az összes rész jól sikerült, főleg ahhoz képest hogy a sok változással mennyire elb.szhatták volna a sorozatot. :agree:


+
Nem tudom hogy itt mennyien néztek ilyeneket de ha valakit érdekel egy rajzfilm ami totális faxság akkor csekkolja a Rick and Morty-t. Szerintem kvajó :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 20., vasárnap 21:55

Egy kis Game of Thrones "Frozen - Let it be" stilusban. (spoiler 4x2-ig)

Archer S04
Meg mindig hatalmas kiralysag. :salute: :salute:
Nagyon felek hogy az 5. evadot ledaralom egy ejszaka alatt :Đ

Community
A 4. evad elso fele annyira nem jott be, 4x6 utan pihentettem is egy darabig, ma viszont megneztem a kovetkezo 4 reszt es egesz jo volt. Meg 3 resz van az evadbol, utana viszont remelem hogy az 5. evad megkozeliti az elso 2 evadot minoseg teren.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 20., vasárnap 17:53

hannibal új rész fasza volt, kicsit nyugisabb, de vizualitás, pátbeszédek, szimbólumok.. :agree:
Nem illik.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 19., szombat 16:34

hannibal

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bármeddig el tudnám nézegetni, betyáros szinten művelik :salute:
az utolsó 40 másodperc... :agree:


a hannibal meg a vikings jó, a többi egy nagy szar :D

btw látott már valaki olyan videót, amin travis fimmel nincs kegyetlenül beszívva? :lol:
én belenéztem kb 20 yt videóba, mindegyikben eléggé be van lassulva :lol:
nagyon iq lájtosnak tűnik a csóka, ragnarként viszont zseniális.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 18., péntek 22:47

Na, a következő Vikings olyan lesz, hogy....legalábbis előzetes alapján.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a rész kicsit politikusra sikerült, de ettől függetlenül szerintem jó volt
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 18., péntek 21:05

Arrow:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én odáig is elmegyek, hogy Laurelből megint pozitív szereplő lett. Amúgy szerintem Roy és Barrynek hatalmas szerepe lesz itt a végjátékban, Thea rész meggondolom egyértelmű, Roy visszajöjjön, megbékél, aláírja a papírt, aztán minden a régi nagy rendben. Amúgy persze, hogy "könnyű" lenne az ellenszeres vég, de még meglőni se sikerült Sladet... Lesz itt izgalom bőven, kíváncsi vagyok, hogy ellenszert fog kapni vagy koporsót. Amúgy kicsit vicces, hogy szétlőtt minden biztosítékot Oliver, aztán utána meg Slade még is csak átadta a vérét... Na mindegy, apróságokba nem szabad belekötni, rohadt jó rész volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 18., péntek 20:49

Az a baj a Hanniballal, hogy tipikusan rétegsorozat. A filmek nagy fanjai tuti nézik, meg akik kapósak erre a témára, de alapvetően túl dark a hangulata, és a témája is szerintem olyan, amihez alapvetően kell egy gyomor. A BB-hez is kell gyomor a végére, de mire eléri a durvulás csúcsát, addigra már függő vagy. A Hannibal viszont már az elejétől durvult. (Nem is igazán tehetett mást, mert hát Hannibal sorozatról beszélünk) Nem volt egy felkészítő fázis a nézőknek. És nem is volt olyan a sztoriban, ami megfogta volna őket. A sztori nem pörgött eléggé, de cserébe elég kiszámítható volt, a látványvilág pedig fogékonyság kérdése.

Én nézem, mert nekem tetszettek a filmek (nem vagyok nagy fan, nem nézném meg őket még egyszer, annyira azért nem kiemelkedőek), és én sokat várok a szellemi csatától, amit a Graham-Hannibal páros ígér, és szeretem a pszichológiai thrillereket. De annyira nem ragadott magával az első évad, de legalább is az elvárásaim alatt maradt. Folytatni fogom, amint teljesen kész kijön a 2. évad, mert a téma még mindig érdekel, és itt többen is jó kritikákat írnak róla folyamatosan, de nem annyira várós, mint mondjuk a GoT, vagy amennyire mondjuk egy BB/Dexter volt.

Szóval a lényeg az, ha nem tud annyira addiktossá válni, mint a legnagyobb sorozatok, akkor maga a sorozat jellege inkább taszító a nézők számára, mint vonzó. Lesz egy stabil fanbázisa, mint mondjuk a Supnatnak (ami szintén réteg, és nem ért volna meg semelyik másik csatornánk második évadot), és a legjobb amiben reménykedhetünk, hogy felkarolja egy másik csatorna, amelyik hagyja még 1-2 évig futni ezzel a nézettséggel, és kapunk egy korrekt történetet.

(Az már a személyes véleményem, hogy szerintem 4 évadnál nincs több a sorozatban, ugyeSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem sokáig lehet húzni már Hannibal lebukását, és elvileg az évad végére el is jutunk odáig és onnan marad egy szimpla gyomorforgató krimi Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!megspékelve Hannibal szökéseivel, és a rendőrség elől történő bujkálásával és a hobbijának a gyakorlásával, ami szerintem két évad után baromi fárasztóvá, és egysíkúvá válhat)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 18., péntek 20:30

Suits sorozat utolso 5 reszerol mi a velemenyetek? A 3x11-est lattam, de nem nagyon jott be. A kovetkezo reszekben javul a minoseg, esetleg visszajon az elso 2 evados hangulat vagy mi a helyzet?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 18., péntek 19:50

Továbbra is arrow s2e19Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lehet, hogy túl könnyű, de nem hinném, hogy ezt a hadsereg témát átvinnék a következő évadra, vagy túl sokáig húznák. Crixus valószínű túl fogja élni az évadot, de ahogy Te is írtad, túl sok szál van még, amihez szinte hozzá sem kezdtek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 18., péntek 19:42

Realista24 írta:
tubatibi írta:Arrow S02E19


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapunk egy mirakurus csajszit(A cégvezető), aki majd keménykedik, ezenfelül, ha már egy Slade figurával nem bírnak el, akkor egy sereggel, hogyan fognak(persze nem lesznek ugyanolyan erősek,de akkor is...eddig Slade rendre feltörölte velük a padlót) megbírkózni?
Amúgy Deathstroke ruhája és maszkja még mindig baxott kemény..
Egyébként nagyon örülök, hogy Laurel nem pletykált, végre van valami pozitívum is mellette, de marad a legunszimpatikusabb karakter...inkább nézegetném helyette McKenna Hall detektívet. :mrgreen:
Remélem Roy is kap végre valami jó szerepet és aprítani fogja Slade seregét, muszáj, hogy vele kapcsolatos legyen a Mirakuru elleni harc...
Pár rész maradt, remélem nagy véghajrá lesz és egy elmebeteg finálé, tele akcióval(bár még mindig csak vezetik fel a dolgokat...)
Mirakurus sereg, Thea, Deathstroke vs. Oliver...ezek most a fő szálak...mellék szálba meg nagyon sok van...Merlyn, Ra's al Ghul...stb...na kíváncsi vagyok...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha lesz ellenszer, akkor "könnyen" véget vethetnek a mirakuru seregnek.


Az valahogy túl könnyű lenne. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 18., péntek 19:41

tubatibi írta:Arrow S02E19


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapunk egy mirakurus csajszit(A cégvezető), aki majd keménykedik, ezenfelül, ha már egy Slade figurával nem bírnak el, akkor egy sereggel, hogyan fognak(persze nem lesznek ugyanolyan erősek,de akkor is...eddig Slade rendre feltörölte velük a padlót) megbírkózni?
Amúgy Deathstroke ruhája és maszkja még mindig baxott kemény..
Egyébként nagyon örülök, hogy Laurel nem pletykált, végre van valami pozitívum is mellette, de marad a legunszimpatikusabb karakter...inkább nézegetném helyette McKenna Hall detektívet. :mrgreen:
Remélem Roy is kap végre valami jó szerepet és aprítani fogja Slade seregét, muszáj, hogy vele kapcsolatos legyen a Mirakuru elleni harc...
Pár rész maradt, remélem nagy véghajrá lesz és egy elmebeteg finálé, tele akcióval(bár még mindig csak vezetik fel a dolgokat...)
Mirakurus sereg, Thea, Deathstroke vs. Oliver...ezek most a fő szálak...mellék szálba meg nagyon sok van...Merlyn, Ra's al Ghul...stb...na kíváncsi vagyok...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha lesz ellenszer, akkor "könnyen" véget vethetnek a mirakuru seregnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. április 18., péntek 19:40

torjack írta:A népeknek az NCIS,CSI, Castle és társaik kellenek. Nem kell gondolkozni, figyelni, a színészi játék meg a történetvezetés sem lényeges...faék egyszerűségű nyomozósdi, egy kis zsarurománc, meg pár poén...elég az átlagnézőnek.
Van benne nem kevés igazság, de azért vannak ellenpéldák. Nézd meg a Lost-ot, a végére 3 idősík, spirituális tartalom, mégis a legnézettebb sorozatok közé tartozott mindig országoson. Manapság a Person of Interest ilyen, ami egyébként nagyon jól van kitalálva ebből a szempontból, az első 6 rész procedurális nyomozás gyakorlatilag ami alatt ottragadnak az NCIS-t kedvelők(aztán évközben a hetinyomozós és a fősztoris részek váltakoznak nagyjából), aztán beindul a fősztori is és a 3. évadnál vagyunk most, kurvajó high concept sztorival, nekem a kedvencem a most futók közül, amint tehetem nézem a részt, akár hajnalban is :lol: csak a lostnál voltam ennyire függő. stabilan 10-15 millás nézettség.

Ha egy sori nem kapja el a nézők figyelmét annak mindig van oka és könnyű rámondani, hogy buták az emberek de nem ilyen egyszerű a helyzet. Nagy a verseny, kell valami ami felkelti a nézők figyelmét. Én nem nézem a Hannibalt, de reklámkampány és internet alapján szinte semmi konkrétat nem tudok róla: van hannibal meg gyilkosságok vannak gondolom meg nyomozás? vagy fene tudja. nem sok minden, ami miatt nézném, szerintem az ottani nézők is így vannak ezzel, ha már van 8 sorozat amit néznek, akkor miért kezdje el a hannibalt ha nem tűnik túl különlegesnek? Hangsúlyozom, hogy nem tudom milyen a sorozat, gondolom kurvajó mert haverom mindig b.sztat hogy nézzem, de gondolom értitek mire gondolok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 18., péntek 19:39

ateeemadrid írta:
raul0791 írta:valaki nézi közületek a Vikings sorozatot? ha igen, dobhatna pár sorban véleményt. :)
nézzük, többen is, és mindenkinek jó véleménye van róla, nem lehet véletlen. :D
a jelenleg futó sorozatok közül a hannibal után szerintem a legjobb.

nagyon fasza hangulata van, kellően beteg, jól fel van építve, úgyhogy csak ajánlani tudom. :)
+1
Alig várom, hogy Szaki végezzen a mai felirattal :mrgreen:
Ragnar mindenek felett B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 18., péntek 19:30

Arrow S02E19


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapunk egy mirakurus csajszit(A cégvezető), aki majd keménykedik, ezenfelül, ha már egy Slade figurával nem bírnak el, akkor egy sereggel, hogyan fognak(persze nem lesznek ugyanolyan erősek,de akkor is...eddig Slade rendre feltörölte velük a padlót) megbírkózni?
Amúgy Deathstroke ruhája és maszkja még mindig baxott kemény..
Egyébként nagyon örülök, hogy Laurel nem pletykált, végre van valami pozitívum is mellette, de marad a legunszimpatikusabb karakter...inkább nézegetném helyette McKenna Hall detektívet. :mrgreen:
Remélem Roy is kap végre valami jó szerepet és aprítani fogja Slade seregét, muszáj, hogy vele kapcsolatos legyen a Mirakuru elleni harc...
Pár rész maradt, remélem nagy véghajrá lesz és egy elmebeteg finálé, tele akcióval(bár még mindig csak vezetik fel a dolgokat...)
Mirakurus sereg, Thea, Deathstroke vs. Oliver...ezek most a fő szálak...mellék szálba meg nagyon sok van...Merlyn, Ra's al Ghul...stb...na kíváncsi vagyok...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. április 18., péntek 19:22

raul0791 írta:valaki nézi közületek a Vikings sorozatot? ha igen, dobhatna pár sorban véleményt. :)
nézzük, többen is, és mindenkinek jó véleménye van róla, nem lehet véletlen. :D
a jelenleg futó sorozatok közül a hannibal után szerintem a legjobb.

nagyon fasza hangulata van, kellően beteg, jól fel van építve, úgyhogy csak ajánlani tudom. :)

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2014. április 18., péntek 19:18

valaki nézi közületek a Vikings sorozatot? ha igen, dobhatna pár sorban véleményt. :)

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 17., csütörtök 22:38

nmate írta:Arrow 0219: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Laurel már nagyon-nagyon idegesít, egyre jobban :lol: Naiv ribanc, most már lelőhetnék, vagy valami. Mondjuk legalább kibírta, hogy nem mondja el.
Remy írta:Arrow s2 e19

ááá húzzák az agyunkat :cens: :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ideje lenne már Slade hadseregét is akcióban látni. Az elméletem meg kezd beigazolódni, azaz Flash jönni fog, mert nagyon ráálltak erre a Central City - STAR Labs dologra. Laurel meg nem volt fasz, pedig már azt hittem pletykálni fog...

a kövi részt akarom, most!
Arrow 2.19
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Biztos voltam pedig benne, hogy elkezd árulkodni Laurel, mondjuk nem sokon múlott, az apja gyönyörűen megmondta neki. Kíváncsi leszek erre a nagy seregre, illetve hogy mi lesz a csajjal, így hogy ez történt vele tovább fogja vezetni a vállalatot? Sűrűsödnek az események egyre jobban.

Ezekbe a várakozásokba bele tud őrülni az ember.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 17., csütörtök 12:55

Arrow 0219: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Laurel már nagyon-nagyon idegesít, egyre jobban :lol: Naiv ribanc, most már lelőhetnék, vagy valami. Mondjuk legalább kibírta, hogy nem mondja el.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég