Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. december 8., vasárnap 17:39

Arrow 2x08

Végre már sikerült megnézni. Mit mondjak, haladunk szépen az időben, ez is kumma jó volt. :salute:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 8., vasárnap 16:13

The Originals 1x09
újabb nagyszerű rész. Lesz itt újra nagy bunyó, összeesküvés és minden más ami a legjobb ebben! Vámpírok vs emberek vs boszik vs vérfarkasok. Zseniálisan összehozták a szálakat! Mindenki kavar mindenkinek a hátamögött és sokan csak a saját érdekeiket nézik és ezzel sok konfliktus alakul ki ami nagyon jóvá teszi a sorozatot. Örülök, hogy J.Plec-ék belevágtak ebbe a "verzióba" is, megérte!

The Vampire Diaries 5x09
Ez is nagyon jó rész volt. Fura az új gonosz, de egyelőre jónak tűnik. Nem tudnak vele mit kezdeni. Itt is jól alakulnak a szálak, nem hittem volna, hogy lehet még csavarni, de jól csinálják. Kezd kialakulni két tábor, de az ellenség szerintem rövid időn belül közös lesz, úgyhogy össze kell fogniuk. "Kísért a múlt."
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 8., vasárnap 15:04

h3x0r írta:New Girl 1. evad
Az evad elso fele nagyon tetszett, a masodik fele viszont joval gyengebbre sikeredett. Vagy gyengebb reszek jottek vagy csak eltunt a varazs. Nem tudom. Aki nezte a sorozatot, a masodik evadtol mit varhatok?
A második évad gyengébb,de szerintem az is bőven jó. A harmadik nagyon gyengén indult, de szünet előttre már ismét elég jó részeket hoztak össze.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 8., vasárnap 13:23

Aki nezte a sorozatot, a masodik evadtol mit varhatok?

Helyenként elég nyálas, helyenként vicces, nem fogsz hátast dobni tőle, de ha már nincs egyéb amit nézz akkor elmegy egynek.
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 8., vasárnap 13:20

New Girl 1. evad
Az evad elso fele nagyon tetszett, a masodik fele viszont joval gyengebbre sikeredett. Vagy gyengebb reszek jottek vagy csak eltunt a varazs. Nem tudom. Aki nezte a sorozatot, a masodik evadtol mit varhatok?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 8., vasárnap 1:50

Mob Citybe belefogtam, eddig nem rossz. Erősnek nem mondanám, Boardwalkot meg sem közelíti, de egy hangulatos, lassú sorozat lesz ez is, pofás karakterekkel és sok-sok gengszterklisével :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 7., szombat 19:39

A 2.évad eddig nálam is rendben van, bár a színészek javarészt továbbra is bűngyengék...Mondjuk legalább a rém idegesítő Laurelt elkezdték hanyagolni. Bár gondolom előbb-utóbb előkerül megint... Kár, hogy a CW csinálja, egy komolyabb csatornán, jobb casting mellett még sokkal jobb is lehetne. Mondjuk a SHIELD-et még így is lazán veri.
Bruce Wayne igazából Batman
Bazz :ozil: Én meg úgy tudtam, hogy Ben Affleck





:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 7., szombat 16:13

Zsombor írta:
Kerlon írta:Nem is a következtetésekre gondolok, mert ahogy írtam is fogalmam se lenne arról, hogy mi Allen Barry szerepe, ha hetekkel ez előtt nem lövöd le a poént
Hát mondjuk ez szerintem elég nagy marhaság, bárhonnan megtudhattad volna, hogy ki is az a Barry Allen, ugyanis DC világról van szó. Sőt, Slade Wilson pedig Deathstroke. Hoppá, nem kellett volna ezt sem...
Gondolom nagy spoiler volt az is, mikor meghallottad, hogy Bruce Wayne igazából Batman. :lol:
Biztos csak kitalaltad. Bruce Wayne nem lehet Batman...
De Kerlon nem errol beszel, hanem valaki leirja, hogy a kovetkezo arrow reszben megjelenik mondjuk Brad Pitt Vasember szerepeben. Nem az a meglepetes veszodik el, hogy Vasembert Brad Pitt jatsza, mert azt mindenki meg tudja nezni neten, hanem maga a teny, hogy Vasember megjelenik valahol a resz kozepen a semmibol. En mondjuk filmeknel es sorozatoknal is szeretem, amikor hirtelen megjelenik szamomra ismert szinesz vagy karakter, akar csak par percre is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 7., szombat 16:10

Zsombor írta:
Kerlon írta:Nem is a következtetésekre gondolok, mert ahogy írtam is fogalmam se lenne arról, hogy mi Allen Barry szerepe, ha hetekkel ez előtt nem lövöd le a poént
Hát mondjuk ez szerintem elég nagy marhaság, bárhonnan megtudhattad volna, hogy ki is az a Barry Allen, ugyanis DC világról van szó. Sőt, Slade Wilson pedig Deathstroke. Hoppá, nem kellett volna ezt sem...
Gondolom nagy spoiler volt az is, mikor meghallottad, hogy Bruce Wayne igazából Batman. :lol:
Olvassál már vissza és ne nézzél hülyének. Leírtam, hogy nem olvastam képregényt és soha sem kezdtem el magamtól ezekben kutakodni. Egyedül a híresebb adaptációkat néztem, meséket is csak TV-ben elvétve. Sajnálom, hogy nem vagyok e téren olyan nagy tudású, mint te. :roll: Deathstroke-t már rég lelőtték.

Realista24 írta:Én Remy összes kommentjét skippelem itt és filmes topicban. A legegyszerűbb, ha el akarod kerülni az esetleges spoilereket.
A másik pedig, hogy amíg nem nézem meg az összes friss részt, nem olvasok azzal kapcsolatos kommentet.
Láttam az új részt, viszont régebben spoilereztek a spoileren belül a következő részekbe. Most is ez volt. Csak az aktuálisat szoktam elolvasni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 7., szombat 15:49

Kerlon írta:Nem is a következtetésekre gondolok, mert ahogy írtam is fogalmam se lenne arról, hogy mi Allen Barry szerepe, ha hetekkel ez előtt nem lövöd le a poént
Hát mondjuk ez szerintem elég nagy marhaság, bárhonnan megtudhattad volna, hogy ki is az a Barry Allen, ugyanis DC világról van szó. Sőt, Slade Wilson pedig Deathstroke. Hoppá, nem kellett volna ezt sem...
Gondolom nagy spoiler volt az is, mikor meghallottad, hogy Bruce Wayne igazából Batman. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 7., szombat 15:09

Én Remy összes kommentjét skippelem itt és filmes topicban. A legegyszerűbb, ha el akarod kerülni az esetleges spoilereket.
A másik pedig, hogy amíg nem nézem meg az összes friss részt, nem olvasok azzal kapcsolatos kommentet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 7., szombat 13:33

Nem is a következtetésekre gondolok, mert ahogy írtam is fogalmam se lenne arról, hogy mi Allen Barry szerepe, ha hetekkel ez előtt nem lövöd le a poént. Ez már elég láncolt, de nem bánnám, ha elkerülnénk az ilyet. Az említett jelenség, azért elég sok meglepetést, fordulatot vesz majd el. Lehet csalódok is majd, mert tök gagyi lesz vagy akármi. Szóval próbáljatok majd meg odafigyelni, köszi. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 7., szombat 0:12

Oké legközelebb oda lesz írva, hogy melyik részről van szó, bár mivel csütörtökön jön ki az új rész, és ha aznap írunk, akkor 99%, hogy arról van szó.

Más:
Kerlon írta: és erre elkezditek a következő részeket. Remynek már nem az első..
Sokszor csak következtetek... a másik esetben meg semmi olyat nem írok, amit ne lehetne megtalálni bármely filmes oldalon, ami egy kicsit is foglalkozik a DC univerzummal. Ja, és nem spoiler tartalom. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 7., szombat 0:00

Kerlon írta:Arrowsoknak szól! MI A SZARÉRT KELL A SPOILERBEN, SPOILEREZNI A KÖVETKEZŐ RÉSZEKET? Kajak elkezdem olvasni, hogy mi volt a véleményetek róla/mi lehetett és erre elkezditek a következő részeket. Remynek már nem az első... Én egy képregényt nem olvastam életemben, nem is nagyon érdekeltek a kevésbé népszerű képregényekből adaptált sorozatok...
En le vagyok maradva 2 resszel, szoval a mostani kommenteket nem olvastam, de engem is zavar mikor azt olvasom, hogy xy feltunik a kovetkezo reszekben, de csak 1 vagy 2 resz erejeig vagy valakinek ez lesz az utolso resze. Ezzel nincs is gond, de ha mar spoilereztek, akkor irjatok oda az elejere, hogy nem az aktualis reszrol van szo, hanem a kovetkezokrol es akit erdekel, az elolvassa.
Tavaly ugyan ez volt a walking dead-el is. Amikor vege volt egy resznek, akkor a kovetkezobol is mutattak 10-12 masodperc elozetest. En ezeket legtobbszor nem neztem meg. Amikor vege volt a resznek, azonnal mentem forumra megdumalni a tortenteket es azonnal beleszaladtam 2-3 spoilerbe a kovetkezo reszekbol. (lehet hogy nem ezen a forumon volt)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 6., péntek 23:30

Arrowsoknak szól! MI A SZARÉRT KELL A SPOILERBEN, SPOILEREZNI A KÖVETKEZŐ RÉSZEKET? Kajak elkezdem olvasni, hogy mi volt a véleményetek róla/mi lehetett és erre elkezditek a következő részeket. Remynek már nem az első... Én egy képregényt nem olvastam életemben, nem is nagyon érdekeltek a kevésbé népszerű képregényekből adaptált sorozatok...
Könyörgöm próbáljatok meg egy kicsit erre figyelni, mert, ha nem tudom, hogySpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Flash képbe jön, akkor nem is tudnám, hogy ez a szerencsétlen Barry gyerek is, hogy jön a képbe, persze a Flash spoilerrel már sikerült lelőni az egészet, mivel azt már nekem sikerült kizsilavizálni, hogy állandóan elkésik és túl buzgó, vézna, jó gyerek...........
Aktuális részről:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Írtózatosan fasza az egész. Végig lehet izgulni mind a 40 akárhány percét... A szigeten történteket is remekül elmesélik és egyre több dolog derül ki. A mellék epizódok meg most fognak szerintem jönni és nem csak Malcolm-akit szerintem most egy darabig hanyagolnak - és BB lesz a középpontban, mármint persze, hogy ők, nem csak rájuk fókuszálva. Sűrűn volt ilyen, hogy főszál után jött egy kis "töltelék". Ugye Dignek lesz tuti egy két része/ fél rész, mert a H.I.V.E.-ot meg akarja keresni. Illetve most Royéknak is jönni fog a mellék szála.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 6., péntek 22:29

Szandi mint Korda Gyuri bá', ez jó volt ma. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. december 6., péntek 22:13

Biga meg Bereczki messze a legjobbak ebben az átszellemülésben...viszont több a meleg a műsorban, mint kellene. Hajós Andris az egyik kedvencem, konkrétan miatta nézem a műsort nagyon sajnálom, hogy elment a heti hetesből.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. december 6., péntek 22:07

h3x0r írta:Sztarban sztar
Talan harmadjara latom ezt a musort, osszesen nem lattam belole 40 percet. Szerintem ez egy eleg kiraly musor lehetne Friderikusz es a zsuri nelkul. Probalnak humorosak lenni, de engem csak felidegesitenek vele. Majkaval nincs problemam, ot alapbol birom, de Claudia meg Hajos... Markrol meg inkabb nem is beszelek.
a műsor így is király, kb. a kérem a következő mellett az egyetlen minőségi műsor a magyar tv-ben. friderikusz tényleg fos, melegmárk botrány, de a többi szerintem baromi jó. én mindig várom már hétfő óta az aheti adást, sajnálom, h vége lesz ma :-(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 6., péntek 21:59

Sztarban sztar
Talan harmadjara latom ezt a musort, osszesen nem lattam belole 40 percet. Szerintem ez egy eleg kiraly musor lehetne Friderikusz es a zsuri nelkul. Probalnak humorosak lenni, de engem csak felidegesitenek vele. Majkaval nincs problemam, ot alapbol birom, de Claudia meg Hajos... Markrol meg inkabb nem is beszelek.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 6., péntek 18:57

Arrowban megint ez a cliffhanger :mrgreen: Tudtam várnom kéne vele...

messideco:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez pont olyan, minthogy Batman félt a denevérektől...képregényekben is így van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég