Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. február 28., kedd 8:20

ikelemen5 írta: the last of us.
Örülök, hogy van idő ilyen részekre.. :salute:

Ja, nem. :lol:
:(
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A karakterhez sem kerültem közelebb, és a sztori sem ment egy lépést sem. Mi értelme volt ennek a résznek? :hmmm:
Ugyanezt erzem. Messze a legrosszabb resz volt, dogunalom es 0 uj infot adott.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. február 27., hétfő 7:38

ikelemen5 írta: the last of us.
Örülök, hogy van idő ilyen részekre.. :salute:

Ja, nem. :lol:
:(
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A karakterhez sem kerültem közelebb, és a sztori sem ment egy lépést sem. Mi értelme volt ennek a résznek? :hmmm:
Benne van a játèkban :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bemutatni a karaktert, az elözmenyeit. Èn birom az ilyen rèszeket.
Plusz kesobb a survivor guilt nagyobb ertelmet fog nyerni. Hogy miert is akar ö segiteni az immunitasaval.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. február 27., hétfő 7:06

the last of us.
Örülök, hogy van idő ilyen részekre.. :salute:

Ja, nem. :lol:
:(
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A karakterhez sem kerültem közelebb, és a sztori sem ment egy lépést sem. Mi értelme volt ennek a résznek? :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
kistari
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:39
Kedvenc játékosaid: Figo, Zidane, Marcelo, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kistari » 2023. február 26., vasárnap 18:05

Be lett kérve a 2. évad. Ez a szerep tökéletesen illik Stallonehoz, mintha csak rá írták volna meg.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. február 26., vasárnap 14:49

Tulsa King sorozatot is ajánlom nyugodtan mindenkinek, aki szereti Stallone munkásságát, és egy kis retrora vágyik. Story szerint 25 évet ült, frissen szabadul, és az egykori maffiás haverok elküldik vidékre. Ott kezd új életet.
Üde színfolt volt ez a sok mostani átlagos sorozat között.

Ha úgy nézzük, akár lezártnak is tekinthetjük a sorozatot, de remélem azért kap egy 2.évadot is, és ott "kibontják" a maradék storyt is.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. február 26., vasárnap 13:14

Na szòval 1883 kivègezve kèt nap alatt. :D
Hát srácok, got első 5 èvad òta nem èrintett meg ìgy sorozat, pedig elèg sokfèlèt daráltam azèrt azòta is ès már egyre nehezebben hoznak.lázba..
Nálam nincs ilyen, hogy első helyezett, de ez a top10be biztos, hogy bekerült. :)
A zene is annyira erős benne, már kb. attòl libabőr az ember :x , na meg az átvezető monològok, a kèpi világ.., nagyon ütős lett minden tekintetben.

Aki kèpben van, segìtsen, melyikkel folytassam yellowstone, vagy 1923?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. február 25., szombat 10:21

Lászt of ászt hagyjátok a ..tsába ès kezdjètek el gyorsan az 1883-at.
3rèszt daráltam le ùgy, hogy kezdèskor totál hulla voltam, de simán fenn tartott, cseszett jò kis western sori eddig. :)

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 23., csütörtök 21:00

Az Office és a Parks is ‘szakmailag’ a 2. évadtól jobb és nézettebb, láttam erről elemzést valamikor. A fő oka hogy a főszereplők az első évadban nem voltak túl szerethetőek, rosszul szerepeltek a fókusz teszteken, és a második évadra csiszolták ki a jószándékú szerethető goofball személyiségüket.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. február 23., csütörtök 20:11

Dupla D írta: Én imádom az Office-t. Brooklynt nézem jelenleg. Valóban néha vannak cringe poénok, de szórakoztató összességében. A Parks and recből két vagy 3 részt néztem eddig korábban, és iszonyúan idegesítő volt pár karakter. Főleg a főszereplő csaj. Egyelőre hagytam a faszba.
Igen ott eleg furcsak a karakterek eleinte nehez megszokni. De aztan beindulnak az elmebetegsegek, Aubrey Plaza meg Nick Offerman meg Star Lord elviszik az egeszet. (nekem pont az Office karakterei idegesitok es ezert nem neztem eddig tovabb)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 23., csütörtök 20:02

Dupla D írta: Én imádom az Office-t. Brooklynt nézem jelenleg. Valóban néha vannak cringe poénok, de szórakoztató összességében. A Parks and recből két vagy 3 részt néztem eddig korábban, és iszonyúan idegesítő volt pár karakter. Főleg a főszereplő csaj. Egyelőre hagytam a faszba.
Az office egyértelműen numero uno ebben a műfajban, a parks első par része tényleg nem olyan jó, de utánna beindul, ha tetszett az office mindenk3pp adj eselyt

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. február 23., csütörtök 19:39

Én imádom az Office-t. Brooklynt nézem jelenleg. Valóban néha vannak cringe poénok, de szórakoztató összességében. A Parks and recből két vagy 3 részt néztem eddig korábban, és iszonyúan idegesítő volt pár karakter. Főleg a főszereplő csaj. Egyelőre hagytam a faszba.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. február 23., csütörtök 19:30

doncsontos írta:
h3x0r írta: Brooklyn 99

Aki egy konnyed vigjatekot keres, annak mindenkepp ajanlom az elso 3-4 evadot.

Azota viszont eleg lejtmenet a sorozat, neha persze voltak jobb reszek is, amik miatt maradtam, sokszor ugyan csak hatterben ment, mikozben mast is csinaltam, de mindig voltak jo pillanatok, amik miatt megerte maradni.

Igy futottam neki a nyolcadik evadnak is. Mar regota a gepemen pihen, gondoltam vegre elkezdem, ez az utolso 10 resz siman megvan egy este alatt.

Arra mar nem szamitottam, hogy a 8x1 lesz az egesz sorozat legrosszabb resze. Amikor elkezdodott a BLM-es tema, mar kezdtem furan nezni, de ezzel onmagaban meg nincs baj, zsarus sorozat, elkepzelheto volt, hogy eloveszik. De ami utana jott.. Egy kioktato, szajbaragos, propaganda szar. Azonnali kasza.

első két évad még valahogy lecsúszott, aztán az egész átmegy egy cringe nem tudom mibe számomra, lehet nem az office, és a parks&rec után kellett volna rámennem. :D
Eleg magasra raktad a lecet, bar en az Office-t nem szeretem de a Parks and Rec utan nem sokminden van ami legalabb olyan jol szorakoztat...

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. február 23., csütörtök 19:28

h3x0r írta: Brooklyn 99

Aki egy konnyed vigjatekot keres, annak mindenkepp ajanlom az elso 3-4 evadot.

Azota viszont eleg lejtmenet a sorozat, neha persze voltak jobb reszek is, amik miatt maradtam, sokszor ugyan csak hatterben ment, mikozben mast is csinaltam, de mindig voltak jo pillanatok, amik miatt megerte maradni.

Igy futottam neki a nyolcadik evadnak is. Mar regota a gepemen pihen, gondoltam vegre elkezdem, ez az utolso 10 resz siman megvan egy este alatt.

Arra mar nem szamitottam, hogy a 8x1 lesz az egesz sorozat legrosszabb resze. Amikor elkezdodott a BLM-es tema, mar kezdtem furan nezni, de ezzel onmagaban meg nincs baj, zsarus sorozat, elkepzelheto volt, hogy eloveszik. De ami utana jott.. Egy kioktato, szajbaragos, propaganda szar. Azonnali kasza.

első két évad még valahogy lecsúszott, aztán az egész átmegy egy cringe nem tudom mibe számomra, lehet nem az office, és a parks&rec után kellett volna rámennem. :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 23., csütörtök 19:25

h3x0r írta: Brooklyn 99

Aki egy konnyed vigjatekot keres, annak mindenkepp ajanlom az elso 3-4 evadot.

Azota viszont eleg lejtmenet a sorozat, neha persze voltak jobb reszek is, amik miatt maradtam, sokszor ugyan csak hatterben ment, mikozben mast is csinaltam, de mindig voltak jo pillanatok, amik miatt megerte maradni.

Igy futottam neki a nyolcadik evadnak is. Mar regota a gepemen pihen, gondoltam vegre elkezdem, ez az utolso 10 resz siman megvan egy este alatt.

Arra mar nem szamitottam, hogy a 8x1 lesz az egesz sorozat legrosszabb resze. Amikor elkezdodott a BLM-es tema, mar kezdtem furan nezni, de ezzel onmagaban meg nincs baj, zsarus sorozat, elkepzelheto volt, hogy eloveszik. De ami utana jott.. Egy kioktato, szajbaragos, propaganda szar. Azonnali kasza.

Nekem az egyik kedvencem, akarmilyen lejtmenetben voltak. Jake Peralta mimikai…

Utolso evadot meg en sem tudtam elkezdeni, de ezek szerint nem inditanak valami jol. Remelem a tovabbi reszekben kapunk valami normalis lezarast.

Ui: Maaaaamuskaaaaaa :sly:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 23., csütörtök 16:22

Brooklyn 99

Aki egy konnyed vigjatekot keres, annak mindenkepp ajanlom az elso 3-4 evadot.

Azota viszont eleg lejtmenet a sorozat, neha persze voltak jobb reszek is, amik miatt maradtam, sokszor ugyan csak hatterben ment, mikozben mast is csinaltam, de mindig voltak jo pillanatok, amik miatt megerte maradni.

Igy futottam neki a nyolcadik evadnak is. Mar regota a gepemen pihen, gondoltam vegre elkezdem, ez az utolso 10 resz siman megvan egy este alatt.

Arra mar nem szamitottam, hogy a 8x1 lesz az egesz sorozat legrosszabb resze. Amikor elkezdodott a BLM-es tema, mar kezdtem furan nezni, de ezzel onmagaban meg nincs baj, zsarus sorozat, elkepzelheto volt, hogy eloveszik. De ami utana jott.. Egy kioktato, szajbaragos, propaganda szar. Azonnali kasza.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 21., kedd 14:23

h3x0r írta:
istimester írta:

Két hulye picsa :lol:
Harry beszelget valakivel, maximum 2-3 mondatot, latszik az arcan, hogy jol erzi magat, a csaj eszreveszi, hogy nem o van a kozeppontban es szo szerint inkabb elhuzza onnan. Harry arcan azonnal latszik, hogy elkomolyodik es kiszall belole minden eletkedv (mintha csak egy dementorral talalkozna :mrgreen: ) Legalabb 4-5 ilyen videot lattam roluk.
Ez a power of the pussy, ass and lips jelenség, sok helyen megfigyelhető tarsadalmunkban :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 21., kedd 14:22

istimester írta:
h3x0r írta: Harry es Meghan nem vartak meg, ok mar perelni keszulnek a resz miatt. :lol:
Két hulye picsa :lol:
Harry beszelget valakivel, maximum 2-3 mondatot, latszik az arcan, hogy jol erzi magat, a csaj eszreveszi, hogy nem o van a kozeppontban es szo szerint inkabb elhuzza onnan. Harry arcan azonnal latszik, hogy elkomolyodik es kiszall belole minden eletkedv (mintha csak egy dementorral talalkozna :mrgreen: ) Legalabb 4-5 ilyen videot lattam roluk.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. február 21., kedd 14:10

h3x0r írta: Harry es Meghan nem vartak meg, ok mar perelni keszulnek a resz miatt. :lol:
Két hulye picsa :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 21., kedd 14:06

Pipita írta:
h3x0r írta:
Harry es Meghan nem vartak meg, ok mar perelni keszulnek a resz miatt. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=AiuSMWiW_mQ

A Szcientológiai maffia kevés volt hozzájuk, de majd pár brit celeb biztos megoldja. :mrgreen: :mrgreen:

AMÚGY KÖSZ A SPOILERT JÓFEJ VAGY

:mrgreen: :mrgreen:
Az intro utani elso 5 masodpercbol kiderul, hogy mirol szol a resz. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. február 21., kedd 13:13

h3x0r írta:
Pipita írta:

Nyaralni vagyok, de az elsőt már láttam, ajánlom mindenkinek, csak előtte nézzetek utána Kanye West és Kyrie Irving munkásságának :mrgreen:

A második még hátra van, várj meg!!
Harry es Meghan nem vartak meg, ok mar perelni keszulnek a resz miatt. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=AiuSMWiW_mQ

A Szcientológiai maffia kevés volt hozzájuk, de majd pár brit celeb biztos megoldja. :mrgreen: :mrgreen:

AMÚGY KÖSZ A SPOILERT JÓFEJ VAGY

:mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég