Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 4., vasárnap 21:29

Ha jól tudom Will Poulter volt először castingolva Elrondnak, szerintem az 10/10 lett volna. Aztán a tag dobbantott valamiért...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2022. szeptember 4., vasárnap 21:23

csababarca írta: Engem jobban zavar Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Celebrimbor félrecastingolása.
Egy bohócnak néz ki.
Játékokban meg egy állat kb.

De sok helyen félrement a casting, Galadriert pont lenyelem, mert a színésznő tehetséges, és hozza a karaktert.
Elrond nekem furán hat, meg Gil-Galad főleg, na ő olyan mint egy angol falusi színjátszókör egyik tagja.
Nem néztem utána, de szerintem az Elrondot játszó színész detto ugyanaz, aki a trónok harcában a fiatal Ned Starkot játszotta a tower of joy részeknél. Egyik karakter fiatalkori énje sem illik hozzá szerintem.

Egyébként a sorozat nekem egyelőre tetszik, főleg a látvány. Kíváncsi vagyok hova viszik majd a sztorit. Se egy előzetest, se semmit nem láttam ezzel kapcsolatban, direkt kerültem, hogy részről részre tudjam meg. :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. szeptember 4., vasárnap 21:01

Szerintem nem volt rossz a rings of power elso ket resze. Van hova fejlodni de kezdesnek jo. Aki gyuruk ura filmek vagy GOT szintet var az csalodni fog, szerintem el se kezdje vagy hagyja abba. Az amazon meg viszonylag kezdo ebben a temakorben. Valoszinuleg tul nagyot vallaltak.

House of the Dragon is tetszik eddig. Latszik hogy az HBO-nak nagyobb rutinja van ebben, sokkal osszeszedettebb, jobb a casting.

Egyelore egyikben sem indult be a sztoti de ket resz utan ez varhato volt. Kivancsian varom a folytatast.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. szeptember 4., vasárnap 20:31

Lotr sori 1-2

Mint egy kibaszott drága tech demo, fényes, csili-vili, de zéró karakterek zéró cselekmény zéró bizsergető akármi. Ennél uncsibb már csak a sandman volt eddig idén.
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. szeptember 4., vasárnap 15:32

Engem jobban zavar Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Celebrimbor félrecastingolása.
Egy bohócnak néz ki.
Játékokban meg egy állat kb.

De sok helyen félrement a casting, Galadriert pont lenyelem, mert a színésznő tehetséges, és hozza a karaktert.
Elrond nekem furán hat, meg Gil-Galad főleg, na ő olyan mint egy angol falusi színjátszókör egyik tagja.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. szeptember 4., vasárnap 14:41

Halfkey írta:
reeed_ati írta: A másik része, hogy elvileg ez a nő egy jelentéktelen szereplő ebben a világban, most mégis ő itt a badass ultimate harcos.. :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én nemnagyon ástam magam bele magam a mély háttértörténtekbe az alapműveken kívül, de a gyűrűk urában övé volt az egyik hatalomgyűrű. Felteszem azokat nem a jelentéktelen emberek kapták, ahogy az évszázadokig élő tündék törzseit sem akárkik vezették.
Nem jól fogalmaztam, amikor a világot írtam, a Gyűrűk ura előtti időszakra gondoltam.
Itt van a részkritika és a részlet, ami miatt ezt írtam.. :)

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 4., vasárnap 14:02

reeed_ati írta: A másik része, hogy elvileg ez a nő egy jelentéktelen szereplő ebben a világban, most mégis ő itt a badass ultimate harcos.. :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én nemnagyon ástam magam bele magam a mély háttértörténtekbe az alapműveken kívül, de a gyűrűk urában övé volt az egyik hatalomgyűrű. Felteszem azokat nem a jelentéktelen emberek kapták, ahogy az évszázadokig élő tündék törzseit sem akárkik vezették.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 4., vasárnap 13:26

reeed_ati írta:
Remy írta:
A néger tünde szerintem eddig az egyik legjobb karakter a sorozatban.
Na és ők kihaltak? :D
Mindet leigazoltuk mi :lol:
Eleg egyertelmu h minden tunde hofeher volt de 2022 ben pc nek kell lenni, ezeken a dolgokon egyszeruen mar muszaj atlepni

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 4., vasárnap 13:25

reeed_ati írta:
Remy írta:
A néger tünde szerintem eddig az egyik legjobb karakter a sorozatban.
Na és ők kihaltak? :D
Uruk-haiok lettek. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. szeptember 4., vasárnap 13:22

Remy írta:
A néger tünde szerintem eddig az egyik legjobb karakter a sorozatban.
Na és ők kihaltak? :D

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. szeptember 4., vasárnap 13:22

Remy írta: Azért ez nem egy epizódikus sorozat, nem is cliffhanegeres cucc. Egy évad, aztán meglátjuk hová jut. 5 évadra tervezik, ha minden igaz.

A Gyűrűk Ura mindig is grandiózus volt, sorozatban pláne nem 2 rész után fogjuk összerakni, hogy mi lesz a sztori.

Én úgy gondolom, hogy ezt el kell fogadni és majd az összkép után kell ítélkezni. Nem egy új sorozat ez, tehát aki belekezdett az tudta, hogy mit várhat, mit kaphat ettől a világtól.
Persze, de azert ha megnezed az elso filmet, az mar az elejen sokkal jobban besziv. Nem tudom, szerintem nem csinalnak tul jo dolgot a karakterek bemutatasaval.

Arondir vonal nekem is tetszik amugy, de ettol meg uresnek erzodik nekem a sorozat.

Galadrierrol meg annyit tudok, hogy a LOTR strategiai jatekban o volt az atyauristen akit a vilag osszes penzeert meg lehetett idezni 90 masodpercre hogy visszahozza a seggem a halal torkabol. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 4., vasárnap 13:15

reeed_ati írta: Engem azért az zavar, hogy ez a Galadriel eredetileg a faja legszebbike, erre kapunk egy full átlag csajszit.
A tünde castok amúgy is eléggé félrementek..
A másik része, hogy elvileg ez a nő egy jelentéktelen szereplő ebben a világban, most mégis ő itt a badass ultimate harcos.. :roll:
A néger tündéket is persze bele kellett erőltetni, na meg ugye nyilván egy nő legyen a legnagyobb harcos, a fő karakter.. voltak ilyenek a Tolkien regényben?(nem olvastam őket)
Galadriel mindig is a legopbb tündék között volt számontartva. A kijelentésed nagyon távol áll az igazságtól. :D Nem a sorozat miatt helyezték oda.

A néger tünde szerintem eddig az egyik legjobb karakter a sorozatban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. szeptember 4., vasárnap 13:02

soadroli írta: LOTR

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintetek ki az űrből pottyant ombre? szerintem Gandalf.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Idézet youtube-ról, Pimp Thy Mind:
"Ami ezt a Gandalf dolgot illeti. Ha jól emlékszem ő a harmadkor 1000-ik évében érkezik középföldére Sarumánnal és Radagasttal együtt. Ezer évvel azután hogy Szauront legyőzték és az egy gyűrű elveszett. És ugye itt a sorozatban még el sem kezdték kovácsolni a hatalom gyűrűit tehát több ezer évvel vagyunk Gandalf előtt. Szóval kétlem hogy az égből pottyant ember ő lenne. A Gyűrűket a másodkor 1500-ik éve körül kezdik el kovácsolni és kb 100 év telik el mire elkészülnek és olyan 1600 körül érkeznek meg a kék mágusok középföldére kb akkor amikor a tünde gyűrűket készítik szóval az még lehet hogy az egyik kék mágus lesz az aki lezuhant bár nem értem miért üstökösként jön."

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. szeptember 4., vasárnap 12:57

LOTR

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintetek ki az űrből pottyant ombre? szerintem Gandalf.
Kép

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. szeptember 4., vasárnap 12:50

Engem azért az zavar, hogy ez a Galadriel eredetileg a faja legszebbike, erre kapunk egy full átlag csajszit.
A tünde castok amúgy is eléggé félrementek..
A másik része, hogy elvileg ez a nő egy jelentéktelen szereplő ebben a világban, most mégis ő itt a badass ultimate harcos.. :roll:
A néger tündéket is persze bele kellett erőltetni, na meg ugye nyilván egy nő legyen a legnagyobb harcos, a fő karakter.. voltak ilyenek a Tolkien regényben?(nem olvastam őket)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 4., vasárnap 12:34

Azért ez nem egy epizódikus sorozat, nem is cliffhanegeres cucc. Egy évad, aztán meglátjuk hová jut. 5 évadra tervezik, ha minden igaz.

A Gyűrűk Ura mindig is grandiózus volt, sorozatban pláne nem 2 rész után fogjuk összerakni, hogy mi lesz a sztori.

Én úgy gondolom, hogy ezt el kell fogadni és majd az összkép után kell ítélkezni. Nem egy új sorozat ez, tehát aki belekezdett az tudta, hogy mit várhat, mit kaphat ettől a világtól.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. szeptember 4., vasárnap 12:13

En is megneztem a Gyuruk urat, sohasem voltam a vilag legnagyobb csodaloja, a filmeket se kifejezetten szeretem, es most ez a sorozat is eleg erosen kapufa eddig.

A latvany brutalis, a sztori unalmas, a karaktereket mintha gyakornokok irtak volna, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az uj hobbit falva cringe a maximumon, az elfek monologjai cringe a maximum negyzeten, a torpoket mondjuk legalabb eltalaltak.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. szeptember 3., szombat 13:55

Focis anime fanoknak ajánlom ezt: Blue Lock
Most, THIS FALL! októberben kezd. Az alapjául szolgáló manga nagyon népszerű Japánban és nyugaton is, a készítő stúdió is garancia a sikerhez. szóval egy próbát megér a régi Tsubasa kapitány fanoknak! :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 2., péntek 21:26

LOTR 1-2

Nem tudom. :lol: Kint lenne a maradék 6 rész, most letolnám simán, de hogy ez hová jut el az évadban, azt nem tudom. 2 óra lement és full úgy érzem, mintha 1 felvezetőrészt láttam volna csak.

Látványban szerintem ilyen szint még sorozatban messze nem volt. Látszik, hogy nagy lapáttal tolták bele a dollárokat.

1-2 helyen, pláne a tündéknél a színészválasztás szerintem elégé félrement. Igazán húzhattak volna nagyobb neveket is. LOTR azért elbírta volna.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Galadriel és a néger tünde elég jók. Őket gyors megszerettem. Törpök is adják. Elrond furcsa. Nem mondom, hogy rossz, de az eredetileg castingolt Will Poulter szerintem jobb lett volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 2., péntek 20:47

csababarca írta:
nzooli93 írta: Valaki nezte a gyuruk ura sorozat elso ket reszet?
20 percnel tartok,de kb kapcsolnam ki, annyira nem tudok rahangolodni :roll: :|
Én végignéztem, nem rossz, de eddig semmi extra, max a látvány.
Színészek közepesek nekem, ilyen kamaradarab feelinges a felhozatal.

Kicsit félre is értettem a trailereket, azt hittem, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez Szauron felemelkedéséről fog szólni, hogy lett az aki, stb...erre meg 5 perc alatt letudták ezt az egészet, és már bujkál...no mindegy.
En is megneztem az elso ketto reszt es hat nem tudom, valszeg negnezem a tobbi reszet is, ilyen tipikus home officeban hatterben jo az.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem neztem utana mikor jatszodik, de szerintem valahol szauron igazi hatalomra kerulese es a nagy csata kozott ahol levagjak rola a gyurut. En ugy ertelmeztem szinte a nagy resze a kesobbi mordorban jatszodik, csak ugye akkor szauron hatalma miatt mar az egesz lepusztult, de lehet total rosszul ertelmeztem :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég