Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 27., hétfő 10:49

KAG írta: En amugy azt veszem észre, hogy aki a legbüszkébb arra, hogy nincs tv, annal pörög a legjobban az ig-reel meg tiktok stb.

Ami egy picit sem jobb, mint a tv.
Picit sajat tapasztalat is ez. Par hónapja töröltem az ig-t. Rendesen jo érzés…
Persze. A nagyresze nem azert nem nez,vagy nincs tvje,mert felorat medital,egy orat jogazik,majd aztan kiolvas hetente egy konyvet estenkent,hanem mert ott a youtube,ott a tiktok,ott az instagram,ott a ps/xbox/pc.

Szvsz nem kell mindennek valami oriasi ertekkel,tanitassal rendelkezni. Nincs azzal gond,ha leul az ember es kicsit kikapcsolodik.
A fontos itt is a mertek.
En a krauszos fozomusort szoktam parommal nezni evente talan egyszer(?),egyszeruen imadom azokat az kajakat amit csinalnak,meg most ezt a boxot.
Valo vilag,x faktor meg tancolos musorok,eneklosek stb sosem erdekeltek.

Roncstarsadalom szvsz nem itt dol el,nem ettol lesz hitvany az ember. Orulnenk,ha ez lenne a legnagyobb gondja az emberi tarsadalomnak.
Csak ezt latjuk az egyik nagy problemanak,mert a karpat-medencebe szerencses helyen vagyunk.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 27., hétfő 10:42

Mindenki döntse el neki mire van szüksége, legyen az tv műsor, sorozat, film, yt, twitch, podcastek, gaming akármi. Az meg, hogy milyen módon fogyasztja megint egyéni preferencia kérdése. Én sem nézek tv-t, tv műsorokat csak nagyon ritkán. BL meccset lehet értelmesen nézni tv-ben azt persze h ott nézem. Bajnokit viszont már szívesen nézem streamen egyik monitoron az megy a másikon meg a madridom.hu :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 9:41

ziro4vr írta: Én sosem értettem ezt a nincs tv dolgot, már persze ha arról beszélünk, hogy valaki megteheti de nincs. Nem csak úgy kell rá gondolni hogy folyik belőle az rtl meg a tv2, hanem sport, streaming, sima chromecast, konzol, ytb stb..

Nekem pont a laptopom porosodik egyre többet, telóról kb bármi elintézhető, ha valami "sokat gépelős komoly ügy" van, arra meg jó a céges.

A sztárbox meg igazi guilty pleasure, összehozza az embereket, fomós erősen, bár igazi ami igaz, tiktokon 5 perc alatt meg lehet nézni ami a tvben 3 óra. :mrgreen:
maga a megjelenítő, az patika !
Nagyban, mindenféle csiribiri, de értelmes technológiával
azzal semmi gond nincs.


De én mondjuk megvagyok a monitorommal, aminek árából egyébként lehetne valami korrekt tévém is.

nem is feltétlen így értettem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 27., hétfő 9:39

'shutterisland írta:
a baj inkabb azzal van szerintem, aki munka utan beul a teve ele es vegig nezi a tipik trash aradatot minden aldott nap.
sajnos lassan mar a hiradokat is ide lehet venni.
eltorzitott valosag, 10 hirbol 2 pozitiv, 10 hirbol 2 relevans, leveszi az embert az eletrol.
Szerintem meg egy fárasztó munkanap és sok agyzsibbasztó meeting után nincs is jobb annál mint röhögni egy jót a sok nyomorulton valami jó szakadt fos tv műsorban :mrgreen: Amikor nincs éppen valami sorozat amit darálunk vagy nemjut eszünkbe valami film akkor jöhet a nyerő páros sztárbox vagy hasonló baromság. Persze ezt is csak időszakonként de én élvezem az ilyeneket. Nyilván mi a helyén tudjuk kezelni és nemveszekszünk erzsinénivel facebookon, hogy az istenes bence vagy a ráczjenő a nagyobb tahó.

Hiradó az egy külön téma.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 9:29

hehetheoriginal írta: legalabb latom kinek nincs humorerzeke, ellenben hopihe erzekenysegu :mrgreen:
Tipikus hehe :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 9:27

legalabb latom kinek nincs humorerzeke, ellenben hopihe erzekenysegu :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. november 27., hétfő 9:26

Én sosem értettem ezt a nincs tv dolgot, már persze ha arról beszélünk, hogy valaki megteheti de nincs. Nem csak úgy kell rá gondolni hogy folyik belőle az rtl meg a tv2, hanem sport, streaming, sima chromecast, konzol, ytb stb..

Nekem pont a laptopom porosodik egyre többet, telóról kb bármi elintézhető, ha valami "sokat gépelős komoly ügy" van, arra meg jó a céges.

A sztárbox meg igazi guilty pleasure, összehozza az embereket, fomós erősen, bár igazi ami igaz, tiktokon 5 perc alatt meg lehet nézni ami a tvben 3 óra. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 9:23

én büszke vagyok rá, hogy nicns tévé,

de nem tudom mi az ig reel :lol:
meg a tikemtököm sincs
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 9:22

Mi az az ig reel? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. november 27., hétfő 9:12

En amugy azt veszem észre, hogy aki a legbüszkébb arra, hogy nincs tv, annal pörög a legjobban az ig-reel meg tiktok stb.

Ami egy picit sem jobb, mint a tv.
Picit sajat tapasztalat is ez. Par hónapja töröltem az ig-t. Rendesen jo érzés…
ZIDANE

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 27., hétfő 8:43

szerintem sincs semmi baj azzal, ha az ember alkalmankent tevet nez.
en sok olyan dolgot nezek neten, ami amugy tv-ben is lemegy, mint pl meccsek, egyeb sportok, csatt az atvn, stb.
plusz azert natgeon, spektrumon, discoveryn regen voltak erdekes tartalmak, nem tudom, ma is igy van e, de pl nehany ertelmes fozomusor vagy kozeleti musor is van.

a baj inkabb azzal van szerintem, aki munka utan beul a teve ele es vegig nezi a tipik trash aradatot minden aldott nap.
sajnos lassan mar a hiradokat is ide lehet venni.
eltorzitott valosag, 10 hirbol 2 pozitiv, 10 hirbol 2 relevans, leveszi az embert az eletrol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 8:39

Halfkey írta: Gondolom nem a készülékre gondolt, hanem a tv mūsorokra. Persze ott is mosódik el a határ, már Netflixen is van reality meg ilyen verseny dolgok pl.
Eloszor lefitymalta (jogosan) ezt a sztarboxot, hogy ki meri tv musornak nevezni, majd a Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? felkialtas kovetkezett.

Mar nem eloszor, mert szerinte minden megtalalhato a neten, online, stb. modon, amihez nem kell TV elofizuval rendelkeznie az embernek.

Ezert mereszteltem feltenni a kerdest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 27., hétfő 8:37

Gondolom nem a készülékre gondolt, hanem a tv mūsorokra. Persze ott is mosódik el a határ, már Netflixen is van reality meg ilyen verseny dolgok pl.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 8:06

hehetheoriginal írta: Nezem mit keres ez a sorozatok topikban, megint vasarnap este vigadott a roncstarsadalom bazmeg :lol:
Aztan nezem a topik cimet, hat szekunder szegyenerzet.
Tv musor.
Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? :coffee:
Tragedia. Andrew tate is megmondta, ne basszatok el ennyi idot az alja semmire, egy eletetek van
:kalapos:
Mondja aki több oras Tate videokat nez...tudom tudom, csak hatterben megy meg multitasking, de amit a Tate mond, az ugy is van :lol:

Meg mi az , hogy ki nez TV-t? Pl. en, meccseket, mert meg mindig a TV musor az egyetlen, ami nincs csuszasban, mint a szaros streamek a neten pl.
Nincs telekurva reklamokkal, nem kell x kiegesztito program, hogy ertelmesen tudjak nezni egy adast, vagy hogy meg pluszban fizessek is ezert.

Vagy akar sorozatot, filmet is TV-n szivesebben nezek vagy ciki, ha tv-n nezem es nem laptopon vagy asztali gepen, es arra rakotve a TV?

Fejtsd mar ki, hogy miert ordogtol valo TV-t nezni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 27., hétfő 8:04

hehetheoriginal írta: Nezem mit keres ez a sorozatok topikban, megint vasarnap este vigadott a roncstarsadalom bazmeg :lol:
Aztan nezem a topik cimet, hat szekunder szegyenerzet.
Tv musor.
Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? :coffee:
Tragedia. Andrew tate is megmondta, ne basszatok el ennyi idot az alja semmire, egy eletetek van
:kalapos:
Laliga meccseknek is rég a trash tartalmak között lenne a helye. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

feliX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. november 25., szombat 7:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: feliX » 2023. november 27., hétfő 8:01

Andrew Tate után mondjuk bármilyen tartalomfogyasztást kritizálni :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 7:56

Nezem mit keres ez a sorozatok topikban, megint vasarnap este vigadott a roncstarsadalom bazmeg :lol:
Aztan nezem a topik cimet, hat szekunder szegyenerzet.
Tv musor.
Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? :coffee:
Tragedia. Andrew tate is megmondta, ne basszatok el ennyi idot az alja semmire, egy eletetek van
:kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 7:18

ziro4vr írta:
nzooli93 írta: Nemtudom, nekem a Racz olyan kis Messis. A tv ben meg mikrofonba cukipofa, aztan szerintem a háttérben meg full sunyi bunkó. Foleg,hogy a Sobert csalad a nagy slepp,ez mindent elarul.
Az lehet, de ez az istenes meg egy kamugengszter pina, mi volt ez a végén jenő bácsi csúnyákat mondott rám. Igazi férfi. :lol:
Te is fiam, Ziro? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. november 27., hétfő 0:15

Pénzt nem adnék ki rá, hogy élőben ott legyek, így toltam mindhárom meccsre napközben egy-egy ingyenes online szavazatot, jól láttam előre mindent, azok győztek, akikre tippeltem, mindhárom megérdemelt volt teljesen, teljesen leszerepelt nálam Bence még a Norbi Jr. elleni meccs előtt már, amikor teli volt az üzengetéseivel a bemutatkozó videója egy épp felnőttkort betöltő srác ellen folyamatosan a felkészülése során, szurkoltam ellene rendesen most, hogy csapja ki Jenő, végére elfogyott nagyon a séf, remélem összejön Molnár Áronnal a finálé, és ott győzzön majd a jobbik. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8404
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 26., vasárnap 23:33

nzooli93 írta: Mondjuk az egyhangu pontozás engem is meglepett igy laikuskent. Nekem is van egy olyan érzésem,hogy a hétközi komment botrány miatt kirakták inkabb Bencet
Azzal nem lehet mit csinálni, 4 menet van, X nem lehet.

Vagy 39-37 ide vagy oda általában ha szoros.

Jencit meglepte Istenes az fix.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég