Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. április 11., péntek 16:34

nmate írta:
doncsontos írta:Hahó! Valaki esetleg tudna segíteni?

True Detective 3. epizód utolsó jelentének zenéjét szeretném megtalálni. :roll:

http://www.tunefind.com/show/true-detec ... on-1/17041

Itt megtalálod. Meg kb. minden sorozatét.
Nagyon szépen köszönöm. :salute:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 11., péntek 16:32

doncsontos írta:Hahó! Valaki esetleg tudna segíteni?

True Detective 3. epizód utolsó jelentének zenéjét szeretném megtalálni. :roll:

http://www.tunefind.com/show/true-detec ... on-1/17041

Itt megtalálod. Meg kb. minden sorozatét.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. április 11., péntek 16:29

Hahó! Valaki esetleg tudna segíteni?

True Detective 3. epizód utolsó jelentének zenéjét szeretném megtalálni. :roll:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 11., péntek 14:31

vikings

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem sok minden történt, de az utolsó 5 perc, az a brutális, horrorisztikusan, de gyönyörűen, megigézően előadott rituálé az nálam olyan top tv-s pillanat, mint nem sok. :agree:

bjorn milyen kis aranyos volt, hogy adott borgnak egy kis fájdalomcsillapítót, hogy bekerülhessen a valhallába :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 11., péntek 1:43

Köszi szépen srácok. :agree:
A SoA is bő listámban van, de már lecsorgott a Breaking Bad első két évada, nem tudom még mikor kezdek bele...remélem 9, 10 körül lesz, jó lenne, ha valamelyikkel olyan szintre jutnék, mint a Bansheevel. A Hannibal folytatása pedig előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz, de lehet addig kint lesz vagy öt szinkronos rész, amire nekiállok, és fejezem a feliratosokkal, mint az első évad idején. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. április 10., csütörtök 23:17

Jelenleg sorozat nélkül maradtam
Sons Of Anarchy és egy jó darabig nem leszel sorozat nélkül. B-)
S06-nál járok már, megunhatatlan, nagyon örülök, hogy belekezdtem, az egyik kedvenc sorozatom lett.
Szerintem az mindent elárul róla, hogy a SOA miatt, abba maradt az íjász, a vikingsel is el vagyok maradozva.
Egyedül a GOT fér bele még mellette. :)
SZóval köszi az ajánlást bárki is volt, már nem emlékszem. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 10., csütörtök 22:59

lordgabi írta: Jelenleg sorozat nélkül maradtam (ja, nem, ott van az Arrow, a Hannibált még mindig szüneteltetem), a GoT van csak beszerezve, nem tudom mit kezdjek el, a Vikingekrõl még nem olvastam semmit, a Breaking Bad is tervben volt korábban. (A Bansheerõl sem tudtam semmit, úgy kezdtem el, és a legnagyobb kedvenc lett, 1 nap/1 évad. :D)
Tegnap beszereztem jó néhány Rejtélyes igazságok részt, kisebb koromban mindig nagyon vártam, amikor a Viasat3 adta, ti néztétek? :)
Hannibalt tessék folytatni, nagyon komoly a második évad :)
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 10., csütörtök 22:57

realistahuni írta:Ez a Banshee eléggé adja így 3 rész után, bár ez a Lucas Hood seriff eddig az overly manly man és az insanity wolf mémek kombinációja, néha átesik túlzásba a sorozat, de egész jó, muffok is jók, zene is rendben van. :Đ
Juj, de jó neked, hogy még ott jársz, az elsõ évad végén mindenképp írj róla bõvebben. :irigykedossmile:

Jelenleg sorozat nélkül maradtam (ja, nem, ott van az Arrow, a Hannibált még mindig szüneteltetem), a GoT van csak beszerezve, nem tudom mit kezdjek el, a Vikingekrõl még nem olvastam semmit, a Breaking Bad is tervben volt korábban. (A Bansheerõl sem tudtam semmit, úgy kezdtem el, és a legnagyobb kedvenc lett, 1 nap/1 évad. :D)
Tegnap beszereztem jó néhány Rejtélyes igazságok részt, kisebb koromban mindig nagyon vártam, amikor a Viasat3 adta, ti néztétek? :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 10., csütörtök 22:19

Gascoigne írta:
Matt009 írta:Én nagyon szeretek olvasni, és már kacérkodom a GoT könyvekkel, de valamiért nem akarom elolvasni őket. Azt szeretném, ha a sorozat lepne meg újra és újra. Van hangulata annak, amikor egy már olvasott sztorit látsz viszont sorozatban, de azért most inkább maradnék csak a sorozatnál. Ez nem lustaság, egyszerűen nekem így jó.
Nyilván úgy teszel, ahogy neked jólesik, de azért nagyon sokat mulasztasz vele. Oké, bőven vállalható a sorozat is, igényes kivitelezés, jó zene, szép színésznők, remek színészek, de az igazi történet a maga elképesztő kidolgozottságával, mindenre kiterjedő részletezettségével és a tengernyi apró utalással, egymásba fonódó cselekményszálakkal akkor üt igazán, ha a könyveket olvasod. George RR Martin egy betűt nem írt le fölöslegesen. Egy ártatlan megjegyzésnek ezer oldallal arrébb lesz jelentősége. És az igazán durva az, hogy semmit nem rág a szádba.

A hatodikra várva kínomban már arra vetemedtem, hogy beleolvastam egy tematikus ASOIAF fórumba, és az állam leesett. Én annak idején kényelmes tempóban elolvastam az öt könyvet, azt hittem, hogy értem, mi zajlik, és eszembe se jutott, hogy százszámra siklok el a háttérben zajló melléktörténetek, utalások, jelek, jövendölések, párhuzamok és szimbólumok fölött. Az az ember egy kibaszott zseni. :salute:
minden szóval egyetértek. ha nem vagy analfabéta, a könyvek kb 3x nagyobb élvezetfaktorral szolgálnak, mint a sorozat. az a baj a sorozat nem tudja visszaadni a mitológiát, meg a könyv részleteit.

a westeros wikin és fórumon én is nagyon elképedtem, hogy minden észrevett utalásra jutott kb 10 elmulasztott :lol:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. április 10., csütörtök 22:09

Matt009 írta:Én nagyon szeretek olvasni, és már kacérkodom a GoT könyvekkel, de valamiért nem akarom elolvasni őket. Azt szeretném, ha a sorozat lepne meg újra és újra. Van hangulata annak, amikor egy már olvasott sztorit látsz viszont sorozatban, de azért most inkább maradnék csak a sorozatnál. Ez nem lustaság, egyszerűen nekem így jó.
Nyilván úgy teszel, ahogy neked jólesik, de azért nagyon sokat mulasztasz vele. Oké, bőven vállalható a sorozat is, igényes kivitelezés, jó zene, szép színésznők, remek színészek, de az igazi történet a maga elképesztő kidolgozottságával, mindenre kiterjedő részletezettségével és a tengernyi apró utalással, egymásba fonódó cselekményszálakkal akkor üt igazán, ha a könyveket olvasod. George RR Martin egy betűt nem írt le fölöslegesen. Egy ártatlan megjegyzésnek ezer oldallal arrébb lesz jelentősége. És az igazán durva az, hogy semmit nem rág a szádba.

A hatodikra várva kínomban már arra vetemedtem, hogy beleolvastam egy tematikus ASOIAF fórumba, és az állam leesett. Én annak idején kényelmes tempóban elolvastam az öt könyvet, azt hittem, hogy értem, mi zajlik, és eszembe se jutott, hogy százszámra siklok el a háttérben zajló melléktörténetek, utalások, jelek, jövendölések, párhuzamok és szimbólumok fölött. Az az ember egy kibaszott zseni. :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 10., csütörtök 17:12

Ez a Banshee eléggé adja így 3 rész után, bár ez a Lucas Hood seriff eddig az overly manly man és az insanity wolf mémek kombinációja, néha átesik túlzásba a sorozat, de egész jó, muffok is jók, zene is rendben van. :Đ
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 10., csütörtök 16:46

kelemen.istvan írta:Megnéztem a Szilicium Völgy pilotját.
Elsőre egy erős 7est kap tőlem. Picit hasonlít a bigbangre,még a kezdetekről, de nincs benne jó csaj egyenlőre. :mrgreen:
A humora kellemes volt nekem, megmosolyogtatott. Volt benne pár olyan poén/utalás amikor éreztem,hogy biztos van olyan aki ezen nevet,csak én nem értem,főleg az applikciós poénoknál volt ez így...
A színészeket szerintem jól válogatták.
Szerintem egy próbát mindenképp megér!

imdb
Ha mar irtal rola, akkor en is gyorsan meglestem. Nekem nagyon bejott, hangulatos sorozat, a poenok jok voltak, 1-2 nagyon utott (gondolom pont azok amiknel sokan csak neztek hogy "mivan?" :D ), raadasul erdekel is a sorsuk meg ennek az egesz "eletformanak" a mukodese.
Azt mondtad hogy egyelore (igy siman "n" nelkul :mrgreen: ) nincs benne egy jo csaj se, pedig ott van Peter Gregory aszisztense. (nekem legalabbis bejon).

A HTML-es polon szakadtam (en is beszerzek egy ilyet :D)

Ilyet is szivesen vennek Lidl-ben vagy valahol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bit Soup. It's like alphabet soup but it's ones and zeros instead of the letters.

Mint ahogy a Steve-es poen is nagyon jo volt (nincs benne nagy spoiler, de azert csak berakom ele)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!- When I sold my company, Aviato, I wanted to give back. That’s why I started this place, to do something big. To make a difference. You know, like Steve.
- Uh, Jobs or Wozniak? Steve Jobs or Steve…
- Oh, I heard you.
- Which one?
- Jobs.
- I mean, Jobs was a poser. He didn’t even write code.
- You just disappeared up your own asshole.


Jo kis resz volt, sok lehetoseget es jo poenokat latok benne, kivancsi vagyok mit hoznak ki belole. Ja es igen, HBO-s sorozat.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 10., csütörtök 14:02

Dexter kipipálva!Jó volt, nekem mondjuk az első 4-5 évad tetszett nagyon, így a vége felé már néha untam, de ez a befejezés meg hát öcsém...ez borzasztóan gyenge volt! :/
Összességben tetszett, az utolsó 2-3 évadban voltak részek amiket már picit untam, nekem ez a 8 évad egy picit sok volt, nem tudta végig fenntartani az érdeklődésemet, de nem gondoltam rá egyszer sem, hogy abba hagyom!A BB és a Szökés nálam klasszisokkal jobb volt, de még a SoA és a GoT is(egyelőre)!Nem bántam meg, hogy megnéztem egy jó kis élményt adott, az első 4-5 évad pedig nagyon jó volt! :salute:

Most a Vikingset fogom elkezdeni, remélem ez is jó lesz! :agree:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. április 10., csütörtök 11:38

Megnéztem a Szilicium Völgy pilotját.
Elsőre egy erős 7est kap tőlem. Picit hasonlít a bigbangre,még a kezdetekről, de nincs benne jó csaj egyenlőre. :mrgreen:
A humora kellemes volt nekem, megmosolyogtatott. Volt benne pár olyan poén/utalás amikor éreztem,hogy biztos van olyan aki ezen nevet,csak én nem értem,főleg az applikciós poénoknál volt ez így...
A színészeket szerintem jól válogatták.
Szerintem egy próbát mindenképp megér!

imdb
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 10., csütörtök 11:20

Raising Hope
Talan itt a forumon kevesen ismerik, de azert multkor mar irtam rola par szot. (biztos nem olvasta el senki :mrgreen: )
Greg Garcia sorozata, akit a My name is Earl kapcsan ismerhetunk. Alapbol egy komediarol van szo, de nem az a sirva vegig rohogos, hanem igazi feelgood fajta, aminel vegig mosolygod a reszt, egyszeruen jol erzed magad. Az elso 3 evad nagyon jo volt, sajnos az utolso evadbol kiszallt Greg Garcia es a minoseg is sokat romlott. Aki a szerette a Tortetoket (Entourage), annak mindenkepp ajanlom, illetve aki korabban nezte a sorozatot csak valamiert abbahagyta (en is elkaszaltam par resz utan a 4. evadot), az batran tekintse meg a sorozatzarot, nem fog csalodni.
Nekem sok kellemes percet okozott, remelem nektek is fog :salute:

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2014. április 10., csütörtök 0:38

Zsombor írta:
torjack írta: unblock
en bloc

dezsawüm van :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 10., csütörtök 0:33

Gascoigne írta:
h3x0r írta:Miután a két készítővel pár hete kötött a csatorna ismét egy 2 éves szerződést, és miután a 4. évados premier sorozatcsúcs nézettséget hozott (bővebben holnap reggel), az HBO berendelte a Game of Thrones 5. és 6. évadját. BEMM!
Ezen sok meglepő nincs. Ameddig a sorozat legalább köszönőviszonyban marad a könyvekkel, az irdatlan olvasótábor nagy részére nyugodtan számíthatnak. És akkor még ott vannak azok a lusta emberek, akik csak a sorozatot nézik (ez mondjuk számomra felfoghatatlan :) ). GRRM siethetne kicsit az írással, látóhatáron sincs még a Winds of Winter, és akkor hol van még az utolsó két (két?) könyv...kínoz minket az öreg. :lol:

Én nagyon szeretek olvasni, és már kacérkodom a GoT könyvekkel, de valamiért nem akarom elolvasni őket. Azt szeretném, ha a sorozat lepne meg újra és újra. Van hangulata annak, amikor egy már olvasott sztorit látsz viszont sorozatban, de azért most inkább maradnék csak a sorozatnál. Ez nem lustaság, egyszerűen nekem így jó.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 10., csütörtök 0:11

torjack írta: unblock
en bloc

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 10., csütörtök 0:10

torjack írta:Az Agents of SHIELD úgy féltávnál beindult. Alakul a molekula, kisebb a gagyi-hatás is, mint a túlhájpolt Arrow-nál.
Ja és igen, az 1x17 megnézése csak a CA2 után ajánlott.
Kiemeltem a reszt. Itt van a gond. Mig az Arrow mar az elso 2-3 resz utan felkeltette az emberek erdeklodeset, addig a masiknal kellett varni 10 reszt. Nem veletlenul kaszaltam el en is 5 resz utan, pedig nagyon szerettem volna hogy jo legyen.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 9., szerda 23:56

Remy írta:
torjack írta:Alakul a molekula, kisebb a gagyi-hatás is, mint a túlhájpolt Arrow-nál.
Nyilván azért van 1 egész pont különbség IMDB-n is a két sorozat között, mert az Arrow túl van hypolva... és nyilván az is véletlen, hogy rengeteg ember szólja le a Marvel sorozatot, de hát az Arrow túl van hypolva...
IMDB? magasról lesz*rom. Iszok még egy keveset, aztán beszerkesztem Oliver királynőt( :mrgreen: ) a Mos 2 stábjába :D
Hogy leszólják a SHIELD-et? jól teszik, van miért. De bármerre "járok" az Arrow mindig agyon van dicsérve, holott normális színészeik még most sem nagyon vannak, a sorozat konfliktusai megmosolyogtatóak, meg úgy unblock a CW-faktor. A 2. évad kezdetén még bíztam a fejlődésben, sztoriban hellyel-közzel jött is, de amúgy...kivárom az évad végét, mert még lehet javítani, de több esélyt részemről nem kap, ha eltosszák. Kár érte, mert alapanyag van, ötlet is akad, de a megvalósítás...

Na flame on :mrgreen:

#tenylegnemiszoktobbet :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég