Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. július 1., szombat 12:37

Megkövetem a dolgot. Közben felvilágosítást kaptam, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem tiszta meleg lett, hanem mindenevő, egy kentaurt sem visszautasító élvhajhász :lol:

Olvastam a könyveket. Mindennel tisztában vagyok
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 1., szombat 12:31

Mester77 írta:
hehetheoriginal írta:
Direkt nem akartam irni :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor írjanak bele egy köcsögöt,Ne egy már létező karaktert barmoljanak szét
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem Jaskier karakteréhez ez amúgy passzol, Radovid nagyobb wtf. Brace yourselves amúgy, Ciri, Triss és Philippa a könyvekben is bi :)

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. július 1., szombat 11:58

hehetheoriginal írta:
Mester77 írta:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Még nem kezdtem el, de most kökörcsinből kajak buzit csinaltak? Aki végig kúrja a kontinens nőit, most komolyan behomokozzák?
Direkt nem akartam irni :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor írjanak bele egy köcsögöt,Ne egy már létező karaktert barmoljanak szét
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 1., szombat 11:51

Mester77 írta:
hehetheoriginal írta: Witcher s03e01-e05 mar nezzuk is :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Még nem kezdtem el, de most kökörcsinből kajak buzit csinaltak? Aki végig kúrja a kontinens nőit, most komolyan behomokozzák?
Direkt nem akartam irni :lol:

De amugy nem rossz, en eddig 3 reszt lattam.
De hogy ezen a kis dagadtpuffadt rovidkezu geralton mit esznek az emberek :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. július 1., szombat 11:24

hehetheoriginal írta: Witcher s03e01-e05 mar nezzuk is :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Még nem kezdtem el, de most kökörcsinből kajak buzit csinaltak? Aki végig kúrja a kontinens nőit, most komolyan behomokozzák?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 29., csütörtök 20:00

hehetheoriginal írta: Witcher s03e01-e05 mar nezzuk is :mrgreen:
én még nem mertem neki állni, lehet most kellene elengednem az egészet és egy csomó időt megspórolnék magamnak, egész nap várom h valaki leírja hogy jobb irányba ment mint a 2. évad vagy még rosszabb

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 29., csütörtök 19:11

Witcher s03e01-e05 mar nezzuk is :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 16:11

nekem csak es kizarolag hasznos hszeim vannak :'(


(mint ez is pl most :mrgreen: )
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 28., szerda 14:56

hehetheoriginal írta:
géza írta: Emberunk 10 eve irt egy tokeletes ajanlo kommentet, leirta hogy mit es mit nem erdemes varni a sorozattol evadonkent, emlekezett ra ennyi ido tavlatabol, elokereste, bemasolta, meg be is idezett egy masik topikbol, konkretan ennel segitokeszebb nem lehet lenni, erre kap negy downvoteot. :lol:
welcome to my universe :mrgreen:

sok a köcsög na :kalapos:
Jó, de neki ez egy random régi komment, neked meg 10 éve volt az utolsó hasznos kommented, ne hasonlítsd magadhoz a helyzetet :D

(Igen tudom, neked legalább volt, nekem egy sem ;))

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 11:30

akkor jogos a downvote, hazudozol itt összevissza.
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 11:29

h3x0r írta: 2013 decemberi hsz. Azert a megiras pillanataban nem gondoltam volna, hogy az "utobb" 10 es fel evet fog jelenteni, de vegul csak kipipalva :lol:
Most latom, elsore 10 evet irtam, majd gyors atolvasas utan eszre vettem, hogy fel ev hianyzik, biztos valaki bele fog kotni :mrgreen: , a félt hozza irtam, de a 10-es kijavitasa mar kimaradt. Igy mar en is adok egy minuszt. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 11:20

géza írta: Emberunk 10 eve irt egy tokeletes ajanlo kommentet, leirta hogy mit es mit nem erdemes varni a sorozattol evadonkent, emlekezett ra ennyi ido tavlatabol, elokereste, bemasolta, meg be is idezett egy masik topikbol, konkretan ennel segitokeszebb nem lehet lenni, erre kap negy downvoteot. :lol:
welcome to my universe :mrgreen:

sok a köcsög na :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 28., szerda 11:12

h3x0r írta: Nem gondoltam, hogy ilyen sok csendes fanja van a sorozatnak :mrgreen:
Én még régen láttam, igazából az alap elgondolás fogott meg. Az egész ahogy volt fokozatosan ment le és szerintem a végéig aki eljutott csak az érdekelte hogy lehet ezt lezárni. Ezeknek a régebbi sorozatoknak amúgy nem sokkal van gyengébb minősége mint sok felkapott szarnak most, csak épp a streaming miatt valami kijön megy a hype és a szart is eladják úgy h micsoda zseniális alkotás :lol:

Szerintem nagyon kevés már a jó, eredeti, ötletes történet, de még ha jó is az alapanyag, sok esetben azt is sikerül gyengén megvalósítani, lásd Witcher seria. Azt sem tudom a kövi évadot megakarom e nézni, mert szerintem a színész váltás után a földbe áll a produkció.

Az új marvel sorozatot nézi valaki? A többihez képest milyen? Láttam a Wandasat, azt amiben az új kapi van, a Lokit és asszem ennyit.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2023. június 28., szerda 11:11

Emberunk 10 eve irt egy tokeletes ajanlo kommentet, leirta hogy mit es mit nem erdemes varni a sorozattol evadonkent, emlekezett ra ennyi ido tavlatabol, elokereste, bemasolta, meg be is idezett egy masik topikbol, konkretan ennel segitokeszebb nem lehet lenni, erre kap negy downvoteot. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 11:04

Nem gondoltam, hogy ilyen sok csendes fanja van a sorozatnak :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 8:09

Téma: Sorozatok, TV műsorok
h3x0r írta: poi, soa, homeland.
Elobb vagy utobb mindharmat meg fogom nezni, de jelenleg csak az egyikre van idom. Melyiket ajanljatok?
2013 decemberi hsz. Azert a megiras pillanataban nem gondoltam volna, hogy az "utobb" 10 es fel evet fog jelenteni, de vegul csak kipipalva :lol:

A Person of Interest volt az utolso darab, sokaig ott pihent a watchlistemen, de minden evben probalok legalabb egy regebbi, tobb evados sorozatot elkezdeni, most erre esett a valasztas.

Az elso evad hamar behuzott, a mai sokszor feleslegesen elhuzott 55 meg 65 perces reszekkel szemben kulon orom volt a porgosebb, 43 perceseket nezni.

A masodik meg harmadik evad volt a legizgalmasabb, ahogy bovult a csapat, egyre inkabb az ativelo szal kerult a kozeppontba.

A negyedik evadban visszaeses, meg mindig voltak jobb reszek, de ugy ereztem par karakterrel nem tudnak mit kezdeni, nem mernek meghuzni bizonyos lepeseket.

Az otodik evad gondolom nem veletlenul lett ilyen rovid, neha ereztem az izzadsag szagot, par resz elegge idegesitett, foleg az evad elejen, de vegulis kaptunk egy korrekt lezarast.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. június 20., kedd 8:41

portillo írta:Klasszik Netflixes cucc, kicsit túldramatizálva
Hát, a végére nem kicsit lett túldramatizálva :lol: De valóban jó kis hangolódás volt a Tourra.
Faust írta: Kar, hogy a harmadik nezhetetlenul szar es osszecsapott lett. Masodik evad finale az nalam top20 filmelmenyben benne van kb.
+1. Igazából ott a második évad végén be is kellett volna fejezni az egészet.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 19., hétfő 20:08

Most nézem " TLotR: The Rings of Power " sorozatot...

Elég sok kritikát elolvastam, de én pozitívan csalódtam, nem kicsit ! Értékes dolognak tartom, hogy ezt így megálmodták és elkészítették.

Olyan korban vagyunk, ami sok történést rejt magában, a klasszikus filmek előtti időszak. Úgy tudom, 5 évados lesz és tartják ezt a 8 epizódos kivitelezést. Ilyen szemszögből, nem gond, ha lassú az építkezést, több fontos szálon fut a cselekmény, rengeteg értékes karakterrel, és nekem tetszik, hogy jól körülírják őket...
Maga a látvány, díszlet, kosztüm stb...cask szuperlatívuszokban lehet róla beszélni, lehengerlő, ahogy bemutatja premier plánban egyik-másik helyszínt, amikről cask álmodoztam, mint rajongó.
A karakterek milyenségével nem mindig vagyok kibékülve, de nem fordítok figyelmet a rasszoknak, nem húzza le a hangulatomat. A szövegkörnyezet ugyan több helyen elég bugyután hangzik, együgyű elmélkedéstől sem ritka, de angolul annyira nem ver földhöz.

Persze meg tudom érteni azokat, akiknek nem jön be az egész, vontatott, szar karakterekkel és Tolkien megerőszakolása jut nekik eszükbe.

Ami még jó pont, az a zene, de egyelőre nem ötös, cask négyes. Azért a Howard Shore komponálta muzsikák, jobban belém vésődtek.

Bízom a folytatásokban, nagyon jót tenne az egész univerzumnak, ha ezt ilyen minőségben, cask kicsit összeszedettebben tudnák vinni a továbbiakban.

Nekikezdtem a Prehistorical Planet második évadának is...ZSeniális ! Ahol az első abba maradt, Attenborough már 97 éves :agree: :ozil:

Anime és Mecha/Sci-fi/Gundam rajongóknak ,tudom ajánlani a Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury c. sorozatot.
Nem is kell különösebben ismerni a Gundam univerzumot, sőt ! Beugrónak tökéletes.

Lassabban építkezik, nem dob be a mélyvízbe, emészthetőbb és egyszerűbb az indulás, szépen bontakozik ki.
Aztán persze eszkalálódik a történet, drámaibb lesz a vezetés, és fajsúlyosabb a politika meg a csatározás, egyebek...sokkal sötétebb tónust ölt az egész széria. De így nagyobb lesz a kontraszt, jobban mellbe vágja az embert, a hangvételének a változása.
Sok karaktert vonultat fel, egész szerethetőek és változatosak is.
A látvány és a hangzás pedig önmagáért beszél, remek a zenei aláfestés, igazi nagyszenekaros művek.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 18., vasárnap 19:45

Kar, hogy a harmadik nezhetetlenul szar es osszecsapott lett. Masodik evad finale az nalam top20 filmelmenyben benne van kb.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. június 18., vasárnap 19:09

"Van rá esély. Az egész azon múlik, hogy megtaláljuk-e a megfelelő felületet a sorozatnak... Természetes, hogy lassan kifutunk az időből. Nem várhatunk húsz évet, de ha a következő időszakban valaki talál számára egy új otthont, akkor szerintem mind készen állunk, hogy visszatérjünk"

Mikkelsen arra a kérdésre,hogy lesz e még Hannibal. Nyilvan ez nem jelent semmit, de anno egyik legmeghatározóbb sorozatelmenyem volt, Mikkelsenek meg hatalmasat játszottak. Vevo lennék folytatásra nagyon. Anno elvileg megvoltak a 4.evados otletek,meg casting tervek is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég