Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 12., szerda 18:16

pheco írta:Én például sírok az összes részen. Nekem pl az 5. évadtól jobban bejön a sorozat, mint az eleje. Tudom, hogy ezzel a kisebbséghez tartozom, de valamiért itt vált igazán szerethetővé sok karakter. Szóval én nagyon örülök neki, hogy berendeltek még 3-at.
Heti 20 perc pénteken reggeli mellé, annak jó. De azért nem olyan, mint régen. Én nem kaszálom szerintem, pedig sokszor agyaltam.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 12., szerda 18:13

The Originals 1x15 (VD spoiler a spoilerben)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy amolyan átvezetőrész. Több flashback, hogy mi miért is történik és hogy Klaus menekülése miért is történt így ahogy. Visszagondolva picit sajnálom, hogy Klausék apja ilyen hamar elpatkolt (a VD-ben). "Senki nem menekülhet egy bosszúszomjas Mikaelson elől!"

The Originals - VD spoiler
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon sajnálom, hogy a VD-ben már meghalt pár Eredeti, itt, még több tesóval még ennél is jobb story kerekedhetett volna ki. Bááár ez a trió akik itt vannak ezek a legjobbak, persze ha azok története és élete is ki lett volna bontva... Mind1, így lett és így is tetszik.

Spoiler a folytatásra, kijött egy hír, aminek nem örülök, báár ha meg tudják oldani akkor oké:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jött a hír, hogy Rebekah karaktere kiszáll. Eredetileg sem akarta elvállalni a szerepet [gondolom rábeszélték] és mindenképp kellett a storyhoz. Nélküle sem lesz rossz a folytatás, de remélem jól megoldják a dolgokat.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 12., szerda 17:56

messideco írta:The Big Bang Theory 8-9-10. évad berendelve.

Örülünk? Nem igazán vannak poénok már a részekben, kifulladtak a karakterek szvsz. :angry:
Én például sírok az összes részen. Nekem pl az 5. évadtól jobban bejön a sorozat, mint az eleje. Tudom, hogy ezzel a kisebbséghez tartozom, de valamiért itt vált igazán szerethetővé sok karakter. Szóval én nagyon örülök neki, hogy berendeltek még 3-at.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. március 12., szerda 17:43

pheco írta:HIMYM
Elég jó rész volt, röhögtem párat. Kíváncsi leszek a lezárásra.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mosby boooooys :lol:

az nagyon kemény volt, meg is néztem a mogyoróvajas incidenst,az a legjobb nyomozása :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 12., szerda 17:33

The Big Bang Theory 8-9-10. évad berendelve.

Örülünk? Nem igazán vannak poénok már a részekben, kifulladtak a karakterek szvsz. :angry:
"And my heart will leave you never."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 12., szerda 14:00

HIMYM
Elég jó rész volt, röhögtem párat. Kíváncsi leszek a lezárásra.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mosby boooooys :lol:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 12., szerda 12:38

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hátrahagyták Lili apjára, ha jól emlékszem.
"And my heart will leave you never."

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2014. március 12., szerda 12:01

HIMYM

annyira nem kommentálnám a dolgokat, nem volt rossz rész. DE!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor Lily meg Marshall az új gyerekről beszélt, akkor ugrott be, hogy hoppá nekik már van egy. Se Marshallal se Lilyvel nem volt ebben a részben, de az előzőekben sem rémlik. Ha tévedek ezerbocs, de ez szemet szúrt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 12., szerda 11:26

Boky írta:R24: eddig legalább 100x használtam, semmi gond nem volt vele, hidd el nem vagyok fogyi :D
Tudom :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 12., szerda 11:24

R24: eddig legalább 100x használtam, semmi gond nem volt vele, hidd el nem vagyok fogyi :D

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 12., szerda 10:33

h3x0r írta: Mivel lesz masodik evad, ezert oda is kell hagyni valamit.

A masodik evadrol van barmi hir hogy mikor jon?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!The next season of “True Detective” will be about “hard women, bad men and the secret occult history of the United States transportation system,” says series creator Nic Pizzolatto.

Matthew McConaughey won't be back.

The show was always intended as an anthology with a new story each season.

oda is kell hagyni valamit, mi?


nem tom mi a fasz van a spoiler gombbal, bármit csinálok, nem rakja bele.

Próbáld meg rendesen használni :mrgreen: Troll off, nálam működik rendesen. Az avád meg adja B-) R24

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 12., szerda 10:32

http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=88173
:coffee: Jó lesz az :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 12., szerda 3:25

True Detective
Boky írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!összességében kurva jó volt az egész, csak minek lett felvetve a sok rejtély ha szartak az egészre... csak az emberek azért nincsenek kibukva, mint a lostnál, mert nem vártak évekig a válaszokra, és nem hitegették őket a készítők.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mivel lesz masodik evad, ezert oda is kell hagyni valamit. Ahogy ferni is irta, ismerve az eddigi reszeket, senki se gondolhatta komolyan hogy egy resz alatt lebuktatjak az egesz bandat. Mint ahogy a valo eletben is, attol hogy elkapjak azt aki a piszkos munkat vegzi, meg nem fogjak az egesz bunszervezetet leleplezni. Szerintem a ket foszereplo valamilyen formaban meg fog szerepelni a masodik evadban is. A Sherlock-nal is meg tudtak oldalni, itt is meg fogjak.

A masodik evadrol van barmi hir hogy mikor jon?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 12., szerda 1:15

TD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!olvastam több helyen is a TDről véleményeket, azért lett pár embernek csalódás a finálé, mert irreális elvárásokat támasztott felé, egyértelmű volt, hogy 1 rész alatt nem fognak leszámolni egy nem tudom hány évtizede működő szektával, amiben komolyabb pozíciójú emberkék is benne voltak állítólag... meg mindenki 80 féle gyilkost képzelt el és voltak érdekesebbnél érdekesebb elméletek....
1 rész alatt nem hiszem ,hogy teljesen jól letudtak volna vezetni valami komolyabb csavart és le is zárni ezt az egészet.... főleg, mert ez egy előre megírt történet volt, akkor már korábban lettek volna nagyobb történések, ha itt vmi nagyon nagy váratlan vmi lett volna, mert 1 rész ahhoz nagyon kevés lett volna, főleg ismerve, hogy az egész sorozat alatt nem a túl pörgős történet vezetés volt a jellemző.....
sokan túlgondolták, sokan vmi hatalmas nagy csavart vártak és ez lett az ő vesztük és ezért húzzák kicsit a szájukat, pedig, ha reálisabban gondolkoznak nem esnek bele ebbe a hibába....
persze utólag könnyű nekem okoskodni... :P

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 12., szerda 0:53

Remy írta:Még mindig TD...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az oké, hogy az a téma a szezon végeztével, hogy jól zárták-e le az évadot avagy sem, de azért lassítsunk és tekintsünk hátrafelé is. Rengeteg elvarratlan szál, rengeteg kérdés, amiken el lehet gondolkodni. Ezt a sorozatot úgy rakták össze, hogy az első perctől az utolsóig magas szintet képviseljen, és ne az legyen, hogy kiugrások legyenek benne. Így tökéletes, és így érte el azt, hogy újrázzuk az egészet, mert igenis kell. Sok apróságot nem biztos, hogy észrevettünk, és ez a jó benne. Nem tolja a pofánkba a dolgokat, hanem rákényszerít minket arra, hogy ne lustuljunk el miközben nézzük. :salute:
Boky írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"simán elkapják a gyilkost"... elkaptak egy belterjes retardáltat, abba is majdnem belehaltak mindketten. a szekta többi tagját csak úgy elfelejtjük? vagy azok annyira befostak attól, hogy offolták ezt a skizofrén őrültet, hogy mindenki megtért hirtelen?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most remélem ezt nem írtad komolyan :D Azért az eléggé durva lett volna, ha hirtelen mindenkit elkapnak a szektából. Meg tipikus hollywoodi happy end lett volna az egész. A való világban is vannak olyanok, akik megússzák. Nem lehet mindenkit elkapni... + az elcsépelt ötletek felhasználása ki lett volna maxolva... :roll:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de, komolyan írtam. meg lett oldva az ügy? nem. akkor vagy máshogyan kellett volna struktúrálni a sorozatot, vagy nem belemenni ebbe az antalógia bolondságba és ezt folytatni a 2. évaddal.

de mind1, nem vitatkozok tovább, itt mindenki teljesen rá van élvezve a témára, nem tisztem fanyalogni, mert összességében kurva jó volt az egész, csak minek lett felvetve a sok rejtély ha szartak az egészre... csak az emberek azért nincsenek kibukva, mint a lostnál, mert nem vártak évekig a válaszokra, és nem hitegették őket a készítők.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. március 12., szerda 0:40

Remy írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most remélem ezt nem írtad komolyan :D Azért az eléggé durva lett volna, ha hirtelen mindenkit elkapnak a szektából. Meg tipikus hollywoodi happy end lett volna az egész. A való világban is vannak olyanok, akik megússzák. Nem lehet mindenkit elkapni... + az elcsépelt ötletek felhasználása ki lett volna maxolva... :roll:
+1
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ráadásul nem hinném, hogy véletlenül maradtak elvarratlan szálak, ezekkel is egészen realistának hatott a sorozat. Az azért remélem megvan, hogy emberünk volt, hogy nem aludt pl 2 napig, mert folyamatosan írta a forgatókönyvet. Amit Pizzolatto létrehozott, az szerintem túlzás nélkül egy mestermű, nem véletlen dolgozott rajta évekig évekig, és szerintem amiket hibáknak lehet titulálni, azok pusztán valóságosabbá teszik az egészet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 12., szerda 0:20

Még mindig TD...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az oké, hogy az a téma a szezon végeztével, hogy jól zárták-e le az évadot avagy sem, de azért lassítsunk és tekintsünk hátrafelé is. Rengeteg elvarratlan szál, rengeteg kérdés, amiken el lehet gondolkodni. Ezt a sorozatot úgy rakták össze, hogy az első perctől az utolsóig magas szintet képviseljen, és ne az legyen, hogy kiugrások legyenek benne. Így tökéletes, és így érte el azt, hogy újrázzuk az egészet, mert igenis kell. Sok apróságot nem biztos, hogy észrevettünk, és ez a jó benne. Nem tolja a pofánkba a dolgokat, hanem rákényszerít minket arra, hogy ne lustuljunk el miközben nézzük. :salute:
Boky írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"simán elkapják a gyilkost"... elkaptak egy belterjes retardáltat, abba is majdnem belehaltak mindketten. a szekta többi tagját csak úgy elfelejtjük? vagy azok annyira befostak attól, hogy offolták ezt a skizofrén őrültet, hogy mindenki megtért hirtelen?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most remélem ezt nem írtad komolyan :D Azért az eléggé durva lett volna, ha hirtelen mindenkit elkapnak a szektából. Meg tipikus hollywoodi happy end lett volna az egész. A való világban is vannak olyanok, akik megússzák. Nem lehet mindenkit elkapni... + az elcsépelt ötletek felhasználása ki lett volna maxolva... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 12., szerda 0:10

h3x0r írta:meg mindig True Detective
nmate írta:Szóval én örültem, mert megleptek, nem erre számítottam. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pont ez az, egy ilyen stilusu sorozatnal mindannyian arra gondoltunk, hogy az egyik (esetleg mindket) foszereplot megolik, az ugyet pedig eltussoljak vagy valamelyik nyomozo (akik kihallgattak oket) tovabb viszi az ugyet. Kevesen gondoltak azt, hogy viszonylag siman elkapjak a gyilkost es mindketten tulelik.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"simán elkapják a gyilkost"... elkaptak egy belterjes retardáltat, abba is majdnem belehaltak mindketten. a szekta többi tagját csak úgy elfelejtjük? vagy azok annyira befostak attól, hogy offolták ezt a skizofrén őrültet, hogy mindenki megtért hirtelen?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 12., szerda 0:03

meg mindig True Detective
nmate írta:Szóval én örültem, mert megleptek, nem erre számítottam. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pont ez az, egy ilyen stilusu sorozatnal mindannyian arra gondoltunk, hogy az egyik (esetleg mindket) foszereplot megolik, az ugyet pedig eltussoljak vagy valamelyik nyomozo (akik kihallgattak oket) tovabb viszi az ugyet. Kevesen gondoltak azt, hogy viszonylag siman elkapjak a gyilkost es mindketten tulelik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. március 11., kedd 23:55

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Véleményem szerint ez úgy tökéletes ahogy van, nem is szeretném ragozni a szót, viszont amit megemlítenék, az a Carcosás részen kívül az utolsó jelenet, egyszerűen zseniális volt, megkoronázta az addigi 8 részt. itt is van


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég