Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. május 29., vasárnap 22:23

Sztréndzsör tingsz 4x4 rész után

Ugyan az a recept, de kellemes, jól csúszik.

Obi wan sorozat

Totális katyvasz és kánon megbaszás, led fal előtt sétálós ótvar cgi, egydül az obi wan Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!vader vonal mentheti majd meg.
Nem illik.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. május 28., szombat 12:52

davi10 írta: BCS
Tényleg zseniális, de sokat segítene, ha a hivatalos facebook oldaluk nem spoilerezne mondjuk 1 hétig a legújabb részről...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Howard-ot tényleg megsajnáltam a végére.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!engem is felbaszott, tudtam hogy meghal a végén, így nem ért akkora meglepetésként ahogy kellett volna.
sokan írják hogy jobb mint a BB, minőségre tényleg olyan, de nekem az valahogy sokkal jobban bejött. mondom ezt úgy hogy ezt is imádom. :D
Kép

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2022. május 28., szombat 12:38

Kenobi

Eddig érdekes, az alapsztori is szerintem jó. Azért nehéz lehetett olyat konfliktust kitalálni, ami kimozdítja a remeteségből Kenobit és értelme is van
Ewan baromi jó.

2 dolog van ami nekem kicsit inkonzisztens, az egyik amit csaba mond
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elvileg csak nagyon kevesen tudták, hogy Vader az Anakin, talán csak Tarkin meg Palpatine. De akkor ezt lehet kukázták az új kánonnal.
A másik, hogy most mi lesz a fő inkvizitorral, aki benne van a Rebels-ben, ami jópár évvel később játszódik. Mert ez elvileg ugyan az a karakter lenne.

A kis Leia is el van találva, de kezd sok lenni. Az az erdőben üldözős jelenet Flea-vel viszont valami hihetetlen gagyi volt...


Arjen +1, valahogy engem se mozgat az Andor...

BCS
Tényleg zseniális, de sokat segítene, ha a hivatalos facebook oldaluk nem spoilerezne mondjuk 1 hétig a legújabb részről...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Howard-ot tényleg megsajnáltam a végére.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. május 28., szombat 11:44

Kenobi.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én egyet nem értek: már az EP3 végén is Vaderként hivatkoznak rá. Utána 10 évig nem hallott róla, és meglepődik hogy él? Nekem ez ingatag lábakon áll.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. május 28., szombat 10:29

Kenobi

Nyilvan az alapozó sztori elég olcsó,es egyszerű,viszont Ewan nagyon jol hozza a megtört, hitehagyott Kenobit. Az ő színészi játéka nagyon jó volt,ami nekem feljavította ezt a két részt. Főleg mikorSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!megtudja hogy Anakin életben van,az nagyon erős jelenet volt, de mondhatnám azt is mikor újra használta az erejét. Remélem innen az Anakin vs Obi kapcsolatra mennek rá,mert a pilotban is nagyon jól atereztem ennek a drámáját, főleg a filmekből bevágott jelenetek miatt is. És gondolom Liam Neelsont is látni/hallani fogjuk valamilyen formában. Szerintem erős 4 rész lesz.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2022. május 28., szombat 8:35

Obi-Wan E01-02

Ez eddig nagyon langyos.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Remélem kapunk majd pár Darth Vader jelenetet, mert ezek az inquisitor-ok elég gyengén néznek ki eddig.

Nem értem miért kell folyamatosan fukarkodni a Jedi/Sith jelenetekkel minden sorozatban és spin-off filmben. Évek óta sírnak a fanok (köztük én is :D) egy igazi jedi-sith csatákat felvonultató sorozatra, pl. old republic korszakból. Az Andor-os sorozat például egyáltalán nem mozgat meg, annak ellenére sem, hogy a Rogue One egy egész jó film volt szerintem. Nem random egyszerű embereket szeretnék látni, hanem erőhasználókat meg fénykardokat. Ezt a Skywalker idővonalat is jó lenne elengedni lassan, rengeteg más érdekes szereplő van teljesen más korszakokból. Az egyetlen remény az Acolyte marad, remélem jön majd Revan/Plagueis/Malgus/Bane és elpicsáz mindenkit.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 28., szombat 2:26

Nekem az első két rész annyira nem adja.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. május 27., péntek 22:36

ST 4x01

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Van ebben kakaó most nagyon úgy néz ki. Legalábbis egy rész után nagyon ígéretes. B*szott hosszú részek amúgy, szóval lassan fog menni azért a dara. Mondjuk lehet nem is baj. De hiányzott már SadieSink és MayaHawke :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. május 25., szerda 20:33

Who killed sara_t nezte valaki?

Elso evadot imadtam. Itt mar aSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! vegen sok volt nekem alex kicsit, amikor gepfegyverrel szetlott mindenkit, oke hogy az oreg cesar(nekem amugy vegig kedvenc karakterem sztem oriasi ahogy vegig hozta magat) szoval oke h o elvitte a balhet, de azert alex nem kap semmit hogy lelott vagy 5 embert meg tuszul ejtett vagy 20at? :lol:
De mar csak elisa miatt is erdemes nezni a 3.evadot :sziv:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. május 25., szerda 10:48

Kurvajó volt ez is :lol: már be is támadták mert "nekiment" a transzneműeknek....jézus gyere le :lol:
Kép

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. május 24., kedd 20:50

Ricky nagyon nagy kedvenc, és szerintem is elég erős volt a SuperNature, de a Humanity jobban tetszett.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. május 24., kedd 20:09

Ma került fel a Netflixre Ricky Gervais új specialje. Jó szívvel ajánlom. Én szerintem még ma újrázom :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. május 24., kedd 16:31

Edes istenem BCS megint produkalt egy 10/10es reszt.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. május 22., vasárnap 10:20

Chainsaw Man

Talán a 2022-s év legjobban várt animéje Nálam. :coffee: Mappa készíti, szóval látvány és zene téren elég erős lesz szerintem a sorozat. Októberben indul és 24 részes lesz.

Egyébként az idei év elég lagymatag anime szempontból, van pár sport anime ami matinének nem rossz, mint pl.:
- Ao Ashi
- Love All Play
- Blue Lock fog mér érkezni, mondjuk az nagyon várós.

Aztán ugye most jött ki a The Rising of the Shield Hero 2.évada, dehát olyan szinten dögunalmas, hogy a 2. résznél tovább egyszerűen nem tudok jutni.

Amit nem tudok eldönteni, hogy jó-e az a Tomodachi Game(Picit hasonló a Squid Game-hez), a karakterek egy-két kivétellel nem rosszak, a történet is viszonylag jó tempót vesz fel, 7 rész van kint, végigfogom pörgetni, mert kíváncsi vagyok a végkifejletre.

Ami most egyébként megfogott az a Spy x Family, mindenképpen érdemes ránézni.

Anime mozifilmek közül pedig nagyon várós a Jujutsu Kaisen 0., hogy elérhető legyen, ugye az decemberi movie volt, úgyhogy igyekszem a spoilereket kikerülni.


Manga téren a:
Black Clover ment 3 hónap pihenőre (mondjuk az utolsó fejezet utolsó oldala, huhh bmeg. Libabőrös.)

Ugye fut még a Dragon Ball Super manga, kicsit túlvan már tolva, viszont aminek örülök, hogy behozták Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bardockot. Havi 1 fejezet, gyorsan lepörgetem, egy napon szokott általában mangaplus-on megjelenni a:
Borutoval /Naruto gyermeke/, hát ezt olyan olvasni, mintha vallatnának, de kíváncsi vagyok, hogy mi lesz itt a végén. Azért a Naruto nyomába nagyon nem ér fel, az itteni ellenfelek is elég megmosolyogtatóak egy Madara, Obito, Kaguya trióhoz képest és akkor ugye ottvolt még Itachi karaktere is.

Heti megjelenésűből pedig amiket olvasok: My Hero Academia, Jujutsu Kaisen.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 20., péntek 10:48

halamadrid írta: Volt nemrég valami hír, hogy egy gyerekbarát közösség vagy mi kiborult mert az összes netflixes Marvel sorozat (köztük az R besorolású Punisher meg ugye a DD is) felkerült és jönnek a "mást várták a Disneytől" meg "elhagyják az elveiket" faszságok, szóval hátha a régi mintájára csinálják meg ezt az évadot is. (persze még nincs bejelentve, de bűn lenne kihagyni)
Mast vartak a diznitol?
A nyiltan antiszemita walt es csapata? :kalapos:
Ja tudom ami regen volt csak akkor szamit, ha a mai propagandaba bele lehet illeszteni :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 20., péntek 9:57

Volt nemrég valami hír, hogy egy gyerekbarát közösség vagy mi kiborult mert az összes netflixes Marvel sorozat (köztük az R besorolású Punisher meg ugye a DD is) felkerült és jönnek a "mást várták a Disneytől" meg "elhagyják az elveiket" faszságok, szóval hátha a régi mintájára csinálják meg ezt az évadot is. (persze még nincs bejelentve, de bűn lenne kihagyni)
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. május 20., péntek 7:27

Az egészen fasza kis sorozat volt, de akkor ez is mehet a Disney egydimenziós világába. Rip.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 19., csütörtök 23:13

soadroli írta: A ‘DAREDEVIL’ series is in the works at Disney+. :shifty:
:salute: :salute: :salute:

Hogy mióta várok én erre :'(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. május 19., csütörtök 23:11

A ‘DAREDEVIL’ series is in the works at Disney+. :shifty:
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. május 18., szerda 8:48

Tatiana?
Hát akkor nézni fogom!

A végén ahogy vitte a pasit az ágyba :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég