Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 12., szerda 12:11

mocsok írta: Ti milyen kép beállításokkal nézitek a sarkanyokat hogy nem csak a 20 százalékát latjatok a filmnek?
Nem engedjük az asszonyt, hogy a TV elé álljon. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. október 12., szerda 11:59

Ti milyen kép beállításokkal nézitek a sarkanyokat hogy nem csak a 20 százalékát latjatok a filmnek?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. október 11., kedd 20:09

A sárkányos szerintem továbbra is gyenge, kevés a hangsúly a sárkányokon, a kölykök annyira jelentéktelenek hogy amikor emlegetik őket azt sem tudom melyikről van szó.

Viszont a Viseryst játszó színész kumma jó, az egész évadban de ezért a részért meg kellene kapja az Emmyt.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. október 11., kedd 11:39

Én biza találtam egy 1080p "adást", aztán ott meglestük :mrgreen:
Angol sub rendben volt.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 11., kedd 9:36

Mickey írta: Bleach TYBW

Első megvolt !

Ennyi év után is...Mikor megjelentek Ichigoek, majd jött a classic muzsika ! :iszunk: :happy:
Látvány, számomra pazar. Mostanság tekertem le az egészet újra, és durva, hová jutott a világ.
Humor adja, hangulatra nem lehet panasz. Egyből belecsaptunk a lecsóba, ami a sztorit illeti !
Nem volt finomkodás.
Disney+-n mégse érkezett hozzánk?

Fuck, pedig reménykedtem benne, hogy ott tudom megnézni az első részt. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 11., kedd 8:39

géza írta: Halfkey:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem zsenialis. Bemutatja, hogy valojaban Alicent soha nem akart megbekelni, es a szive melyen nyilvan o is tudja hogy a nyomorek fia semmi profeta, de kellett neki egy urugy, ami moge elbujva ujra nyomni tudja a sajat erdekeit.
Szerintem meg pont nem ezt mutatjaSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!, ha soha nem akart megbékélni jusson erre magától, ès felesleges az egész jelenet. Utálom mikor hatalmas filmek/franchiseok sora kommunikációs hibákon múlik, szerintem ezek full gagyi megoldások. Nyilván pont az a szó hogy Rhaynera vagy daughter nem fért bele a szövegbe, micsoda véletlen - ja nem, így kényelmes megírni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. október 11., kedd 8:37

Sárkányok haza.

Telexes cikkből van, de én is ezen gondolkodtam, meg az előző részhez.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! “Na, egy sárkányológus (dracológus?) magyarázza már el nekem, hogy ha egyszer ugyanabban a részben Aemond zsír új sárkánya, Vhagar követi a gazdit az ismeretlenbe, amikor elindulnak Királyvárba, akkor Laenor sárkánya, Tengerfüst miért nem száll Laenor után? Vagy ezeket a cgi-hüllőket le lehet rázni egy új séróval? Ezt majd valamelyik hátralevő résznek meg kellene magyaráznia”.
Nekem sem tetszett az új rész vége. Kb az a gyújtópont, Azért lesz az egész tánc, mert minden harmadik örököst ugyan úgy hívnak.. ne már..
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. október 11., kedd 8:22

Halfkey:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem zsenialis. Bemutatja, hogy valojaban Alicent soha nem akart megbekelni, es a szive melyen nyilvan o is tudja hogy a nyomorek fia semmi profeta, de kellett neki egy urugy, ami moge elbujva ujra nyomni tudja a sajat erdekeit.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 10., hétfő 23:54

Rendben volt, de nekem az egészet elcseszte a vége. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Alicent már kezd megbékélni, és egy ilyen félreértés miatt hogy Vyseris nem is hozzá beszél, nem is arról az Aegonról, most ezt felhatalmazásnak veszi hogy a király meggondolta magát és az ő vonalát akarja a trónon. Ez szerintem gyenge megoldás volt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 10., hétfő 23:33

Konkrétan all time top szintű pillanatok voltak benne. Ez a rész az egész franchsie egyik legerősebbje volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. október 10., hétfő 21:58

ferni írta: Én nem értem hogy lehet vmi ilyen jó mint a Sárkányok Háza :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyszerűen elképesztő, Paddynek oda kell adni az összes létező elismerést, szavak nincsenek rá, hát mikor bevonult a trónterembe, óriási jelenet, szavakba nem tudnán önteni mennyire badass volt :mrgreen: Imádom ezt az egészet :mrgreen:
Tényleg zseniális rész, engem teljesen berántott hetek óta már . :agree:

Ha követik a GoT trendet a következő rész lesz az igazi katarzis, már alig várom.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. október 10., hétfő 21:57

Sárkányok Háza

Zseniális volt ez a rész újfent.
Az egyik legjobb jelenetről pedig

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! nyilatkoztak a készítők,hogy mikor leesett a korona, Matt Smith improvizált azzal,hogy felveszi es feladja a batyjara a koronát. Viszont annyira erzelemdusra sikerult ez a jelenet,hogy vegul benne hagytak,es inkabb kivagtak a kesobbi vacsorarol a Daemon asztali beszédét,mert a korona felvétel mindent elmondott. Egyszerűen zseniális szerintem az egész.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. október 10., hétfő 18:25

Bleach TYBW

Első megvolt !

Ennyi év után is...Mikor megjelentek Ichigoek, majd jött a classic muzsika ! :iszunk: :happy:
Látvány, számomra pazar. Mostanság tekertem le az egészet újra, és durva, hová jutott a világ.
Humor adja, hangulatra nem lehet panasz. Egyből belecsaptunk a lecsóba, ami a sztorit illeti !
Nem volt finomkodás.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. október 10., hétfő 18:18

haszi írta: A mai rész a Sárkányok házából lement szinkronosan is, vagy csak felirattal? Eddig minden héten a délelőtti órákban már kint volt a "polcokon" a szinkronos verzió és most csak felirattal van, angolul. Felirattal se jelent gondot a GoT-ot is úgy néztem, viszont itt már megszoktam a szinkronos hangokat :mrgreen: Csak azért kérdezem, hogy érdemes várni rá és kikerül csak idő kérdése, vagy az HBO-n is csak felirattal ment le? :hmmm:
Van pedig Hbo Maxon szinkron a részen.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: haszi » 2022. október 10., hétfő 17:03

A mai rész a Sárkányok házából lement szinkronosan is, vagy csak felirattal? Eddig minden héten a délelőtti órákban már kint volt a "polcokon" a szinkronos verzió és most csak felirattal van, angolul. Felirattal se jelent gondot a GoT-ot is úgy néztem, viszont itt már megszoktam a szinkronos hangokat :mrgreen: Csak azért kérdezem, hogy érdemes várni rá és kikerül csak idő kérdése, vagy az HBO-n is csak felirattal ment le? :hmmm:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 10., hétfő 12:51

Én nem értem hogy lehet vmi ilyen jó mint a Sárkányok Háza :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyszerűen elképesztő, Paddynek oda kell adni az összes létező elismerést, szavak nincsenek rá, hát mikor bevonult a trónterembe, óriási jelenet, szavakba nem tudnán önteni mennyire badass volt :mrgreen: Imádom ezt az egészet :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. október 10., hétfő 9:23

tubatibi írta: Bleach - Thousand Year Blood War

A Final Arc következik, rengeteg előzetes van, tegnap is kijött egy, hát mit ne mondjak nem finomkodtak a készítők, ha az egész anime olyan lesz, mint az előzeteseken akkor méltó lezárást fogunk kapni, mivel már olvastam a mangát ezért nagyon kíváncsi vagyok, hogy bizonyos jelenetek hogy lesznek meganimálva és nagyon reménykedem benne, hogy nem gyerekbarátként.
Ywach pedig egy állat. :agree:


Solo Leveling

Talán számomra ez a legjobban várt anime, szörnyes anime, menő főkarakterekkel, mindenképpen érdemes lesz ránézni.
A Bleach animéban remélem kifejtenek több dolgot is Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! pl. meghalt/halálán volt jónéhány kapitány, erre 5-10 résszel később csak-úgy visszatértek felpimpelve, Ywach-ról meg úgy ámblokk a csatlósairól bővebb bemutató, flashback, stb... ezt az arc-t a mangában szerény véleményem szerint nagyon összecsapták. Talán anno volt is egy hír arról, hogy a szerzőnek megmondták: 1 vagy 2 hónap alatt fejezze be a mangát.

A Solo leveling mangában király volt, remélem ebben is az lesz.

Tower of God-ról van valami info? Emlékeim szerint az 1. évad jött csak ki, a mangából új rész még mindig nem jött ki, a mangaka betegsége miatt...

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 10., hétfő 1:43

tubatibi írta: Mi a tosz volt ez az Éjjeli vérfarkas a Marveltől? :lol:
Passz. A kritikusoknak tetszett, de hogy mi?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. október 9., vasárnap 10:38

Nem is olyan rég fejezetem be a Bleachet. Időről időre, előkerül...mint a Hunter X Hunter vagy mások.
Kibsztt jól fest ez az új arc, és igen hosszú is lesz, ha minden jól megy addig...
A főcímdal pedig továbbra is király ! :salute:

Más:kicsit off.
Most végeztem ki a "Belle: The Dragon and the Freckled Princess." c. egész estés művet.
(párszor nekifutottam)
Hosodanak van pár jól sikerült alkotása, ez sem kivétel a számomra. Zseniális képi világ, fülbemászó dallamok ( nagyszerű hangja van az énekesnek ) és természetesen érzelmes, túlfűtött, a sztori pedig merít a nyugati meséből.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. október 9., vasárnap 10:27

tubatibi írta: Bleach - Thousand Year Blood War

A Final Arc következik, rengeteg előzetes van, tegnap is kijött egy, hát mit ne mondjak nem finomkodtak a készítők, ha az egész anime olyan lesz, mint az előzeteseken akkor méltó lezárást fogunk kapni, mivel már olvastam a mangát ezért nagyon kíváncsi vagyok, hogy bizonyos jelenetek hogy lesznek meganimálva és nagyon reménykedem benne, hogy nem gyerekbarátként.
Ywach pedig egy állat. :agree:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha tényleg odateszik magukat, akkor az rohadt menő lesz, amikor As Nodt szétbassza Byakuya-t. :lol:
Holnap debütál Disney+on, elvileg nálunk is.
A korábbi évadok pedig Október 26.-án kerülnek fel állítólag.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég