Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 8., vasárnap 11:37

miro. írta: Hehitonak ez a fontos pedig.
Kivalaszt egy 2000 euros fullhalgatot,megnez rola 900 cikket meg osszehsonlitast,aztan megrendeli a 40 euros utanzatot. :mrgreen: :sziv:
600ert. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 8., vasárnap 11:09

cart írta: Remélem azt senki nem hiszi el hogy 2 kocka gyerek a kisszobából teljesen maguktól uralták le a magyar online média felületeket. Valószínű komoly management csapat áll a háttérben akik minimum tanácsokkal látják el őket.
Hisz elmondják a filmben mikor és kik álltak be a project mögé. Én az elejétől követem őket, bár egy idő után annyi lett a kontent, hogy én már csak a videókat néztem meg, a stream részét nem. Kettő dolog példa értékű és megsüvegelendő bennük. Végig mindig transzparensek voltak és őszintén elmondtak mindent a követőiknek, legyen az jó vagy rossz. Mikor milyen szponzor álltal jöttek össze dolgok mik voltak saját zsebből stb.. A másik a befektetett munka és áldozat. Pisti el is mondta, ha egyedül csinálja most sehol nincs, neki nem lett volna ennyi akarata mindig menni tovább. Ami áldozatokat meghoztak és a befektett meló, ha másból nem, ebből pár fiatal tanulhatna ezt azt.

Nyilván minden sikeres vállalkozásnak legalább annyi "rajongója" van mint ahány utálója, ez most itt is látszik. Az értelmes kritikával nincs baj, de sokan csak azért utálnak valamit mert nem Ők csinálták meg.

Rég eljutottam oda, hogy nem nézek tv-t, csak sportot de azt is sokszor inkább streamekről, én megfizetem az eurosport playert minden évben csak a bringa sportok miatt és nézem reklámok nélkül. Amikor időm van leülni nézni valamit akkor felcsapom a YT-ot és van annyi magyar kontent ami érdekes is és lehet nézni, teszem mindezt anélkül, hogy azt keresném hol tudok belekötni egy ingyen nézhető tartalomba amit nem basznak teli reklámokkal meg politikai agymosással. És ami már ez elejétől egy örök igazság, akinek valami nem tetszik, az megteheti, hogy nem nézi, nem kell fikázni, beleállni azokba akik szeretik és nézik, egyszerűen bezárod és tovább mész arra ami érdekel.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 8., vasárnap 11:05

Hehitonak ez a fontos pedig.
Kivalaszt egy 2000 euros fullhalgatot,megnez rola 900 cikket meg osszehsonlitast,aztan megrendeli a 40 euros utanzatot. :mrgreen: :sziv:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 8., vasárnap 10:57

hehetheoriginal írta: Olyan tipik mainstream dolgok, ha vki vmilyen temaba melyre akar menni, akkor nem az o tesztjuk alapjan fog pl laptopot vagy fulest venni,
Mondjuk szerintem nem is azt a célközönséget próbálják megcélozni ezekkel a videókkal, mint amilyen te is vagy ezzel a kényes, extrém sznob hozzáállással.

Akinek az kell, hogy atomjaira bontsák az adott terméket, majd laboratóriumi körülmények között kielemezzék, hogy mi is a helyzet, az meg nyilván nem is náluk keresi a választ a kérdésekre.

Ettől függetlenül a szakmai tudásuk bőven átlag feletti, ha beszélni kell egy termékről. Az alapján meg bőven érdemben ki lehet indulni abból, amit mondanak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 8., vasárnap 10:42

en is elismerem a melot amit beleraknak es a minoseg is ott van.
amugy a magyar yt-n ez nem is kellene, hat herby meg mindig 200k feliratkozoval megel abbol, hogy van egy kutyaja es minden nap elsetal a boltba. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 8., vasárnap 10:38

Hagyjuk mar a radiot bazmeg :lol:
Meg a tv-t.

Jolvanezigy (mar a cime is mindent elmond, bar ott is csak a felszint kapargatjak, vannak szellemi es muveltsegi korlatok, de legalabb fejlodnek), vagy puzsérék minden tipusu dolgai, ha az hianyzik neked, hogy vki nem all bele a temaba.

Ez a vr, ezek tech dolgok, jatekok, ez lenne a fo tevekenysegi kör. Jolvanezigy. Olyan tipik mainstream dolgok, ha vki vmilyen temaba melyre akar menni, akkor nem az o tesztjuk alapjan fog pl laptopot vagy fulest venni, ok ket srac, akik eloszor ertek el arra a szintre, hogy masok , sokan nezek, ahogy jatszanak. Nagyban koszonheto a rage jatekoknak az elejen, az vicces volt, nekem pl az hianyzik, sok tartalom manapsag, nyilvan unalmas lesz hosszutavon, mert nincs uj, nincs kulonleges. De ez nem az o hibajuk, ok szepen osszeraktak a ceguket es jol megelnek belole.
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 8., vasárnap 10:27

cart írta: Remélem azt senki nem hiszi el hogy 2 kocka gyerek a kisszobából teljesen maguktól uralták le a magyar online média felületeket. Valószínű komoly management csapat áll a háttérben akik minimum tanácsokkal látják el őket.
Remelem nem hiszed,hogy 10 evvel ezelott egy darab iphoenal az agyban kamerazva nem all be moged csak ugy egy management.
Plusz ha egy ido utan beallt,az se veletlen,es nem a ket szep szemukert.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: cart » 2023. október 8., vasárnap 10:17

Remélem azt senki nem hiszi el hogy 2 kocka gyerek a kisszobából teljesen maguktól uralták le a magyar online média felületeket. Valószínű komoly management csapat áll a háttérben akik minimum tanácsokkal látják el őket.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 8., vasárnap 10:12

Fogalmam sincs kik ezek, nevüket sem hallottam eddig.

De ahogy beleálltatok a szerencsétlenbe akinek nem tetszenek, az tényleg szektás volt :D

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 8., vasárnap 9:39

Remy írta:
miro. írta: de pl nekem ezert is kicsit unalmas.
Ezzel nincs is semmi gond. Ha konkrét reggeli műsorról van szó, én se nézek utólag mindegyikbe bele. Ha nem érdekel a téma, akkor fölös.

Ahogy a játékokba se.
Abszolut.
Ami nekem amugy kurva szimpatikus volt meg,az a playboy utani felismeres,hogy ok nem ilyenek,nem kell nekik ez a vilag,nem erzik jol magukat ebben,igy maradnak inkabb az o sajat eletuknel.
10-bol 9 azonnal ment volna a blikkbe meselni az elso dugasarol.
Ok meg szepen hatrebb leptek.
Erettek nagyon.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 8., vasárnap 9:35

miro. írta: de pl nekem ezert is kicsit unalmas.
Ezzel nincs is semmi gond. Ha konkrét reggeli műsorról van szó, én se nézek utólag mindegyikbe bele. Ha nem érdekel a téma, akkor fölös.

Ahogy a játékokba se.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 8., vasárnap 9:31

hehetheoriginal írta: Sztem aki nem birja oket, az a happyhourban levo full general semmi rizikos kinyilatkoztatast nem tevo, semmilyen temaba igazan beleallni nem mero dolgok miatt mondja ezt.
Es ebben van valami, sztem tul sokat akartak, mindenhez nem lehet erteni, minden temaban nem lehet otthon lenni
Ez +1.
A temakat latom,hogy sokszor erdekesek,de amikor belehallgattam akkor nem volt annyira mely,szakmai,uj vagy erdekes. Hanem inkabb egy altalanosabb,korvonalakban a temat erinto gondolatmeneten mennek vegig. Amivel nincs gond,mert ez sokaknak az aktualis temaban a velemenye,illetve valoszinu az ovuke is,viszont engem nem kot le.
Aki oket nagyon szereti,es ezaltal is kicsit az eletukben akar lenni,azokat eltudom hinni,hogy nagyon lekoti.

Remy adom amit leirtal. Ok eldontottek,hogy nem probalnak ilyen temakban kicsit elesebb vitakat generalni. Az ok is ertheto amit emlitettel. Nem er nekik annyit,hogy ez miatt megosztoak legyenek,de pl nekem ezert is kicsit unalmas.

Ezek mellett nalam teljes az elismeres.
Nagyon ugyesek.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 8., vasárnap 9:27

miro. írta: Viszont a mogottes tudas,az ut,a szakmaisag,az energia,az alazatossag,az allando fejlodesre valo hajlam becsulendo es ez miatt tudnak itt tartani.
Aki ezt nem látja/tudja, annak fölös is érvelni. Sokszor minőségibb melót raknak le, mint, amit a TV-ben lát az ember, csak töredék pénzből.

Pláne annak, aki megsértődik, meg személyeskedésnek veszi a hozzászólásokat, miután le szekta tagozta azokat, akik kedvelik őket. :hmmm: :lol:
hehetheoriginal írta: az a happyhourban levo full general semmi rizikos kinyilatkoztatast nem tevo, semmilyen temaba igazan beleallni nem mero dolgok miatt mondja ezt.
Melyik random reggeli rádiós műsorban álltak bele a témákba a "nagyok"? Mert ez lényegében az akar lenni, csak nem rádióban, hanem Twitchen, arccal.

Másrészt 2023-ban, ha a téma olyan és mélyebbre mész, beleállsz, olyan szinten kibaszhatsz magaddal, hogy ér annyit? Látjuk mi van... Másrészt mindig elmondják, ez a véleményük, így látják/gondolják, és ezzel senkit nem meggyőzni akarnak, hogy ez a helyes vagy ez a jó. (mint pl. te :mrgreen: )

Napokban, random görgetem a twittert, látom, hogy valaki kommentelt egy poszthoz, amiben egy tag leírta a véleményét, hogy a kövér nőknek nem áll jól a cicanadrág. Ebből az lett, hogy egy random nő már a tag munkahelyének írja a levelet, hogy milyen egy ********** gyökér az egyik alkalmazott, konkrétan kiakarja rúgatni.

Szélsőséges példa, de tudjuk, hogy mennyi idióta van a neten, és mindenre képesek, csak mert a vélemény nem egyezik. Ér ennyit? Dehogy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 8., vasárnap 9:17

Sztem aki nem birja oket, az a happyhourban levo full general semmi rizikos kinyilatkoztatast nem tevo, semmilyen temaba igazan beleallni nem mero dolgok miatt mondja ezt.
Es ebben van valami, sztem tul sokat akartak, mindenhez nem lehet erteni, minden temaban nem lehet otthon lenni , mert nincs annyi ido a vilagon.(nyilvan en pl ertek mindenhez, de nem azert mert utananezek, hanem mert igy szulettem, de ez ritka :kalapos: )

De mint szorakoztato musorok, inkabb ezzel legyen elfoglalva vki gyereke, mint beszivjon az iskola mogotti padon mondjuk
Ez a doksi sajat magukrol azert kicsit nagykepu, de ertem mit akartak vele, mintegy ajandek, meg nem osztott infok a kozossegnek.
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 8., vasárnap 9:11

Ez megint az,hogy sokan nem latjak mogotte a melot,csak azt hogy sok a hulye aki koveti oket,es semmi teljesitmeny amugy nincs mogottuk,plusz meg nem is szimpatikusak.

Nekem van ami erdekes toluk,vagy pl ha veszek jatekot ps5re (spiderman,assassin creed) akkor mindig ranezek naluk.
Szeretem ahol a sorozatokat kibeszelik,vagy pl parom imadja a horror jatekos vegigjatszasokat. Szeretem amikor bemutatnak valamilyen szamtech cuccot is.

Pl viszont a happy hourt meg sose neztem vegig,neha-neha bele hallgattam,de nekem ahhoz sokszor kicsit egyszerubb,altalanosabb velemenyuk van,hogy engem az erdekeljen vegig.

Viszont le a kalappal amit osszeraktak,emlekszem amikor ekezdtek es nezegettem par teches videojukat.
Ilyen fiatalon,ennyire tokeletesen menedzselve,szakmai tudasuk oriasi, egy teljesen uj utat bejarva idaig eljutottak..Soha nem tudnam toluk sajnalni. Nyilvan nekik is kell “valamilyennek” lenni. Ez valakinek szimpatikus,valakinek nem. Viszont a mogottes tudas,az ut,a szakmaisag,az energia,az alazatossag,az allando fejlodesre valo hajlam becsulendo es ez miatt tudnak itt tartani.
Rengetegen probalkoznak,de a negyedet nem birtak megcsinalni.
Kialakitottak egy arcot,egy brandet,egy nevet. Ez ami nagyon nehez,foleg ma,amikor az internet”nepe” nem kegyelmez senkinek.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. október 8., vasárnap 8:56

untouchable írta: Amúgy ismételten egyetlen érvet sem tudtatok írni az ellen, amit az első kommentemben írtam róluk
Meg regebben ha a radio a Petofin maradt es reggel Harsanyi Levente beszelt, kb fel perc utan ereztem, ahogy megy fel a vernyomasom, annyira ruhellem a csavot. Idegesit amit mond, ahogyan mondja, humortalan, kinos az ember (de nem az a jo fajta cringe). Meg csak azt se lehet mondani, hogy a barcas dolgai miatt, mert sose neztem sport1-et. Hiaba jonne valaki olyan ervekkel, hogy de hat milyen jo volt a Luxorban :mrgreen: , semmit nem valtoztatna a velemenyemen.

Ugyanez a gameplay kapcsan is, azert nez meg valaki X embertol egy jatekot es nem Y-tol, mert X-nek jobban bejon a stilusa, a humora, a szemelyisege. Az elso kommentedbol lejon, hogy te a VR-osokat nem kedveled, amivel nincs semmi gond. Csak nem ertem, hogy milyen erveket varnal el, amitol ez megvaltozna. Ha valaki szerint vicces, szerinted meg nem, azon nagyon nincs mit ervelni vagy vitatkozni.

Jatszottak 400+ jatekkal, aminek a nagy resze azert nem rage game, van egy 1500 reszes reggeli musoruk amiben beszelgetnek szinte mindenrol (vagy aki nem kedveli oket, szerinte semmirol), podcast beszelgeteseket csinalnak, de voltak utazos videok, filmes/sorozatos ajanlok/kibeszelesek, szabaduloszobas videok meg meg egy csomo minden (de te is tudod, nezted a filmet :kalapos: ), szoval azt se lehet mondani, hogy 10 eve ugyanazt az egy dolgot csinaljak. Ha a sok szponzor video zavar a tech-en, ott a shortcuts csatornajuk.

Maximum azon lehet (erdemes egyaltalan?) vitatkozni, hogy miert dokumentumfilm a cime. Egy atlag 8-10 perces videonal azert sokkal tobb benne a munka meg a forgatason is tobb kulsos ember dolgozott. A video alatti leirasban ott volt, hogy mirol fog szolni, arrol szolt. Nyilvan a sajat kozonseguknek szolt, a sajat csatornajukra tettek fel. Vagy ki kellett volna csinalja? A TV2? Esetleg raven croaks? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. október 8., vasárnap 1:51

Hasonló kategóriában kik tolnak minőségi tartalmat Magyarországon és külföldön szerinted? Érdekelne, Nekem/Nekünk a VR az, nyugodtan linkelj be pár csatornát, lehet egy azon véleményen keszünk.

Akik egy Michael Myers figurát is úgy mutatnak be, hogy leesik az állad.
Jó konteteket tolnak szerintem és minőséget.

A stílusok olyan, amilyen, de valószínűleg bárkit a világon odaültetnénk és lennének irigyek, olyanok akik nem értenek egyet, de ezzel nincs baj.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. október 8., vasárnap 1:24

dzsi91 írta:
untouchable írta:

Igen-igen, elismerem, igényes és profi… Csak nagyon kínosak a fiúk.
Szóval elismered,hogy igényes és profi de te nembírod őket ezért mindenkinek a kurva anyját :lol: Meg jösz itt a szektamentalitással egy kikúrt focicsapat fórumán ahol konkrétan rituálisan égetünk el mindenkit aki rosszat mond egy csapatról a világ másik feléről amihez amúgy semmi közünk nincs :lol:

Felfogtuk jól beolvastál két kockának akik amúgy egész fasza vállalkozást csináltak egy hobbiból. Főleg ha megnézzük azokat akikkel indultak. Szirmai akit szintén szeretek kb ugyanabban a szobában van 10 éve néha lecseréli az intróját.Dancsó is ugyanazt a szart tolja évek óta csak vett egy házat ezért változott a háttér.Ezek meg márazthiszem a 3ik stúdióban tolják a kis hálószoba után amiből indultak reggeli műsort csinálnak timeout podcast stb.
Meg persze, hogy nem értik, hogy lettek ilyen sikeresek mert full átlag arcok. Mit szeretnél hallani, hogy ők tudták, hogy berobbannak egy catmario videoval?

De mondom külföldre ne is menj ha téged a vr csatorna kiakaszt.
Németországban az igényes közönség egy exnarkós targoncásból csinált milliárdost akinek az a kontent, hogy reagál a reakcióvideókra meg néha beleböfög belefingik a streambe.Vagy éppen eldurrogtatják egy kissebb ország költségvetését fifapontokra.

külföldön még sikeresebbek lennének ennyi melóval.
Az első bekezdés jogos. :D
Szirmai béna, Dancsó egy csicska volt világéletében. Bár bevallom utóbbit 8-10 éve néztem és még viszonylag kedveltem is.
A sok munka még nem jelenti azt automatikusan, hogy jó is amit csinálsz. Ez egy rossz érv volt.
Amúgy tisztelet, hogy érveltél és nem személyeskedsz. 👏
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 8., vasárnap 1:16

untouchable írta:
dzsi91 írta:

Kicsit azért járd körbe a youtube-ot az ilyenek előtt. Érdemes megnézni, hogy a többi országban a sokfeliratkozós csatornák mennyi melót is fektetnek bele, hamár maga a tartalom nemis tetszik amit csinálnak de kb stúdióminőségben dolgoznak már és elég sokmindennel próbálkoznak folyamatosan, hogy ne ragadjanak le a catmario szinten.
Igen-igen, elismerem, igényes és profi… Csak nagyon kínosak a fiúk.
Szóval elismered,hogy igényes és profi de te nembírod őket ezért mindenkinek a kurva anyját :lol: Meg jösz itt a szektamentalitással egy kikúrt focicsapat fórumán ahol konkrétan rituálisan égetünk el mindenkit aki rosszat mond egy csapatról a világ másik feléről amihez amúgy semmi közünk nincs :lol:

Felfogtuk jól beolvastál két kockának akik amúgy egész fasza vállalkozást csináltak egy hobbiból. Főleg ha megnézzük azokat akikkel indultak. Szirmai akit szintén szeretek kb ugyanabban a szobában van 10 éve néha lecseréli az intróját.Dancsó is ugyanazt a szart tolja évek óta csak vett egy házat ezért változott a háttér.Ezek meg márazthiszem a 3ik stúdióban tolják a kis hálószoba után amiből indultak reggeli műsort csinálnak timeout podcast stb.
Meg persze, hogy nem értik, hogy lettek ilyen sikeresek mert full átlag arcok. Mit szeretnél hallani, hogy ők tudták, hogy berobbannak egy catmario videoval?

De mondom külföldre ne is menj ha téged a vr csatorna kiakaszt.
Németországban az igényes közönség egy exnarkós targoncásból csinált milliárdost akinek az a kontent, hogy reagál a reakcióvideókra meg néha beleböfög belefingik a streambe.Vagy éppen eldurrogtatják egy kissebb ország költségvetését fifapontokra.

külföldön még sikeresebbek lennének ennyi melóval.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. október 8., vasárnap 0:51

dzsi91 írta:
untouchable írta: Adjanak hálát, hogy ilyen igénytelen a magyar youtube fogyasztó, ezzel a teljesítménnyel még talán Afganisztánban sem futottak volna be.
Kicsit azért járd körbe a youtube-ot az ilyenek előtt. Érdemes megnézni, hogy a többi országban a sokfeliratkozós csatornák mennyi melót is fektetnek bele, hamár maga a tartalom nemis tetszik amit csinálnak de kb stúdióminőségben dolgoznak már és elég sokmindennel próbálkoznak folyamatosan, hogy ne ragadjanak le a catmario szinten.
Igen-igen, elismerem, igényes és profi… Csak nagyon kínosak a fiúk.
Hala Madrid y nada más 🤍


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég