Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. február 2., vasárnap 14:14

Ez a Black Sails nem rossz .

Nincs benne a Spartacus-féle hentelés, de azért a Starznál rohadtul értenek a kosztümös drámákhoz.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 2., vasárnap 13:57

: Dexter,24,Suit :hmmm:
24-et nem láttam, de a Dexter az egyik legjobb sorozat, azzal nem járnál rosszul szerintem.
A Suits is rohadt jó, hiába nincs annyira hypolva.
Igazából szerintem akármelyiket kezded, jól jársz, de Dextert erősen ajánlom.


Közben befejeztem a Drót 1. évadát, rohadtul tetszik, jól össze van rakva, és amilyen élethűen ábrázolva van az egész, meg amilyen feelingje van. :sziv:
Ha hasonlóan jó lesz a többi évad is, akkor lehet lesz 1 sorozat ami megközelíti a Breaking Badet.
De csak megközelíti, azt megelőzni nem lehet. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 2., vasárnap 13:43

: Dexter,24,Suit :hmmm:
24 és mire végzel jön a legújabb évad (május). Hacsak nem úgy darálod, mint annó én :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 2., vasárnap 13:42

The Originals 1x12
Ez a sorozat egyre jobb és jobb - bár még nagyon az elején járunk. Amit most (előző rész végén) is előhúzta a "kalapból" és az most tovább folytatódott... elején kicsit féltem, hogy nem lesz olyan jó ez a sorozat, de hál Isten nagyot tévedtem. Azért remélem valamikor a vérfarkasokat is behozzák a képbe, hogy Hayley szállal is történjen valami.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kíváncsi leszek, hogy Celeste mit művel a tőrrel? mivel még ott a másik kettő feltámasztott hatalmas erővel bíró boszi is, még ha Papa Tundét meg is ölte egy nagyobb gonosz érdekében... nagy csaták lesznek itt. és jó/jobb is, hogy nagyobb / magasabb szinten művelik ezeket: ősi vámpírok ellen hatalmas erővel bíró boszik.


Suits 1.évad
Tagnap elkezdve, most be is fejezve. Háát ez pont jó volt. SZÁMOMRA kicsit hasonló, mint a RTL által adott zsarus sorozatok (csak azoknál jobb), csak annyi különbséggel, hogy itt ügyvédek a főszereplők - minden rész egy ügy. A szereplők is nagyon jól meg lettek válogatva, Harvey titkárnője is nem csak egy mellékszereplő, hanem egy fontos láncszem a gépezetben - és azok a poénok amiket mondogatott néha... jó karakter. remélem hamar folytatja majd a TV2 a 2.évaddal... :/
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mike viszont hatalmas gondban lesz. Sejtettem, hogy valamikor le kell buknia, vagy valami folytán valaki beköpi őt... és adta magát hogy a (volt) haverja tegye ezt. Elhallgatta a kapcsolatot, hát most pórul jár. de remélem nem lesz belőle gond, úgy is Mike a(z egyik) főszereplő, muszáj valahogy a cégnél maradnia. anno mondjuk a Castle és a Mentalista sorozatokban is volt, hogy a főszereplők valamiért elhagyják a "céget", de x rész után valamiért visszajönnek!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 2., vasárnap 13:10

BBarni írta: Úgyhogy, most megint sorozat nélkül maradtam, most ezeken gondolkozom: Dexter,24,Suit :hmmm:
Meg is van a megoldás. Egyik legjobb sorozat, amit láttam. :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 2., vasárnap 12:36

Sons of Anarchy
6 évad

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ki mondtá, hogy jó lett a vége, ki mondtá? :mrgreen:
Pont itt írta valaki, hogy jó lett a vége, nem tudom én nagyon sajnáltam Tarát...(vagyis inkább a gyerekeit), mondjuk elég brutálisra sikerült Tara megölése, remélem az a pszichopata k.urva hamar kap egy golyót... :vivo:
Én mondjuk végig azt hittem, hogy ez az évad lesz az utolsó, és így az utolsó résznél néztem, hogy na már csak 2 perc, így nem lehet vége...már csak 30 másodperc nem hiszem el, hogy így lesz vége! :lol:
Aztán most nézem, (lehet?) hogy még lesz 7. évad...
Nálam az vitte mondjuk ebben az évadban a pálmát amikor Clay ott a börtönben elkezdett szónokolni a puncikról..azon szakadtam! :lol: :lol:
Az utolsó rész nagyon fasza lett(bár a vége nagyon sokkolt), de úgy egyébként szerintem gyengébbre sikeredett!

Nálam évadonként értékelve valahogy így nézne ki: 1é=7,5 2é=8,5 3é=9 4é=8, 5é=8 6é=7,5
Összességben nagyon jó kis sorozat volt,talán ez a sorozat szopatott meg a legtöbbször! :lol: Szerintem a 7. évad nagyon fasza lesz! B-)
Úgyhogy, most megint sorozat nélkül maradtam, most ezeken gondolkozom: Dexter,24,Suit :hmmm:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 2., vasárnap 11:36

3 napja nézem az Arrow-ot, már a második évadnál tartok, ha beérlek titeket majd jövök egy kis összefoglalóval. :mrgreen:

Nagyon bejön.... :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 2., vasárnap 11:29

Kurt Sutter, a készítő elmondta, hogy az FX tárgyalásokat kezdeményezett a Sons of Anarchy élettartamának meghosszabbítása érdekében, de ezek anyagi okokból szinte biztos, hogy nem vezetnek eredményre. (A 8. évad nyilván esélytelen, szóval tippre hosszabb és két részre szedett 7. évad ötlete merülhetett fel, mint oly sok utolsó szezonjának esetében.)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 1., szombat 21:08

lyó hír: Banshee: jöhet a 3. évad

:rock: :rock: :rock:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 1., szombat 15:11

Arrow 2x03
sztem ez volt talán az eddigi leggyengébb rész

Arrow 2x04
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Végre kiderült hogy ki a titokzatos szőke maszkos csaj. igazából bele sem gondoltam, hogy vajon ki lehet, így meglepetésként ért, hogy egy halottnak hitt csaj az. Viszont kíváncsi leszek hogy fogadja az apa és a tesó a halottnak hitt lány visszatérését.... mert kézenfekvő és gondolom köv részben ki is derül.


Ez a Suits sorozat naggggyon jóó!! tetszik! B-)
ha jól emlékszem itt is írtak róla páran, ennek hatására is szereztem be.
Negyedik részben van is egy epizódszereplő a másik kedvenc sorozatomból, a Grimmből (feka' férfi).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 1., szombat 2:13

tubatibi írta:Az Arrow-ban Walter Steele csak nekem hasonlít Berényi Miklósra, feka kivitelbe? :mrgreen:
Ez jó. :lol:

Nálam pedig Sara Lance (Arrow) sokszor hasonlít a True Detective c. sorozatban szereplő Woody Harrelsonra (Marty). :mrgreen:
Így az egyéb Google képek alapján nem annyira, de a sorozat közben többször is ő jut eszembe róla valamiért.
Főleg az ilyen képek bekevernek így utólag... :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 31., péntek 17:22

Az Arrow-ban Walter Steele csak nekem hasonlít Berényi Miklósra, feka kivitelbe? :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. január 31., péntek 16:49

Szerintem a Lost vége az amit a legtöbben félreértelmeztek és azért utálják, nyugodtan vissza lehet keresni az akkori véleményeket... pedig annál szájbarágósabban nehezen tudták volna elmagyarázni, hogy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a szigeten történt események valósak voltak, sőt ugye páran el is hagyták a szigetet, az utolsó évadban volt az alternatív szál, ami gyakorlatilag egyfajta purgatórium volt. El is mondták, hogy mindenki aki meghal odakerül, és ott nincs idő. A sorozat végén halt meg Jack, akkor került oda, Hurley lett a sziget vezetője vagy mi, Ben meg a segédje, Kate meg a pilóta pedig megmenekültek és elhagyták a szigetet (meg lehet volt még valaki, nem emlékszem már pontosan), de nyilván ugye egyszer ők is meghalnak, ezért is volt azt hiszem a templomban is Kate. Mondjuk nem emlékszem már pontosan, azt tudom mikor ledaráltam, és megnéztem mit írtak róla, a kommentek 90%-ból az jött le, hogy nem értették, és hogy most mennyire gyűlölik a sorozatot, és ezzel a többi rész is szar...
Az meg tényleg érdekelne, mi az a nagyon fontos kérdés amire nem adtak választ és nem lehet nélküle nyugodtan aludni. Vagy egy eleve misztikus, fantasy, sci-fi, meg egyéb elemekkel teletűzdelt sorozattól mégis milyen logikus magyarázatot vártatok volna? Mikor már a harmadik részben a lebénult csávó két lábon járt a szigeten. Tényleg csak az lehetett volna, hogy a balesetben meghaltak, és az egész nem valós. Erre vannak utalások is, először talán mikor Hurleyről derül ki, hogy valami pszichiátrián volt, és hogy csak képzeli az egész szigetet, vagy mikor Locke apja kerül a szigetre, meg mikor a repülőjük roncsát mutatják a vízben, Penny apja ugye megszervezi.
Amúgy rengeteg filmben láthattunk már valami hasonlót. Érdekes, hogy ezek többségét mind méltatják, hogy mekkora fordulat van a végén és mekkora istenkirály, ha egy sorozat, ami hat éven keresztül fut, ezzel él(ne), az mekkora szemétség (lenne). És a Lost ezt nem is csinálta, még is rengetegen ezt hiszik... én hallottam már olyantól is, aki nem is nézte a sorozatot, de mondja, hogy mindenki halott... mondom nem, nézd meg, de-de ő tudja.


Egyébként meg ez a vége. :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 31., péntek 14:03

Lost
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a sorozat legfőbb rejtélyei meg lettek magyarázva számomra,a fináléban pedig Christian elmondja Jacknek hogy minden ami történt velük valós volt és ez akkora nyomot hagyott bennük hogy csak egyszerre tudnak továbblépni , a 6. évad alternatív történései azért történtek így mert ez volt vágyuk pl.hogy Desmondot elismerje Widmore , szerintem szépen le lett zárva
azért jó ez a sorozat mert ennyi évvel a vége után is van miről vitatkoznunk :mrgreen: :)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 31., péntek 13:50

Lost lezaras:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem az baszott fel, hogy minden rejtely magyarazat nelkul maradt. Annyi dolgot hagytak nyitva, ami addig mozgatta a fantaziamat, es vegul egy ilyen bullshit magyarazattal zartak rovidre minent hogy vegulis a purgatoriumban voltak, ahol minden lehetseges es semmire nincs esszeru magyarazat. En itt azt mondtam hogy megbaszhatjak az anyjukat szarazon, es kimentem elszivni egy cigit... :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 31., péntek 13:44

P. Krisz írta:
az utolsó 20 perccel szembeköpték a fanokat
kifejtenéd hogy miért ? lehet spoileres is
nekem teljesen elfogadható volt a vége és a Lost univerzumába is belepasszolt :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a több ezer interjú során, amit jj abrams-szel és lindeloffal készítették, kb 2/3-uk megkérdezte, hogy valós ami történik, nem csak 1) walt elaludt a repülőtéren 2) hurley kómában van 3) meghaltak mind és a purgatóriumban vannak ... 999) xyz.
mindig megcáfolták, és elmondták, h az elejétől kezdve megvan a logikus magyarázatuk a történetre. aztán az utolsó 20 perc... nem is kell tovább magyaráznom.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 31., péntek 13:29

az utolsó 20 perccel szembeköpték a fanokat
kifejtenéd hogy miért ? lehet spoileres is
nekem teljesen elfogadható volt a vége és a Lost univerzumába is belepasszolt :)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 31., péntek 13:10

sonic írta:
Kyller írta:Azért az első 3 évad odavágott rendesen, utána viszont valóban zuhant a minőség....
Szerintem jo volt az vegig, leszamitva a legveget. Ahogy lezartak az valami botrany, aszittem kiutok valakit. :mrgreen:
dettó, nem csak az első 3 évad volt zsír. az utolsó 20 perccel szembeköpték a fanokat, azért sem lett a valaha volt legjobb sorozat, viszont azt a sok érzelmet, megdöbbentést és rejtélyt ami kb 100 másik sorozatban nincs összesen, azt nem lehet elvenni tőlük.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 31., péntek 13:07

Kyller írta:Azért az első 3 évad odavágott rendesen, utána viszont valóban zuhant a minőség....
Szerintem jo volt az vegig, leszamitva a legveget. Ahogy lezartak az valami botrany, aszittem kiutok valakit. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. január 31., péntek 12:22

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!We have to go back... :mrgreen:

Ez még mindig Lost spoiler.

Na igen, talán a legfontosabb...

PS.: Ott azért magamba roskadtam 1-2 napig...

Egyébként a kritikákat elolvasva talán nem is olyan baj.
Azért az első 3 évad odavágott rendesen, utána viszont valóban zuhant a minőség....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég