Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. január 11., szombat 19:26

Én 5 részt láttam, de engem se fogott még meg igazán. Még nem tudom elképzelni hogy mi lesz itt a fő szál :D
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 11., szombat 19:07

ericco írta:Nekem a SoA nem igazán jött be. Ez a kaliforniai motoros bandák világa valahogy nem szimpatikus. 3 részt láttam, de nem hogy beszippantott volna, hanem az egész hagnulat inkább taszít. Korai még kaszálni? :mrgreen:
Három resz alatt ha nem kapott el, akkor lehet nincs ertelme. Ez az alapja :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 11., szombat 19:03

Nekem a SoA nem igazán jött be. Ez a kaliforniai motoros bandák világa valahogy nem szimpatikus. 3 részt láttam, de nem hogy beszippantott volna, hanem az egész hagnulat inkább taszít. Korai még kaszálni? :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 11., szombat 19:00

ateeemadrid írta:
A SoA-t már befejeztem,a Game of Thronest pedig ma fogom befejezni. B-)
Ma elkezdek egy új sorozatot,de nem tudok dönteni a TWD és a BrBa között.Szerintetek melyik a jobb?
Mivel a BrBa kérdés nélkül a legjobb sorozat, így azt. :mrgreen:
Egyébként bármelyiket kezded el jól jársz, mind2 top.


Aki esetleg látta mind2t, melyik a jobb, Sons of Anarchy vagy a Wire? Ugyanis amint befejeztem a Boardwalk 4. évadát, elakarom kezdeni valamelyiket.

Utána viszont nehéz döntés lesz, hogy mit kezdjek el, sajnos a legjobbakként számontartottak közül nagyon sokat láttam.
Nekem a SoA jobban adja, mint a Wire. De ha belefogsz valamelyikbe is, beszippant es azt veszed észre hogy mar a másik sorozatot daralod. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 11., szombat 18:55

Aki esetleg látta mind2t, melyik a jobb, Sons of Anarchy vagy a Wire? Ugyanis amint befejeztem a Boardwalk 4. évadát, elakarom kezdeni valamelyiket.
SoA-ról nem tudok nyilatkozni, a Wire viszont valószínűleg a legjobb dolog, ami a tévé történetében a Breaking Bad előtt történt. 10/10-es sorozat. Mind az öt évad.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. január 11., szombat 18:50

A SoA-t már befejeztem,a Game of Thronest pedig ma fogom befejezni. B-)
Ma elkezdek egy új sorozatot,de nem tudok dönteni a TWD és a BrBa között.Szerintetek melyik a jobb?
Mivel a BrBa kérdés nélkül a legjobb sorozat, így azt. :mrgreen:
Egyébként bármelyiket kezded el jól jársz, mind2 top.


Aki esetleg látta mind2t, melyik a jobb, Sons of Anarchy vagy a Wire? Ugyanis amint befejeztem a Boardwalk 4. évadát, elakarom kezdeni valamelyiket.

Utána viszont nehéz döntés lesz, hogy mit kezdjek el, sajnos a legjobbakként számontartottak közül nagyon sokat láttam.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 11., szombat 18:40

messideco írta:Jelenleg milyen sorozatokat néztek napi illetve darálás szintjén?

Napi szinten: HYMYM, TBBT, FG, Arrow, Californication, GoT
Darálás: BrBa, Nip/tuck, Carnivale, Six feet under, Carnivale, Suits
Heti: TBBT, HIMYM, Arrow, TWD, Sherlock, Castle (magyarul nezem, 4. evad)
Dara: Magyar nepmesek (nagyon rakaptam az utobbi idoben, 3x7 jon), Community (2x7-nel tartok)

Vizsgak utan, azaz februar vegen johet a Breaking Bad es a Nip/Tuck 4. evadja. A sorrend meg elvalik.

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. január 11., szombat 12:43

Első évad, Gods Of The Arena, 2., 3.
Történés szerint így van értelme.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realfan » 2014. január 11., szombat 12:22

Spartacust érdemes a 0.évaddal kezdeni vagy kiadási sorrendben inkább? :D

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. január 11., szombat 11:36

Drake írta:A SoA-t már befejeztem,a Game of Thronest pedig ma fogom befejezni. B-)
Ma elkezdek egy új sorozatot,de nem tudok dönteni a TWD és a BrBa között.Szerintetek melyik a jobb?
BrBa sokkal jobb de ha tudod kezd el a TWD-t is, mert alapjába véve az is egy jó sorozat csak nem üti meg a BrBa szintjét. :)

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 11., szombat 11:28

A SoA-t már befejeztem,a Game of Thronest pedig ma fogom befejezni. B-)
Ma elkezdek egy új sorozatot,de nem tudok dönteni a TWD és a BrBa között.Szerintetek melyik a jobb?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 11., szombat 11:24

Gondolom heti szinten értetted :)
Heti: TBBT, HIMYM, TAHM,
A dara meg remélhetőleg a BrBa lesz. Nem nagyon merek elkezdeni sok újat, mert akkor felemészti minden időm :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 11., szombat 11:20

Jelenleg milyen sorozatokat néztek napi illetve darálás szintjén?

Napi szinten: HYMYM, TBBT, FG, Arrow, Californication, GoT
Darálás: BrBa, Nip/tuck, Carnivale, Six feet under, Carnivale, Suits

A darálásnál kb. ez a sorrend lesz, a BrBa harmadik évada, majd a Nip/tuck 5. évadja következik, majd a Carnivale első évadját is befejezem, így nem válik monotonná :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 18:18

Prison Break: az elso evad zsenialis, 4-szer vagy 5-szor lattam, a masodik is jo, az utolso ketto viszont joval gyengebbre sikeredett.

TBBT:nekem is az elso 3 evad a kedvencem, amikor meg minden a kockasagrol szolt, de azt se lehet orokkevalosagik csinalni. Elobb vagy utobb az ilyen stilusu poenok elfogynak. Az uj szereplok behozasaval pedig egy csomo uj szituacio keletkezett, uj poenok, stb.
Aki szereti a big bang theory-t, annak ajanlom a The it crowd (2006) c. sorozatot.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 10., péntek 18:10

A DBZ még mindig király, és Vegita még mindig a "leg-badass-ebb" anime karakter! :salute:
(Viasat 6)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 10., péntek 18:09

egyébként érdekes, hogy itt sosem olvasok a prison break-ről, mint top sorozat, mert elképesztően magába tudja szippantani az is az embert.
amikor vanilla sorolta a sorozatokat nekem is eszembejutott, pedig nem is láttam.
na jó, de...elkaszáltam 3 rész után. subi-dubi. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 10., péntek 18:06

h3x0r írta:
pheco írta:Lehet tudni amúgy, hogy hány évadot terveznek? Remélem még lesz jó pár.
2 hetes hir: "Komoly The Big Bang Theory-bértárgyalások várhatóak nemsokára, hiszen nem csak a főszereplők szerződése jár le (ők anno nem hosszabbítottak +1 évadra?), hanem a gyártó Warner szerződése is a CBS-szel. Előbb a Parsons-Galecki-Cuoco trióval próbálnak egyezkedni, majd a Nayyar-Helberg duóval. A cél az, hogy ugyanannyi időre, vélhetően a 10. évadig lefixálják őket. Valószínűleg rekordközeli összeget fognak kiharcolni."
Na, helyes, ennek örülök, ha lesz még 3 évad :) Már csak a Friends gárdáját kéne összeszedni még pár évadra, mit nem adnék érte :'(

'shutterisland írta:egyébként érdekes, hogy itt sosem olvasok a prison break-ről, mint top sorozat, mert elképesztően magába tudja szippantani az is az embert.
bár a későbbi évadokban már nagy a kavarodás, meg ilyenek, de szerintem parádés sorozat, nagyon jó sztorival.

bár ha a bb,shield,dexter és társaik valóban annyival jobbak, hogy totálisan elhomályosítják scofield-éket, akkor az nekem csak jó, mert ezek még részben előttem állnak. :)
Imádom a Prison Break-et, kétszer láttam. A Dextert is imádtam, teljesen más amiért szereti az ember. Mind2 szenzációs. Vizsgák után kezdek a BB-t.

szerk: nmate részben egyetértek, viszont most is nagyon szerethető sorozat, én örülök ennek, hogy fejlődtek kicsit. Az is monoton lenne, ha még mindig a kocka poénok pörögnének.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 10., péntek 18:05

Nem rossz részek ezek TBBT-ből, csak egy bajom van vele: monoton :-( Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most valamennyire feldobja ez a Leonard-Penny action, de még mindig kevés. Kicsit vesztett a varázsából az első évek után, amikor még mindegyik akkora kocka volt, mint a ház és nem voltak nők. Szerintem viccesebb volt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 10., péntek 18:03

egyébként érdekes, hogy itt sosem olvasok a prison break-ről, mint top sorozat, mert elképesztően magába tudja szippantani az is az embert.
bár a későbbi évadokban már nagy a kavarodás, meg ilyenek, de szerintem parádés sorozat, nagyon jó sztorival.

bár ha a bb,shield,dexter és társaik valóban annyival jobbak, hogy totálisan elhomályosítják scofield-éket, akkor az nekem csak jó, mert ezek még részben előttem állnak. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 17:47

pheco írta:Lehet tudni amúgy, hogy hány évadot terveznek? Remélem még lesz jó pár.
2 hetes hir: "Komoly The Big Bang Theory-bértárgyalások várhatóak nemsokára, hiszen nem csak a főszereplők szerződése jár le (ők anno nem hosszabbítottak +1 évadra?), hanem a gyártó Warner szerződése is a CBS-szel. Előbb a Parsons-Galecki-Cuoco trióval próbálnak egyezkedni, majd a Nayyar-Helberg duóval. A cél az, hogy ugyanannyi időre, vélhetően a 10. évadig lefixálják őket. Valószínűleg rekordközeli összeget fognak kiharcolni."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég