Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. december 18., hétfő 12:53

soadroli írta: Blue Eye Samurai szinkronja milyen? Érdemes azzal nézni? Mindig eredeti nyelven nézek filmet, de animációsoknál annyira talán nem zavar a szinkron.
Nekem nem volt bajom vele.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2023. december 18., hétfő 12:51

Blue Eye Samurai szinkronja milyen? Érdemes azzal nézni? Mindig eredeti nyelven nézek filmet, de animációsoknál annyira talán nem zavar a szinkron.
Kép

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 16., szombat 20:00

óristenkeci cyberpunk anime mennyire adja :roll: :sziv:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 15., péntek 9:47

wZoLee7 írta:
Remy írta:

Sorozatok topic? :-@ :mrgreen:
Én megnéztem. Egész jó volt. Kicsit talán kapkodósan gyorsan történtek a dolgok, van ami egészen máshogy, mint az animeben, de pl ennek megvan az az előnye is h semmi nincs túlhúzva.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Imádtam hogy a teherautós résznél a rádióból az anime főcímdala szólt. Ha tetszett az anime simán vállalható, azoknak akik viszont nem látták nem tudom mennyire lesz fogyasztható, akár már maga a műfaj is.
Igen, abban a jelenetben a zene az 10/10 volt :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 15., péntek 9:43

Remy írta:
Nika91127 írta: Yu-Yu Hakusho netflixes sorozatot nézte valaki?
Az animét bírtam nagyon.
Sorozatok topic? :-@ :mrgreen:
Én megnéztem. Egész jó volt. Kicsit talán kapkodósan gyorsan történtek a dolgok, van ami egészen máshogy, mint az animeben, de pl ennek megvan az az előnye is h semmi nincs túlhúzva.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Imádtam hogy a teherautós résznél a rádióból az anime főcímdala szólt. Ha tetszett az anime simán vállalható, azoknak akik viszont nem látták nem tudom mennyire lesz fogyasztható, akár már maga a műfaj is.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 15., péntek 9:39

Remy kedvéért ide:
Yu-yu Hakusho Netflixes sorit valaki nézi?
Animet imádtam. Most az első részt nézem, tetszik, hogy a szinkronok egy része maradt.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. december 11., hétfő 8:56

Mi is néztük, mert asszonnyal társasoztunk és a háttérben zöröghetett, arra a 3x2 percre meg odafigyeltünk, így legalább a roncstársadalom többi része ha erről beszél hozzá tudok szólni :mrgreen: . Természetesen ahogy vége volt kapcsoltam is át a Gironára, a lényeget pont láttam :)

Szakmailag a boxról sokat nem tudok mondani, sokszor elég amatőrnek hatott (mivel az is) - Molnár Áron viszont szemre is úgy mozgott mint egy sportoló. A körítés giccs, de egyébként egész minőségin van megcsinálva, viszont a fejvédő hiánya a férfiaknál nálam kérdéseket vet fel.

A boxot mint sport mindenkinek ajánlom, nagyon fasza fittneszt és testkontrollt ad. Egy laza sparring marha jó buli. Ringbe viszont sose szállnék.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 11., hétfő 8:37

Jogos !

Sztárbox az sztárbox :salute:
mi meg itt iylen kínai vackokról társalgunk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. december 11., hétfő 8:08

lordgabi írta: Teljesen kínai volt nekem az utolsó néhány oldal, úgyhogy térjünk vissza a TV műsorokhoz! :mrgreen:
Japan! Rasszista :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 11., hétfő 7:42

Alszik a faszom, de erre kopni nyelni nem tudok most bazmeg :lol:
Ismetelni tudom csak főnit: ez igen :agree:
Tegnap volt a fejemben, hogy vki pl a barcagirona, vagy vmi film helyett ezt a fost fogja nezni, es nem is volt kerdes, hogy igazam lesz :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. december 11., hétfő 7:34

Hehe még a kamionban alszik úgyhogy magamra vállalom…



roncstársadalom :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 11., hétfő 6:56

Ez igen Gabikam :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 11., hétfő 0:48

Teljesen kínai volt nekem az utolsó néhány oldal, úgyhogy térjünk vissza a TV műsorokhoz! :mrgreen:
Hivatalos: 2024-ben is lesz Sztárbox!
Teljesen papírforma eredmények születtek a fináléban, Molnár Áronról egyáltalán nem hallottam korábban, ahogyan Frohner Fecóról sem, őt intézte el ugye először az első adásban, már akkor láttam, hogy igazi hiperaktív, vadállat a gyerek, már a nézése is állati volt az első meccse kezdése előtt, rögtön megkedveltem, és neki szurkoltam végig ebben a kategóriában. :agree:
Nagyon egyben van a gyerek, látszik, hogy amit a fejébe vesz, azt 120%-al űzi-hajtsa, akkora pörgésben volt a mai meccs előtt is és még utána, hogy szerintem bárki jöhetett volna a súlycsoportjából, helyt állt volna valamilyen szinten, le a kalappal még egyszer, egy ilyen izomcsomót jó lenne összerakni valahogy, mindenféle szerek nélkül érdekes lehet? :lol: Miki? :hmmm:
Nők annyira nem voltak tüzesek, nyilván kellenek a műsorba, és jó is volt átmenetnek mindig megnézni a meccsüket és a felkészülésüket, az első meccs után a kategóriában már láttam Mazsit lelki szemeimmel, hogy ott lesz a döntőben mindenképpen, legnagyobb meglepetés a másik résztvevő volt, Dobos Evelin, igazi cukipofa, csak gyengécske volt ő már itt, ellenfelére akadt, és könnyebb volt az útja is a döntőbe.
Nehézsúlyban pedig volt néhány szekunder szégyenérzet jelenet több alkalommal is (Curtis meccse, Dobrády Ákos mutogatása végig Tenya ellen, hogy tarkó volt, az egész KKevin jelenség, aztán vereség után nem nyilatkozik, kimegy a stadionból) (bár Kállay Saunders András reklamációi végig a meccsen és Józan László futkorászása múltkor bikanyak Áron ellen sem volt különb sokkal a könnyűsúlyban), de itt is a legjobb győzött, emlékszem rá a Csillag Születikből, saját apja lett kb. önmagának az elmúlt időszak alatt, akkora változáson esett át, szerencsére nem került semmilyen rossz társaságba, és nem is lett ünnepelt celeb, ehelyett ellátta ő is mindenki baját időnap előtt, kicsit sajnáltam Árpa Attilát, esélye sem volt, lehetett volna kétféle szedni a súlycsoportot, korosztályonként, le a kalappal az "öreg" előtt is.

Én összességében véve nagyon jól szórakoztam a műsoron, pedig eredetileg nem is volt tervben, hogy nézni fogom, 6 nappal az első adás után megnéztem végül, mert melóban, metrón, mindenhol ezt hallottam, és beszippantott. Annyira azért nem, hogy kövessem egész héten bármilyen felületen is, de azért rászántam minden hétvégén azt a néhány órát egy fáradt hét után, mert kikapcsolt teljesen, és eléggé rákapcsoltam én is az edzésekre ennek köszönhetően, mert jöttek elő emberekből olyan dolgok, amit előtte egyáltalán nem néztem volna ki néhány versenyzőből (Schobert Norbika, Rácz Jenő, Istenes Bence pozitív csalódás is, hogy elvállalta, de legnagyobb csalódás közben emberileg), én jövőre is fogom követni, belefér egy héten egy ilyen műsor, vagyis tudom, hogy nem, roncstársadalom, ez is az Orbán hibája, stb. :smile: :box: :fpalm:

Ja, és az azért nem semmi, hogy valamilyen nemzetközi versenyen is indulnak a győztesek, 15 vagy 17 millió forinttal/fő (már nem emlékszem) beszáll a felkészülés támogatásába a Hell Energy Kft., amelyik versenyen a fődíj 100 ezer dollár lesz, hát a két srác szerintem nem fog szégyent vallani, hajrá Brasch Bence és Molnár Áron!
Ifjabb Schobert Norbert pedig nem hagyja abba, elindul az országos bajnokságon is, edzője is támogatja benne, már megérte neki, hogy lett valami életcélja legalább, bár nem kell annyira sajnálni, megvan mindene is gondolon, de akkor is, lett egy álma, országos bajnok szeretne lenni.

Jó éjt, taka! :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. december 10., vasárnap 14:58

Mickey írta:
Kellett hozzá a jelleme és az egész karaktere amit megformál, amit leszólsz.

Neked ez a véleményed, nekme meg az, hogy nagyon egysíkúan gondolkodsz.
Van ez így, nem kell egyetérteni.
Nem szoltam le, hanem azt mondtam, hogy semmit nem fejlodott.
Es a Gohan Beast erosebb mint a MUI Goku, most akkor ez a lenyeg? :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 10., vasárnap 12:53

A Super egyébként sztm igen jó fejezeteket tartalmaz!
Nem véltelne, mozi filmek is készültek belőle.
Mint amikor a Demon Slayer egy-egy fejezete lett egész estésbe átültetve.

Broly, G Frieza, Tournament of power, Beerus, Super Hero, Universe 6 etc...
Legjobb pedig sztm a Future Trunks arc ( black goku ) !

Ami a minőséget illeti, azt is érte kritika.
Én, az erő nagytornája alatt, rengeteg részt kielemeztem, más fórumon, direkt DB.
Többedmagammal.
Klasszikus alkotók munkái köszönnek vissza, számos rész zseniálisan van rajzolva és animálva.
Ráadásul mind mind más, elég nagy a változó, ami jót is tesz neki. De vannak átmeneti epizódok is, elég ocsmányul kivitelezve. Nem konstans az a minőség. Az biztos.

Az is teljesen igaz, hogy más stílusú lett, mint a klasszikusok, de az idő is eltelt.
Olyan ez, mint a DB Z ráncfelvarráson átesett újrakiadása kb. Vizuálisan.

szrk:
Számomra egyébként, Vegeta karaktere lett a legjobb a Superben, az ő lelkivilágának a bemutatása. De, a ToP alatt, egész jól osztották a hangsúlyt a szereplők között. Volt ott minden !
Nem véletlen olyan a befejezése sem.

Muten Roshi tetőpontja is nagyon tanulságos volt. Többek között.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 10., vasárnap 12:41

zsuninnyo írta:
Mickey írta:

Olvastad a Dragon Ball 30th Annivrsary Super History Bookot?
( angolul olvastam )

Ajánlom , akkor talán nem ilyne "egyszerűen" fogod fel Goku karakterét.
Ez a karakter alapozta meg, számos korszakos Shounen anime főszereplőjének a főbb jellemvonásait.

A legerősebb karakter kapcsán...ott a Super, meg lehet nézni, ki hova teljesedik ki, és milyen úton módon. ( azóta persze folyik a manga )
A legnagyobbak reakcióját is, Gokuékra meg az egész földi csapatra vonatkozóan.
A superben számos jó Arc van egyébként.

Filmek megvannak?
DB SUper: Super Hero !
Na, ha kedvelitek a Goku nélküliséget...ez remek lestt sztm. :agree:
Nem olvastam, es irtam, hogy en alapvetoen szeretem Gokut, de semmit nem fejlodott, ezert peldaul nekem a Superben mar teljesen unalmas karakter (attol fuggetlenul, hogy a UI az mekkora allatt atalakulas meg baszo formaja).
Es az egy dolog, hogy mit alapozott meg, de attol lehessen mar ez a velemenyem, amikor ha vegignezed a sorozatot, Goku kb ugyanaz vegig, minden Saga-ban.
A legerosebb karakter potencialban pedig Gohan, nem az a lenyeg ki hova teljesedik ki. Gohan sehova sem teljesedik ki, kb egy fel percre mutatja meg a potencialjat.
Ki mondta hogy nem lehet az a véleményed?

Gohanban nagy a potencial, de az meg nem igaz, hogy nem az a lényeg...ki hova teljesedik ki.
Miért nem az a lényeg?

Ki érte el azt a szintet Aamit GOKU?
Nem véletlen ő érte el !

Kellett hozzá a jelleme és az egész karaktere amit megformál, amit leszólsz.

Neked ez a véleményed, nekme meg az, hogy nagyon egysíkúan gondolkodsz.
Van ez így, nem kell egyetérteni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 9., szombat 22:55

raul 4 ever írta: Remynek kis aji, Sung Kang a LSC-ban..

A csávó vicces is, meg beszél a kedvenc agymenésedről is :-*
Hopp, erre ránézünk. Köszi! :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. december 9., szombat 22:53

Remynek kis aji, Sung Kang a LSC-ban..

A csávó vicces is, meg beszél a kedvenc agymenésedről is :-*
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. december 9., szombat 22:27

zsuninnyo írta:
dzsi91 írta:

Dehogynem a sorozat végére egy egész jó tanár lett belőle (gohan,uub, goten és trunksal is próbálkozott).
Dehogy probalkozott, tanitotta oket kvazi 5 percig. O mindig eltunt edzeni evekre, es fosott mindenkire nagy ivben.
egy napja volt akkor a földön aminek a végén derült ki, hogy jön a világ vége több ideje nemnagyon volt :mrgreen: de mint mondtam ott kinyírhatta volna buut de inkább azt választotta,hogy megtanítja a kicsiknek a fusiot. Gohant meg 2 évig edzette azthiszem ha átszámoljuk a timechamber időt(+3 évet készültek előtte az androidokra). uub-al meg 10et ha a z végét és a gt elejét nézzük.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. december 9., szombat 21:05

Dehogy probalkozott, tanitotta oket kvazi 5 percig. O mindig eltunt edzeni evekre, es fosott mindenkire nagy ivben.
Uub az egyetlen, akivel tobbet foglalkozott de az mar GT, az meg ugyahogy Gokut atrakta egy masik szerepbe.
Mondjuk Gohant edzette rendesen, mert benn voltak 1 évet a time chamber-ben.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég