Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 1., kedd 16:20

himym
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!junkien katyvaszlipp néven leírtam a véleményemet,aki ismeri az ottani dolgokat,tudja,hogy sűrűbben is írtam oda,még az előző évadokban.
Tömören annyit,hogy nekem tetszett, 40percig. De ezzel a Robin szállal elrontották. Nem az Anya halála,mert benne van. De a Robin-Ted szál nem működőképes,sose volt az, az írók makacs ragaszkodása miatt lett ez a vége,semmi más miatt. Kár érte,mert addig nekem tetszett, és örültem Ted boldogságának,de ez ami itt az utolsó 2 percben történt, ez bohózat,semmi más.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 1., kedd 15:54

nmate írta:pheco: https://www.facebook.com/szigonysub?fref=ts

Ha jól látom van felirat. Tévedni emberi dolog :mrgreen:
Jaja :mrgreen: most néztem meg.

HIMYM finálé

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az első félóra nagyon tetszett, jól vezették a történetet, Barneyn megint annyit sírtam, mint az első évadokba. Aztán az utolsó 10 percet úgy kúrták el, ahogy csak lehetett. Szánalmas, hogy a Robin szálat nyomták a pofánkba a végén. Komolyan inkább házasodtak volna már ők össze, de ez így egy szar. A legjobb az lett volna, ha nem hal meg az anyuka...pont elég csavar lett volna, hogy Robin meg Barney elváltak.. Most nagyon felbaszott ez a befejezés..

Első négy évad az megközelítette a 10 pontot, ha olyan maradt volna utána is a sorozat, akkor talán beszélhetnénk Friends szintről, de így sajnos meg sem közelíti. Imdb-n adok rá egy 8-ast, mert azért szerethető sorozat volt, de többet nem érdemel.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 1., kedd 15:49

HIMYM Finálé

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tetszett nagyon, sajnálom az anyukát, hogy elhunyt....nagyon szépen felvolt építve az egész sorozat, ahogy kapcsolódtak így a végén a szálak...
Ted-Robin csak egymásra találtak...
Barney meg "önmagát" játszotta ez is baromira tetszett, voltak így jó poénok.
Fasza volt, sajnálni fogom, hogy keddenként már nem fogok új himym részeket nézni, de egyszer mindennek vége..


Pipita, ha depressziós lennél vagy valami, mi ittvagyunk neked. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 1., kedd 15:30

pheco: https://www.facebook.com/szigonysub?fref=ts

Ha jól látom van felirat. Tévedni emberi dolog :mrgreen:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. április 1., kedd 12:51

HIMYM

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én valahogy sejtettem, hogy így lesz vége, hogy Ted és Robin együtt lesznek, bár ilyen megoldásra nem gondoltam. Személy szerint én azt mondom, hogy nagyon el lett húzva már ez a sorozat, 3 évaddal ezelőtt lezárhatták volna szerintem... Azt viszont tényleg meg kell említeni, hogy mennyire brutálisan előre gondolkodtak és hogy mennyire alaposak voltak. Gondolok itt Lorenzo von Matterhornra, illetve a Tesó Kódexre és a Playbookra, vagy amit említettek is, hogy már a második évadban tudták, hogy ez így fog történni. Nekem személy szerint nagyon tetszett a sorozat, örülök, hogy hétről hétre nézhettem már több éve, de még mindig azt mondom, hogy túlságosan elhúzták.

:salute: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 1., kedd 12:31

tubatibi írta:American Horror Story

1-2 éve már láttam feliratosan az első évadot, a másodikba is belekezdtem, de az nem nyerte el annyira a tetszésemet. Elkezdtem most nézni szinkoronosan, nem olyan vészes így sem...

Amit nagyon sajnálok, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az első évad és a második évad, ha jól emlékszem kb nem kapcsolódik egymáshoz.

Egyébként szerintem ebből az első évad magasan a legjobb és az is fog maradni. Annak nagyon bejött a sztorija. :agree:
Én hamar bedaráltam szinkronosan mindkét évadot, írtam is róla ide, de nekem egy fokkal jobban tetszett a második évad (ha az első kb. 7,5, akkor a második 8,5). A harmadik csak feliratosan van még, az első két részt megnéztem 2-3 hete, nem volt túl sok időm a darára, de a napokban letolom, szerintem ez sem lesz rossz. :)
Majd írhatsz róla bővebben, ha mindkettőt letoltad.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 1., kedd 11:04

HIMYM finale
Eloszor magarol a sorozatrol par szot: egy idoben nagy kedvencem volt, amikor a csucson volt, mar - mar egy szinten emlegettem a Friends-el, de azert idovel kiderult hogy az a minoseget nem lehet hosszu tavon fenn tartani. Az elso 4 evad tenyleg zsenialis volt, majd a minoseg elkezdett romlani, talan a 7. evad kozepet (?) nagyon odatettek, minden reggel 6 utan felkeltem csak azert hogy megnezhessem a reszt, utana viszont megint csokkent a minoseg.

A finalerol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tokeletesen jellemezte a sorozat utolso par evet, voltak jobb es rosszabb pilanatai. Egy finaleban viszont mindig az utolso jelenet a fontos, szerintem jobb lett volna ha az esernyos jelenettel fejezik be az egeszet.
Es ami durva, hogy mar az elejen tudtak hogy ez lesz a tortenet vege, hisz a gyerekekkel valo jelenetet valamikor a 2. evadban vettek fel.


Osszessegeben orultem hogy lathattam a sorozatot, rengeteg szep pillanatot okozott, mint ahogy gyengebbeket is, de hat ilyen az elet, nem lehet minden tortenet Legen... Wait for it... Dary. Legendary. :Đ

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 1., kedd 10:46

American Horror Story

1-2 éve már láttam feliratosan az első évadot, a másodikba is belekezdtem, de az nem nyerte el annyira a tetszésemet. Elkezdtem most nézni szinkoronosan, nem olyan vészes így sem...

Amit nagyon sajnálok, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az első évad és a második évad, ha jól emlékszem kb nem kapcsolódik egymáshoz.

Egyébként szerintem ebből az első évad magasan a legjobb és az is fog maradni. Annak nagyon bejött a sztorija. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. április 1., kedd 9:29

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eleve többször bemutatta a sorozat, hogy nem teljesen illenek össze, atól függetlenül, hogy mennyire szeretik egymást. De úfy is lehet nézni, hogy mind2en megvalósították magukat, Tednek lett két szép gyereke, Robin az egekben, és 2030ban (nem tom, talán 40-es éveik végén) lehiggadva együtt öregszenek meg. A keretet mondjuk megkapta a sorozat, ott ért véget, ahol elkezdődött. Nekem nagyon sokat jelentett, 5 éven keresztül követtem részről részre, néhány szezonzárót már hajnalban megnéztem. Kicsit olyan érzésem van most, hogy egy generációval idősebb lettem... :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 1., kedd 9:28

Ez az utolsó rész tökéletesen jellemezte az egész sorozatot.

Akik nézték anno, gondoljanak arra milyen érzés volt a Jóbarátok végénél és milyen ennél. Na itt a különbség nálam, ezt a sorozatot kérem szépen alássan: elkúrták. De azért voltak jó pillanatai. :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. április 1., kedd 9:22

HIMYM
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!elég érdekes vége lett. furcsa, számomra is nehezen elfogadható. inkább valami nagy boldog egymást ölelős jelenetnek kellett volna lennie. ha már eddig nem nyomták a drámát, akkor egyetlen rész miatt, jelenet miatt... na mind1. ettől függetlenül nekem a kedvencem marad. Keserédes befejezés ide vagy oda.
De azért az hogy elszabták volna nagyon erős túlzás.

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Huni » 2014. április 1., kedd 6:22

Jól elbaszták ezt a HIMYM-t. Olyan érzésem van, mint a Dexternél, hasonlóan szánalmas befejezést hoztak össze.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 1., kedd 0:26

Hannibal 2x5

Áh. :mrgreen: Nem semmi a vége, bár valamilyen szinten erőtlenek az ilyen betétek.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hannibalnak úgysem lehet semmi baja. :D

Valamelyik nap megnézem újra a Vörös Sárkányt, már annyira nem emlékszem minden részletre.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 1., kedd 0:15

Dupla rész és a készítők nem lesznek gyorsabbak csak azért, mert uccsó rész, szóval kétlem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 1., kedd 0:06

Van esély arra, hogy már ma délután lesz felirat HIMYM fináléhoz?

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. április 1., kedd 0:01

tyűű, jó volt nagyon a twd évadzáró. az évad második felével nem volt sok gondom, de az utolsó 3 rész rengeteget húzott rajta, szerintem. itt a végén, hogy őszinte legyek vártam a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nagy hentelést, hogy ki távozik majd a csapatból, meg szerintem sokan mások ,de talán jobb, hogy így alakult.

szóval na, ezt odatették rendesen. de hol van még október.. :roll:
#happyshitting

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. március 31., hétfő 22:10

Na, utolértem a Hannibalt, már csak a legújabb rész van hátra. Rohadtjó :D
Kép

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. március 31., hétfő 20:29

realistahuni:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lizzie-t és Mika-t összekeverted :D
.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 31., hétfő 19:53

h3x0r írta:TWD finalerol irnatok par szot? Kivancsi vagyok mi tortent benne, ki halt meg, stb.

A végére nem lett rossz a sorozat, bár a jótól azért nyilván elmarad.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A banda nagyrésze elért a Terminusra, kivéve Tyreeset és Carolt akik arra tartanak. A Terminuson ugye kiderült, hogy valami beteg állatok uralkodnak, egy egész terem ki volt világítva gyertyákkal és tele volt rakva mindenféle vodoo eszközzel. Rickéket egy vagonba zárták, Glennékhez meg ugye csatlakozott a tudós akinek el kellene jutni Washingtonba, hogy tanulmányozza a vírust. Rickék mielőtt bementek erre a menedékre elástak egy táska fegyvert, az még döntő lehet,pláne ha Caroléknak valahogy meg tudják üzenni, bár azért nekik is nehéz lesz a sok mesterlövész ellen. Meghalt a két Carol tanítvány Mika és Lizzie a két kislány. Mika bekattant és elkezdte komálni a zombikat, és megölte a húgát Lizziet, hogy változzon át. Carol aztán simán fejbelőtte Mikat, mocskos egy állat az a nő, ráadásul azt a jelenetet érdemes megnézni https://www.youtube.com/watch?v=2dCn7d_jDjg azóta már elhíresült ez a look at the flowers szöveg. :D Nagyjából ennyi, ja még Beth-et rabolták el valami autóval abból is lesz még biztos egy szál, ráadásul Daryl aki vele volt azt hazudta a többieknek, hogy önmagától ment el a csaj.

szerk. Aki akarja nézni a sorozatot és nem fejezte be az NE NYISSA MEG A YOUTUBE LINKET, MERT SPOILERES AZ IS!
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 31., hétfő 18:57

TWD finalerol irnatok par szot? Kivancsi vagyok mi tortent benne, ki halt meg, stb.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég