Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 6., csütörtök 14:22

Toti írta:na, gyors ledaráltam a banshee első évadát.
teljes energiabomba. :salute:
annyira kibaszott hatalmas az egész, h hihetetlen és milyen sok van még benne. a karakterek is ütnek rendesen.

az a milliő, az a közeg ahol és amiben az egész játszódik, óriási hangulata van.

és az első évad fináléba a zene a végén és a jelenetek.. :agree: :agree:
a zenék tényleg kiemelhetőek a bansheeben, nekem azóta a black tar a csengőhangom, asszem a 6. rész stáblistája alatt ment :agree:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. február 6., csütörtök 14:18

na, gyors ledaráltam a banshee első évadát.
teljes energiabomba. :salute:
annyira kibaszott hatalmas az egész, h hihetetlen és milyen sok van még benne. a karakterek is ütnek rendesen.

az a milliő, az a közeg ahol és amiben az egész játszódik, óriási hangulata van.

és az első évad fináléba a zene a végén és a jelenetek.. :agree: :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. február 6., csütörtök 13:10

nmate írta:Arrow 0213 Szerintem eddig legszarabb rész az évadból, elég gyenge volt. Nem igen mertek semmi merészet meghúzni. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Továbbá vicces volt, ahogyan Oliver hazugozza az anyját :lol:
Plusz egy.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!már a leszbi szálon kiakadtam. Tipikus amerikai bullshit, hogy nem lehet film vagy sorozat saját neműkhöz vonzódók nélkül. Idilli Lance család, mintha valami 80as évek sitcomjában lettünk volna. Sara irritáló üvöltése, színészi teljesítménye kimerül abban, hogy húzz a szemöldökét, és boci szemes bámulása közben nyitva tartja a száját. A detektív kiüti simán az assassint, akivel épp egyszerre ketten harcolnak. Képmutató Oliver,aztán persze a dráma. Kritikán aluli rész.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 6., csütörtök 12:58

arrow

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!komolyan fontolgatom h vmi petíciót kéne indítani, hogy laurelt írják ki az egészből :D
hihetetlen mennyire idegesítő szar, + már katie cassidyre sem jó ránézni, pedig a supernaturalben még micsoda bomba volt...

viszont milyen furcsa volt, hogy valaki (felicity) megtudott egy fontos titkot, és nem ült rajta fél évadon keresztül, hanem egyből elmondta :D tipikus cw-s klisé lett volna, ha tartogatja és valamikor a 3. évad vége felé mondta volna el :D

az utolsó jelenettől meg az jutott eszembe, hogy ez az egész sorozat olyan, mint di maria, vannak brilliáns momentumai, viszont néha eszét veszti és a saját lábába lő bele :lol: itt most az utóbbi történt :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 6., csütörtök 12:39

Arrow 0213 Szerintem eddig legszarabb rész az évadból, elég gyenge volt. Nem igen mertek semmi merészet meghúzni. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Továbbá vicces volt, ahogyan Oliver hazugozza az anyját :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 6., csütörtök 12:05

Arrow s2 e13

Érdekes egy rész volt. Kellett ez a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"eredetstory", viszont a visszaemlékezéseknél a Lance család baszki... mennyire túljátszották a boldog családot :lol: az kicsit erős volt. + Sara - Nyssa LOL :D

Viszont este újrázom magyar felirattal, mert itt elég sok dolog volt, amit nem értettem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 6., csütörtök 0:45

Supernatural 9x11

Istenem de rég vártam egy ilyen részre... :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:

A 7x01 óta nem volt részünk ilyen részben, a 8x23 ugyan nagyon jó volt, de az nem ütötte meg a legfelső szintet, mert túl kiszámítható volt. Ez a rész viszont 10/10. A sorozat legjobb 10 része között biztos benne lesz, pedig lesz 200+ mire véget ér. Szeretem azokat a részeket, amikor egy csipetnyi múlt is vegyül a történésekbe, azok a részek amelyek a múltban játszódtak, vagy felfedtek egy csipetnyi elemet a múltból mindig a legjobb részek közé tartoztak. A mostani részben ugyan nem a szereplők múltjáról, hanem a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pokol lovagjainak a múltjáról tudtunk meg nem is keveset. Ráadásul régen volt már ilyen jól felépített "híresebb vendégkarakter", mint Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Káin. Jól felépített rész volt, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Crowley és Dean közös vadászata kellően meglepő, friss ötlet, és hihetetlenül jól működő volt. Több ilyet kérek a jövőben. :D Crowley a kedvenc vendég karakterem, egyszerűen feldob minden részt, amiben szerepel. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A 8 évadban kicsit azt éreztem, hogy elfáradt a karakter, a "hello boys"-on és a "mus"-on -a fenébe is nem tudom, hogy kell írni :mrgreen: -kívül nem igazán tudott mit hozzátenni, a karaktere rosszul volt írva, nem csinált a felszínes bábmesterkedésen kívül semmit, de idén végre többször is jó szerepet kapott. A 9x10-ben is nagyon jó volt, és a korábbi részekben is üde színfolt volt. Ki gondolta volna, hogy az 5x10 rész beszari kis démona ekkora karriert fut be. Nincsenek illúzióim, az utolsó évadban valószínűleg meg fog halni, de remélem, hogy karakterhez méltó halált kap, mert jelenleg őt érzem a sorozat legjobbjának. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Káin remélem még visszatér, és nem csak annyira, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy Dean megölje. A harci jelenetek is jók voltak, kár, hogy démonokról lévén szó, nagyon ordító a "mojo"-juk hiánya. Sokkal jobb lenne, ha Deannek lenne egy kis varázsigéje, vagy valami hihető eszköze arra, hogy miért kényszeríti bunyózásra az angyalokat és a démonokat. Ez volt a rész egyetlen negatívuma, de a harc közben meg epik volt, ahogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Káin nekiállt főzni, és leszarta, ahogy Dean verekszik egyedül a démonhordával. Valamint az is hihető volt legalább, hogy miért nem nyírta ki kérdés nélkül Deant és Crowleyt.

Hala Supernatural még sok-sok ilyen színvonalú részt kérek, mert ilyen részért érdemes leülni a Supnat elé. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért egy Kraken vadászatot megnéztem volna, kár, hogy Crowleyval ilyen amatőr módon oldották meg a Kraken esszencia kérdését. Még sosem volt hajós vadászat, és ez egy új utakat nyithatna meg, vagy legalább adna egy különleges részt. Nagyon remélem, hogy Jeremy Carver tudja, hogy merre halad, és képes lesz produkálni idén még 2-3 ilyen részt, meg legalább 2-3 olyat, ami az előző évad fináléjának szintjét megüti, és akkor a 9. évad bőven a legjobb évadok közé tartozhatna. Bármennyire is szidtuk Sera Gamblet, azért a 6 évad utolsó 4 része mocskosul jól sikerült, és hiába javult a színvonal a 8.dik évaddal, azért zsinórban 4 remek részt nem igazán kaptunk. Most jött 3 egymás után, amiből ez utóbbi kiemelkedett, kellene még egy, és Gamble csúcsát sikerül beállítani. Azt meg elvárom, hogy legyen minden évadban legalább 3db 10/10-es rész. Az 5. évad óta nem volt erre példa, most féltávnál meg van az első, a finálék általában nagyot szoktak szólni, kellene még 1 valamikor féltávon és akkor elégedett leszek.
Jah és kérek még Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Káinon felül több Malakiás és Bartolomew összecsapást, különösen előbbi karakterben én látnék potenciált. De sajnos a bukott angyalok sztori eddig rémesen gyenge, és az Abaddon szálat én egy második főszálnak érzem a gyengus angyalháború mellett. Utóbbiba kellene egy kis kakaó és minden jó lesz.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. február 5., szerda 19:00

Gascoigne írta:
sonic írta:Karpotlasul ujranezem a Cowboy Bebopot... :)
:salute: :salute: :salute:
na akkor rossz ember már nem lehetsz. :D
ha már az újranézésnél tartasz, samurai champloo-t is láttad? ugyanúgy Shinchiro Watanabe kreálmánya, hozza ugyanazt a stílust és fílinget. nekem tetszett. :)
Hat nem eloszor nezem ujra, maradjunk annyiban. :) Abszolut kedvenc nalam.

Champloo-t is lattam. Nagyon jo anime bar annyira szerintem nincs jol osszerakva mint a Bebop, de ottvan a szeren. Azt csak egyszer neztem vegig eddig, de az introt neha napjan meg mostanaban is megnezem. Egyik legjobb anime intro amit lattam. B-) (pedig lattam egy parat)

h3x0r írta:A csatorna vezetok idiotasagat jellemzi meg a Spartacus sorozat befejezese.
En azt otthagytam valahol a harmadik evad kornyeken. Az elsot, meg az elozmeny evadot megneztem, azok nagyon jok voltak, de az utana kovetkezo az uj szinesszel mar nem tetszett.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 5., szerda 18:45

sonic írta:Karpotlasul ujranezem a Cowboy Bebopot... :)
:salute: :salute: :salute:
na akkor rossz ember már nem lehetsz. :D
ha már az újranézésnél tartasz, samurai champloo-t is láttad? ugyanúgy Shinchiro Watanabe kreálmánya, hozza ugyanazt a stílust és fílinget. nekem tetszett. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 5., szerda 18:41

sonic írta:Koszi h3x0r. Hat eleg szomoru hogy ilyen baromsag miatt nem lett folytatas. Karpotlasul ujranezem a Cowboy Bebopot... :)
Nem lattam meg a sorozatot, de tervben van. En ugyan igy voltam a Reaper-el: egy igazi feelgood sorozat volt es pont olyan idopontban vetitettek, amikor biztos volt a kasza.

A csatorna vezetok idiotasagat jellemzi meg a Spartacus sorozat befejezese. A keszitok ennel joval tobb evaddal szamoltak, meg is voltak az otleteik hozza (ez onnan is latszik hogy az utolso evadban tobb cselekmenyt ki lehetett volna bontani 3-4 reszen keresztul), viszont a Starz csatorna kvazi elkaszalta a legjobban nezett sorozatjat, mert ok mas eszmeket vallanak. Legalabb annyira "jofejek" voltak, hogy nem evad kozben/vegen kaszaltak el, hanem joval elotte, amibol tudtak csinalni egy penge kis evadot.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. február 5., szerda 18:26

Koszi h3x0r. Hat eleg szomoru hogy ilyen baromsag miatt nem lett folytatas. Karpotlasul ujranezem a Cowboy Bebopot... :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. február 5., szerda 16:27

Toti írta: ezeket nem tudnád spoilerbe írni.... ???
Hiába szóltam én is neki már kétszer, meg írt neki pirossal R24, őt nem zavarja.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. február 5., szerda 16:25

de számomra egy picit furcsa ez az 5.évad. A 3 ősvámpír és Hayle elmenetele ahogy a Damont játszó színész is mondta visszavetettet a sorozatot,
ezeket nem tudnád spoilerbe írni.... ???
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 5., szerda 16:13

Touch 1.évad

nem volt szar, de jó sem. Végigolvastam a sorozatjunkie-s kritikát is, és nagyjából egyet is értek vele. A kezdés nagyon jó volt, de valahol a sorozat gyengéje is lett hogy annyira próbálták az abszolút középpontban tudni a főszereplőt. Összességében nem lett volna rossz a sorozat, de egyre inkább furák lettek a hétköznapi emberek történeteinek összefonódása. ahogy nézem a 2.évadhoz már nincsen szinkron, úgyhogy valószínű ez itt feleződik be (számomra).


The Vampire Diaries 5x12

Nagyon nem volt jó (a benne történtekre gondolok). Fogalmam sincsen hogy most ezzel mi a fenét akarnak kezdeni... persze lehet jól sül el majd a végén, de.... úgy megcsavarták a dolgokat... Viszont az utolsó jelenet tökéletes volt, Damon újra a régi lehet és ez okozhat sok jó pillanatot! :mrgreen: Tylerben, Damonban, Carolineban lenne potenciál, de a többiek valahogy nem tetszenek. Face-n az "eredeti" Originals alatt kommentben írták, hogy jó lenne ha Carolinét átvinnék az Originalsba "Klausnak", ezzel valahol egyet is értek, mert most egy jóideje már csak vegetál a VD-ben, amott meg lenne mit tenni... Szép fokozatosan kellene több szereplőt is behozni, akik meghatározóvá válhatnának és nem pár rész alatt megöltetni vagy kiírni őket... :hmmm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most hogy Katherinát beletették Elena fejébe, majd Elenát kivették onnan és felgyújtották Kat testét, egyszerűen passz hogy ez most mire megy ki.
Mindenesetre dobni nem fogom, ezt nem. de számomra egy picit furcsa ez az 5.évad. A 3 ősvámpír és Hayle elmenetele ahogy a Damont játszó színész is mondta visszavetettet a sorozatot, de remélem Julie Plec-ék (készítő) tudnak még valamit kezdeni vele.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 5., szerda 15:04

Ebben a himymben pont az a legszarabb, ami régen az egyik legjobb volt: Ted szerelmi élete. Hozhatnák már az anyukát meg két csavart bele, aztán egy csók, esküvő 15x gyorsításba és, hogy babáznak az egyik kölökkel, mert ez így már tényleg nagyon tré.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 5., szerda 12:00

Anis írta:
sonic írta:Amugy en 14 reszt lattam, akkor most ez hogy van? :mrgreen:
kóron 15 rész van a BR pakkban


Touch című sorozatról valaki tapasztalat, vélemény? (Kiefer Sutherland főszereplésével)
szar. neked tetszeni fog.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 5., szerda 11:55

Ezt talaltam rola:
A Firefly volt a FOX mostohagyermeke, a vezetőség kezdettől fogva ferde szemmel nézett rá, minden lehetséges módon próbálták ellehetetleníteni (a lehető legrosszabb időben sugározták, felülbírálták az alkotókat, felborították a részek sorrendjét, stb.), és végül el is érték a céljukat. Ugyan üzleti szempontból jogos volt a cancel az alacsony nézettség miatt, viszont az alacsony nézettség az előbb említett okoknak köszönhető. Hiszen nyilván nem véletlen, hogy a a 2002-es dvd-megjelenés óta gyakorlatilag folyamatosan a top 10-ben van az amazonon a sorozat (bár jelenleg a Firefly 12. a tavaly, a sorozat folytatásaként/lezárásaként készült Serenity pedig a 8. helyen áll az összesítőben, sci-fi kategóriában viszont mindkettő a top 5-ben trónol). Ez a több millió eladott dvd már talán okot adhatna a FOX vezetőségének az elgondolkodásra, de mégsem teszik. Sőt, hogy teljes legyen a bűnlajstromuk, a jogokat sem adják el, így más csatornán sem folytatódhatott a sorozat. A FOX-nak amúgy utána is volt egy másik ilyen húzása, a Family Guy című rajzfilmsorozatot szintén cancellálták, de ez is kult lett dvd-n. Viszont itt már volt annyi esze a vezetőségnek, hogy ne hagyják elúszni a lehetőséget, így feltámasztották a halálból.
Szóval, ebből az alaphelyzetből kiindulva végzett gondolatkisérletet az újságíró, hogy vajon mi lenne, ha Whedon azt mondaná a rajongóknak: “Figyeljetek skacok, adjatok nekem fejenként 40 dolcsit, én meg csinálok nektek sorozatot, rögtön dvd-re, szarok a stúdióvezetők fejére.” 40 dollár nem egy hatalmas összeg, így ha találna egymillió rajongót világszerte (és miért ne találna?), akkor máris lenne 40 milliója, amből tényleg azt forgatna, amit csak akar, nem szólhatna bele senki.
Az ötlet megtetszett a rajongóknak, és létrehoztak egy weboldalt, a fireflyseason2.com-ot, ahol várják a rajongók felajánlásait. Sajnos ki kell hangsúlyoznom, hogy ez egy rajongói kezdeményezés, ennél fogva kicsi az esély, hogy bármilyen hatása is lenne a második évad elkészültére. Ráadásul Joss Whedon nyilatkozatai szerint már ő is belefáradt a szélmalomharcba… Persze ha esetleg mégis összejönne a 40-50 millió, és nem szabna neki senki gátat, gondolom azért szivesen megcsinálná a folytatást.
De ha mégsem lesz belőle semmi, a sorozatot akkor sem kell temetni. A rajongók szívében úgyis örökké fog élni.
Egy parbeszed:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Simon: You had the Alliance on you… criminals and savages. Half the people on this ship havebeen shot or wounded, including yourself… and you’re harboring known fugitives.
Mal: Well, we’re still flying.
Simon: That’s not much.
Mal: It’s enough.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 5., szerda 11:52

sonic írta:Amugy en 14 reszt lattam, akkor most ez hogy van? :mrgreen:
kóron 15 rész van a BR pakkban


Touch című sorozatról valaki tapasztalat, vélemény? (Kiefer Sutherland főszereplésével)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. február 5., szerda 11:40

VanillaSky írta:
Valaki fel tud vilagositani?
Nagyon egyszerű. A Fox (ha jól rémlik) pakolgatta össze-vissza, végül péntekre került ami a sorozatoknál eléggé halálnap. Valamint variáltak a részek sorrendjével is. Nézettsége a béke segge alatt. A 11 részen kívül volt egy befejező mozifilm is belőle, talán 2006-ban a Serenity.
Ertem. Furcsa, mert eleg jo cucc, es szerintem potencial is volt benne nem is kicsi...

Amugy en 14 reszt lattam, akkor most ez hogy van? :mrgreen:

A filmet meg szedem is, bar altalaban nem szoktam szeretni hogyha egy sorozatbol ilyen lezaro film keszul.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. február 5., szerda 11:27

Valaki fel tud vilagositani?
Nagyon egyszerű. A Fox (ha jól rémlik) pakolgatta össze-vissza, végül péntekre került ami a sorozatoknál eléggé halálnap. Valamint variáltak a részek sorrendjével is. Nézettsége a béke segge alatt. A 11 részen kívül volt egy befejező mozifilm is belőle, talán 2006-ban a Serenity.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég