Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 11., szombat 11:20

Jelenleg milyen sorozatokat néztek napi illetve darálás szintjén?

Napi szinten: HYMYM, TBBT, FG, Arrow, Californication, GoT
Darálás: BrBa, Nip/tuck, Carnivale, Six feet under, Carnivale, Suits

A darálásnál kb. ez a sorrend lesz, a BrBa harmadik évada, majd a Nip/tuck 5. évadja következik, majd a Carnivale első évadját is befejezem, így nem válik monotonná :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 18:18

Prison Break: az elso evad zsenialis, 4-szer vagy 5-szor lattam, a masodik is jo, az utolso ketto viszont joval gyengebbre sikeredett.

TBBT:nekem is az elso 3 evad a kedvencem, amikor meg minden a kockasagrol szolt, de azt se lehet orokkevalosagik csinalni. Elobb vagy utobb az ilyen stilusu poenok elfogynak. Az uj szereplok behozasaval pedig egy csomo uj szituacio keletkezett, uj poenok, stb.
Aki szereti a big bang theory-t, annak ajanlom a The it crowd (2006) c. sorozatot.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 10., péntek 18:10

A DBZ még mindig király, és Vegita még mindig a "leg-badass-ebb" anime karakter! :salute:
(Viasat 6)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 10., péntek 18:09

egyébként érdekes, hogy itt sosem olvasok a prison break-ről, mint top sorozat, mert elképesztően magába tudja szippantani az is az embert.
amikor vanilla sorolta a sorozatokat nekem is eszembejutott, pedig nem is láttam.
na jó, de...elkaszáltam 3 rész után. subi-dubi. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 10., péntek 18:06

h3x0r írta:
pheco írta:Lehet tudni amúgy, hogy hány évadot terveznek? Remélem még lesz jó pár.
2 hetes hir: "Komoly The Big Bang Theory-bértárgyalások várhatóak nemsokára, hiszen nem csak a főszereplők szerződése jár le (ők anno nem hosszabbítottak +1 évadra?), hanem a gyártó Warner szerződése is a CBS-szel. Előbb a Parsons-Galecki-Cuoco trióval próbálnak egyezkedni, majd a Nayyar-Helberg duóval. A cél az, hogy ugyanannyi időre, vélhetően a 10. évadig lefixálják őket. Valószínűleg rekordközeli összeget fognak kiharcolni."
Na, helyes, ennek örülök, ha lesz még 3 évad :) Már csak a Friends gárdáját kéne összeszedni még pár évadra, mit nem adnék érte :'(

'shutterisland írta:egyébként érdekes, hogy itt sosem olvasok a prison break-ről, mint top sorozat, mert elképesztően magába tudja szippantani az is az embert.
bár a későbbi évadokban már nagy a kavarodás, meg ilyenek, de szerintem parádés sorozat, nagyon jó sztorival.

bár ha a bb,shield,dexter és társaik valóban annyival jobbak, hogy totálisan elhomályosítják scofield-éket, akkor az nekem csak jó, mert ezek még részben előttem állnak. :)
Imádom a Prison Break-et, kétszer láttam. A Dextert is imádtam, teljesen más amiért szereti az ember. Mind2 szenzációs. Vizsgák után kezdek a BB-t.

szerk: nmate részben egyetértek, viszont most is nagyon szerethető sorozat, én örülök ennek, hogy fejlődtek kicsit. Az is monoton lenne, ha még mindig a kocka poénok pörögnének.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 10., péntek 18:05

Nem rossz részek ezek TBBT-ből, csak egy bajom van vele: monoton :-( Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most valamennyire feldobja ez a Leonard-Penny action, de még mindig kevés. Kicsit vesztett a varázsából az első évek után, amikor még mindegyik akkora kocka volt, mint a ház és nem voltak nők. Szerintem viccesebb volt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 10., péntek 18:03

egyébként érdekes, hogy itt sosem olvasok a prison break-ről, mint top sorozat, mert elképesztően magába tudja szippantani az is az embert.
bár a későbbi évadokban már nagy a kavarodás, meg ilyenek, de szerintem parádés sorozat, nagyon jó sztorival.

bár ha a bb,shield,dexter és társaik valóban annyival jobbak, hogy totálisan elhomályosítják scofield-éket, akkor az nekem csak jó, mert ezek még részben előttem állnak. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 17:47

pheco írta:Lehet tudni amúgy, hogy hány évadot terveznek? Remélem még lesz jó pár.
2 hetes hir: "Komoly The Big Bang Theory-bértárgyalások várhatóak nemsokára, hiszen nem csak a főszereplők szerződése jár le (ők anno nem hosszabbítottak +1 évadra?), hanem a gyártó Warner szerződése is a CBS-szel. Előbb a Parsons-Galecki-Cuoco trióval próbálnak egyezkedni, majd a Nayyar-Helberg duóval. A cél az, hogy ugyanannyi időre, vélhetően a 10. évadig lefixálják őket. Valószínűleg rekordközeli összeget fognak kiharcolni."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 10., péntek 17:31

a Shield-el valószínű azért kivételt teszek
tőccsed, nézzed, abban nem lehet csalódni. ráadásul ott nem bulsittelnek, már az első éved első része magasra teszi a lécet.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 10., péntek 17:27

Tbbt 7x13

Megint hatalmas rész volt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sheldonnak az a mozgás yogánál :mrgreen: Lehet tudni amúgy, hogy hány évadot terveznek? Remélem még lesz jó pár.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 10., péntek 2:06

Az 5. évad lesz az utolsó a Boardwalkból :'(

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 9., csütörtök 22:29

Olthatatlan
Ha valaki keres minisorozatot, itt van ez, HBO-s sorozatról van szó, lengyel-cseh produkció, és a 68-69-es csehszlovák eseményeket mutatja be rendkívül hatásos módon, dokumentalista jelleggel. Három 1 órás részből áll, megéri megnézni :)

Jan Palach :agree:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Seraf » 2014. január 9., csütörtök 20:07

VanillaSky írta:
mostmár tényleg nincs mit néznem, minden 5+ évados nagy sorozatot kivégeztem már szerintem
Wire, Shield, Nip/Tuck, Entourage, Six Feet Under, Lost, Scrubs, Doctor Who, Justified, Rome (ez csak 2 évad), Treme, The West Wing, Office, Friday Night Lights, Southland, Rescue Me...
kösz az ajánlásokat, igen nehéz eset vagyok mert se a múltbeli se a jövőbeli témák nem mozgatnak meg illetve a zsaru téma sem :D :D a Shield-el valószínű azért kivételt teszek, illetve a Six Feet Under-t és a Friday Nigh Lights-ot is meglesem :) (a vígjátékokat én külön kategóriába sorolom azokat azért nem írom)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. január 9., csütörtök 19:26

mostmár tényleg nincs mit néznem, minden 5+ évados nagy sorozatot kivégeztem már szerintem
Wire, Shield, Nip/Tuck, Entourage, Six Feet Under, Lost, Scrubs, Doctor Who, Justified, Rome (ez csak 2 évad), Treme, The West Wing, Office, Friday Night Lights, Southland, Rescue Me...

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Seraf » 2014. január 9., csütörtök 19:08

végeztem a SoA-val, az első 3évad epic volt simán hozta a Dexter, Breaking Bad színvonalat, utána szerintem vissza esett "szimplán" nagyon jóra, már nem tudtak nagyon újdonságot hozni, de azér így is ott van nálam szorosan a top 3 mögött (GoT, Dexter, BB), az utolsó rész hatalmas volt, kb mint az előző 12rész összeadva, ami nem igazán dicséret az évadra nézve :(

mostmár tényleg nincs mit néznem, minden 5+ évados nagy sorozatot kivégeztem már szerintem... Dexter, Breaking Bad, Maffiózók, 24, Fringe, Supernatural, Szökés, Skins...

talán még a Drót lenne amit mindenki hype-ol, anno megnéztem az első részt és semmi kedvem nem volt a következőhöz, ma is küzdöttem vele vagy 3x elindítottam (mondjuk lejátszó para miatt :D ) de 10percnél tovább nem jutottam inkább kinyomtam...

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 9., csütörtök 18:35

Boky írta:felesleges réjréj egyetlen szavát is komolyan venni. szerinte a hawaii-5-0 is a jobbak között van
igen, a műfajon belül. szerintem. a nyomozós, zsarupáros felállásúak között. Dr Csont, Mentalista, Castle, CSI Miami, CSI másik, CSI harmadik, de még van több tucatnyi ilyesmi. Dex-et nem veszem ide, azt bár nem láttam, de látom, h más kategória. Hawaii 5 O sztem a jobb nyomozós storyik közé tartozik, normális fő szálakkal és sok apróbb, összefüggő storyval.


Top 10 disney rajzfilm sorozat: Ezt, ami 5:29-től van nézte más is rajtam kívül? :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 9., csütörtök 15:18

Toti írta:helixet várja valaki rajtam kívül? :mrgreen:
a koncepció érdekesnek tűnik , adok neki egy esélyt , bár az egy kicsit nyugtalanító hogy a Syfy égisze alatt készül :shifty:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 9., csütörtök 14:58

pheco írta:
Anis írta: Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében.
Az első 3 percet néztem, borzalmasan gyenge sorozatnak tűnt. Amikor ott hányt a pasi, a csaj meg ki se szállt, hogy mivan, hanem sürgette, hogy menjenek már... Főleg mondjuk egy Dexter után nem lehet komolyan venni ezeket a sorozatokat.
felesleges réjréj egyetlen szavát is komolyan venni. szerinte a hawaii-5-0 is a jobbak között van :lol: :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 9., csütörtök 14:57

Anis írta: Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében.
Az első 3 percet néztem, borzalmasan gyenge sorozatnak tűnt. Amikor ott hányt a pasi, a csaj meg ki se szállt a kocsiból, hogy mivan, hanem sürgette, hogy menjenek már... Már itt elég volt nekem :mrgreen: Főleg mondjuk egy Dexter után nem lehet komolyan venni ezeket a sorozatokat.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 9., csütörtök 13:45

Anis írta:Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében. A Hawaii Five O nyomozós sorozatot nézed/nézted?
Nem neztem egyiket se. Jelenleg eleg sok sorozatom van.

Ezeket vannak heti rendszeresseggel: TBBT, HIMYM, Arrow, TWD, Sherlock, Castle (magyarul nezem, 4. evad)
A heten kezdtem el a Community-t, most jon a masodik evad

Ha vege lesz a vizsgaknak, akkor johet a Breaking Bad 4. evad, jelenleg nehez lenne 1 resz utan megallni, mint ahogy a Nip/tuck 4. evadjat is vizsgak utan nezem majd.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég