Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 9., csütörtök 13:35

helixet várja valaki rajtam kívül? :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 9., csütörtök 13:24

h3x0r írta:Castle 4x1
Eleg gyenge szezon kezdet volt, leginkabb egy alsobb kategorias nyomozos sorozathoz hasonlitott tele klisekkel es kiszamithato dolgokkal. Remelem a kovetkezo reszek a poenosabb Castle-t fogjak idezni. Aki latta angolul, megerosithet benne :D
Viszont a Glades első része nem volt rossz (1x01). felvezetésnek jó volt, kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz összességében. A Hawaii Five O nyomozós sorozatot nézed/nézted? az sztem még a jobbak közül van és több sorozatszínész is van benne (Lostból 3-an, Heroes-ból a főszereplő időmegállító kínai)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 9., csütörtök 2:24

Castle 4x1
Eleg gyenge szezon kezdet volt, leginkabb egy alsobb kategorias nyomozos sorozathoz hasonlitott tele klisekkel es kiszamithato dolgokkal. Remelem a kovetkezo reszek a poenosabb Castle-t fogjak idezni. Aki latta angolul, megerosithet benne :D

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 8., szerda 17:41

SoA 6.évad 11.rész. Szent szar... :ozil:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!EZ volt eddig a sorozat legeslegjobb része.Amikor Jax golyót repített Gaalan fejébe,azthittem hallcuinálok.Nagyon lazán kicsinálta az öreget. :D Meg eljött az a rész,amire már rég vártam..végre kinyírták Clay--t,és az,hogy Jax nyírta ki,méginkább epicebbé tett mindent.Mostmár csak Gemmának kell meghalnia,és akkor happy lesz minden. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 8., szerda 17:29

Oney Videos : Dragonzball PeePee
:lol: :lol: Sírok, ekkora barmokat, akik egy ilyet megcsinálnak :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 8., szerda 9:05

SoA se05 final
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kemény rész volt...egy pillanatra elhittem, hogy Tignek annyi, már szinte megsirattam, de szerencsére szépen megoldották. Az átvezetés a következő évadra nem volt a legerősebb, de alig várom, hogy daráljam a hatodiakt. Jelentem továbbra sincs idegesítő karakter számomra :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 7., kedd 22:48

Huell is hatalmas volt, de Badger és Skinny Pete sem volt egyszerű! :lol:

Áh jó kis nosztalgia... :'(

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 7., kedd 22:42

realistahuni írta:Nem mondod? :lol:
Én nyáron fejeztem be, egész napos kemény vidéki melók után, este holtfáradtan hazaértem, 5 évadból még volt 9 részem, gondoltam még egyet megnézek alvás előtt, aztán nem bírtam leállni bármilyen fáradt is voltam, reggel 6-ig ledaráltam mindet, aztán már elaludni is alig tudtam annyira feldúlt. :lol:
:D
Az sem gyenge. De ez ilyen, nehéz vele leállni. :D Egyébként ja, nekem is volt, hogy tiszta feldúltan feküdtem le, majdnem hogy szarul voltam annyira lehangolt. :D De mégis kibaszott jó volt!
realistahuni írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most így kapásból Huell ugrik be, nem igaz mit szakadtam azon a csávón, főleg mikor ráfeküdt a pénzre. :mrgreen:
:lol: :lol: Milyen feje van annak az emberek. :lol: Meg olyan hangot adott ki, mint egy kutya. Néger mopsz :mrgreen: Óriási karakter volt mindenki, én Sault is imádtam. :) Milyen szövegei voltak. :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 7., kedd 22:31

Hát öcsém ha a BB nem tesz függővé, akkor tényleg semmi. :mrgreen: Én volt hogy 3-4 órát aludtam miatta, és mentem reggel dolgozni, egyszerűen nem bírtam abbahagyni.

Nem mondod? :lol:
Én nyáron fejeztem be, egész napos kemény vidéki melók után, este holtfáradtan hazaértem, 5 évadból még volt 9 részem, gondoltam még egyet megnézek alvás előtt, aztán nem bírtam leállni bármilyen fáradt is voltam, reggel 6-ig ledaráltam mindet, aztán már elaludni is alig tudtam annyira feldúlt. :lol:

Tele van humorral a sorozat egyébként.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most így kapásból Huell ugrik be, nem igaz mit szakadtam azon a csávón, főleg mikor ráfeküdt a pénzre. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 7., kedd 22:17

Donát írta:A zenék nagyon jól mélyítik a hangulatot.
En is imadtam benne a zeneket (szerencsere meg csak a felenel jarok).
Itt van a teljes playlist.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 7., kedd 22:04

igen, érdekes egyvelege van benne a humornak, kriminek és drámának, ezt eddig csak a barátok közt-nél tapasztaltam. :mrgreen:
egyébként eddig (első 5 rész) az momentum volt a legkomolyabb, amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!el akarta volna engedni walter a pincéből crazy 8-at, de észrevette, hogy a törött tányér darabjaiból egy hiányzik, tehát a pali kinyírta volna vele kapásból, ha elengedi.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 7., kedd 21:54

'shutterisland írta:így inkább elkezdtem a breaking bad-et, 2 részt néztem meg belőle, eddig jó, érdekes a sztori, és este folytatom is.
Hát öcsém ha a BB nem tesz függővé, akkor tényleg semmi. :mrgreen: Én volt hogy 3-4 órát aludtam miatta, és mentem reggel dolgozni, egyszerűen nem bírtam abbahagyni.
'shutterisland írta:de egyébként azt nem vártam előzetesen, hogy lesznek benne vicces/megmosolyogtató részek is. :)
Pedig lesz még jó pár vicces/megmosolyogtató rész még. Tele van humorral a sorozat egyébként.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 7., kedd 18:51

Köszi mindenkinek a Nip/tuck ajánlást! Nagyon bejön! 3 rész van még az első évadból, valszeg ma még befejezem. Leköt, néhol elgondolkodtat, sőt megvisel. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megan halála. Bár ha a playboy Troy még esendőbb lesz, az nem biztos, hogy tetszeni fog.Sőt biztos, hogy nem, de szinte biztos, hogy akkor is végignézem az egész sorozatot. A zenék nagyon jól mélyítik a hangulatot.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 6., hétfő 22:19

Értem, köszönöm a segítséget! :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 6., hétfő 22:14

Donát írta:Arra nem figyeltem, hogy egyezzen a release, mert hozzáigazítottam. Ezért nem értettem, hogy mondjuk 2:30-nál szinkronban van a hang/kép és a felirat, aztán egy perc múlva csúszik egy másodpercet, kb még egy perc múlva még egy mp-t, és a film végére már valami 120 mp volt az eltérés - tehát folyamatosan nőtt. Ez is a nem megfelelő release miatt lehet?
En is jartam mar ugy, hogy egy dimension-os videohoz web-dl-es feliratot szedtem le. Vagy hogy kijott a Blu-ray-es verzio, en meg leszedtem a TV-n leadott reszek feliratait. Az elejen beallitottam, par percig jo is volt, de egy masik jelenet kezdodott, nalam volt par masodpercig egy fekete kepernyos szunet, mig a feliratom normalisan folytatodott. Majd nagy nehezen megint beallitottam es par perc mulva ismet nem egyezett a hang es a szoveg. Kell figyelni arra, hogy egyezzenek, persze neha mukodik egy masik fajtaval is.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 6., hétfő 22:04

Hát akkor szar sorozatot választottál ha nem akarsz ráfüggni
Nagyon be fog pörögni az első 5-8 rész még piskóta...
az 5. résznél tartok, az utóbbi 1-2-ben picit lassabb és drámaibb vonalba mentek el, de olvastam egy-két véleményt, miszerint a 2. évadtól az igazi, effektíve a tied is ezt sugallja, hiszen 7 rész csupán az 1. évad.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 6., hétfő 21:54

h3x0r írta:
Donát írta:A hozzáértőkhöz lenne egy kérdésem. KM Player lejátszót használok, letöltöm egy sorozathoz a megfelelő feliratot, de nincs szinkronban a videó, és a felirat, ezért a lejátszóval utólag hozzáigazítom. Igen ám, de folyamatosan csúszik szét, és pár percenként egyre nagyobb az eltérés, folyamatosan csúsztatni kell a feliratot. Ez hogy' lehet? Van rá megoldás? Esetleg a file-okkal van valami gond, és nincs rá megoldás?

(bocsi, ha nem teljesen vág a témához, de végül is sorozatokhoz kapcsolódó kérdés. :mrgreen: )
Biztos hogy a megfelelo feliratot toltotted le? Mert 1-1 filmbol vagy sorozatbol tobb fele ugynevezett release (kiadas) letezik. Tobb csapat is van, akik felveszik a reszeket TV-bol vagy DVD-rol, Blu-ray-rol konvertaljak at. Ezeknel lehet par masodperc elteres, peldaul reklamnal az egyik csapat osszevagja a videot, a masik hagy par masodperc szunetet. Mert ha maga a film DIMENSION-os a felirat meg WEB-DL, akkor nem fog paszolni, folyamatosak lesznek a csuszasok.
Ha uj a film es/vagy a felirat, akkor elofordulhat hogy bizonyos release-ekhez meg nem szinkronizaltak rendesen.
Nem hinnem hogy a KM Player hibaja lenne, de probald ki VLC-vel is es ha ugyan ugy fenn all a hiba, akkor a felirattal van a gond.
Arra nem figyeltem, hogy egyezzen a release, mert hozzáigazítottam. Ezért nem értettem, hogy mondjuk 2:30-nál szinkronban van a hang/kép és a felirat, aztán egy perc múlva csúszik egy másodpercet, kb még egy perc múlva még egy mp-t, és a film végére már valami 120 mp volt az eltérés - tehát folyamatosan nőtt. Ez is a nem megfelelő release miatt lehet?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 6., hétfő 21:50

Donát írta:A hozzáértőkhöz lenne egy kérdésem. KM Player lejátszót használok, letöltöm egy sorozathoz a megfelelő feliratot, de nincs szinkronban a videó, és a felirat, ezért a lejátszóval utólag hozzáigazítom. Igen ám, de folyamatosan csúszik szét, és pár percenként egyre nagyobb az eltérés, folyamatosan csúsztatni kell a feliratot. Ez hogy' lehet? Van rá megoldás? Esetleg a file-okkal van valami gond, és nincs rá megoldás?

(bocsi, ha nem teljesen vág a témához, de végül is sorozatokhoz kapcsolódó kérdés. :mrgreen: )
Biztos hogy a megfelelo feliratot toltotted le? Mert 1-1 filmbol vagy sorozatbol tobb fele ugynevezett release (kiadas) letezik. Tobb csapat is van, akik felveszik a reszeket TV-bol vagy DVD-rol, Blu-ray-rol konvertaljak at. Ezeknel lehet par masodperc elteres, peldaul reklamnal az egyik csapat osszevagja a videot, a masik hagy par masodperc szunetet. Mert ha maga a film DIMENSION-os a felirat meg WEB-DL, akkor nem fog paszolni, folyamatosak lesznek a csuszasok.
Ha uj a film es/vagy a felirat, akkor elofordulhat hogy bizonyos release-ekhez meg nem szinkronizaltak rendesen.
Nem hinnem hogy a KM Player hibaja lenne, de probald ki VLC-vel is es ha ugyan ugy fenn all a hiba, akkor a felirattal van a gond.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 6., hétfő 21:37

A hozzáértőkhöz lenne egy kérdésem. KM Player lejátszót használok, letöltöm egy sorozathoz a megfelelő feliratot, de nincs szinkronban a videó, és a felirat, ezért a lejátszóval utólag hozzáigazítom. Igen ám, de folyamatosan csúszik szét, és pár percenként egyre nagyobb az eltérés, folyamatosan csúsztatni kell a feliratot. Ez hogy' lehet? Van rá megoldás? Esetleg a file-okkal van valami gond, és nincs rá megoldás?

(bocsi, ha nem teljesen vág a témához, de végül is sorozatokhoz kapcsolódó kérdés. :mrgreen: )

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 6., hétfő 19:51

Gascoigne írta:Rengeteg jól kitalált karakter, remek színészek és persze jutalomjáték Chevy Chase-nek. Nekem tetszett, hogy nem skatulyázták be a nézőt nyáladzó idiótának, és a fingósviccek és alákevert röhögés helyett bevállaltak egy pörgősebb, okosabb, kevésbé szájbarágott humort. Ez persze azzal is jár, hogy kicsit jobban kell figyelni, rengeteg a rejtett poén, mellékszál (nekem a kedvencem az, amikor valamelyik részben Abed a háttérben szépen levezet egy szülést anélkül, hogy egy szó esne róla).
szerintem Abed a legjobb az egészben. Nekem egyik személyes kedvencem amikor vérig sért jó pár embert, majd ha jól emlékszem ezeket a sértéseket maga ellen fordítja. (2x07.rész)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég