Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. január 31., péntek 16:49

Szerintem a Lost vége az amit a legtöbben félreértelmeztek és azért utálják, nyugodtan vissza lehet keresni az akkori véleményeket... pedig annál szájbarágósabban nehezen tudták volna elmagyarázni, hogy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a szigeten történt események valósak voltak, sőt ugye páran el is hagyták a szigetet, az utolsó évadban volt az alternatív szál, ami gyakorlatilag egyfajta purgatórium volt. El is mondták, hogy mindenki aki meghal odakerül, és ott nincs idő. A sorozat végén halt meg Jack, akkor került oda, Hurley lett a sziget vezetője vagy mi, Ben meg a segédje, Kate meg a pilóta pedig megmenekültek és elhagyták a szigetet (meg lehet volt még valaki, nem emlékszem már pontosan), de nyilván ugye egyszer ők is meghalnak, ezért is volt azt hiszem a templomban is Kate. Mondjuk nem emlékszem már pontosan, azt tudom mikor ledaráltam, és megnéztem mit írtak róla, a kommentek 90%-ból az jött le, hogy nem értették, és hogy most mennyire gyűlölik a sorozatot, és ezzel a többi rész is szar...
Az meg tényleg érdekelne, mi az a nagyon fontos kérdés amire nem adtak választ és nem lehet nélküle nyugodtan aludni. Vagy egy eleve misztikus, fantasy, sci-fi, meg egyéb elemekkel teletűzdelt sorozattól mégis milyen logikus magyarázatot vártatok volna? Mikor már a harmadik részben a lebénult csávó két lábon járt a szigeten. Tényleg csak az lehetett volna, hogy a balesetben meghaltak, és az egész nem valós. Erre vannak utalások is, először talán mikor Hurleyről derül ki, hogy valami pszichiátrián volt, és hogy csak képzeli az egész szigetet, vagy mikor Locke apja kerül a szigetre, meg mikor a repülőjük roncsát mutatják a vízben, Penny apja ugye megszervezi.
Amúgy rengeteg filmben láthattunk már valami hasonlót. Érdekes, hogy ezek többségét mind méltatják, hogy mekkora fordulat van a végén és mekkora istenkirály, ha egy sorozat, ami hat éven keresztül fut, ezzel él(ne), az mekkora szemétség (lenne). És a Lost ezt nem is csinálta, még is rengetegen ezt hiszik... én hallottam már olyantól is, aki nem is nézte a sorozatot, de mondja, hogy mindenki halott... mondom nem, nézd meg, de-de ő tudja.


Egyébként meg ez a vége. :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 31., péntek 14:03

Lost
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a sorozat legfőbb rejtélyei meg lettek magyarázva számomra,a fináléban pedig Christian elmondja Jacknek hogy minden ami történt velük valós volt és ez akkora nyomot hagyott bennük hogy csak egyszerre tudnak továbblépni , a 6. évad alternatív történései azért történtek így mert ez volt vágyuk pl.hogy Desmondot elismerje Widmore , szerintem szépen le lett zárva
azért jó ez a sorozat mert ennyi évvel a vége után is van miről vitatkoznunk :mrgreen: :)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 31., péntek 13:50

Lost lezaras:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem az baszott fel, hogy minden rejtely magyarazat nelkul maradt. Annyi dolgot hagytak nyitva, ami addig mozgatta a fantaziamat, es vegul egy ilyen bullshit magyarazattal zartak rovidre minent hogy vegulis a purgatoriumban voltak, ahol minden lehetseges es semmire nincs esszeru magyarazat. En itt azt mondtam hogy megbaszhatjak az anyjukat szarazon, es kimentem elszivni egy cigit... :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 31., péntek 13:44

P. Krisz írta:
az utolsó 20 perccel szembeköpték a fanokat
kifejtenéd hogy miért ? lehet spoileres is
nekem teljesen elfogadható volt a vége és a Lost univerzumába is belepasszolt :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a több ezer interjú során, amit jj abrams-szel és lindeloffal készítették, kb 2/3-uk megkérdezte, hogy valós ami történik, nem csak 1) walt elaludt a repülőtéren 2) hurley kómában van 3) meghaltak mind és a purgatóriumban vannak ... 999) xyz.
mindig megcáfolták, és elmondták, h az elejétől kezdve megvan a logikus magyarázatuk a történetre. aztán az utolsó 20 perc... nem is kell tovább magyaráznom.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 31., péntek 13:29

az utolsó 20 perccel szembeköpték a fanokat
kifejtenéd hogy miért ? lehet spoileres is
nekem teljesen elfogadható volt a vége és a Lost univerzumába is belepasszolt :)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 31., péntek 13:10

sonic írta:
Kyller írta:Azért az első 3 évad odavágott rendesen, utána viszont valóban zuhant a minőség....
Szerintem jo volt az vegig, leszamitva a legveget. Ahogy lezartak az valami botrany, aszittem kiutok valakit. :mrgreen:
dettó, nem csak az első 3 évad volt zsír. az utolsó 20 perccel szembeköpték a fanokat, azért sem lett a valaha volt legjobb sorozat, viszont azt a sok érzelmet, megdöbbentést és rejtélyt ami kb 100 másik sorozatban nincs összesen, azt nem lehet elvenni tőlük.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 31., péntek 13:07

Kyller írta:Azért az első 3 évad odavágott rendesen, utána viszont valóban zuhant a minőség....
Szerintem jo volt az vegig, leszamitva a legveget. Ahogy lezartak az valami botrany, aszittem kiutok valakit. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. január 31., péntek 12:22

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!We have to go back... :mrgreen:

Ez még mindig Lost spoiler.

Na igen, talán a legfontosabb...

PS.: Ott azért magamba roskadtam 1-2 napig...

Egyébként a kritikákat elolvasva talán nem is olyan baj.
Azért az első 3 évad odavágott rendesen, utána viszont valóban zuhant a minőség....

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 31., péntek 12:21

tubatibi írta:Amúgy a LOST-ot valaki leírhatná nekem PÜ-ben vagy spoilerben, hogy végtére is miről szólt az egész, annyira nem vonz, hogy megakarjam nézni az egész sorozatot, csak úgy érdekelne röviden tömören, hogy miről is volt szó benne, meg a lényege az egésznek. Esetleg, ha van valami magyar cikk. :D
Wikipédián keress rá, hogy episode list, vagy valami ilyesmi és megtalálod. Engem is ilyen szinten érdekelt, de végig nem akartam nézni. Ma már talán nekiállnék, mert szűkében vagyok a sorozatokkal, de mivel tudom a végét, így már nem fogok nekiállni. Egyébként a kritikákat elolvasva talán nem is olyan baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 31., péntek 12:19

Matyas írta:Aki nézi a Sons of Anarchyt!
4. évad 3adik ill 5dik részéhez nem találok használható feliratot.Egyszerűen egy jelenet kimaradt és csúszik az egész.Nem tud valaki segíteni ? előre is köszi

A feliratok.infón fennlevő évadpakkokat csekkoltad?

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matyas » 2014. január 31., péntek 11:54

Aki nézi a Sons of Anarchyt!
4. évad 3adik ill 5dik részéhez nem találok használható feliratot.Egyszerűen egy jelenet kimaradt és csúszik az egész.Nem tud valaki segíteni ? előre is köszi

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. január 31., péntek 10:54

Kyller írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Füstszörny, Többiek, A kapcsoló, Hidrogénbomba, Nem Penny hajója, A számok, Időutazás...Mi kell még?:D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!We have to go back... :mrgreen:

Ez még mindig Lost spoiler.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. január 31., péntek 10:33

Kösz a válaszokat! :agree:

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. január 31., péntek 7:57

Ha érdekel nézd meg, ha annyira nem, akkor meg nem értem mitől leszel előrébb, ha kapsz pár sort.
De tessék
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Füstszörny, Többiek, A kapcsoló, Hidrogénbomba, Nem Penny hajója, A számok, Időutazás...Mi kell még?:D

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. január 31., péntek 1:34

tubatibi írta:Amúgy a LOST-ot valaki leírhatná nekem PÜ-ben vagy spoilerben, hogy végtére is miről szólt az egész, annyira nem vonz, hogy megakarjam nézni az egész sorozatot, csak úgy érdekelne röviden tömören, hogy miről is volt szó benne, meg a lényege az egésznek. Esetleg, ha van valami magyar cikk. :D
Te most tényleg azt várod, hogy 6 évad (vmi 120 rész) történetét elmesélje valaki? Sok szerencsét. :mrgreen:
Ha érdekel nézd meg, ha annyira nem, akkor meg nem értem mitől leszel előrébb, ha kapsz pár sort.
De tessék Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a jó (Jacob) és a rossz (Man in Black) küzdelme, nagyon lecsupaszítva és a végét kiemelve. És akkor ezzel kezdj, amit akarsz. Ja és van egy dugó is a szigeten. :D
Anis írta:Olyan sorozatokat tudnátok ajánlani, ahol van (több, fontos) múltidézés?
pl Arrowban is van, Lostban is volt, Alcatraz című sorozatban is volt így hirtelen.
Elég sok ilyen van, Cold Case mondjuk, ott elég nagy szerepet játszik a múlt. :D
Meg ami nem olyan régi, Orange is the new Black, na itt a flashbackeknél nekem mindig a Lost ugrott be.
De biztos, hogy rengeteg van még. How i met is ugye állandóan ezzel él.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 31., péntek 0:49

Holnap végre nincs munka, így most én is bepótolhatom a friss Arrow és True Detective részeket!!! :Đ :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 31., péntek 0:02

Amúgy a LOST-ot valaki leírhatná nekem PÜ-ben vagy spoilerben, hogy végtére is miről szólt az egész, annyira nem vonz, hogy megakarjam nézni az egész sorozatot, csak úgy érdekelne röviden tömören, hogy miről is volt szó benne, meg a lényege az egésznek. Esetleg, ha van valami magyar cikk. :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 30., csütörtök 23:34

Az természetesen megvolt már, talán 2010 v '11-ben daráltam le 50 nap alatt a nyár folyamán.
(tagja is a top10 kedvenc sorozatomnak, egészen pontosan a 6.helyen tartózkodik)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 30., csütörtök 23:24

Anis írta:Olyan sorozatokat tudnátok ajánlani, ahol van (több, fontos) múltidézés?
pl Arrowban is van, Lostban is volt, Alcatraz című sorozatban is volt így hirtelen.
Szökés? Ha jól emlékszem abban is voltak. :hmmm: Jó régen láttam már, és mekkora sorozat volt. B-) Prison Break Theme :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 30., csütörtök 23:14

Olyan sorozatokat tudnátok ajánlani, ahol van (több, fontos) múltidézés?
pl Arrowban is van, Lostban is volt, Alcatraz című sorozatban is volt így hirtelen.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég