Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 16., szerda 1:56

Faust írta:Hannibal

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hát most pofázom hogy Chilton nem halhat meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Lesz itt még mókaság.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én is láttam a bárányok hallgatnak-ot, de hát baszki, fejbe lőtte a spiné. Meg nem úgy emlékszem pl, hogy Hopkins Ipaddel a kezében üldögélt volna a kényelmes foteljében(jó ez nyílván erőltetett, de hát na :mrgreen: )

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 16., szerda 0:08

Hannibal

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hát most pofázom hogy Chilton nem halhat meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Lesz itt még mókaság.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 15., kedd 22:53

Zsombor írta:
ziro4vr írta:Hannibal új rész végre megtekintve

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chilton :D Kár amúgy, bírtam az aggodalmaskodó fejét..Hannibal most megint ellehet jobban, a végén epic volt a reunion Will-lel. A Miriam Lass-t játszó nőci csak engem idegesített a túljátszásával meg a dumbó fülekkel? :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem is irritál Miriam, addig volt jó, amíg a torka Hannibal karjai közt forgolódott. :mrgreen: Én sajnálom Chiltont, egész megkedveltem. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó karakter volt, de végülis csak így tudta tisztára mosni magát Hannibal, bármennyire is átlátszó amúgy..de ahogy ott állt felette, mikor elesett a táskában :lol: imádom, Mikkelsen hatalmas forma
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 15., kedd 22:49

ziro4vr írta:Hannibal új rész végre megtekintve

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chilton :D Kár amúgy, bírtam az aggodalmaskodó fejét..Hannibal most megint ellehet jobban, a végén epic volt a reunion Will-lel. A Miriam Lass-t játszó nőci csak engem idegesített a túljátszásával meg a dumbó fülekkel? :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem is irritál Miriam, addig volt jó, amíg a torka Hannibal karjai közt forgolódott. :mrgreen: Én sajnálom Chiltont, egész megkedveltem. :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 15., kedd 22:35

Boky írta:a californication max önmaga ismétlésében emelkedik ki a kategóriájából, másban nem igazán :lol:
6 évadból minimum 4 ugyanaz.
Az elso 2 evad zsenialis volt, utana viszont jott egy melyrepules, majd az utolso par evad ugyan arrol szol. Viszont minden evben osszeszednek egy csajt, akiert megeri nezni az egeszet :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 15., kedd 21:08

Hannibal új rész végre megtekintve

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chilton :D Kár amúgy, bírtam az aggodalmaskodó fejét..Hannibal most megint ellehet jobban, a végén epic volt a reunion Will-lel. A Miriam Lass-t játszó nőci csak engem idegesített a túljátszásával meg a dumbó fülekkel? :mrgreen:
Nem illik.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 15., kedd 18:42

Hát én a rúdtáncos Lilin mindig röhögtem, az a haj :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. április 15., kedd 18:26

Most hogy véget ért a HIMYM asszem megkérdem , nektek ki volt a kedvenc hasonmásotok ?
nekem mexikói pankrátor Ted :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2014. április 15., kedd 18:20

Az első 4évad igenis csúcs volt.. utána jött 2évadon át egy mélyrepülés (6. végén inkábbSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Faith-el maradt volna az is vállalható évadnak számítana) Ez meg most 1. rész alapján tetszik.. remélem hozza ezt a színvonalat.. Ilyen témában nem sok kiemelkedő sorozat van, és ez bizony az egyik legjobb a hibái ellenére is.. :)

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 15., kedd 18:12

a californication max önmaga ismétlésében emelkedik ki a kategóriájából, másban nem igazán :lol:
6 évadból minimum 4 ugyanaz.

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2014. április 15., kedd 18:04

Californication S07E01

Kicsit furcsállom, hogy a GoT-ról mindenki beszél, és erről a remek sorozatról, ami a maga kategóriájának egyik legkiemelkedőbb alakja meg senki...
Ez a rész valami :cens: jó volt! Nagyon jól nyitott, remélem hozza ezt a színvonalat végig az évadon át!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!És a végén , hogy Levon Hank fia lenne..hát kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
Nagyon hiányzott már ez a sorozat & Hank Moody , mostantól várni fogom a hétfőket :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 15., kedd 0:09

Hannibal 2x7

Miageci. :lol: :lol: :lol:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Asszonypajtinak ecsetelem, hogy Chiltonnak úgysem lesz baja, mert még a Bárányok hallgatnakban is Ő vezeti az intézetet, erre torkon lövik, mi a búbánatos fasz? :lol: :lol: :lol:

A vége pedig a beszélgetés kezdetével...zseniális.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 14., hétfő 22:06

Silicon Valley 1x2
Nekem a masodik resz is tetszett.
Az elso resszel ellentetben itt mar alig voltak poenok, kezd atmenni a sorozat dramaba, ami egyaltalan nem gond, egy jo kis dramedy-t ki lehet hozni belole. A tortenet is kezd erdekes lenni, bonyolodnak a szalak, ujabbnal ujabb problemak jonnek elo, szoval nah, kezd beindulni a dolog. :D

GoT 4x2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezaaaaaaaaaaaaaaz!!!!! vegre egy olyan karakter is meghal, akit utaltam :D
Mostmar viszont Cersei szerepel a legutaltabb karakterek lista elen, de ugy erzem hogy meg jo ideig elni fog :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 14., hétfő 21:05

Boky írta:
ateeemadrid írta:Vikingsről nem nagyon írtok mostanában, elmaradtatok vele?
Most pótoltam az eheti részt, ismét rohadt jó volt, kár hogy csak 10 részesre tervezték az évadot.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!viszont az a blood eagle bazdmeg. beteg volt.

szerk.: közben látom, hogy Boky írt róla, én voltam bamba. :D
akartam írni, hogy semmibe nézel, he? :D

de a többiek tényleg hallgatnak róla, pedig jelenleg a hannibal mellett a legjobb szerintem :D
Nézem-nézem.
A spoileres rész elég betegre sikerült. Viszont ami különösen tetszett ebben a részben, az a képi világ, a fotózása. Eddig is nagyon bejött, de ez a rész valahogy másnak hatott.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Viszont Rollo muffjából már elegem van, nem sírnék, ha Rollo nem csak a farkát dugná bele :shutup: :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 14., hétfő 20:43

Vikings első évad kipipálva, fasza volt! B-)
Az elején mondjuk nehezen indult, de kb a 4-5 résztől beindultak az események!Remélem a második évad is legalább ennyire jó lesz! :)

Hannibal úgy látom sokaknak bejövős, lehet ideje azt is elkezdeni! :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 14., hétfő 20:31

GOTs4e2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Unalmas rész, jó befejezés. Cersei egyre idegesítőbb, de még mindig dugnám. Szerencsétlen Margery, akihez hozzámegy az meghal. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. április 14., hétfő 19:57

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt hittem várnak még ezzel,mondjuk úgy a szezon kb közepére tippeltem,de gyorsan meglépték.

Kíváncsi leszek, hogyan építik fel ezek után a szezont.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 14., hétfő 19:46

Dexter vége
Na, ezzel a sorozattal is végeztem, röviddel a HIMYM után, nagyjából egyidőben kezdtem nézni is őket.

Volt néha hullámvölgyben a sorozat, ideiglenesen kaszáltam is a 7. évadnál. Az első kettő, és a negyedik viszont tv történeti minőség szerintem.

A vége, hát :( Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Éreztem, hogy nem tud happy end lenni, egyszerűen a sorozat nem ezt a tendenciát hordozta... Deb :( Milyen jó kiss muff volt az elején, a régi képsorok felidézése során jöttem rá.

Michael C. Hall meg nagyon nagy színész, kár hogy Hollywood egyelőre nem kapta fel. Ismét furcsa lesz a Sírhant művekben látni melegként :D

Egyik kedvenc sorozatom volt a Dexter, és bár a vége fele már befásultam a nézése során, de azért kiemelkedő mindenképp.
"And my heart will leave you never."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 14., hétfő 18:28

GoT s04e02
BBarni írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megdöglött a mocsadék végre! :cheers: :iszunk:
ateeemadrid írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!végre basszameg, kb. ünnepeltem amikor láttam azt a mocskot szenvedni. :D
szilamer írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Véééééégre nem hiszem el :D
ferni írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!végre valahára megdöglött az a .... jaj de örültem bakker :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Látom, ti is szerettétek :lol: :lol:

Ideje volt már. :mrgreen: :coffee:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 14., hétfő 18:22

messideco írta:A wikipedia a barátnőtök még mindig :P :D

Az Arya - Bran páros sorsa érdekel főleg. Várom a következő részt.
azért aki nem bír várni, de a könyvek helyett wikipédián (még a westeros wiki is ciki lenne, wikipédia meg...) olvas előre, annak azt kívánom, ami a mai rész végén történt :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég