Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 5., szombat 10:22

pheco írta:Tbbt 7x19

Kurva jó rész volt :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sheldon amit leművelt, sírtam a röhögéstől :lol:
Nagyon szeretem, hogy nem akar több lenni a sorozat, mint ami. Himym kicsit példát vehetett volna róla..
Nagyon allat resz volt. Sheldon nagyon elemeben volt, de a tobbiek is jok voltak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Raj uj "baratnoje"-t is kedvelem, Lucy-nal joval szimpatikusabb.

De a kerdes meg mindig all: Xbox One vagy PS4? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 4., péntek 19:30

MyStiQ írta:Realista24 és Arrow:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Milyen ezer szál? Meg miért kéne mindent letisztázni még ebben az évadban? :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem akarom, hogy mindent lezárjanak ebben az évadban, csak egy-egy dolog lehetne már teljesen tiszta. Az egyre több szereplő a múltból, és mindenki ismer mindenkit. Malcolm szál is stagnál, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. április 4., péntek 19:27

Realista24 és Arrow:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Milyen ezer szál? Meg miért kéne mindent letisztázni még ebben az évadban? :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 4., péntek 19:26

Tbbt 7x19

Kurva jó rész volt :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sheldon amit leművelt, sírtam a röhögéstől :lol:
Nagyon szeretem, hogy nem akar több lenni a sorozat, mint ami. Himym kicsit példát vehetett volna róla..

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 4., péntek 16:56

Lol, és tényleg elfelejtettem a neveket...
"And my heart will leave you never."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 4., péntek 15:37

Honest Trailers - Game of Thrones
Első, második, harmadik évad spoiler, úgyhogy csak óvatosan.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lord Friend Zone :lol: :lol: :lol:

Margaery meg tényleg super hot :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 4., péntek 14:40

Mondjuk azért még van 5 rész az évadból, az elég sok. De majd a végén eldől mennyire vállalták túl magukat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 4., péntek 13:31

Remy,
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem mar átestek a ló túloldalra. Elindult ezer szál, de meg egy sem bontakozott ki rendesen es közeleg a második evad vege.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 4., péntek 9:50

nmate írta:
Realista24 írta:Arrow 2.18
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Épp ezt mondtam Remynek, hogy Roy kurvaidegesítő lett. Szánalmas, remélem elmurdel Laurellel együtt az évad végén :lol: Amúgy tényleg kicsit sokat akarnak, igen megnőtt az önbizalom a 2. évad elejének sikerei után.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem pont, hogy most lett olyan, hogy végre nem akadok ki, amikor ő szerepel. Még, amikor sima utcagyerek volt, akkor volt kurva idegesítő számomra.

Amúgy az olvasottak alapján további új szálak fognak kibontakozni, úgyhogy lesz itt még móka és kacagás. Én úgy vagyok vele, hogy ez nem gond, csak ne essenek át a ló túloldalára. Eddig jó, és igen, gondolkozzanak csak hosszabb távra is.

A másik... valamiért úgy érzem, hogy az évad végén egy olyan jelenetet is látni fogunk, ami összekötheti a filmes univerzummal a sorozatot. Simán benne van, és meg is lehetne lépni most. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 4., péntek 9:42

Realista24 írta:Arrow 2.18
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Épp ezt mondtam Remynek, hogy Roy kurvaidegesítő lett. Szánalmas, remélem elmurdel Laurellel együtt az évad végén :lol: Amúgy tényleg kicsit sokat akarnak, igen megnőtt az önbizalom a 2. évad elejének sikerei után.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 4., péntek 7:24

Arrow 2.18
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó rész volt, de semmi több nálam, de túl volt hypolva az egész. Roy baromi idegesítő egy karakter, ráadásul a "színészi" alakítás is gyenge. Túl sok szál kezd el egyszerre futni, erőteljesen fennáll a veszély, hogy egy követhetetlen katyvaszt kapunk az évad végére.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 3., csütörtök 22:26

Arrow 2x18

Hajaj, bonyolódik a dolog, egyre jobb lesz. Jó rész volt ez is, de egyszerűen ilyenkor olyan világi düh folyik le bennem, hogy megint egy hetet kell várni vagy nem is ne már két hetet?... :vivo: :-@

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kíváncsi leszek, hogy hogyan fogják megállítani Sladet, baromi nehéz lesz. Az a jelmez meg tényleg baromi jó. Szerintem Roy lesz a kulcs Slade legyőzésében, azért ott is ott van a mirakuru.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 3., csütörtök 21:03

Pipita,ez a játék nem arról szólt,hogy ki találja el leginkább a finálét? :D Mert ha Te nyertél ezzel, akkor képzelem a többi mennyire találta el a dolgokat :mrgreen:
de lehet keverem a junkies játékkal,és akkor sztornó :)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. április 3., csütörtök 20:57

Pipita írta:h3x0r, köszi még egyszer a linket, most írtam a comedy centralos arcok hogy megnyertem az egyik ajándékcsomagot a himym játékkal. :mrgreen:
Itt a sztorim, ha érdekel valakit:
Grat, Pipita. Kapsz egy Family Guyos bögrét? :mrgreen:

Amúgy szerintem rendben volt a How I Met Your Mother sorozatzárója. Olyan mint a Definitely, Maybe, aki látta szerintem tudja miről beszélek. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ami annyira nem tetszett, hogy egy picit tömény volt. Több év fontos eseményeit sűrítették össze (válás, gyerekek születése, halál, esküvő, új munka, ...), ebből kijöhetett volna egy 90-100 perces film is. Pláne, hogy az egész évad váza egy hétvégére volt kötve. Igaz, a sok sztori mesélés - ami az egész sorozat főjellemzője - miatt azért voltak időbeli ugrások.
Az nem tudom, hogy feltűnt-e, de az anyuka neve Tracy, ami már az első évadból kiderült. Mikor egy sztriptízklubban megismerkedett egy táncossal Ted. Ezzel korábban sokat foglalkoztak különböző oldalak, még youtube videó is készült. Szerintem eljuthatott a készítőkig, aztán felírták, hogy nehogy más nevet adjanak neki.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 3., csütörtök 19:30

VD 5x17
Szerintem elég jó rész lett.

egy kis felvetés, a korábbi részekből.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A korábban sajnos másik sorozat főszerepe (Cult, ami sajnos megbukott így mondhatni feleslegesen írtak ki egy nagyon jó karaktert, simán elküldhették volna "szabira" is) miatt kiírt Alaric tanár hiányában Damon mellé sztem jó ivócimbora lenne Tyler Donovan..... akár Caroline és Damon régi haverja Enzo is jó páros lehetnének... ha Enzonak nem lenne ott a múltjából egy excsaj, szóval az adott rész és jó pár korábbi jelenet miatt Caroline és Stefan is jó pár lennének, két uncsi karakter, pont egymáshoz illenek

és az adott részről:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A rész legvégén megjelenő (gondolom) új főgonoszban remélem sok lesz és nem nyírják ki / győzik le pár rész alatt, hanem egy Klaus-szerű sok-sok részes háborúba fognak. Kíváncsi leszek, hogy mire volt jó ez a tömeggyilkosság, de gondolom így jött elő az a fazon a végén. Bonnie-t jól leépítették, korábban elképesztően erős boszi volt, aki még Klaust is legyűrte, most meg egy senki, egy horgony. Originalsban menőbb boszik vannak.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. április 3., csütörtök 16:40

h3x0r, köszi még egyszer a linket, most írtam a comedy centralos arcok hogy megnyertem az egyik ajándékcsomagot a himym játékkal. :mrgreen:
Itt a sztorim, ha érdekel valakit:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Marshallt és Lilyt kivégzi az olasz maffia egy félreértés következtében – a szerencsejátékon dollármilliókat csaló Lily hasonmását, az orosz sztiptíztáncosnőt, Scooter második nagy szerelmét próbálják eltenni láb alól, de sajnos Lilyt találják meg amikor Marshallal együtt épp a Keresztapát nézik Szicília egyik mozijában. Szerencsétlenségükre Marvin is velük van, akit az olasz maffia szülei legyilkolása után elrabol és a maga szolgálatába állítja, „a sötét oldalra”, viszont Daisy beteg volt ekkor, így ő otthon maradt Lily apukájával. Viszont ezért sírja el magát Ted majdnem, amikor az „anya” arról beszél, hogy miféle anya nem lesz ott a lánya esküvőjén ---> Daisyre utal, azaz Lilyék lányára.
Évekkel ezután Marvin és Daisy mit sem sejtve egymásra lel, egymásba szeretnek, majdnem összeházasodnak, ám a szokásos sablon jelenet következik: Mikor a pap megkérdezi, hogy van-e bárkinek bármiféle ellenvetése, akkor a semmiből előugrik Lily apja és telitorokból beüvölti, hogy ÉN VAGYOK A NAGYAPÁD! MEG NEKED IS! (majd egy fénykarddal levágja Marvin kezét amelyikben a gyűrűt tartja)
Ezidőalatt New Yorkban a rendőrség körözést adott ki Ted ellen: Felvétellel tudják bizonyítani, hogy Ted évekkel ezelőtt betörte egy kisbolt kirakatát, és ellopott egy ananászt. Természetesen Ted mindent tagad eleinte, hiszen semmire sem emlékszik, de aztán eszébe jut, hogy valószínűleg tényleg megtörténhetett a dolog, de legalább Detective Mosby utolsó nagy dobásaként végre valahára megoldotta az ananász rejtélyt. Önkéntesen börtönbe vonul egy hónapra, mert a 150 dolláros késedelmi díjat túlzónak találja. Ezt a döntést természetesen éjjel kettő után hozza meg.
Időközben Barney és Robin esküvőjén Barney „ring-bear”-je Godzilla módjára magával ragadja Robint, ezzel az utolsó pillanatban örökre visszarántva Barneyt a szingli életbe, értelemszerűen tovább folytatja ezután a blogolást, a playbookot, New York összes 18-29 év közötti nőjének meghódítása után úgy érzi, ebben már nincs kihívás, és Európába költözik, hogy ott is elterjessze a trükkjeit, teóriáit és egyéb zseniális találmányait. Ekkor értesül barátai, Marshall és Lily haláláról, bosszút esküd, és a már jól ismert, cseppet sem átlátszó, zseniális trükkjével kivégzi a teljes olasz maffiát: meghívja őket vacsorára és mérgezett scotch-csal kínálja meg őket, amit természetesen mind meg is isznak. Egyszerre.
Robin boldogan él medve szerelmével egy dél-amerikai esőerdőben.
Ted a börtönből szabadulva tök új emberként tér vissza, mindenféle romantikát kiölnek belőle a sitten, gyúros vadállattá válik, aki egy rossz szót szól neki, azt simán agyonveri, így hátralévő életének legnagyobb részét továbbra is a börtönben fogja tölteni – egyébként ott is meséli el a sztorijait a gyerekeinek, ezt az utolsó filmkockának tartogatják. Azért tart 9 évig elmesélni a sztorit, mert mindig csak 20 perces látogatási időket kapnak a gyerekek. Kivéve ünnapnapokon, olykor-olykor dupla annyi időt is kapnak, azaz 40 percet.


A Barney részre egész jól ráéreztem. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 3., csütörtök 14:07

HIMYM FINÁLÉ SPOILER
csak az nézze meg a videot, aki már látta

alternatív befejezés :roll:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 3., csütörtök 11:05

Remy írta:Nyilván most lesz megint szünet :lol:
Egyebkent igen, jovo heten nem jon uj resz :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 3., csütörtök 10:43

Arrow s2 e18

:iszunk: Na, ez kurva jó rész volt. Nagyon beindultak a dolgok. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Slade keveri a szart, de rendesen. Thea, Laurel.... + Roy is lelépett. Az a Deathstroke jelmez enyhén brutál B-)

Nyilván most lesz megint szünet :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2014. április 3., csütörtök 10:40

nmate írta:Arrow 2. évad 16. rész
volt írta:Arrowosok figyelem, egy kis info kellene nekem. Vagy nem figyeltem, vagy már elfelejtettem, de nem tudok rájönni, hogy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az A.R.G.U.S-os Amanda Waller honnan ismeri olivert?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Még konkrét választ erre nem kaptunk, talán a maiból, a 18-asból. De amúgy Oliver "old friend"-nek nevezte asszem, azaz régi barátnak, szóval tuti meg fogják magyarázni valami flashback dologgal.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Értem, már azt hittem lemaradtam valamiről ,hogy már találkoztak vagy ilyesmi. Sőt Oliver listáján is rajta volt Amanda, és még említette is ,h "ki lehet az akit még nála is jobban meg akar ölni''(persze nem szó szerint így hangzott el) Szóval kíváncsi vagyok ,h Amanda mit követett el és ,h honnan ismeri olivert és a titkát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég