Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 17., csütörtök 22:38

nmate írta:Arrow 0219: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Laurel már nagyon-nagyon idegesít, egyre jobban :lol: Naiv ribanc, most már lelőhetnék, vagy valami. Mondjuk legalább kibírta, hogy nem mondja el.
Remy írta:Arrow s2 e19

ááá húzzák az agyunkat :cens: :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ideje lenne már Slade hadseregét is akcióban látni. Az elméletem meg kezd beigazolódni, azaz Flash jönni fog, mert nagyon ráálltak erre a Central City - STAR Labs dologra. Laurel meg nem volt fasz, pedig már azt hittem pletykálni fog...

a kövi részt akarom, most!
Arrow 2.19
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Biztos voltam pedig benne, hogy elkezd árulkodni Laurel, mondjuk nem sokon múlott, az apja gyönyörűen megmondta neki. Kíváncsi leszek erre a nagy seregre, illetve hogy mi lesz a csajjal, így hogy ez történt vele tovább fogja vezetni a vállalatot? Sűrűsödnek az események egyre jobban.

Ezekbe a várakozásokba bele tud őrülni az ember.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 17., csütörtök 12:55

Arrow 0219: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Laurel már nagyon-nagyon idegesít, egyre jobban :lol: Naiv ribanc, most már lelőhetnék, vagy valami. Mondjuk legalább kibírta, hogy nem mondja el.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 17., csütörtök 12:19

ziro4vr írta:
Boky írta: a sorozat meg továbbra is bajban van, gyászos a nézettség sajna, az amcsik inkább nézik a terhes kismamákat meg a kardashianokat, vagy tudjaisf*szom h mire izgulnak minden héten, remélhetőleg berendelik azért a kövi évadra, vagy ha nem is, valamelyik kábel megmenti, talán az lenne a legjobb, még szabadabb kezük lehetne a készítőknek (bár szerintem az országos csatornák normáinak eléggé a határait feszegetik már így is :lol: ).
hát ha ez kaszát kapna akkor az önjelölt fanbase feltálalná a fejeseket :lol: Nem valószínű, van azért már egy nem is hatalmas, de masszív bázisuk, minőségileg kiemelkedő a cucc, ha nem is marad a helyén, valaki csak átveszi. Egyébként szerintem a második évadot, ha tartja esetleg még emeli a színvonalat, díjazni is, de legalább is jelölni fogják pár kategóriában, oda is férne simán.
a csatornát nem érdekli, hogy mekkora a fanbázis, hány lájkja van a fb oldalnak, hányan követik a twitteren, hányan töltik le enkórról... csakis a nézettség, mert az alapján tudnak többet kaszálni a reklámblokkból.

fuller másik zseniális sorozata, a pushing daisies is ugyanezt a sorsot élte meg. fanfavorit, de borzalmas nézettség, cancel is lett a vége.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. április 17., csütörtök 11:56

Remy írta:Fargo sorozatot nézi majd valaki? Ma jött ki az első rész, kíváncsi lennék, hogy milyen. Érdemes-e majd elkezdeni.
Állati volt, én megnéztem. Ilyenek játszanak benne, mint:
Billy Bob Thornton
Colin Hanks (Dexter)
Bob Odenkirk (Saul a Breaking Badből)
Martin Freeman (Bilbo a Hobbitból)

Írók: a Coen testvérek.

Jó poénok vannak benne, ilyenek, hogy
"A guy insulted me once. I pissed in his gas tank. Car never drove straight again"
:lol: :lol: :lol:

Egy kicsit lassú, egy kicsit furi a környezet, de ahogy látom beindul ez nagyon gyorsan. Aki szereti Coenék munkásságát, annak tuti nézős. Nagyon nincs mit mondani róla, fekete humor megy rendesen, erőszak is van benne rendesen, mi kell még? :)

(meg kell nézzem az eredeti 1996-os mozifilmet William H. Macyvel és Steve Buscemivel)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 17., csütörtök 11:00

Arrow s2 e19

ááá húzzák az agyunkat :cens: :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ideje lenne már Slade hadseregét is akcióban látni. Az elméletem meg kezd beigazolódni, azaz Flash jönni fog, mert nagyon ráálltak erre a Central City - STAR Labs dologra. Laurel meg nem volt fasz, pedig már azt hittem pletykálni fog...

a kövi részt akarom, most!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 16., szerda 19:55

A Hannibalnak megvan az a sansza még (már ha jól emlékszem), hogy nem csak az NBC finanszírozza, nagyobb részt valami külsős. Az AXN tuti benne van. Szóval sanszos, hogy ha más nem, kábelen tuti túlél. Meg az eleve kisebb önrész miatt az NBC-nek sem feltétlen kasza. Tulajdonképpen nézettség alapján normál esetben már az első évad végén is kaszálhattak volna. A népeknek az NCIS,CSI, Castle és társaik kellenek. Nem kell gondolkozni, figyelni, a színészi játék meg a történetvezetés sem lényeges...faék egyszerűségű nyomozósdi, egy kis zsarurománc, meg pár poén...elég az átlagnézőnek.

Amúgy meg Hannibal 2x07...Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chilton doki szerintem is túléli, makaluki kölkin gyerekkori csaja szerintem nem kapta telibe :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 16., szerda 19:48

Boky írta: a sorozat meg továbbra is bajban van, gyászos a nézettség sajna, az amcsik inkább nézik a terhes kismamákat meg a kardashianokat, vagy tudjaisf*szom h mire izgulnak minden héten, remélhetőleg berendelik azért a kövi évadra, vagy ha nem is, valamelyik kábel megmenti, talán az lenne a legjobb, még szabadabb kezük lehetne a készítőknek (bár szerintem az országos csatornák normáinak eléggé a határait feszegetik már így is :lol: ).
hát ha ez kaszát kapna akkor az önjelölt fanbase feltálalná a fejeseket :lol: Nem valószínű, van azért már egy nem is hatalmas, de masszív bázisuk, minőségileg kiemelkedő a cucc, ha nem is marad a helyén, valaki csak átveszi. Egyébként szerintem a második évadot, ha tartja esetleg még emeli a színvonalat, díjazni is, de legalább is jelölni fogják pár kategóriában, oda is férne simán.
Nem illik.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 16., szerda 19:42

ziro4vr írta:
Faust írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy láttam, hogy "csak" torkon. :mrgreen:

Mindegy, kurvajó volt az a lényeg. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyébként elviekben túl kéne élnie, hozzátartozna a dologhoz, hogy ha Hannibalt elkapják, akkor az ő felügyelete alatt legyen, bár lehet eltérnek a könyvtől, sőt valószínű. ((((nem kellett volna golyóállónak lennie az üvegnek? :mrgreen: )))))
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mért kellene golyóállónak lennie? aki belül van, az meg van motozva, a kívül álló szakmabeliekről meg nem várják azt, hogy őrjöngve lövöldözzenek a kihallgatottra

amúgy chilton túl fogja élni, és ez a fajta megcsonkítása a karakternek szerintem óriási húzás volt fulleréktől :agree:


a sorozat meg továbbra is bajban van, gyászos a nézettség sajna, az amcsik inkább nézik a terhes kismamákat meg a kardashianokat, vagy tudjaisf*szom h mire izgulnak minden héten, remélhetőleg berendelik azért a kövi évadra, vagy ha nem is, valamelyik kábel megmenti, talán az lenne a legjobb, még szabadabb kezük lehetne a készítőknek (bár szerintem az országos csatornák normáinak eléggé a határait feszegetik már így is :lol: ).

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 16., szerda 19:37

MyStiQ írta:GoT S0402:


Szerk.: Azt amúgy megköszönném, ha a könyvben történteket még spoileresen sem hozná fel senki. Vagy legalább külön legyen kiemelve. :)
ezt címezheted GTnek is, aki odaát lelőtte, hogy ki volt annak a hátterében, ami most történt..... :roll:

#noobgt

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 16., szerda 19:22

Faust írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy láttam, hogy "csak" torkon. :mrgreen:

Mindegy, kurvajó volt az a lényeg. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyébként elviekben túl kéne élnie, hozzátartozna a dologhoz, hogy ha Hannibalt elkapják, akkor az ő felügyelete alatt legyen, bár lehet eltérnek a könyvtől, sőt valószínű. ((((nem kellett volna golyóállónak lennie az üvegnek? :mrgreen: )))))
Nem illik.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. április 16., szerda 14:10

GoT S0402:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tapsoltam, ugráltam, sírtam, ordítottam. Mindezt örömömbe. :mrgreen: Meg ezzel legalább most megint ott vagyok, hogy nem tudok semmit a sorozatról.

Szerk.: Azt amúgy megköszönném, ha a könyvben történteket még spoileresen sem hozná fel senki. Vagy legalább külön legyen kiemelve. :)

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 16., szerda 13:55

Remy írta:Fargo sorozatot nézi majd valaki? Ma jött ki az első rész, kíváncsi lennék, hogy milyen. Érdemes-e majd elkezdeni.
én most nézem, de az első negyed óra eléggé álmosító.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 16., szerda 13:30

Fargo sorozatot nézi majd valaki? Ma jött ki az első rész, kíváncsi lennék, hogy milyen. Érdemes-e majd elkezdeni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 16., szerda 2:03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy láttam, hogy "csak" torkon. :mrgreen:

Mindegy, kurvajó volt az a lényeg. :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 16., szerda 1:56

Faust írta:Hannibal

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hát most pofázom hogy Chilton nem halhat meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Lesz itt még mókaság.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én is láttam a bárányok hallgatnak-ot, de hát baszki, fejbe lőtte a spiné. Meg nem úgy emlékszem pl, hogy Hopkins Ipaddel a kezében üldögélt volna a kényelmes foteljében(jó ez nyílván erőltetett, de hát na :mrgreen: )

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 16., szerda 0:08

Hannibal

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hát most pofázom hogy Chilton nem halhat meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Lesz itt még mókaság.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 15., kedd 22:53

Zsombor írta:
ziro4vr írta:Hannibal új rész végre megtekintve

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chilton :D Kár amúgy, bírtam az aggodalmaskodó fejét..Hannibal most megint ellehet jobban, a végén epic volt a reunion Will-lel. A Miriam Lass-t játszó nőci csak engem idegesített a túljátszásával meg a dumbó fülekkel? :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem is irritál Miriam, addig volt jó, amíg a torka Hannibal karjai közt forgolódott. :mrgreen: Én sajnálom Chiltont, egész megkedveltem. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó karakter volt, de végülis csak így tudta tisztára mosni magát Hannibal, bármennyire is átlátszó amúgy..de ahogy ott állt felette, mikor elesett a táskában :lol: imádom, Mikkelsen hatalmas forma
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 15., kedd 22:49

ziro4vr írta:Hannibal új rész végre megtekintve

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chilton :D Kár amúgy, bírtam az aggodalmaskodó fejét..Hannibal most megint ellehet jobban, a végén epic volt a reunion Will-lel. A Miriam Lass-t játszó nőci csak engem idegesített a túljátszásával meg a dumbó fülekkel? :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Engem is irritál Miriam, addig volt jó, amíg a torka Hannibal karjai közt forgolódott. :mrgreen: Én sajnálom Chiltont, egész megkedveltem. :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 15., kedd 22:35

Boky írta:a californication max önmaga ismétlésében emelkedik ki a kategóriájából, másban nem igazán :lol:
6 évadból minimum 4 ugyanaz.
Az elso 2 evad zsenialis volt, utana viszont jott egy melyrepules, majd az utolso par evad ugyan arrol szol. Viszont minden evben osszeszednek egy csajt, akiert megeri nezni az egeszet :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 15., kedd 21:08

Hannibal új rész végre megtekintve

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chilton :D Kár amúgy, bírtam az aggodalmaskodó fejét..Hannibal most megint ellehet jobban, a végén epic volt a reunion Will-lel. A Miriam Lass-t játszó nőci csak engem idegesített a túljátszásával meg a dumbó fülekkel? :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég