Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 17., vasárnap 23:27

ziro4vr írta: Hagyjál már baszod, az, mozi minőségü szar. :lol:
Értem én, hogy minden szar már, ami SW, de most itt épp mi a baj? :lol: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. szeptember 17., vasárnap 23:26

Hagyjál már baszod, az, mozi minőségü szar. :lol:


Mr robotot nézem újra, második évad, geci jó.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 17., vasárnap 23:23

Félve nyúlok már mindenhez, ami Star Wars, de ez az Ahsoka sorozat, 5 rész után eléggé jó.

Végre kreatív és jól kinéző a harc, jól néz ki a díszlet és a látvány. Kis túlzással már mozi minőség. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 13., szerda 21:18

ferni írta:
Magyar premier – Netflix: 12.14 Yu Yu Hakusho (Yu Yu Hakusho) 1. évad
Élőszereplős lesz.
Nem tudom hányan láttá anno, de szerintem ez a Yu Yu Hakusho a valaha volt egyik legjobb anime, ezen nőttem fel kb, mikor ment a TVben Animaxon meg társain :mrgreen:

Már előre félek mennyire lesz botrányosan rossz :lol:
Mi a faaaaaa.....
URAMESI!!!!!!!!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8423
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 13., szerda 21:18

Magyar premier – Netflix: 12.14 Yu Yu Hakusho (Yu Yu Hakusho) 1. évad
Élőszereplős lesz.
Nem tudom hányan láttá anno, de szerintem ez a Yu Yu Hakusho a valaha volt egyik legjobb anime, ezen nőttem fel kb, mikor ment a TVben Animaxon meg társain :mrgreen:

Már előre félek mennyire lesz botrányosan rossz :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 12., kedd 11:11

hehetheoriginal írta: elkezdtem nézni a miami vice-t.
kurvajó. :smile:
Nekem is adja ez a retro vonal,

quantum leap, fekete vipera. Felváltva nézem néha, közel 30-40éves sorozatok, de még mindig ülnek a poénok a témák is néha. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 12., kedd 10:55

elkezdtem nézni a miami vice-t.
kurvajó. :smile:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. szeptember 7., csütörtök 14:59

hehetheoriginal írta: Nemtom volt e mar, de ha akartok rendes sorozatot (ertsd nem amerikai fos), akkor gangs of londont kapcsoljatok be.
Elég baba es nyers püfölködősjelenetekkel, tipik alja angol miliő es hozzaallas.
Masodik resznel vagyok, eddig kivalo 10/10.
Második evad egy fokkal gyengébb, de nem rossz anyag az se.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. szeptember 7., csütörtök 14:40

hehetheoriginal írta: Nemtom volt e mar, de ha akartok rendes sorozatot (ertsd nem amerikai fos), akkor gangs of londont kapcsoljatok be.
Elég baba es nyers püfölködősjelenetekkel, tipik alja angol miliő es hozzaallas.
Masodik resznel vagyok, eddig kivalo 10/10.
Régóta szemezek vele, foleg hogy egyik legjobb peaky karakter is főszereplő benne. :kalapos:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 7., csütörtök 14:03

Nemtom volt e mar, de ha akartok rendes sorozatot (ertsd nem amerikai fos), akkor gangs of londont kapcsoljatok be.
Elég baba es nyers püfölködősjelenetekkel, tipik alja angol miliő es hozzaallas.
Masodik resznel vagyok, eddig kivalo 10/10.
thereisonly1ronaldo

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. szeptember 6., szerda 14:58

Sierra írta:
zsuninnyo írta:A zene Max Richter, ez mindent elmond errol a reszrol.
The Leftovers zene :sziv: tényleg zseni a tag.
Az. Az intro az egy az egyben Leftovers :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 6., szerda 14:39

zsuninnyo írta:A zene Max Richter, ez mindent elmond errol a reszrol.
The Leftovers zene :sziv: tényleg zseni a tag.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. szeptember 6., szerda 14:10

Valoszinuleg az egyetlen vagyok a vilagon aki nezi az Invasion c. sorozatot, emiatt nagyon meglepodtem, hogy kijott egy 2. evad.
Alapvetoen engem konnyu megvenni scifi-vel, meg foldmegszallos temaval. Tetszik, hogy az idegenek nem a szokasos humanoid felepitesuek, es hogy tobb szalon fut a sztori. A zene Max Richter, ez mindent elmond errol a reszrol. A latvany nem veszes, vallalhato (neha kibaszott sotet a rohadt eletbe hat be kell sotetitenem egy oled tv-hez, es van ahol meg az ambilight is elnyomja a kepet, what). A sztori igazabol alapvetoen szerintem jo, elvezheto. Jo-jo jonnek az ufok meg minden nyilvan ujat nem lehet mutatni, de azert probalkozik egy jo megkozelitessel. A szineszek nagy resze meh, vagy inkabb rossz.
A nagyon eroltetett pc nem tesz jot a szereposztasnak szerintem, de igazabol en efelett el tudok siklani, de van aki gondolom ezen fennakad.
Aki viszont kiakad a logikatlan dolgokon, az egy percet se nezzen belole (elhangzik benne, hogy terraformaljak a foldet...), mert nagyon sok van belole, amik zavaroak, raadasul egy csomoszor egyszeruen atugranak vagy nem mutatnak jeleneteket mi tortent egy masik jelenet utan, csak ott vagyunk, hogy na akko' ez vo't.
Szoval nekem ebedhez teljesen jo, az utobbi idoben amugyis ez a tema nagyon lent van a pinceben, szoval tokre ki is voltam ra ehezve. Egy olyan full kozepes sorozat, amit ha vki el tud nezni a hulyesegei felett (en el tudom ezeket engedni), akkor egynek teljesen megfelelo.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. szeptember 6., szerda 9:11

Blue Zones megvan?

Egy receptekkel teli könyvem van a témában, gyakran merítek belőle ötleteket főzéshez. Youtube is tele van kontenttel igazából, sok újat nem ad ez az 5 részes docuseries, de aki nem vágja mi ez, ajánlom, nem sok idő összességében :) Rávilágít pár érdekes dologra, hogy mit csinálunk rosszul az életünkben - persze nem minden húzható rá a modern világra, de az utolsó részben erről is van szó.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 1., péntek 6:10

Szerintem sehol sem gagyi es a hangulata megvan boven, csak felnott fejjel ertesz mast is.
azert van, mikor rancolja az ember a szemoldoket egy ket logikatlan dolog miatt.
nyilvan sci-fi, de nem is a sztorikra gondoltam, hanem a koztes jelenetekre, cselekvesekre.
de persze ez elenyeszo es inkabb annam tudnam be, hogy 40-45 perc helyett inkabb egy oras epizodok kellettek volna neha a sztorik jobb kibontasahoz.

amugy felnott fejjel is vannak eleg nehezen ertheto fizikai/kemiai/bilogiai dolgok is benne, gyerekkent az ember nyilvan csak a hatborzongato tooms fele karakterek miatt szerette, de azert ujrazva kesobb feltunik, hogy kell egy kis intelligencia is.

maga a sokszor depressziv, sotet, feszult hangulat mai napig odaszegezi az embert.

kivancsi voltam a velemenyekre, mert nagyjabol egy korosztaly a forum es szerintem sokan rohadt reg lattak, kb 100 ledaralt sorozattal ezelott.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. augusztus 31., csütörtök 23:17

torjack írta:
Chris Carter szerint Ryan Coogler fejleszt egy remake/reboot verziót új, természetes diverz szereplőgárdával. Hát...vannak kétségeim
Egy folytatas inkabb jo lehetne, mas karakterekkel. Szerettem, hogy Fringe-t is beleraktak az univerzumba, vhol ossze is lehetne mosni a kettot.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2023. augusztus 31., csütörtök 21:28

'shutterisland írta: x-aktakrol velemeny igy felnott fejjel ?

gondolom par embernek megvan a sztori, hogy gyerek fejjel nezed ejjel aztan mikor belealszol es megebredsz a kanapen a zenere a vegen , nem mersz kimenni a sotetbe. :mrgreen:

felnott szemmel azert kevesve hatborzongato, sot nehol gagyinak hat, de azert most igy kb 20on ev utan ujrazva is van egy feelingje.
lehet a nosztalgia.
Bárki akit ismerek és legalább belenézett, mindig a gumiemberes parás részekkel jön :D

Az eredeti még mindig simán nézhető. 1-5 évad pöpec, utána kissé befáradt. A 8. évadnak jót tett Robert Patrick, a záró évad viszont gyenge volt. A 10-11. évadokat meg hagyjuk is.

Chris Carter szerint Ryan Coogler fejleszt egy remake/reboot verziót új, természetes diverz szereplőgárdával. Hát...vannak kétségeim

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. augusztus 31., csütörtök 21:24

'shutterisland írta: x-aktakrol velemeny igy felnott fejjel ?

gondolom par embernek megvan a sztori, hogy gyerek fejjel nezed ejjel aztan mikor belealszol es megebredsz a kanapen a zenere a vegen , nem mersz kimenni a sotetbe. :mrgreen:

felnott szemmel azert kevesve hatborzongato, sot nehol gagyinak hat, de azert most igy kb 20on ev utan ujrazva is van egy feelingje.
lehet a nosztalgia.
Eskü a múlt héten kezdtem el en is disney+on az elejéről. Egy jo 15 eve megnéztem már egyben. Nekem is a hangulat az ami bevonzott fullra. Főleg igy hogy jon az ősz,es minden rész ilyen ködös, esős őszi időben játszódik pont hangulatba hoz.Meg hat a ket foszereplo azert eleg legendás páros. A sztori az olyan,amilyen. En jobban szeretem a jobban sikerült heti eseteket. Sokféle témában van, nyilván van ami nem olyan jo,van ami meg nagyon érdekes. Ez mar személyenként valtozik. A fo sztori vonal,meg ahogy lenni szokott ilyen sok evados sorozatnal,mar nagyon keszekusza,meg eroltetett a vége felé,de hat anno ilyen volt a sorozatgyártás. :D
A cigis bacsi meg mai napig a legvagányabb arc :D :mrgreen:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. augusztus 31., csütörtök 21:21

'shutterisland írta: x-aktakrol velemeny igy felnott fejjel ?

gondolom par embernek megvan a sztori, hogy gyerek fejjel nezed ejjel aztan mikor belealszol es megebredsz a kanapen a zenere a vegen , nem mersz kimenni a sotetbe. :mrgreen:

felnott szemmel azert kevesve hatborzongato, sot nehol gagyinak hat, de azert most igy kb 20on ev utan ujrazva is van egy feelingje.
lehet a nosztalgia.
Az 5. evadig meg mindig perfekt. Szerintem semmit sem vesztett az ertekebol, erdemes ujrazni. Utana szerintem elegge melyrepules, utolso 2 evad szenvedes volt nekem (8-9). Szerintem sehol sem gagyi es a hangulata megvan boven, csak felnott fejjel ertesz mast is.
En nagyon birtam a kemiat is a foszereplok kozott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuninnyo 2023. augusztus 31., csütörtök 21:25-kor.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 31., csütörtök 21:13

x-aktakrol velemeny igy felnott fejjel ?

gondolom par embernek megvan a sztori, hogy gyerek fejjel nezed ejjel aztan mikor belealszol es megebredsz a kanapen a zenere a vegen , nem mersz kimenni a sotetbe. :mrgreen:

felnott szemmel azert kevesve hatborzongato, sot nehol gagyinak hat, de azert most igy kb 20on ev utan ujrazva is van egy feelingje.
lehet a nosztalgia.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég