Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. május 13., kedd 11:41

a Smallville-ben elég jól megoldották amikor Clark és Flash versenyzett , és azóta elég sokat fejlődött az ipar
itt az a bizonyos jelenet :)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 13., kedd 10:32

Kíváncsi vagyok a CGI milyen minőségű lesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 13., kedd 10:28

Igaz csak pár másodperc, de itt van Flash!!!

Csütörtökön jön a teljes trailer.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 12., hétfő 23:26

Látom Remy te sem érted, mi a probléma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 12., hétfő 23:15

arrow, spoiler izé kapcsán.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most komolyan Slade neve spoiler??? Aki ismeri annak nem spoiler, hiszen már a sorozat legelején feltűnik... ennyi erőből Batmannél nehogy valaki leírja Joker nevét, mert a végén Spoiler lesz. Aki meg nem vágja Sladet az meg úgyse tudja, hogy ki ő és még a narancssárga/fekete maszk sem lesz árulkodó neki. Aki meg utánajár, az meg magának spoilerezei le az egészet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 12., hétfő 22:48

csababarca írta:
nmate írta:Csak pár darab: Hannibal, Arrow, TD... mind full spoilergombos volt, nem tom hol a kérdés?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl Slade neve nem volt spoilerezve az Arrow kapcsán,pont általad.
ÉS MOST TE SEM TESZED SPOILERBE, AKKOR MIRŐL BESZÉLÜNK?. FEJEZD BE, TÖBBET NEM SZÓLOK.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 12., hétfő 22:47

Gascoigne írta:
BBarni írta:
Vagy az is lehet, hogy valaki megszerette a sorozatot és nem akarja lelőni magának a dolgokat!
A bácsi sebességét elnézve elkerülhetetlenül utol fogja érni a sorozat a könyvet, akárhogyan felezik is a cselekményt. Kérdés, hajlandó lesz-e az HBO ott és akkor megállni pár évre, vagy összefércelik a saját befejezésüket (na ebbe nem merek belegondolni).
En nem tudom elkepzelni hogy az HBO megall es 2 evig szunetelteti a legsikeresebb sorozatat.

csababarca írta:
nmate írta:Csak pár darab: Hannibal, Arrow, TD... mind full spoilergombos volt, nem tom hol a kérdés?
Pl Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Slade.......neve nem volt spoilerezve az Arrow kapcsán,pont általad.
Bocsi, de ha valami zavar, akkor kellett volna szolj az illetonek, akar pu-ben, hogy figyelj, engem vagy masokat zavarhat hogy xy nevet leirtad, legkozelebb probald meg spoiler koze tenni. Nekem is irtak mar ilyet, tudomasul is vettem, elnezest kertem es kovetkezo alkalommal kulon figyeltem ra.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. május 12., hétfő 22:51-kor.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 12., hétfő 22:45

nmate írta:Csak pár darab: Hannibal, Arrow, TD... mind full spoilergombos volt, nem tom hol a kérdés?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl Slade neve nem volt spoilerezve az Arrow kapcsán,pont általad.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 12., hétfő 22:44

BBarni írta:
Vagy az is lehet, hogy valaki megszerette a sorozatot és nem akarja lelőni magának a dolgokat!
A bácsi sebességét elnézve elkerülhetetlenül utol fogja érni a sorozat a könyvet, akárhogyan felezik is a cselekményt. Kérdés, hajlandó lesz-e az HBO ott és akkor megállni pár évre, vagy összefércelik a saját befejezésüket (na ebbe nem merek belegondolni).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 12., hétfő 22:43

Csak pár darab: Hannibal, Arrow, TD... mind full spoilergombos volt, nem tom hol a kérdés?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 12., hétfő 22:40

GoT So4E06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fasza rész volt a vége meg áh...többször is visszanéztem az zseniális volt! :salute:
Már alig várom a következő részt... :)


vagy normális művelt, érdeklődő emberként el lehet olvasni a százszor jobb Tűz és Jég dala könyveket, és akkor nincs ez a hiszti. :)
Vagy az is lehet, hogy valaki megszerette a sorozatot és nem akarja lelőni magának a dolgokat! :)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 12., hétfő 22:37

Realista24 írta: Vitázhatunk, de minek? :coffee:
Spoiler gomb, és jó estét.

Ok.
Csak akkor más sorozatnál is lehetne ez a rendszer.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 12., hétfő 22:34

csababarca írta:Most vitázhatunk róla,hogy mi a spoiler,de nem hiszem,hogy ez annak minősül. És nem is tudom,most ez miért baj, egy név, még csak nem is írtam semmit róla, csak a nevét, mert nem tudta Kerlon. Ő sem egy eseményre kérdezett,hogy ki csinálta ezt, vagy kivel csinálták ezt,csak nem ugrott be a neve neki. Ha ilyen lett volna,akkor azt mondom ok, de így semmit nem jelent,semmit nem árul el, csak hogy egy karakter a sorozatban.
Ez már szerintem a túlzott óvatosság,mindent spoilerbe rejteni, ennyitől nem fordul le senki a székről,hogy meglátott egy nevet. Vagy ha már írunk egy nevet,akkor tuti azért írtuk,mert meghalt?

Legközelebb spoilerbe teszem, de akkor sem látom értelmét, ilyen alapon a címet is spoilerbe kéne rejteni, meg mindent.
Vitázhatunk, de minek? :coffee:
Spoiler gomb, és jó estét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 12., hétfő 22:33

Faust írta:Ahogy böngészek a neten, a GoT-al kapcsolatban az az érzésem, hogy lassan az is spoiler, ha valaki leírja a friss epizód sorszámát. :lol:
vagy normális művelt, érdeklődő emberként el lehet olvasni a százszor jobb Tűz és Jég dala könyveket, és akkor nincs ez a hiszti. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 12., hétfő 22:31

Faust írta:Ahogy böngészek a neten, a GoT-al kapcsolatban az az érzésem, hogy lassan az is spoiler, ha valaki leírja a friss epizód sorszámát. :lol:
Pont fernivel beszeltuk ma hogy milyen vagany amikor elkezded irni valamelyik karakter nevet a google-be es azonnal ilyeneket ad ki hogy
XY wiki
XY imdb
XY halala
XY magyar

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. május 12., hétfő 22:27

Ahogy böngészek a neten, a GoT-al kapcsolatban az az érzésem, hogy lassan az is spoiler, ha valaki leírja a friss epizód sorszámát. :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 12., hétfő 22:25

Most vitázhatunk róla,hogy mi a spoiler,de nem hiszem,hogy ez annak minősül. És nem is tudom,most ez miért baj, egy név, még csak nem is írtam semmit róla, csak a nevét, mert nem tudta Kerlon. Ő sem egy eseményre kérdezett,hogy ki csinálta ezt, vagy kivel csinálták ezt,csak nem ugrott be a neve neki. Ha ilyen lett volna,akkor azt mondom ok, de így semmit nem jelent,semmit nem árul el, csak hogy egy karakter a sorozatban.
Ez már szerintem a túlzott óvatosság,mindent spoilerbe rejteni, ennyitől nem fordul le senki a székről,hogy meglátott egy nevet. Vagy ha már írunk egy nevet,akkor tuti azért írtuk,mert meghalt?

Legközelebb spoilerbe teszem, de akkor sem látom értelmét, ilyen alapon a címet is spoilerbe kéne rejteni, meg mindent.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 12., hétfő 22:17

csababarca írta:
Realista24 írta:Mondjuk szereplőket nem tanácsos megemlíteni nem spoilerben, nem? Ha jol tévedek, eleg gyakoriak az elhalálozások...nem mindenki up to date Gotbol.
Szerintem az,hogy leírtam valakinek a nevét nem spoiler. Szerepel régóta a sorozatban, nem most tűnt fel.
Ha mas sorozat lenne, en is ezt mondanam, itt viszont folyamatosan halnak meg a foszereplok (varatlanul), nem tudni ki az aki meg el, ki az aki mar meghalt. Emlekszem olyan szemelyre itt a forumon, aki par honapja kezdte el a sorozatot, nem hiszem hogy orulne neki hogy pont egy olyan szereplorol beszelunk, aki tegyuk fel a 2. evadban kozel all a halalhoz. (ugyan ezt irtam delutan PEEtör-nek is, de azt a valaszt kaptam hogy olvassam el meg parszor amit irt. de mindegy, nem akarok veszekedni)

A szoveget kijeleloni, rakattintani a spoiler gombra, ele pedig odairni hogy Got 4x6, nem nagy dolog. 10-15 masodperc az egesz.

GoT 4x6
Szerintem ez a resz is remek volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dany neve viszont egyre hosszabb :lol: "You stand before Daenerys Stormborn Of the House Targaryen, the First of Her Name, the Unburnt, Queen of Meereen, Queen of the Andals and the First Men, Khaleesi of the Great Grass Sea, Breaker of Chains and Mother of Dragons."

Ez az utolso jelenet pedig... 5x tuti visszaneztem.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. május 12., hétfő 21:45

Realista24 írta:nem nézem a sorozatot.
Nagy hiba :D
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 12., hétfő 21:33

csababarca írta:
Realista24 írta:Mondjuk szereplőket nem tanácsos megemlíteni nem spoilerben, nem? Ha jol tévedek, eleg gyakoriak az elhalálozások...nem mindenki up to date Gotbol.
Szerintem az,hogy leírtam valakinek a nevét nem spoiler. Szerepel régóta a sorozatban, nem most tűnt fel.
Értem. De akár meg is halhatott volna valamikor. Nem támadásból írtam, csak jó tanácsként. Illetve pont les.arom, mert nem nézem a sorozatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég