Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 4., kedd 0:41

Anis írta:TOP3 = Vampire Diaries + Veronica Mars + Pretty Little Liars
Folyt köv: Gossip girl, Heroes, Szökés, Teen Wolf, Revenge, Trónok harca, OC California

11-20: Csillagkapu, The Lying Game, True Blood, Tuti gimi, Nikita, Grimm, Hazudj ha tudsz, Scandal, Az elveszett világ, Szellemekkel suttogó.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
epik top 3, de a folytatás sem piskóta :lol: :lol: :lol:

mintha egy 12 éves lány véleménye lenne :lol:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 4., kedd 0:39

TOP3 = Vampire Diaries + Veronica Mars + Pretty Little Liars
Folyt köv: Gossip girl, Heroes, Szökés, Teen Wolf, Revenge, Trónok harca, OC California

11-20: Csillagkapu, The Lying Game, True Blood, Tuti gimi, Nikita, Grimm, Hazudj ha tudsz, Scandal, Az elveszett világ, Szellemekkel suttogó.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 4., kedd 0:33

Remy írta:Na, akkor egy kis játék.

TOP 10 kedvenc sorozat, na hajrá :D (nekem sokat kell ezen gondolkodni, szerintem nem is tudok 10-et összeszedni.) :mrgreen:
én már régóta össze akartam írni a toplistámat, hát akkor:

1. breaking bad
2. lost
3. 24
4. sons of anarchy
5. house of cards
6. banshee
7. sherlock
8. person of interest
9. supernatural
10. arrow

borzasztó nehéz összehasonlítani pl. egy 9. évadjában járó supernaturalt egy 1 pazar évadot felmutató ray donovannel, orphan blackkel, vagy orange is the new blackkel... mind beférhetett volna.
a true detectivet az 5.-6.-7. hely közé raknám, de a végső ítélettel várok a fináléig :D

amit sajnálok, hogy nem fért be: hannibal, dexter, suits, vikings, broadchurch.

illetve egy szitkomos top5:

1. parks and rec
2. community
3. jóbarátok
4. brooklyn nine-nine
5. the big bang theory

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. március 4., kedd 0:15

HIMYM, South Park, The Simpsons, Married...with children, Community, Blue Mountain State, Dexter, True Blood, Dragon Ball Z, Skins (mégha az 5. évadot kaszáltam is két rész után...az első 4 évad zseniális.)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 4., kedd 0:09

Való világ 6 :mrgreen:

Sok van sajnos, nincs hozzá türelmem. :D A héten amúgy Suits!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 3., hétfő 23:56

Na, akkor egy kis játék.

TOP 10 kedvenc sorozat, na hajrá :D (nekem sokat kell ezen gondolkodni, szerintem nem is tudok 10-et összeszedni.) :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 3., hétfő 21:59

realistahuni írta:TWD S04E12

Van ennél lejjebb? :lol:
Írj már pár sort spoilerben, vagy valaki, hogy tudjam miről maradok le. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 3., hétfő 18:39

ziro4vr írta:
messideco írta: Összetett karakterek jellemzik a sorozatot. Minden van benne ami tiltott, nyers,realisztikus erőszak és szex. Az Arrowra is jellemző flashbackek tömege is ad egy pluszt a filmnek, majdnem minden szereplőnek vaj van a füle mögött, fokozatosan bővítik a történéseket, van egy főszál, de az epizodikusság is jelen van.
Nah ez jól hangzik, egy próbát mindenképp megér :agree:
Mindenképp írj róla, nehéz leállni vele, amikor volt egy kis szabadidőm: 1 nap 1 évad... :mrgreen:

Természetesen nem úgy gondolta Zsombi sem, én is azt írtam, hogy nem volt rám olyan hatással eddig, mint amire számítottam, nehéz félelmet kelteni bennem, ha már megrettenek egy effekttől, az plusz pont, mostanában sajna nagyon ritka az ilyesmi...ettől függetlenül jó kis darab, a célnak, barátnővel közösen, megfelelő. Ha úgy alakult volna, hogy egyedül dara, akkor éjszaka meg lett volna az első évad darája, és ki tudja. :D
Kisebb koromban A kör, A sötétség leple (akkor) igazán megfélemlített, ami igazán értékelhető azóta, a Más világ...
Van még pár jobb darab, amely tényleg horror kategóriás, de az ugye az értékelhető sztori + egy kis trancs miatt.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 3., hétfő 16:30

TWD S04E12

Van ennél lejjebb? :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 3., hétfő 12:04

messideco írta: Összetett karakterek jellemzik a sorozatot. Minden van benne ami tiltott, nyers,realisztikus erőszak és szex. Az Arrowra is jellemző flashbackek tömege is ad egy pluszt a filmnek, majdnem minden szereplőnek vaj van a füle mögött, fokozatosan bővítik a történéseket, van egy főszál, de az epizodikusság is jelen van.
Nah ez jól hangzik, egy próbát mindenképp megér :agree:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 3., hétfő 11:36

kelemen.istvan írta:
Zsombor írta:Ezt adom kb-ra, én is csak barátnőmmel néztem, a 2.évadot csak úgy lehet. Egyszer belekezdtem egy részbe egyedül, de kb 5 perc után kapcsoltam is ki, nem az én idegrendszeremnek való. Összebújva azért más a dolog.
Én nem értem,mire ez a nagy para.. zseniális volt a 2. évad, jó volt az első is,de úgy parázni rajta,hogy nem nézem meg egyedül..? na ne.. :hmmm: Lehet ,elfuserált lelki világom van,de ez csak egy sorozat.. :lol: :lol:

Vannak elméletek,miszerint azért "veszélyes" horrort nézni,mert a tudatalattid nem tudja megkülönböztetni a valóságtól az átélt élményt... :x

A Vikings pedig bekezdett rendesen. A rész végén mindenki végignézte az évadelőzetest? Lesznek események B-)
Zsombi csak ironizált :)

@Vikings: megnéztem, odaszabós lesz :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. március 3., hétfő 10:53

Zsombor írta:Ezt adom kb-ra, én is csak barátnőmmel néztem, a 2.évadot csak úgy lehet. Egyszer belekezdtem egy részbe egyedül, de kb 5 perc után kapcsoltam is ki, nem az én idegrendszeremnek való. Összebújva azért más a dolog.
Én nem értem,mire ez a nagy para.. zseniális volt a 2. évad, jó volt az első is,de úgy parázni rajta,hogy nem nézem meg egyedül..? na ne.. :hmmm: Lehet ,elfuserált lelki világom van,de ez csak egy sorozat.. :lol: :lol:

Vannak elméletek,miszerint azért "veszélyes" horrort nézni,mert a tudatalattid nem tudja megkülönböztetni a valóságtól az átélt élményt... :x

A Vikings pedig bekezdett rendesen. A rész végén mindenki végignézte az évadelőzetest? Lesznek események B-)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 3., hétfő 10:39

true detective 1x07

elég sok minden történt, de még sok maradt az utolsó részre.
estefelé írok szerintem egy kis elemzést, gondolkodást egy újranézés után :D
MM-nek meg az oscar megvan, már csak az emmy kell. :D

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 3., hétfő 5:39

ziro4vr írta:erről a banshee-ről írjatok már pár szót hogy mi ez és miért jó :D ha true detective kifut lehet belevágok
Összetett karakterek jellemzik a sorozatot. Minden van benne ami tiltott, nyers,realisztikus erőszak és szex. Az Arrowra is jellemző flashbackek tömege is ad egy pluszt a filmnek, majdnem minden szereplőnek vaj van a füle mögött, fokozatosan bővítik a történéseket, van egy főszál, de az epizodikusság is jelen van.

Megéri elkezdeni :) :agree:
"And my heart will leave you never."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 3., hétfő 0:20

ziro4vr írta:erről a banshee-ről írjatok már pár szót hogy mi ez és miért jó :D ha true detective kifut lehet belevágok
Korábban volt egy hasonló kérdés, akkor is a Portról jött a válasz:
A feltételesen szabadlábra került tolvaj felveszi Lucas Hood, a Pennsylvania állambeli Banshee városka seriffjének személyazonosságát. A városban él régi szerelme, akit tizenöt évvel ezelőtt látott utoljára. Carrie azóta újból férjhez ment.
Ez így önmagában szinte semmi, rohadt zseniális minden pillanat benne, 10/10, és nem vagyok ezzel egyedül.

Banshee S02Ep08
Egyfolytában magasan tartják a színvonalat, ez a rész is kemény volt, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!gondoltam, hogy nem fogja mindig eltűrni a folyamatos rasszista beszólásokat, és megaláztatásokat Emmett helyettes, ez már tényleg "mindennek a netovábbja" volt, amit művelhettek vele, nem választhatott más megoldást, nagyon jól megoldották, hogy előre bevillantották a jelenetet, amikor lehúzza a rolókat, alig bírtam kivárni, hogy eljöjjön az édes bosszú. Kedveltem, sajnálom.
2 rész maradt, hihetetlen, hogy milyen gyorsan lepörgettem az eddigi 18 órányi anyagot + az Origins kisfilmek, kemény lesz a várakozás, ha véget ér az évad. :|
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rabbit & Proctor szál így a végére...nem fogunk unatkozni, az biztos.
Brock vagy Shioban remélem nem kever be valamit, már kezdtem elnézni Brocknak, hogy kutakodott a főnök után, az a bizonyos nyalizás az ügyésznek.
Remélem nem derít ki semmit Kai gorillája sem a megboldogult fiúról, mert akkor cumival végződne, nem mint az első évad.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 2., vasárnap 23:00

erről a banshee-ről írjatok már pár szót hogy mi ez és miért jó :D ha true detective kifut lehet belevágok
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. március 2., vasárnap 23:00

lordgabi írta:Amerikai Horror Story:
Az elsõ 5 rész bedarálva, közösen nézzük barátnõmmel, sajna pont ezt, pedig éjszaka tuti ledaráltam volna az elsõ évadot. :mrgreen:
Kistesóm is csatlakozott közben, kimentem kajáért, és nem akartak ketten maradni, semmi pénzért. :D
Rám azért nem gyakorolt ekkora hatást, nehezen félemlít meg akármi, de ki tudja, ha egyedül, éjjeli bagolyként...:D Egyébként nem rossz eddig, nem voltam akkora elvárással elõtte, mint pl. a Banshee elõtt, ami maximálisan hozta is a kötelezõt, jó úton halad ez is, de nem hiszem, hogy a legnagyobbak között fogom majd emlegetni, cáfoljon meg.
Most pedig Hannibal és Banshee, ha már megérkezett a felirat. B-)
Ezt adom kb-ra, én is csak barátnőmmel néztem, a 2.évadot csak úgy lehet. Egyszer belekezdtem egy részbe egyedül, de kb 5 perc után kapcsoltam is ki, nem az én idegrendszeremnek való. Összebújva azért más a dolog. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsombor 2014. március 2., vasárnap 23:03-kor.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 2., vasárnap 22:56

Amerikai Horror Story:
Az elsõ 5 rész bedarálva, közösen nézzük barátnõmmel, sajna pont ezt, pedig éjszaka tuti ledaráltam volna az elsõ évadot. :mrgreen:
Kistesóm is csatlakozott közben, kimentem kajáért, és nem akartak ketten maradni, semmi pénzért. :D
Rám azért nem gyakorolt ekkora hatást, nehezen félemlít meg akármi, de ki tudja, ha egyedül, éjjeli bagolyként...:D Egyébként nem rossz eddig, nem voltam akkora elvárással elõtte, mint pl. a Banshee elõtt, ami maximálisan hozta is a kötelezõt, jó úton halad ez is, de nem hiszem, hogy a legnagyobbak között fogom majd emlegetni, cáfoljon meg.
Most pedig Hannibal és Banshee, ha már megérkezett a felirat. B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 2., vasárnap 22:55

ziro4vr írta:Hannibal 2x1 megtekintve, finom fogás :agree: Jó lesz ez, a vizualitás elsőrangú még mindig és Fishburne feje is hatalmas még mindig :lol:
Biza, fasza start volt. Az elején Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hannibal vs.Crawford kiszaladt egy WTF. Jó lesz ez az évad is. Ízlett a menü :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 2., vasárnap 22:33

Toti írta:holnap bates motel season 2 premier. :shifty:
megnéztem nemrég az első évadot, annyira nem nyűgözött le, az eleje jött be főleg. kap egy esélyt még, de ha nem üt az első pár rész akkor megy a cancel nálam
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég